Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι είναι η 6s του Ιταλού , μόνο αυτή είναι multi.... ( όπως λέει το post #1 στην πρώτη σελίδα)

η 6s όταν βγήκε ήταν σταθμός , πολλοί την προτιμούν και σήμερα , η 10s είναι σε όλα καλύτερη , εκτός από το gps

κάνε κάποιες ρυθμίσεις, κράτησέ το λίγο να το συνηθίσεις και όταν θα είσαι έτοιμος αλλάζεις rom (μην ξεχάσεις να κάνεις backup την rom)

 

το χω κανα μηνα σχεδον πεταει το τηλ, αλλα πριν απο μερικες μερες αρχισε να μου πεταει διαφημισεις (επισης δεν ειναι root παιζει του ιταλου να μην ειναι root? Γι αυτο σκεφτηκα οτι δεν ηταν του ιταλου.) Στο andutu απο 77000 που χτυπουσε τωρα χτυπαει 58000 και την μπαταρια την βλεπω να τελειωνει πιο γρηγορα απο την πρωτη βδομαδα που το ειχα!! Αλλα οι διαφημισεις κουρασαν γι αυτο θελω να αλλαξω ρομ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το χω κανα μηνα σχεδον πεταει το τηλ, αλλα πριν απο μερικες μερες αρχισε να μου πεταει διαφημισεις (επισης δεν ειναι root παιζει του ιταλου να μην ειναι root? Γι αυτο σκεφτηκα οτι δεν ηταν του ιταλου.) Στο andutu απο 77000 που χτυπουσε τωρα χτυπαει 58000 και την μπαταρια την βλεπω να τελειωνει πιο γρηγορα απο την πρωτη βδομαδα που το ειχα!! Αλλα οι διαφημισεις κουρασαν γι αυτο θελω να αλλαξω ρομ

Στο system/περισσότερα ενεργοποίησες το spam blocker? Έβαλες κάτι σαν τo greenify? Έχεις το super su? Edit: Αν έχεις την 6s και θες να μείνεις σ' αυτή κατέβασε από το internet το ΑdΑway γιατί αν θυμάμαι καλά ο Ιταλός δεν το είχε και το πρόσθεσε στις επόμενες. Πρώτα από όλα όμως βάλε to super su.

Edited by yianngia
LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

Στο system/περισσότερα ενεργοποίησες το spam blocker? Έβαλες κάτι σαν τo greenify? Έχεις το super su?

 

αυτο που λες δεν μπορω να το βρω οταν παω system/περισσοτερα μου βγαζει για VPN και Wireless display ουτε greenify εχω ουτε super su

Link to comment
Share on other sites

αυτο που λες δεν μπορω να το βρω οταν παω system/περισσοτερα μου βγαζει για VPN και Wireless display ουτε greenify εχω ουτε super su

το χω κανα μηνα σχεδον πεταει το τηλ, αλλα πριν απο μερικες μερες αρχισε να μου πεταει διαφημισεις (επισης δεν ειναι root παιζει του ιταλου να μην ειναι root? Γι αυτο σκεφτηκα οτι δεν ηταν του ιταλου.) Στο andutu απο 77000 που χτυπουσε τωρα χτυπαει 58000 και την μπαταρια την βλεπω να τελειωνει πιο γρηγορα απο την πρωτη βδομαδα που το ειχα!! Αλλα οι διαφημισεις κουρασαν γι αυτο θελω να αλλαξω ρομ

του Ιταλού η 6s δεν είναι root , το κάνουμε εμείς μετά , η 10s του Ιταλού είναι

το antutu θα σου προτείνει να εγκαταστήσεις το 3dbench

στο ποστ 2178 σου είπα γι αυτά που λέει ο @yianngia , δεν θα σωθεί όμως με τα π.χ. adfree , adware ,

κάνε εργοστασιακές ρυθμίσεις

σε recovery , θα κάνεις όλα τα wipe εκτός από internal storage και θα βάλεις την rom ,

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6560874#post6560874

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

του Ιταλού η 6s δεν είναι root , το κάνουμε εμείς μετά , η 10s του Ιταλού είναι

το antutu θα σου προτείνει να εγκαταστήσεις το 3dbench

στο ποστ 2178 σου είπα γι αυτά που λέει ο @yianngia , δεν θα σωθεί όμως με τα π.χ. adfree , adware ,

