Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ουφ γιατί αγχώθηκα λίγο να πω την αλήθεια και ήδη σκεφτόμουν πως θα το πουλήσω.

Παρήγγειλα ένα tempered glass και με την θηκούλα ελπίζω να είμαι οκ. Στην αναμονή να παραλάβω το τηλέφωνο λοιπόν.

 

με το temper glass και τη μαμα τη θηκη μια χαρα θα εισαι. τωρα τυχερα ειναι αυτα οταν θα ερθει η ωρα που θα πεσει (χτυπα ξυλο)ειναι και πως θα σου πεσει!

Link to comment
Share on other sites

Στην κάμερα και στις εφαρμογές που κρατάει στο παρασκήνιο πως τα πάει;

 

καμερα ειναι οκ, οχι τιποτα ιδιετερο ομως, απο μνημη/εφαρμογες ειναι μια χαρα.

 

γενικα ειναι απροβληματιστη, ολοκληρωμενη και πολυ φθηνη συσκευη.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

καμερα ειναι οκ, οχι τιποτα ιδιετερο ομως, απο μνημη/εφαρμογες ειναι μια χαρα.

 

γενικα ειναι απροβληματιστη, ολοκληρωμενη και πολυ φθηνη συσκευη.

Ωραίος σε ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Παρέλαβα κι εγώ σήμερα. Μια απορία έχω για κάτι απλό. Χρησιμοποιείτε το hard case και το silicone case που έδινε δώρο από vickmall κυρίως; Το hard case με φοβίζει. Μήπως κάνει γρατσουνιές στη συσκευή; Δεν έχω χρησιμοποιήσει σχεδόν ποτέ θήκες και μου κάνει εντύπωση το πόσο δύσκολα μπαίνει και βγαίνει.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Παρέλαβα κι εγώ σήμερα. Μια απορία έχω για κάτι απλό. Χρησιμοποιείτε το hard case και το silicone case που έδινε δώρο από vickmall κυρίως; Το hard case με φοβίζει. Μήπως κάνει γρατσουνιές στη συσκευή; Δεν έχω χρησιμοποιήσει σχεδόν ποτέ θήκες και μου κάνει εντύπωση το πόσο δύσκολα μπαίνει και βγαίνει.

βαλτην μια χαρα ειναι και δεν κανει σημαδια

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

8s

 

C77IHhyjCe2IwEvdYCLepibMkju7wBkIV2EKR7sYk9LKrsYt_roAs7Obj-f2FBSHASAXyawi_Bvw69EjAOc6ZBXDIhusxJB40UrLP0nZAcb5_BW67_rgM6OP_EkKhfh5EtdU8ooulhXMk5rdkcZghZD7fqMxF-kStNmdkvXxvlg0xnac22xcKe5dv2hEIqk_j2Au3YISDx9tfgxILiu_o2387nCuWOP2mdqg54O7q2QkpYWgQfevsqX8O2I1JzNtF_0bKIOTQVUT0Pd9-KLfpeFz9GiSi_TabbMpstsG-_GbORaOO5ICTCMWpjwzeoE1M4DZD_lB_X8dLplFA1A_QHCCcBZd5QJaZMLI_Tq-fAds47PJsvrI_kPfuskrQ8powtvVW_VMQJ-Ts-1bTSgOAwklN0DqwRVXv5Q2Te-AuDDxcRUZJG_j2iod8yIo7wW6Ypl5GQEyFCVYz00jMGwnioAhLZfRMmvX46vJW-4MTn8CzKzN8QUrq2r-gX-AK4Mfza9maoEDNaYE8FEsYchc4gK1cqm2dCe0LFjcTQtR2gc=w512-h909-no

 

κάτι πρέπει να γίνει :)

 

αφήστε πια τα antutu , 2-3000 δεν κάνουν την διαφορά και κυρίως δεν λένε απολύτως τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Κατάφερα και χαλασα την μαμά θήκη και δεν φαίνεται εύκολο να μπορω να βρω κάποια αντίστοιχη... Αν έχει κανείς κάποια παραπανισια και θέλει να την ανταλλάξει για μερικά € ας με ενημερώσει σε pm.

