Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

276,94 USD στο Geekbuying με κουπόνι GKB3Y6 (6% off)

 

ενδιαφερομαι αλλα κανεις δεν γραφει για τη μπαταρια παρα μονο γενικοτητες. υποπτο αυτο

Link to comment
Share on other sites

Για μία ημέρα μόνο 225$ στο Aliexpres (Eternal Team)

http://www.aliexpress.com/item/Original-Letv-X600-4G-Cell-Phone-Android-5-0-MTK-Helio-X10-64-Bit-Octa-Core/32362460034.html

 

πολύ ψήνομαι....

Link to comment
Share on other sites

299 λέει ρε παιδια
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Διαθεσιμο το 32 αρι στο vickmall στα 305us με playstore+multilanguage.το μονο μου με κραταει πισω ειναι το οτι δεν βρηκα κατι ξεκαθαρο για την διαρκεια της μπαταριας. Ειμαι ετοιμος για το κλικ.το παρηγγειλε κανεις?αν δεν παρω αυτο παω για mx4.
Link to comment
Share on other sites

Στο Coolicool με κουπόνι μέχρι 29/6 στα 274 Δολλάρια.
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Ειναι μεχρι να κανει καποιος την αρχη..πιστευω αξιζουν τα 20-25 δολλαρια παραπανω για την 32gb εκδοση..τουμπανο φαινεται..καλα πραγματα διαβαζω...αν δω και για μπαταρια καλα σχολια το χτυπησα.
Link to comment
Share on other sites

ολα τα review μιλανε για εξαιρετικη συσκευη!

 

σε κανενα review δεν λενε ξεκαθαρα για μπαταρια..φοβαμαι οτι δεν θα εχει καλη διαρκεια..ειμαι ετοιμος να κανω το κλικ και να το παρω.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ειχαμε τα προβληματα θα ειχα κανει το κλικ..τωρα περιμενουμε να δουμε τι θα γινει γιατι δεν μπορουμε να παραγγειλουμε.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παίδες εγώ αυτήν την στιγμή το δουλεύω!! Είναι απίστευτο κινητακι και ποιότητα κατασκευής,ταχύτατο, ,οθοναρα, και σούπερ μπαταρία!!!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες εγώ αυτήν την στιγμή το δουλεύω!! Είναι απίστευτο κινητακι και ποιότητα κατασκευής,ταχύτατο, ,οθοναρα, και σούπερ μπαταρία!!!

 

Απο που το πηρες? Ηρθε με multilanguage rom? Μπαταρια ποσες ωρες sot?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Απεκτησα κ γω τη συσκευη προ ημερων,απιστευτη ποιοτητα,οθονη και καμερα.μπηκε multilanguage rom(LETV X600 BB72) με ελληνικα,ρουταριστηκε,μπηκαν gapps.ολα μια χαρα.οσο για το GPS ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ στα διαφορα forum ,αλλα στην πραξη κ μεσα στην Αθηνα σε πυκνοκατοικημενη περιοχη ειναι μια χαρα συν οτι κλειδωνει ΑΜΕΣΑ...ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ κανενα μειονεκτημα σε σχεση με αλλες υπερτιμημενες ναυαρχιδες.επισης μπαταρια αν δεν παιζεις παιχνιδια βγαζει κανα διημερο γεματο..:)
Link to comment
Share on other sites

Απεκτησα κ γω τη συσκευη προ ημερων,απιστευτη ποιοτητα,οθονη και καμερα.μπηκε multilanguage rom(LETV X600 BB72) με ελληνικα,ρουταριστηκε,μπηκαν gapps.ολα μια χαρα.οσο για το GPS ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ στα διαφορα forum ,αλλα στην πραξη κ μεσα στην Αθηνα σε πυκνοκατοικημενη περιοχη ειναι μια χαρα συν οτι κλειδωνει ΑΜΕΣΑ...ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ κανενα μειονεκτημα σε σχεση με αλλες υπερτιμημενες ναυαρχιδες.επισης μπαταρια αν δεν παιζεις παιχνιδια βγαζει κανα διημερο γεματο..:)

 

Με ποιο πρόγραμμα το έκανες root;

Αναβάθμιση σου έβγαλε;

Link to comment
Share on other sites

GOOGLAΡΙΣΕ LETV ROM BB72.περασε στο κινητο ολα τα αρχεια κ θα εχεις multilanguage rom,gapps,root.ευκολο ειναι.ανβαθμιση μου ηλθε αλλα δεν την περασε επειδη φοραω custom TWRP (Tου Ιταλου κ αυτη).κινεζιες εχουν φυγει απο μεσα κ ο τυπος ακολουθει τις stable αναβαθμισεις k τις καθαριζει,μετα 2 μερες τις ανεβαζει ετοιμες(ayth th stigmh exv thn 5.004s:)παρεπιπτωντος μπας κ εχεις καμμια θηκη για αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...