κάνε εργοστασιακές ρυθμίσεις

σε recovery , θα κάνεις όλα τα wipe εκτός από internal storage και θα βάλεις την rom ,

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6560874#post6560874

 

βασικά προσπαθώ να μεταφέρω στο pc μου μουσικη και φωτος που εχω στο κινητο για να κανω επαναφορα εργοστασιακων και δεν μου τα μεταφερει, ενω ξεκιναει καπου σκαλωνει. επισης εχω κατεβασει X1_X800-ROW-v2.6-CUOCO92-5.5.0010S.zip και X800-TWRP-GS-2.8.7.0.zip αλλα καποια αρχεια που μου τα βγαζει με το power iso δεν μου επιτρεπει να τα τρεξω (εχει καποια σημασια αυτο?) σορρυ που πρηζω απλά φοβάμαι μήπως κάνω καμία πατάτα

edit μου τα περασε τα αρχεια απο το κινητο στο pc

Edited by papia777
Link to comment
Share on other sites

1.βασικά προσπαθώ να μεταφέρω στο pc μου μουσικη και φωτος που εχω στο κινητο για να κανω επαναφορα εργοστασιακων και δεν μου τα μεταφερει, ενω ξεκιναει καπου σκαλωνει.

2. επισης εχω κατεβασει X1_X800-ROW-v2.6-CUOCO92-5.5.0010S.zip και X800-TWRP-GS-2.8.7.0.zip αλλα καποια αρχεια που μου τα βγαζει με το power iso δεν μου επιτρεπει να τα τρεξω (εχει καποια σημασια αυτο?) σορρυ που πρηζω απλά φοβάμαι μήπως κάνω καμία πατάτα

1. άλλαξε θήρα usb , όταν μπορέσεις, αγόρασε και δεύτερο καλώδιο

Διαχειρίσου το Android κινητό σου μέσω υπολογιστή, χωρίς καλώδια δηλαδή

κάνε την μεταφορά στον υπολογιστή σου με ένα file transfer , π.χ. το AirDroid (εγκατάσταση στο κινητό και κομπιούτερ σου)

http://code4tech.blogspot.gr/2012/02/android-airdroid.html

2. με το power iso , θέλεις να δημιουργήσεις αρχεία iso ? δεν τα χρειάζεσαι αυτά

κατεβάζεις την rom, ελέγχεις αν κατέβηκε σωστά , την τοποθετείς όπως την κατέβασες στο κινητό σου ...., τα λέει όλα αυτά στο πρώτο ποστ , πως θα κάνεις εγκατάσταση

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

βασικά προσπαθώ να μεταφέρω στο pc μου μουσικη και φωτος που εχω στο κινητο για να κανω επαναφορα εργοστασιακων και δεν μου τα μεταφερει, ενω ξεκιναει καπου σκαλωνει. επισης εχω κατεβασει X1_X800-ROW-v2.6-CUOCO92-5.5.0010S.zip και X800-TWRP-GS-2.8.7.0.zip αλλα καποια αρχεια που μου τα βγαζει με το power iso δεν μου επιτρεπει να τα τρεξω (εχει καποια σημασια αυτο?) σορρυ που πρηζω απλά φοβάμαι μήπως κάνω καμία πατάτα

edit μου τα περασε τα αρχεια απο το κινητο στο pc

To twrp πρέπει να το έχει ήδη εγκαταστημένο αν έχεις την 06 του Ιταλού.

LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

Βρήκε κάνεις τρόπο να φτιάξει letv account χωρίς αριθμό τηλεφώνου?

 

Πας http://forum.letv.com/us/ και κάνεις register ( πάνω δεξιά ) . Μετά μπορείς να μπείς από το κινητό με το email και τον κωδικό που έβαλες.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στην 9s του ιταλου με μαμα launcher. Κανα δυο trivia που παρατηρησα:

1. αν πατησεις πανω στην ωρα πανω δεξια στην οθονη, κλειδωνει το τηλεφωνο

2. με αυτην την εφαρμογη μπορεις να διαχειριστεις τα capacitive keys (enable while screen on, always on, always off) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.deskangel.kblight&hl=el

 

Και μια ερωτηση, πως σεταρεις την πυξιδα;

Μενει στην αρχικη οθονη που σου λεει avoid magnetic interference- follow instructions

αλλα ουτε οδηγιες εμφανιζονται ουτε κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

αυτο που λες δεν μπορω να το βρω οταν παω system/περισσοτερα μου βγαζει για VPN και Wireless display ουτε greenify εχω ουτε super su

 

Ούτε εγώ το βρίσκω αυτό.

