Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια τι γινεται με την μπαταρια?στις 2 το βραδυ που επεσα για υπνο ηταν στο 78% και στις 8 το πρωι που ξυπνησα την βρηκα στο 41%.υπαρχει κατι στο system που ισως καταναλωνει την μπαταρια στο παρασκηνιο να το παγωσουμε?

Κατι δεν παει καλα..ποια rom εχεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 73 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ΒΟΗΘΕΙΑ!! Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά μόλις το πήρα και εγώ το εργαλείο για τον πατέρα μου αλλά έχω τρελαθεί! Αποφάσισα μιας και ο πατέρας μου δεν το πολυσκαλιζει να μείνω στην official αλλά να το ρουταρω και να πετάξω τις κινεζιες.Μου ρθε με την 5.0.002s και πάτησα να κάνω update στην 5.5.008s αλλά μου έγραφε "update failed reason signature varification failed" κάπως έτσι μετά την κατέβασα από το σαιτ της letv και δοκίμασα να κάνω update μέσω zip από την stock recovery και πάλι τα ίδια, οπότε αποφάσισα να περάσω πρώτα την TWRP και μετά μέσω αυτής να περάσω την stock 008s .Ακολουθησα της οδηγίες του need rom με το fastboot και τα ok και τελικά έχω καταφέρει να μείνω χωρίς καθόλου recovery (πλέον πατάω power button και volume up και απλά δονείται και κάνει restart )και τώρα εδώ και 4-5 μέρες το χω παρατήσει στο συρταρι καινούργιο κινητό και δεν ξέρω τι να κάνω... Βασίζομαι σε εσάς

Υπαρχουν πολλοι οδηγοι εδω...λιγο ψαξιμο θελει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΒΟΗΘΕΙΑ!! Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά μόλις το πήρα και εγώ το εργαλείο για τον πατέρα μου αλλά έχω τρελαθεί! Αποφάσισα μιας και ο πατέρας μου δεν το πολυσκαλιζει να μείνω στην official αλλά να το ρουταρω και να πετάξω τις κινεζιες.Μου ρθε με την 5.0.002s και πάτησα να κάνω update στην 5.5.008s αλλά μου έγραφε "update failed reason signature varification failed" κάπως έτσι μετά την κατέβασα από το σαιτ της letv και δοκίμασα να κάνω update μέσω zip από την stock recovery και πάλι τα ίδια, οπότε αποφάσισα να περάσω πρώτα την TWRP και μετά μέσω αυτής να περάσω την stock 008s .Ακολουθησα της οδηγίες του need rom με το fastboot και τα ok και τελικά έχω καταφέρει να μείνω χωρίς καθόλου recovery (πλέον πατάω power button και volume up και απλά δονείται και κάνει restart )και τώρα εδώ και 4-5 μέρες το χω παρατήσει στο συρταρι καινούργιο κινητό και δεν ξέρω τι να κάνω... Βασίζομαι σε εσάς

 

Πέρνα την TWRP recovery μέσω flash tool αυτός ειναι ο ποιο απλός τρόπος!

Link to comment
Share on other sites

Κατι δεν παει καλα..ποια rom εχεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 73 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπαρχουν πολλοι οδηγοι εδω...λιγο ψαξιμο θελει

 

Την 7s του Ιταλού

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγω...ουτε 2% δεν χανει ολο το βραδυ

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει

Επίσης έχω βάλει χωρίς να καταλάβω πως ,την ταχύτητα απ το Wi-Fi να φαίνεται στο status bar. Ξερει κάνεις πως βγαίνει;

Edited by suzukis
Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βόηθεια!

Παρέλαβα σήμερα το τηλέφωνο , ακολούθησα τις οδηγίες για να περάσω recovery και δεν έκανε ποτέ fastboot.