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΩΤΟΣ...

ΤΡΕΧΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ...:lol:

Xiaomi Redmi Note 3 PRO (και γουστάρωωωωω!!)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Κατάφερα και χαλασα την μαμά θήκη και δεν φαίνεται εύκολο να μπορω να βρω κάποια αντίστοιχη... Αν έχει κανείς κάποια παραπανισια και θέλει να την ανταλλάξει για μερικά € ας με ενημερώσει σε pm.

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/variousmobile/551393-θηκη-letv-x600/

Link to comment
Share on other sites

 

αυτη η flyme τι υποτίθεται οτι κανει? δουλευει γρηγορα ειναι μικρη τι θετικο εχει πρωτη φορα την ακουω.

Link to comment
Share on other sites

official χωρις Ελληνικα ετσι?

 

Ναι official με μόνο Αγγλικά . εμένα μου αρεσει.

Link to comment
Share on other sites

κάτι πρέπει να γίνει :)

 

αφήστε πια τα antutu , 2-3000 δεν κάνουν την διαφορά και κυρίως δεν λένε απολύτως τίποτα

 

Ο μονος λογος που γινετε ειναι σαν μετρο συγκρισεις με τη προηγούμενη ρομ.

Link to comment
Share on other sites

 

Το φοβάμαι το μεταλλο να σου πω την αμαρτία μου... Κάτι σε μαμά hard, silicon η flip σκεφτομουν.

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΩΤΟΣ...

ΤΡΕΧΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ...:lol:

Xiaomi Redmi Note 3 PRO (και γουστάρωωωωω!!)

Link to comment
Share on other sites

Ο μονος λογος που γινετε ειναι σαν μετρο συγκρισεις με τη προηγούμενη ρομ.

 

δηλαδή αν η προηγούμενη σου έβγαζε 50κ τότε σημαίνει ότι είναι καλύτερη αυτή;

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το ονομα της εκδοσης του android της meizu

 

την εχεις δουλεψει ποτέ σε κανενα τηλέφωνο ειναι σαν τη miui ας πουμε customαριζεται καμερες καλες? ταχύτητες?

Link to comment
Share on other sites

MIUI 7

http://bbs.ydss.cn/thread-599741-1-1.html

download

http://yunpan.cn/c3gRDEegIBVgr

password

f4bc

Πατάμε πρώτα το μπλε κουμπάκι και μετά τα άσπρα γράμματα στο λευκό φόντο

 

http://i64.tinypic.com/11spa89.jpg

 

 

ROM προσέξτε να λέει X600

http://bbs.ydss.cn/plugin.php?id=ydss_rom:index&a=post&u=387&t=&p=1&s=1

 

μάλλον πακέτα για unbrick

http://bbs.ydss.cn/thread-599704-1-1.html

Edited by mixanikosgr
Link to comment
Share on other sites

Oλα υπεροχα,μετα απο 7-8 ωρες ξεσκισματος,με wifi ολη την ωρα ανοιχτο η μπαταρια εμεινε στο 20% περιπου.

Τωρα γιατι ολοι τρελαινεστε να βγει η 8ς...τι σας φταιει η 7ς δεν εχω καταλαβει.Εκτος αν εχουν προσθεσει κατι που δεν το γνωριζω :)

 

Μονο ενα θεμα εχω κ χρειαζομαι βοηθεια..γινεται να βαλω δικο μου ηχο στα email κ στα sms... ? δεν μπορω να το βρω με τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Oλα υπεροχα,μετα απο 7-8 ωρες ξεσκισματος,με wifi ολη την ωρα ανοιχτο η μπαταρια εμεινε στο 20% περιπου.

Τωρα γιατι ολοι τρελαινεστε να βγει η 8ς...τι σας φταιει η 7ς δεν εχω καταλαβει.Εκτος αν εχουν προσθεσει κατι που δεν το γνωριζω :)

 

Μονο ενα θεμα εχω κ χρειαζομαι βοηθεια..γινεται να βαλω δικο μου ηχο στα email κ στα sms... ? δεν μπορω να το βρω με τιποτα...

Ρυθμίσεις - sounds and vibration και είναι μέσα εκει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...