Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για πες περισοοτερα για την Rom....Σε τι ειδες βελτιωση σε σχεση με την μαμα?

Απο τις Κινεζιες, TV κλπ κραταει τιποτε? Ή φευγουν ολα?

Το περιμενω απο μερα σε μερα:)

 

Η rom είναι πεντακάθαρη, ούτε κινεζιές ούτε τίποτα. Κανονικά playstore, rooted, multilanguage.

Μόνο ένα εικονίδιο LeTV Account υπάρχει. Σφαίρα πάει...... (50770 antutu)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η rom είναι πεντακάθαρη, ούτε κινεζιές ούτε τίποτα. Κανονικά playstore, rooted, multilanguage.

Μόνο ένα εικονίδιο LeTV Account υπάρχει. Σφαίρα πάει...... (50770 antutu)

 

 

φιλαρα απο βικμολ το πηρες?

Link to comment
Share on other sites

φιλαρα απο βικμολ το πηρες?

 

Από Vickmall με όλα τα δωράκια : hard case, silicone case, leather case, tempered glass, screen protector!!!!! 304$ το 32άρι

Ήρθε σε 11 ημέρες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Από την κάτω μεριά, έχει δύο ηχεία ή ένα? Στο δικό μου ο ήχος ακούγεται μόνο από τη δεξιά πλευρά......
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..οι χρηστες ειστε ευχαριστημενοι?πως τα παει απο επιδοσεις και γενικη συμπεριφορα?η μπαταρια με ενδιαφερει (ωρες sot με 2 σιμ?)και αν εχει καποια θεματακια που διαβασα με το gps.ευχαριστω πολυ. Edited by elias87_
Link to comment
Share on other sites

Από την κάτω μεριά, έχει δύο ηχεία ή ένα? Στο δικό μου ο ήχος ακούγεται μόνο από τη δεξιά πλευρά......

 

Η μια πλευρά έχει το ηχείο και η άλλη το μικρόφωνο.

Link to comment
Share on other sites

ας το παρουμε πρωτα χαχα.. αδερφε ραδιο δεν εχει ε?

μαγκες το οτι εχει 200 ευρω στο μινιντιλ το 32 ενω δεν υπαρχει αλλου αυτη η τιμη δε ειναι περιεργο?

 

 

Εμενα μου εκανε εντύπωση που στο minideal γραφει τον απλό τον mtk ενω στο vickmall το τονιζει οτι ειναι ο xelio x10. Δεν είναι κι αυτο λιγο περίεργο?

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου εκανε εντύπωση που στο minideal γραφει τον απλό τον mtk ενω στο vickmall το τονιζει οτι ειναι ο xelio x10. Δεν είναι κι αυτο λιγο περίεργο?

 

ο X10 είναι ο 6795

Link to comment
Share on other sites

ο X10 είναι ο 6795

 

Είσαι σίγουρος? Μήπως ειναι ο απλός ο 6795? Τοτε γιατι στο minideal δεν το αναφέρει ενω στο vickmall το τονιζει?

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι ετοιμος να παραγγειλω απο βικμολ.. μιλησα στο σκαιπ με την σελινα και τη ρωτησα αν μπορουν να μου εγκαταστησουν αυτοι την καλη ρομ του ιταλου . να τους το πως να μου την βαλουν αυτοι η μπορει να κανουν κατι στραβα και να εχω προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι ετοιμος να παραγγειλω απο βικμολ.. μιλησα στο σκαιπ με την σελινα και τη ρωτησα αν μπορουν να μου εγκαταστησουν αυτοι την καλη ρομ του ιταλου . να τους το πως να μου την βαλουν αυτοι η μπορει να κανουν κατι στραβα και να εχω προβλημα?

 

Το 16αρι θα πάρεις? Πεσμου τι τη ρωτησες γιατι θα το παραγγείλω κι εγω.

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Το 16αρι θα πάρεις? Πεσμου τι τη ρωτησες γιατι θα το παραγγείλω κι εγω.

 

της ειπα να μου βαλει την ρομ του ιταλου που λενε τα παιδια δεν θελω τα μενου της λετβ με τα κινεζικα σιριαλ.. μου λεει να την ανεβασω στο μεγκα και να την στειλω να την κατεβασει απο κει να την δοκιμασουν . επισης της ειπα για την τιμη στο μινιντιλ και δεχτηκε να το παει το 32αρι στα 220 δολαρια δηλαδη 200 ευρω .!