Δοκίμασα με SP flashtools μετά από πολύ κόπο το έκανα flash με τα αρχεία που βρήκα εδώ."LeTV x600 Unbrick Rom Scatter File SP Flash Tool MTK Drivers" http://www.androidbrick.com/download/letv-x600-unbrick-rom-scatter-file-sp-flash-tool-mtk-drivers/

 

και πλέον το τηλέφωνο δεν ανοίγει.. εμφανίζει μόνο αυτή την εικόνα στα Κινεζικα όταν πατάω το power button και το κουμπί της έντασης..

[ATTACH]64623[/ATTACH]

 

Χρόνια πολλά σε όλους!

 

Μόλις πέρασα και εγώ την 7S RL (από κινέζα unrooted 002s stable,kernel 3.10.61+)

 

Και εμένα δεν έβγαινε ποτέ από fastboot, επειδή όμως τρέχω Windows 8 σε Mac με VMWare (και υπέθεσα πως έφταιγε το VM με τους drivers) πήγα κατευθείαν στην εγκατάσταση TWRP με SP Flash Tools και έγινε απροβλημάτιστα :cool:

 

Ακολούθησα τις οδηγίες εδώ (και τα links που δίνει - πολύ προσεκτικά)

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=63701041&postcount=764

 

Επίσης πέρασα τα Add-ons του Ιταλού με αντιγραφή στο κινητό τα zip -> boot σε Recovery -> Install τα zip -> wipe caches + reboot (όπως προτείνει) και έχω πλέον με διπλό tap στο home να ανοίγει το multitasking (εφαρμογές και quicksettings) και με πάτημα στην πάνω δεξιά γωνία κλείδωμα οθόνης (το 3ο add-on δεν το ήθελα - αντικαθιστά τις σημειώσεις στα quicksettings με Google Keep και την αριθμομηχανή)

 

Πολύ πρόχειρα από ότι είδα βρήκα μικρό bug ότι δεν δουλεύει το smart wake (ξεκλείδωμα) με Xiaomi Mi Band, η διαχείριση της μνήμης πολύ καλύτερη (ελεύθερη μέσο όρο 1.6-1.7GB έναντι 1.4GB με την κινέζα 002s) και τέλος το lockscreen wallpaper τα σπάει σε εμφάνιση!!!

 

Τέλος για τον φίλο που ρώτησε, πολύ ικανοποιημένος από την θήκη εδώ (σε μαύρο) http://www.vickmall.com/moskii-colorful-hard-case-for-letv-one-le-1-x600.html και από το Nillkin tempered glass που εφαρμόζει ακριβώς και έχει και πολύ καλό κοντράστ http://www.banggood.com/Nillkin-9H-Anti-Explosion-Glass-Screen-Protector-Film-For-Letv-One-Le-1-X600-p-985924.html

 

ΒΟΗΘΕΙΑ!! Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά μόλις το πήρα και εγώ το εργαλείο για τον πατέρα μου αλλά έχω τρελαθεί! Αποφάσισα μιας και ο πατέρας μου δεν το πολυσκαλιζει να μείνω στην official αλλά να το ρουταρω και να πετάξω τις κινεζιες.Μου ρθε με την 5.0.002s και πάτησα να κάνω update στην 5.5.008s αλλά μου έγραφε "update failed reason signature varification failed" κάπως έτσι μετά την κατέβασα από το σαιτ της letv και δοκίμασα να κάνω update μέσω zip από την stock recovery και πάλι τα ίδια, οπότε αποφάσισα να περάσω πρώτα την TWRP και μετά μέσω αυτής να περάσω την stock 008s .Ακολουθησα της οδηγίες του need rom με το fastboot και τα ok και τελικά έχω καταφέρει να μείνω χωρίς καθόλου recovery (πλέον πατάω power button και volume up και απλά δονείται και κάνει restart )και τώρα εδώ και 4-5 μέρες το χω παρατήσει στο συρταρι καινούργιο κινητό και δεν ξέρω τι να κάνω... Βασίζομαι σε εσάς

 

Στο τηλέφωνο δεν έμπαινε με τίποτα το twrp 2.8.7.0 ή το 2.8.7.1 αν και ακολούθησα πιστα τις οδηγιες απο το needrom http://www.needrom.com/download/letv-x600-twrpadb-driver-easy-way/

όταν εκτελούσα το recovery.bat το τηλεφωνο δεν έμπαινε ποτέ σε flashboot.. Δοκιμασα και τις συμβουλες καποιων στο needrom αλλά τιποτα.. Μερικες φορές καταφερε να μπει σε flashboot αλλα μονο σε δυο περιπτωσεις έβγαλε το μηνυμα οκ.. Αλλά και παλι εμπαινε στην oficial recovery..