 

Επίσης έχω μια άσχετη απορία με το θέμα. Αφορά την εφαρμογή 11888. Πως λειτουργεί η αναγνώριση άγνωστων αριθμών? Εννοώ να σε παίρνει κάποιος που δεν είναι στις επαφές και να δείχνει σε ποιον ανήκει ο αριθμός.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

1) σε μενα γραφει 5.0.006S(Stable) (και εχει ελληνικα) το ρωταω αυτο γιατι τους ειχα πει να μου περασουν την 6s του ιταλου κι επειδη δεν ξερω αν οντως περασαν του ιταλου ή καποια αλλη multi φοβαμαι μην κανω καμια βλακεια!

2) σε αυτο εννοω οταν δεν μπορεις να κανεις αλλο ζουμ με τον τροπο που ολοι ξερουμε, κανεις τρια χτυπηματα στην οθονη και ενεργοποιειται ενα πορτοκαλι πλαισιο γυρω απο την οθονη που σου επιτρεπει να κανεις πολυ ζουμ και με τα δυο δαχτυλα μπορεις να μετακινηθεις πανω κατω δεξια και αριστερα

 

Σημαντικό αυτό με το ζουμ αλλά στην 6ς που το είχα ενεργοποιησει δεν με βολέψε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ειμαι στην 9s του ιταλου με μαμα launcher. Κανα δυο trivia που παρατηρησα:

1. αν πατησεις πανω στην ωρα πανω δεξια στην οθονη, κλειδωνει το τηλεφωνο

2. με αυτην την εφαρμογη μπορεις να διαχειριστεις τα capacitive keys (enable while screen on, always on, always off) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.deskangel.kblight&hl=el

 

Και μια ερωτηση, πως σεταρεις την πυξιδα;

Μενει στην αρχικη οθονη που σου λεει avoid magnetic interference- follow instructions

αλλα ουτε οδηγιες εμφανιζονται ουτε κατι αλλο.

Αυτο με το κλείδωμα το έχει από την 6ς. Για το καλιμπραρισμα της πυξίδας πρέπει να κάνεις ένα 8 στον αέρα.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκε κάνεις τρόπο να φτιάξει letv account χωρίς αριθμό τηλεφώνου?

εγώ δεν βρήκα , έκανα εγγραφή στο Κινέζικο , αλλά δεν μπορώ να κατεβάσω αρχεία , θέλει αριθμό τηλεφώνου Κίνας Αμερικής κ.λ.π. όχι Ευρώπης

στο Ευρωπαϊκό ισχύει η εγγραφή μου , δεν δοκίμασα να κατεβάσω κάποιο αρχείο

 

Ειμαι στην 9s του ιταλου με μαμα launcher. Κανα δυο trivia που παρατηρησα:

1. αν πατησεις πανω στην ωρα πανω δεξια στην οθονη, κλειδωνει το τηλεφωνο

2. με αυτην την εφαρμογη μπορεις να διαχειριστεις τα capacitive keys (enable while screen on, always on, always off) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.deskangel.kblight&hl=el

 

Και μια ερωτηση, πως σεταρεις την πυξιδα;

Μενει στην αρχικη οθονη που σου λεει avoid magnetic interference- follow instructions

αλλα ουτε οδηγιες εμφανιζονται ουτε κατι αλλο.