Link to comment
Share on other sites

της ειπα να μου βαλει την ρομ του ιταλου που λενε τα παιδια δεν θελω τα μενου της λετβ με τα κινεζικα σιριαλ.. μου λεει να την ανεβασω στο μεγκα και να την στειλω να την κατεβασει απο κει να την δοκιμασουν . επισης της ειπα για την τιμη στο μινιντιλ και δεχτηκε να το παει το 32αρι στα 220 δολαρια δηλαδη 200 ευρω .!

 

Τέλεια! Επιβεβαιωσες οτι ο επεξεργαστής ειναι ο xelio x10?

Αληθεια συνολο με paypal πόσο θα σου βγει?

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

geonο οταν σου ηρθε απο βικμολ η ρομ του πως ηταν? δεν σ αρεσε για αυτο εβαλες την αλλη? να τους πως να μου βαλουν αν γινεται αυτη του ιταλου που εχεις η ηταν ενταξει αυτη με την οποια ηρθε? φοβαμαι μην κανουν τπτ λαθος με του ιταλου.. Edited by Giorgos9
Link to comment
Share on other sites

geonar οταν σου ηρθε απο βικμολ η ρομ του πως ηταν? δεν σ αρεσε για αυτο εβαλες την αλλη? να τους πως να μου βαλουν αν γινεται αυτη του ιταλου που εχεις η ηταν ενταξει αυτη με την οποια ηρθε? φοβαμαι μην κανουν τπτ λαθος με του ιταλου..

 

Κι εγω αυτο το δίλημμα έχω. Αλλα αν ερθει ρουταρισμενο δεν μπορουμε να αφαιρεσουμε τις κινεζικες μ@@@ς και τα κινεζικα σιριαλ και apps?

Νομιζω οτι ηδη με αυτη που εχει περασμενη μια χαρα θα δουλεύει.

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος? Μήπως ειναι ο απλός ο 6795? Τοτε γιατι στο minideal δεν το αναφέρει ενω στο vickmall το τονιζει?

 

ναι,σίγουρος,δεν υπάρχει απλός,ένας είναι helio X10 ή διαφορετικά MT6795

Link to comment
Share on other sites

geonο οταν σου ηρθε απο βικμολ η ρομ του πως ηταν? δεν σ αρεσε για αυτο εβαλες την αλλη? να τους πως να μου βαλουν αν γινεται αυτη του ιταλου που εχεις η ηταν ενταξει αυτη με την οποια ηρθε? φοβαμαι μην κανουν τπτ λαθος με του ιταλου..

 

Δεν ασχολήθηκα με την μαμά Rom. Είχε πέσει διάβασμα πιο πριν και έτσι έβαλα κατευθείαν του Ιταλού.

Δείτε το post 71, η διαδικασία είναι πανεύκολη.

Link to comment
Share on other sites

το gps εχει πολυ θετικα σχολια απο οσα εχω διαβασει και η μπαταρια βγαζει την μερα..ειμαι στο τσακ να το παραγγειλω απο βικμολ.. το μονο διλημμα μου ειναι να τους πω να μου περασουν την ρομ του ιταλου αυτοι η να το δοκιμασω μονος μου μετα? διοτι δεν εχω ξαναασχοληθει με αλλαγη ρομ και τετοια και δεν ξερω τιποτα..
Link to comment
Share on other sites

το gps εχει πολυ θετικα σχολια απο οσα εχω διαβασει και η μπαταρια βγαζει την μερα..ειμαι στο τσακ να το παραγγειλω απο βικμολ.. το μονο διλημμα μου ειναι να τους πω να μου περασουν την ρομ του ιταλου αυτοι η να το δοκιμασω μονος μου μετα? διοτι δεν εχω ξαναασχοληθει με αλλαγη ρομ και τετοια και δεν ξερω τιποτα..

 

Giorgos9 γεια σου. Ξαναρωτησα και δεν πήρα απαντηση...

(Δες και τα π.μ. σου)

Τελικά πόσο θα σου κοστίσει με paypal συνολικα το 16αρι?

Ή μήπως το 32αρι θα πάρεις?

Στο τσακ είμαι κι εγω..!!!

Edited by kalvar
Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Giorgos9 γεια σου. Ξαναρωτησα και δεν πήρα απαντηση...

(Δες και τα π.μ. σου)

Τελικά πόσο θα σου κοστίσει με paypal συνολικα το 16αρι?

Ή μήπως το 32αρι θα πάρεις?

Στο τσακ είμαι κι εγω..!!!

 

σου απαντησα αδερφε.. για 16αρι παω 185 περιπου ευραααααα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...