 

Έτσι αποφάσισα μεσω sp flashtools .. έβαλα το scatter file για την συσκευη μας απο το http://www.androidbrick.com/download...l-mtk-drivers/ και φλασαρα το TWRP. Σε αυτό το σημείο την έπαθα! το τηλεφωνο δεν ανοιγε με τίποτα, εμπαινε μονο στο official recovery και απο κει τιποτα... Δοκιμασα παλι μεσω sp flashtool να περασω μια LeTV x600 Unbrick Rom http://www.androidbrick.com/download/letv-x600-unbrick-rom-scatter-file-sp-flash-tool-mtk-drivers/ αλλά πάλι τιποτα..

Ευτυχώς βρήκε σε ενα φορουμ ο αδερφος μου μια καταληλη ROM (θα παραθεσω λινκ όποτε μπορεσω) και επιτελους το φλασαραμε και ανοιξε κανονικα..

Να πω οτι το τηλεφωνο ηρθε με μια ρομ που ειχε oficial recovery αλλα ειχε και ελληνικα.. παρομοια και η ΡΟΜ που δουλεψε..

 

Πάλι όμως TWRP Τζιφος.

Τοτε κατεβασα την official 8s rom απο το σαιτ της LETV και το εκανα update απο το recovery. Μετα απο αυτό καταφερα και περασα το TWRP 2.8.7.1 με το recovery.bat (το 2.8.7.0 παλι δεν περνουσε!). Και τωρα έχω περασει την 7s RL του Ιταλου.. Απλα δεν ειχα χρονο και σημερα ουσιαστηκα ειναι η δευτερη μερα που το εχω στα χερια μου. Και μαλλον δεν θα το κρατησω γιατι δεν εμεινα ικανοποιημενος.. και ειδικα απο wifi. Ulephone be X και Mlais M9 σαφως ανωτερα σε αυτο το θεμα.. πραγμα απαραδεκτο..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κάποιοι παραπονιουνται για κακό WiFi πρέπει να είναι από ελαττωματικο batch συσκευών. Το δικό μου έχει καλύτερο σήμα από το note4 (που μάλλον θα πάει για πούλημα, αφού το χ600 μου κάνει τη δουλειά το ίδιο καλά συν καλύτερο σήμα κινητής σε κάποια γνωστά δύσκολα σημεια).

Γενικά το τηλέφωνο για τα λεφτά που κοστίζει δεν έχει αντιπαλο

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ακόμη κουφο που μου έκανε εντύπωση και δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί. Όταν βγάζω ένα στιγμιότυπο αυτό δεν αποθηκεύετε και μου βγάζει το μήνυμα "unable to take screenshot" Αυτό συμβαίνει και με την ρομ του Ιταλλού αλλά και με την official.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αν έχουμε αποθηκεύσει το backup η το zip κάποιας ρομ σε φλασακι, μπορούμε με το otg να κάνουμε restore η να φλασαρουμε μια ρομ από εκεί η θα πρέπει να τα μεταφέρουμε στην μνήμη του τηλεφώνου; επίσης υπάρχει αυτό το εξάρτημα στην Ελλάδα και αν ναι υπάρχει κάποιο link για αγορά;

Και κάτι ακόμα, αν βγάλω το tempered glass ξαναμπαινει μετά η πάει χαμένο;

Edited by suzukis
Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nα το βγαλεις για να το βαλεις καλυτερα εννοεις?