1. ναι υπάρχουν στον οδηγό "καθαρής" εγκατάστασης custom ROM , στο πρώτο ποστ πρώτη σελίδα στα χρήσιμα ερωτήσεις απαντήσεις

....5. πως κάνουμε reboot η απενεργοποίηση του τηλεφώνου με οθόνη ανοιχτή (χωρίς να χρησιμοποιήσουμε το δεξιά κουμπί on/off) : πατάμε παρατεταμένα πάνω την ημερομηνία ,

(αν το πατήσουμε μια φορά κλείνει η οθόνη , αυτό το είπαμε πολλές φορές παλιά)

......... 6. με ανοιχτή οθόνη , αν πατήσουμε το κουμπί αφής του κινητού, back, παρατεταμένα , σβήνει η οθόνη

 

2. θα το δοκιμάσω

 

για την πυξίδα σε μένα άνοιξε κάνοντας κύκλους με αντεστραμμένο το κινητό (με τα οκτάρια δεν άνοιγε)

 

@stylish , στην τελευταία του Ιταλού υπάρχει στο ρυθμίσεις=>περισσότερα, το ξέρεις (συμπλήρωσε αρκετά), είχε το battery calibration, πρόσθεσε , spam blocker, system app unistaler κ.λ.π.

 

κάνεις μια φορά στην αρχή : 11888 =>Αναγνώριση , , κοίταξε και στα ρυθμίσεις=>permissions

edit: έχω το 11888, όχι το 11888 new , το new έχει πολλά , τα ίδια πιστεύω ισχύουν

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

1. άλλαξε θήρα usb , όταν μπορέσεις, αγόρασε και δεύτερο καλώδιο

Διαχειρίσου το Android κινητό σου μέσω υπολογιστή, χωρίς καλώδια δηλαδή

κάνε την μεταφορά στον υπολογιστή σου με ένα file transfer , π.χ. το AirDroid (εγκατάσταση στο κινητό και κομπιούτερ σου)

http://code4tech.blogspot.gr/2012/02/android-airdroid.html

2. με το power iso , θέλεις να δημιουργήσεις αρχεία iso ? δεν τα χρειάζεσαι αυτά

κατεβάζεις την rom, ελέγχεις αν κατέβηκε σωστά , την τοποθετείς όπως την κατέβασες στο κινητό σου ...., τα λέει όλα αυτά στο πρώτο ποστ , πως θα κάνεις εγκατάσταση

 

α) βασικα εχω ενα θεματακι με την recovery!! ειναι περασμενη αλλα σε κινεζικα! οταν παω να περασω την αλλη μου βγαζει σφαλμα!

β) επισης την ρομ την πεταω ετσι οπως ειναι ζιπαρισμενη μεσα στο κινητο (δεν χρειαζεται να την ξεζιπαρω)? και την πεταω οπου να ναι ή σε καποιο συγκεκριμενο φακελο?

Edited by papia777
Link to comment
Share on other sites

α) βασικα εχω ενα θεματακι με την recovery!! ειναι περασμενη αλλα σε κινεζικα! οταν παω να περασω την αλλη μου βγαζει σφαλμα!

β) επισης την ρομ την πεταω ετσι οπως ειναι ζιπαρισμενη (δεν χρειαζεται να την ξεζιπαρω)? και την πεταω οπου να ναι ή σε καποιο συγκεκριμενο φακελο?

την rom όπως την κατεβάζουμε , δεν την αποσυμπιέζουμε

αν είναι το κινέζικο recovery που έχει η official , (έχει και Αγγλικά)

μετονόμασε το αρχείο της rom σε update στο κινητό σου (μάλλον την κατέβασες στο κινητό , ελπίζω να κατέβηκε σωστά , κοίταξε τα mb που κατέβασες)

και στο recovery λέει instal update

(είπες ότι δεν μπορείς να συνδέσεις το καλώδιο με τον υπολογιστή για να βάλεις το recovery του Ιταλού)

 

αν έχεις το recovery που έχουμε όλοι , αλλά σε κινέζικη γλώσσα , δεν πειράζει (βρες φωτογραφία το recovery στα Αγγλικά στο google, για να καταλαβαίνεις τις εντολές), kai σε recovery κάνεις

reboot=>recovery

κάνεις τα wipe και την περνάς

to recovery , αν είναι έτσι , ξέρεις ποιο π.χ. είναι το instal στα Κινέζικα

http://www.addictivetips.com/android/what-is-twrp-how-to-install-use-it-on-android-devices-guide/

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ το βρίσκω αυτό.

