Jump to content

Microsoft Lumia 640


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πήρα nillkin που έχω προτιμήσει σε πολλές συσκευές και έχω μείνει ευχαριστημένος γενικά.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα nillkin που έχω προτιμήσει σε πολλές συσκευές και έχω μείνει ευχαριστημένος γενικά.

 

Θα μπορούσες να μου πεις από ποιο κατάστημα την πήρες;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε ολους.πρωτη φορα γραφω σορυ για τα λαθη.απο την δευτερα κατοχος lumia640ds εχω παρατήρησή κοληματα στο τατσ μιπος υπαρχη καποιοσ με παρομιο προβλημα και αν υπαρχει λυση?
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε ολους.πρωτη φορα γραφω σορυ για τα λαθη.απο την δευτερα κατοχος lumia640ds εχω παρατήρησή κοληματα στο τατσ μιπος υπαρχη καποιοσ με παρομιο προβλημα και αν υπαρχει λυση?

 

Στο κάνει από την πρώτη μέρα;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

νομιζω πωσ ναι αλλα δεν ειμαι σιγουρος.ειναι και το πρωτο μου σμαρτφον και μπορι να μην το καταλαβα αμεσως.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τωρα που το σκεφτομαι το εχω απο την τριτη το κηνιτο ,με πολυ λιγη χριση που να το καταλαβω.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πωσ ναι αλλα δεν ειμαι σιγουρος.ειναι και το πρωτο μου σμαρτφον και μπορι να μην το καταλαβα αμεσως.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τωρα που το σκεφτομαι το εχω απο την τριτη το κηνιτο ,με πολυ λιγη χριση που να το καταλαβω.

 

Θες να γράψεις ακριβώς το κόλλημα στην αφή; Επίσης, κάνε ένα τηλέφωνο στο κατάστημα και περιέργαψέ τους το πρόβλημά σου.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν καπακια για το κινητο μας απο ελλαδα;

 

Βρήκα από κορυδαλλό σε Nokia care στα 6€.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα από κορυδαλλό σε Nokia care στα 6€.

 

Σε ολα τα χρωματα φιλε μου;Οχι θηκη το πισω καπακι λεω

Link to comment
Share on other sites

Σε ολα τα χρωματα φιλε μου;Οχι θηκη το πισω καπακι λεω

 

Όχι θήκη. Καπάκι και στα 4 χρώματα.το πορτοκαλί και το μπλε είναι με την διαφανή σχεδόν επιφάνεια. Το μαύρο είναι ματ. Έχω πάρει και ελαστική διαφανή θήκη cellularline στα 10€.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Τι φταίει και ακούω ηχώ της φωνής μου σε πολλές κλήσεις;

 

Πολλές φορές αυτό γίνεται, επειδή έχεις κοντά σου κάποια άλλη πηγή ήχου (τηλεόραση, ραδιόφωνο).

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Αυτο το χουι με τις αναβαθμισεις με ακολουθει σαν φαντασμα...υπαρχει νεο update για τα lumia γενικα,μαλλον για το προβλημα με τις επανεκκινησεις που ειχαν καποια lumia..,
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μόλις τώρα μου έβγαλε ειδοποίηση για update και κατεβάζω.Γνωρίζει κανείς τι είδους update είναι;
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μόλις τώρα μου έβγαλε ειδοποίηση για update και κατεβάζω.Γνωρίζει κανείς τι είδους update είναι;

 

Λογικά θα είναι αυτό το update που αναφέρει ο φίλος στο από πάνω πόστ.

 

Καλημερα!Αυτο το χουι με τις αναβαθμισεις με ακολουθει σαν φαντασμα...υπαρχει νεο update για τα lumia γενικα,μαλλον για το προβλημα με τις επανεκκινησεις που ειχαν καποια lumia..,
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μόλις τώρα μου έβγαλε ειδοποίηση για update και κατεβάζω.Γνωρίζει κανείς τι είδους update είναι;

 

Για τις επανακινησεις γράφουν κάποιοι.

 

Όταν λαμβάνουμε κάποιο τραγούδι μέσω Bluetooth πως το αποθηκεύουμε για να το περάσουμε σε λίστα τραγουδιών; μόλις το λαμβάνω ενώ το ακούω δεν μου δίνει κάποια επιλογή αποθήκευσης.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Έχει glance screen και nfc ή μόνο στο xl υπάρχουν;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μόλις τώρα μου έβγαλε ειδοποίηση για update και κατεβάζω.Γνωρίζει κανείς τι είδους update είναι;

 

εμενα μου εγραψε οτι εγκατεστησε τα windows 8.1

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό μας δεν έχει ασύρματη φόρτιση; Δοκιμάζω σε έναν ασύρματο που έχω και δεν παίρνει μπρος με τίποτα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

μου κάνει εντύπωση πάντως η συσκευή με τέτοια spect να παίζεις απλά παιχνίδια και να ζεστένετε έτσι . π.χ Plague Inc και 1-2 που είχα δοκιμάσει .

σε tablet android που δεν είναι καν μάρκας τον 40 ευρώ παίζει 1 ώρα Plague Inc η κοπέλα μου και ούτε νιώθεις πως ανεβάζει θερμοκρασία

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μου κάνει εντύπωση πάντως η συσκευή με τέτοια spect να παίζεις απλά παιχνίδια και να ζεστένετε έτσι . π.χ Plague Inc και 1-2 που είχα δοκιμάσει .

σε tablet android που δεν είναι καν μάρκας τον 40 ευρώ παίζει 1 ώρα Plague Inc η κοπέλα μου και ούτε νιώθεις πως ανεβάζει θερμοκρασία

 

Σίγουρα είναι "εντάξει" η συσκευή σου; Γιατί η δική μου είναι η μοναδική που δεν ανεβάζει θερμοκρασία, από τις τόσες που έχω πάρει ανά τα χρόνια. Χτες ή προχτές κατέβασα το SBK15 και παίζοντας για μισή ώρα περίπου δε ζεστάθηκε καθόλου.

 

Edit: Αναζήτηση εφαρμογής επεξεργασίας φωτογραφίας τέλος. :p Κατέληξα στην PicsArt, γιατί έχει το σχεδιασμό επάνω στη φωτογραφία, όπως και την προσθήκη κειμένου (μπορεί να έχει άδειες που δε μου αρέσουν καθόλου, κλείνουν οι περισσότερες όμως από τις ρυθμίσεις).

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μια από τα ίδια δεν ανεβάζει καθόλου θερμοκρασία και είχα πριν από αυτό το lumia 820 που έβραζε.

Κάτι άσχετο που ήθελα να αναφέρω μακριά από MAT screen protectors χαλάνε πολύ την απόκριση της οθόνης.

Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το ίδιο καθόλου ζέσταμα και δεν το αφήνω από τα χέρια μου και σε παιχνίδια και σε άλλες χρήσεις.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...