Για να μη μαζεψει σκονη σωματιδια κλπ μεσα στο μπανιο μετα απο ζεστο ντους ωστε με τους υδρατμους να μην εχει σκονη να αιωρειται

Link to comment
Share on other sites

Nα το βγαλεις για να το βαλεις καλυτερα εννοεις?

Για να μη μαζεψει σκονη σωματιδια κλπ μεσα στο μπανιο μετα απο ζεστο ντους ωστε με τους υδρατμους να μην εχει σκονη να αιωρειται

 

Ναι γιατί δοκίμασα να βάλω μετά την θήκη που είχε στην συσκευασία και το σήκωνε λίγο σε δύο γωνίες και έπαιρνε αέρα. Και θέλω τώρα να το βγάλω, να βάλω την θήκη και μετά να το ξαναβαλω

Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι θα βοηθήσει γιατί η θήκη στο πλάι γυρνάει προς τα μέσα κι αν το γυαλί είναι ακριβώς στις διαστάσεις της οθόνης, ότι και να κάνεις θα ξανά συμβεί αυτό.

Παρόλα αυτά αν θες να δοκιμάσεις, στο μπάνιο με Ύδρατμους και καλά πλυμενα χέρια για να ελαχιστοποιησεις σωματίδια δαχτυλιες κλπ από την κάτω πλευρα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το letv 1 x-600 είναι ότι καλύτερο έχω δει κ Εχω πιάσει. Ποιότητα ταχύτητα και κάμερα. Πριν είχα ένα φοβερό τηλέφωνο το Lenovo vibe x2 αλλά το συγκεκριμένο τα σπάει. Εχει πολυ καλύτερο λογισμικό και στα 240€ είναι εκπληκτικό..
Link to comment
Share on other sites

Στο τηλέφωνο δεν έμπαινε με τίποτα το twrp 2.8.7.0 ή το 2.8.7.1 αν και ακολούθησα πιστα τις οδηγιες απο το needrom http://www.needrom.com/download/letv-x600-twrpadb-driver-easy-way/

όταν εκτελούσα το recovery.bat το τηλεφωνο δεν έμπαινε ποτέ σε flashboot.. Δοκιμασα και τις συμβουλες καποιων στο needrom αλλά τιποτα.. Μερικες φορές καταφερε να μπει σε flashboot αλλα μονο σε δυο περιπτωσεις έβγαλε το μηνυμα οκ.. Αλλά και παλι εμπαινε στην oficial recovery..

 

Έτσι αποφάσισα μεσω sp flashtools .. έβαλα το scatter file για την συσκευη μας απο το http://www.androidbrick.com/download...l-mtk-drivers/ και φλασαρα το TWRP. Σε αυτό το σημείο την έπαθα! το τηλεφωνο δεν ανοιγε με τίποτα, εμπαινε μονο στο official recovery και απο κει τιποτα... Δοκιμασα παλι μεσω sp flashtool να περασω μια LeTV x600 Unbrick Rom http://www.androidbrick.com/download/letv-x600-unbrick-rom-scatter-file-sp-flash-tool-mtk-drivers/ αλλά πάλι τιποτα..

Ευτυχώς βρήκε σε ενα φορουμ ο αδερφος μου μια καταληλη ROM (θα παραθεσω λινκ όποτε μπορεσω) και επιτελους το φλασαραμε και ανοιξε κανονικα..

Να πω οτι το τηλεφωνο ηρθε με μια ρομ που ειχε oficial recovery αλλα ειχε και ελληνικα.. παρομοια και η ΡΟΜ που δουλεψε..

 

Πάλι όμως TWRP Τζιφος.

Τοτε κατεβασα την official 8s rom απο το σαιτ της LETV και το εκανα update απο το recovery. Μετα απο αυτό καταφερα και περασα το TWRP 2.8.7.1 με το recovery.bat (το 2.8.7.0 παλι δεν περνουσε!). Και τωρα έχω περασει την 7s RL του Ιταλου.. Απλα δεν ειχα χρονο και σημερα ουσιαστηκα ειναι η δευτερη μερα που το εχω στα χερια μου. Και μαλλον δεν θα το κρατησω γιατι δεν εμεινα ικανοποιημενος.. και ειδικα απο wifi. Ulephone be X και Mlais M9 σαφως ανωτερα σε αυτο το θεμα.. πραγμα απαραδεκτο..

