Jump to content

Microsoft Lumia 640


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sorry που δεν απάντησα άμεσα. Μάλλον θα πάνε για αναβάθμιση σε 10ρια μόλις βρω χρόνο. Προσωρινή λύση είναι browser + "άνοιγμα σε νέα καρτέλα" για τις ενημερώσεις κλπ

 

@cameranek : Σωστός, είναι το 530 γι αυτό είναι σε 8ρι :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Υπάρχει κανένας οδηγός για να κάνω Back up όλα τις επαφές ( τηλέφωνα ) , μηνύματα και τα αρχεία του τηλεφώνου , για να κάνω Upgrade στα Windows 10 ; :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους,

 

Ψάχνω για αλλαγή μπαταρίας, πρέπει να προσέξουμε κάτι? Αν υπάρχει κάποια πρόταση απο αξίοπιστο μαγαζί ευπρόσδεκτη.Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά αύριο το παραλαμβάνω για τον πατέρα μου. Υπάρχει ευκολός τρόπος να το αναβαθμίσω κατευθείαν στα τελευταία windows?

 

ΥΓ: παιδιά facebook και instagram δεχεται κανονικά ή δεν θα τα τρέχει;

Edited by aggeloszog
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αύριο το παραλαμβάνω για τον πατέρα μου. Υπάρχει ευκολός τρόπος να το αναβαθμίσω κατευθείαν στα τελευταία windows?

 

ΥΓ: παιδιά facebook και instagram δεχεται κανονικά ή δεν θα τα τρέχει;

 

Το θέμα δεν είναι να τρέχει αλλά και πώς τρέχει. Διάβασε λίγο πιο πάνω, αναφέρεται πώς (δεν) τρέχει το facebook.

Edited by Brousko
Όλες οι γενικεύσεις είναι λάθος,όπως και αυτή εδώ :X
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι να τρέχει αλλά και πώς τρέχει. Διάβασε λίγο πιο πάνω, αναφέρεται πώς (δεν) τρέχει το facebook.

 

Εννοείς αυτό με το flow for facebook? Αν καταλαβα καλά, αυτή είναι μια third-party εφαρμογη που την επιλεγουν για πιο smooth εμπειρία όσοι έχουν μάπα κινητό; Επίσης με το instagram τα ίδια θα συμβαίνουν;

Εγώ για λίγο καιρό θα περάσω με το κινητό, έπειτα θα το δώσω στον πατέρα μου..Αυτές τις 2 βδομάδες θέλω να με εξυπηρετήσει.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς αυτό με το flow for facebook? Αν καταλαβα καλά, αυτή είναι μια third-party εφαρμογη που την επιλεγουν για πιο smooth εμπειρία όσοι έχουν μάπα κινητό; Επίσης με το instagram τα ίδια θα συμβαίνουν;

Εγώ για λίγο καιρό θα περάσω με το κινητό, έπειτα θα το δώσω στον πατέρα μου..Αυτές τις 2 βδομάδες θέλω να με εξυπηρετήσει.

 

Θα έχεις αρκετά bugs, αρκετές καθυστερήσεις και ίσως να σε πετάνε που και που οι εφαρμογές. Γενικά δεν είναι και ό,τι καλύτερο οι συσκευές εφαρμογές και γενικά και ειδικά στο 640 (και στο λέω γιατί το έχω ακόμα και το χρησιμοποιώ που και που με αυτές τις εφαρμογές).

 

Για τα Windows 10, μπαίνεις στο Store φτιάχνοντας έναν λογαριασμό, ψάχνεις για https://www.microsoft.com/el-gr/store/p/upgrade-advisor/9nblggh0f5g4 την εφαρμογή, πατάς ΟΚ, πας στο "Ενημέρωση Τηλεφώνου" μέσα από το μενού της συσκευής και τα περνάς από 'κει.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Θα έχεις αρκετά bugs, αρκετές καθυστερήσεις και ίσως να σε πετάνε που και που οι εφαρμογές. Γενικά δεν είναι και ό,τι καλύτερο οι συσκευές εφαρμογές και γενικά και ειδικά στο 640 (και στο λέω γιατί το έχω ακόμα και το χρησιμοποιώ που και που με αυτές τις εφαρμογές).

 

Για τα Windows 10, μπαίνεις στο Store φτιάχνοντας έναν λογαριασμό, ψάχνεις για https://www.microsoft.com/el-gr/store/p/upgrade-advisor/9nblggh0f5g4 την εφαρμογή, πατάς ΟΚ, πας στο "Ενημέρωση Τηλεφώνου" μέσα από το μενού της συσκευής και τα περνάς από 'κει.

Ακόμα λειτουργεί αυτή η εφαρμογή;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πήρε κανείς σας το τελευταίο update ;

Ναι :D

Δεν έχω δει κάποια διαφορά, αν αυτό ρωτάς

Link to comment
Share on other sites

Έκανες έλεγχο για ενημέρωση; δοκίμασε μερικές φορές και θα βρεις
Link to comment
Share on other sites

Άσε εχω δοκιμάσει τα πάντα.... δεν γίνεται τίποτα...που έλεγε και η γνωστή παλαιά διαφήμιση :lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Άσε εχω δοκιμάσει τα πάντα.... δεν γίνεται τίποτα...που έλεγε και η γνωστή παλαιά διαφήμιση :lol::lol::lol:

Χάχα πάρε Ultrex..... :lol:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όπως σας είπα ακομα δεν εχω λάβει τίποτα. Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μια μεγάλη βοήθεια!

 

Μπορείτε να μου πείτε ένα-ένα τα βήματα για την ενεργοποίηση της αναμονής κλήσεων (δίκαρτο αλλά χρησιμοποιείται μια κάρτα); Δυστυχώς η μητέρα μου είναι άσχετη και δεν μπορώ να την βοηθήσω εξ αποστάσεως.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Μια μεγάλη βοήθεια!

 

Μπορείτε να μου πείτε ένα-ένα τα βήματα για την ενεργοποίηση της αναμονής κλήσεων (δίκαρτο αλλά χρησιμοποιείται μια κάρτα); Δυστυχώς η μητέρα μου είναι άσχετη και δεν μπορώ να την βοηθήσω εξ αποστάσεως.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Πάντως για μονόκαρτο πας ρυθμίσεις > πρόσθετα > υπηρεσίες δικτυου > SIM.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Δεν μπόρεσα να βρω κάπου για τα ακριβή βήματα κι ότι έβρισκα ήταν για τα 8.1. Μετά από τόσους μήνες ξέχασα εντελώς το μενού....
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχει υπόψη κανείς link για φορτιστή γνήσιο; Αυτός;

https://www.skroutz.gr/s/9148512/Nokia-micro-USB-Wall-Charger-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-AC-20E-Retail.html?from=account_favorites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...