 

Επίσης έχω μια άσχετη απορία με το θέμα. Αφορά την εφαρμογή 11888. Πως λειτουργεί η αναγνώριση άγνωστων αριθμών? Εννοώ να σε παίρνει κάποιος που δεν είναι στις επαφές και να δείχνει σε ποιον ανήκει ο αριθμός.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σημαντικό αυτό με το ζουμ αλλά στην 6ς που το είχα ενεργοποιησει δεν με βολέψε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτο με το κλείδωμα το έχει από την 6ς. Για το καλιμπραρισμα της πυξίδας πρέπει να κάνεις ένα 8 στον αέρα.

 

Πώς ανοίγει η πυξίδα?

Link to comment
Share on other sites

@stylish , στην τελευταία του Ιταλού υπάρχει στο ρυθμίσεις=>περισσότερα, το ξέρεις (συμπλήρωσε αρκετά), είχε το battery calibration, πρόσθεσε , spam blocker, system app unistaler κ.λ.π.

 

κάνεις μια φορά στην αρχή : 11888 =>Αναγνώριση , , κοίταξε και στα ρυθμίσεις=>permissions

edit: έχω το 11888, όχι το 11888 new , το new έχει πολλά , τα ίδια πιστεύω ισχύουν

 

Στην 10 το έχει δλδ και όχι στην 9 που είμαι. Όταν φλασαρω την 10 θα το δω.

Την ίδια εφαρμογή έχω κ εγώ. Την 11888. Αναγνώριση δεν λέει πουθενά. Στα περμισιονς το έχω ενεργοποίησει το αντίστοιχο τσέκ μποξ αλλά δεν ξέρω πως λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

Πώς ανοίγει η πυξίδα?

έκανα οχτάρια , δεν έπιασε, έτυχε

το γύρισα ανάποδα και έκανα ένα κύκλο , ίσως σε κάποιους χρειάζεται να το γυρίζεις κυκλικά με το κινητό οριζόντιο (να κοιτάει το έδαφος) μερικές φορές

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

του Ιταλού η 6s δεν είναι root , το κάνουμε εμείς μετά , η 10s του Ιταλού είναι

το antutu θα σου προτείνει να εγκαταστήσεις το 3dbench

στο ποστ 2178 σου είπα γι αυτά που λέει ο @yianngia , δεν θα σωθεί όμως με τα π.χ. adfree , adware ,

κάνε εργοστασιακές ρυθμίσεις

σε recovery , θα κάνεις όλα τα wipe εκτός από internal storage και θα βάλεις την rom ,

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6560874#post6560874

 

Έχω την 6S Cuoco από την αρχή που το πήρα και είναι root.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την 6S Cuoco από την αρχή που το πήρα και είναι root.

η rom του είναι από Κινεζομάγαζο , δεν έκαναν root (δεν πειράζει), πέρασαν μόνο gapps(play store),

είναι άσχημα περασμένη και έχει προβλήματα με αναδυόμενα παράθυρα διαφημίσεων , το καλώδιό του μάλλον χαλασμένο.....

 

@papia777, αν αλλάζοντας θήρα ,το καλώδιο είναι OK , εγκατέστησε το recovery

 

Στην 10 το έχει δλδ και όχι στην 9 που είμαι. Όταν φλασαρω την 10 θα το δω.

Την ίδια εφαρμογή έχω κ εγώ. Την 11888. Αναγνώριση δεν λέει πουθενά. Στα περμισιονς το έχω ενεργοποίησει το αντίστοιχο τσέκ μποξ αλλά δεν ξέρω πως λειτουργεί.

στις προηγούμενες είχε λίγα μέσα , πρόσθεσε κι άλλα στην 10s , φυσικά θα τα δεις , καλύτερο wifi, μπαταρία, όχι gps

 

πατάς το 11888 , βγάζει 6 ταμπλέτες (σαν τα win 8) κοντά μου, αναζήτηση, χρήσιμα, 11888, αγαπημένα, Αναγνώριση

πατάς στην δεξιά κάτω Αναγνώριση

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

έκανα οχτάρια , δεν έπιασε, έτυχε

το γύρισα ανάποδα και έκανα ένα κύκλο , ίσως σε κάποιους χρειάζεται να το γυρίζεις κυκλικά με το κινητό οριζόντιο (να κοιτάει το έδαφος) μερικές φορές

 

Δηλαδή με κυκλικες κινήσεις ανοίγει η πυξίδα. Δεν βρίσκεται κάπου στο μενού του τηλεφώνου?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με κυκλικες κινήσεις ανοίγει η πυξίδα. Δεν βρίσκεται κάπου στο μενού του τηλεφώνου?