 

Το δικό μου ήρθε με ιντερνατιοναλ firm, ελληνικά, google play και την 5.0.00.2s ... όταν το πρωτοέβαλα (μια φορά όλη και όλη) σε recovery mode) είδα ότι αυτή ήταν η κινέζικη και προσπάθησα καταρχήν να περάσω την TWRP από το ιταλικό σάιτ με την απλοϊκή μέθοδο του recovery.bat ... δεν κατάφερα τίποτε αλλά δυστυχώς πλέον δεν μπαίνει ούτε σε recovery έστω με τα κινέζικα ... πατάω κανονικά το power και ταυτόχρονα volume up, πλην όσο και εαν επιμένω αυτό απλώς ανοίγει κανονικά σαν τηλέφωνο και ποτέ σε recovery mode ....δεν ξέρω τι να κάνω, προσπάθησα να περάσω OTA την κινέζικη 8s, με την αυτόματη διαδικασία update του τηλεφώνου, αλλά ενώ φορτώνει το αρχείο των 900τόσο MB, δεν καταφέρνει να κάνει το update ...

 

Πιστεύω, ότι όλα τα πάθη τα τραβάνε όσοι πήραν international firmware με 5.00.0.2s από τα κινεζομάγαζα... οι Ιταλοί που πήραν εξαρχής κινέζικη ρομ. μάλλον δεν είχαν προβλήματα να φλασάρουν όποια twrp ήθελαν και με όποιο τρόπο τους βόλευε ...

Sammy S9+
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου ήρθε με ιντερνατιοναλ firm, ελληνικά, google play και την 5.0.00.2s ... όταν το πρωτοέβαλα (μια φορά όλη και όλη) σε recovery mode) είδα ότι αυτή ήταν η κινέζικη και προσπάθησα καταρχήν να περάσω την TWRP από το ιταλικό σάιτ με την απλοϊκή μέθοδο του recovery.bat ... δεν κατάφερα τίποτε αλλά δυστυχώς πλέον δεν μπαίνει ούτε σε recovery έστω με τα κινέζικα ... πατάω κανονικά το power και ταυτόχρονα volume up, πλην όσο και εαν επιμένω αυτό απλώς ανοίγει κανονικά σαν τηλέφωνο και ποτέ σε recovery mode ....δεν ξέρω τι να κάνω, προσπάθησα να περάσω OTA την κινέζικη 8s, με την αυτόματη διαδικασία update του τηλεφώνου, αλλά ενώ φορτώνει το αρχείο των 900τόσο MB, δεν καταφέρνει να κάνει το update ...

 

Πιστεύω, ότι όλα τα πάθη τα τραβάνε όσοι πήραν international firmware με 5.00.0.2s από τα κινεζομάγαζα... οι Ιταλοί που πήραν εξαρχής κινέζικη ρομ. μάλλον δεν είχαν προβλήματα να φλασάρουν όποια twrp ήθελαν και με όποιο τρόπο τους βόλευε ...

 

Και γω αφού προσπαθησα με την μέθοδο του recovery.bat δεν έμπαινε καθολου σε recovery ουτε το official .. και μετά δοκίμασα με sp flashtools με την ανάλογη συνέχεια..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια από τις AOSP έχετε δοκιμάσει και ποια είναι η καλύτερη?

 

LeTV X600 Ultimate AOSP ROM - multilanguage

Based on AOSP 5.0.2 LRX22G by 飞狼

http://forum.xda-developers.com/android/general/rom-letv-x600-ultimate-aosp-rom-t3217135

 

Rom LeTV X600 AOSP MaSSopa by MAXTeam_V1

http://www.movilesdualsim.com/tema/rom-letv-x600-aosp-massopa-by-maxteam_v1.116768/

 

Τι κερδίζουμε και τι χάνουμε σε σχέση με τις ROM του Ιταλού?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια από τις AOSP έχετε δοκιμάσει και ποια είναι η καλύτερη?

 

LeTV X600 Ultimate AOSP ROM - multilanguage

Based on AOSP 5.0.2 LRX22G by 飞狼

http://forum.xda-developers.com/android/general/rom-letv-x600-ultimate-aosp-rom-t3217135

 

Rom LeTV X600 AOSP MaSSopa by MAXTeam_V1

http://www.movilesdualsim.com/tema/rom-letv-x600-aosp-massopa-by-maxteam_v1.116768/

 

Τι κερδίζουμε και τι χάνουμε σε σχέση με τις ROM του Ιταλού?

 

Οι περισσοτεροι αναφερουν (τουλαχιστον σε αυτη του xda) οτι εχει περισσοτερο Screen on time η aosp , τωρα αυτα που δεν δουλευουν στην aosp φαινεται να ειναι το remote control και η στοκ εφαρμογη της καμερας , καλυτερα να απαντησει και ενας χρηστης που την εχει καμια εβδομαδα + για περισσοτερες διαφορες

Link to comment
Share on other sites

Έχει αντιμετωπίσει κανείς πρόβλημα με το bluetooth στην 7s του Ιταλού; εκεί που είναι ενεργοποιημένο μετά από λίγο το βρίσκω κλειστό και δεν ενεργοποίειται με τίποτα. Έφτιαξε μετά από wipe cache,dalvik αλλά μετά από λίγο το βρήκα πάλι απενεργοποιημένο και δεν ανοιγει
Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει αντιμετωπίσει κανείς πρόβλημα με το bluetooth στην 7s του Ιταλού; εκεί που είναι ενεργοποιημένο μετά από λίγο το βρίσκω κλειστό και δεν ενεργοποίειται με τίποτα. Έφτιαξε μετά από wipe cache,dalvik αλλά μετά από λίγο το βρήκα πάλι απενεργοποιημένο και δεν ανοιγει

ισχυει, και με την 8s το κανει. Δεν εχω βρει τι φταιει. :mad:

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά ποια είναι ή πιο σταθερή rom?Ή 7s του Ιταλου?Θέλω να πάρω το κινητό αλλά να μην ασχολούμαι με φλασαρίσματα κλπ μιας και έχω χορτάσει από το oppo find 5 που ήδη έχω..Υπάρχουν θεματακια με ισχύς του σήματος κινητής, wifi? Ειμαι ανάμεσα σε αυτό και το one plus one.Για πείτε τις γνώμες σας παιδες θα σας είμαι ευγνωμων
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια από τις AOSP έχετε δοκιμάσει και ποια είναι η καλύτερη?

 

LeTV X600 Ultimate AOSP ROM - multilanguage

Based on AOSP 5.0.2 LRX22G by 飞狼

http://forum.xda-developers.com/android/general/rom-letv-x600-ultimate-aosp-rom-t3217135

 

Rom LeTV X600 AOSP MaSSopa by MAXTeam_V1

http://www.movilesdualsim.com/tema/rom-letv-x600-aosp-massopa-by-maxteam_v1.116768/

 

Τι κερδίζουμε και τι χάνουμε σε σχέση με τις ROM του Ιταλού?

 

με την aosp του Ισπανου κερδιζεις +15% μπαταρια σε σχεση με την ultimate.

και οι δυο εντελως απροβληματιστες.

 

εγω πλεον τις βαρεθηκα γιατι εχω 1 μηνα το κινητο με aosp και δουλευω την 7sRL και ετοιμαζομαι να βαλω αυτην

http://www.letv.re/topic/99-miui-v7-51211-by-vazarg/

θα παρει και update συντομα αυτη η miui.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Η miui δεν ρουφαει τη μπαταρια πολυ γρηγορα ?

 

ναι λιγο πιο γρηγορα απο aosp, το ιδιο ομως με 7s & 8s

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...