οχτάρια, κύκλους, ότι πιάσει

στην 6s , δεν θυμάμαι που είναι , αν έχεις φάκελο στην επιφάνεια εργασίας του κινητού σου Tools , εκεί θα την βρεις

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

οχτάρια, κύκλους, ότι πιάσει

στην 6s , δεν θυμάμαι που είναι , αν έχεις φάκελο στην επιφάνεια εργασίας του κινητού σου Tools , εκεί θα την βρεις

 

.Μήπως πρέπει να το κρατάω και να κάνω εγώ οχτάρια? :) Γιατί αλλιώς δεν γίνεται τίποτα, ούτε φάκελο tools έχω.

Link to comment
Share on other sites

@tora33

Εντάξει χαρά στο κουράγιο σου. Δικό μου το λάθος και οφείλω μια συγνώμη που επεμενα. Καλά έλεγες ότι δεν έχεις την New. Στην επιφάνεια το όνομα και της δικής μου ειναι 11888. Μπήκα στο στορ και είδα ότι τελικά είναι η New. Εν τέλει τη κατέβασα και βρήκα αυτό που έλεγες αλλά παρατηρώ ότι από όλα τα γνωστά και άγνωστα νούμερα μονο ένα βρήκε σε ποιον αντιστοιχεί, το οποίο το έβρισκα και στο ίντερνετ.

Σε ευχαριστώ για την βοήθεια

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

.Μήπως πρέπει να το κρατάω και να κάνω εγώ οχτάρια? :) Γιατί αλλιώς δεν γίνεται τίποτα, ούτε φάκελο tools έχω.

 

Είμαι με την 9 και έχω έναν φάκελο έξω που λέγεται system tools. Εκεί μεσα είναι η πυξίδα. Την ανοίγεις και καλιμπραρεις

Edited by stylish
Link to comment
Share on other sites

.Μήπως πρέπει να το κρατάω και να κάνω εγώ οχτάρια? :) Γιατί αλλιώς δεν γίνεται τίποτα, ούτε φάκελο tools έχω.

 

Πρέπει να είναι στις εφαρμογές σου. Αν δε βρίσκεις την εφαρμογή ψάξε στη μπάρα των συντομεύσεων.

Samsung Galaxy S8+
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει χαρά στο κουράγιο σου. Δικό μου το λάθος και οφείλω μια συγνώμη που επεμενα. Καλά έλεγες ότι δεν έχεις την New. Στην επιφάνεια το όνομα και της δικής μου ειναι 11888. Μπήκα στο στορ και είδα ότι τελικά είναι η New. Εν τέλει τη κατέβασα και βρήκα αυτό που έλεγες αλλά παρατηρώ ότι από όλα τα γνωστά και άγνωστα νούμερα μονο ένα βρήκε σε ποιον αντιστοιχεί, το οποίο το έβρισκα και στο ίντερνετ.

Σε ευχαριστώ για την βοήθεια

να είσαι καλά ,

υπάρχει και αυτό , https://play.google.com/store/apps/details?id=com.theengineer.greekcallerid&hl=el

(Εάν έχει ενεργοποιηθεί η επιλογή «Dual SIM» από τις ρυθμίσεις να απενεργοποιηθεί).

 

@SCORPIONE69 , η εφαρμογή λέγεται Compass

(σε όλες τις εφαρμογές σου (στο κεντρικό κάτω κουμπί της οθόνης) , έχει ψηλά αναζήτηση ,

η πάτα το αριστερό κουμπί αφής του κινητού (taskmanager) και κοίταξε αν υπάρχει , (δεν είναι 5 τα εικονίδια , δεξιά έχει κι άλλα)

η ρυθμίσεις=>Εφαρμογές=>Όλα=>βρίσκεις το compass, την επιλέγεις, πας χαμηλά=>εκκίνηση (θα ανοίξει η εφαρμογή)

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...