Jump to content

Microsoft Lumia 640 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το πιν της σιμ μου πως μπορω να το αλλαξω,δεν το βρισκω παιδια.επισης να πω ευχαριστω για τις προηγουμενες απαντησεις
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το πιν της σιμ μου πως μπορω να το αλλαξω,δεν το βρισκω παιδια.επισης να πω ευχαριστω για τις προηγουμενες απαντησεις

 

Τηλέφωνο>πατάς στις τρεις τελείες κάτω δεξιά>ρυθμίσεις και πατάς εκεί που λέει "αλλαγή PIN κάρτας SIM".

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Tα καπάκια έχουν μόνο 8 ευρώ στα (τέως) Nokia Shops. Για μπαταρία...μήπως...λέω μήπως...είναι λίγο νωρίς;

 

Στην Πάτρα στο συγκεκριμένο κατάστημα τα έχει 15 για το xl και 14 για το απλό. Είσαι σίγουρος για την τιμή;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση όσο αφορά τον ie.Στο 630 "κρασάρει" απιστευτα(και ναι έχω κάνει σοφτ και χαρντ ρεσετ αλλά μάταια),στο 640 είχατε κάποιο θέμα;

Το 1gb φτάνει;

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση όσο αφορά τον ie.Στο 630 "κρασάρει" απιστευτα(και ναι έχω κάνει σοφτ και χαρντ ρεσετ αλλά μάταια),στο 640 είχατε κάποιο θέμα;

Το 1gb φτάνει;

 

Δεν ξέρω για το 640 αλλά με 1GB ο Internet Explorer είναι πολύ smooth και δεν κολλάει πουθενά (εκτός από σελίδες με flash).

Link to comment
Share on other sites

σκεψη προς αγορα μεταξυ του 830 και του 640 ποιο ειναι καλυτερο σε καμερα απο αυτο εξαρτατε η αγορα κινητου για μενα ευχαριστω οποιος ξερει ας απαντηση

Εγω ειχα"και το 830 και τωρα αυτο η καμερα ειναι καλυτερη στο 640 xl οπως και η μπροστινη

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξέρω για το 640 αλλά με 1GB ο Internet Explorer είναι πολύ smooth και δεν κολλάει πουθενά (εκτός από σελίδες με flash).

 

Κατεβασε τον κρομ της γκουγκλ μια χαρα δουλευει και απο τον εξπλορερ

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Google !!!!!

 

Μα δεν υπάρχει Google Chrome για τα Windows Phone!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εχω windowsphone,αυτο δεν κανει ;

https://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/best-for-search/b336536f-ecd5-4bbc-b1f2-dd7877636132

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Tελικά και υπάρχει και δουλεύει καλύτερα από τον IE! :dash::dizzy::fool:

Link??????

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

 

Thanks mate ηταν φυσικο να μην το βρισκουμε αφου δε λεγεται chrome but best for search (αλλα ειναι τελικα ο crome).

Καλο αλλα δυστυχως τιγκα στις διαφημισεις.

Thanks anyway.

Link to comment
Share on other sites

To κείμενο μου το διάβασες...τα smilies, που υποδηλώνουν το ύφος του κειμένου, δεν τα κατάλαβες; :worry:

 

Άλλος προτείνει (παρά τους υπαινιγμούς) τον Chrome για το 640 και μάλιστα (λες και τον δοκίμασε) λέει ότι είναι καλύτερος από τον ΙΕ! Εκείνον ρωτήστε για το (ανύπαρκτο) λίνκ!

 

Σωστός... Μου πήρε λίγο αλλά το κατάλαβα. :)

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Google !!!!!

 

Φίλε είσαι Θ-Ε-Ο-Σ, τέλος!!! Αντί να ξαναγράψεις το "κρομ" στα αγγλικά έγραψες το Google. Δεν στο λέω με κακία, μου έφτιαξες το βράδυ! Kudos.

 

Chrome δεν υπάρχει, ο παλιός καλός IE, ο Opera Mini και ο UC υπάρχουν από browsers στα WP.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε είσαι Θ-Ε-Ο-Σ, τέλος!!! Αντί να ξαναγράψεις το "κρομ" στα αγγλικά έγραψες το Google. Δεν στο λέω με κακία, μου έφτιαξες το βράδυ! Kudos.

 

Chrome δεν υπάρχει, ο παλιός καλός IE, ο Opera Mini και ο UC υπάρχουν από browsers στα WP.

 

Κι αυτό τότε τι ειναι;

https://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/best-for-search/b336536f-ecd5-4bbc-b1f2-dd7877636132

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

 

Ένα app από τα πολλά που κυκλοφορούν στο Store και δεν κάνει τίποτε άλλο από το να σου δίχνει διαφημίσεις. Πίστεψε με, όταν βγει ο Chrome θα γίνει θέμα στο νήμα των εφαρμογών των Windows Phone. ;)

 

Από τη στιγμή που δεν βλέπεις σαν όνομα "Google Chrome" και εκδότη την "Google" όλα τα υπόλοιπα όπως και κάτι "Google Chrome 2015, Chrome WP κα" είναι απλά για "ψάρεμα".

Link to comment
Share on other sites

Γιατί υπάρχουν τόσες λίγες επιλογές για να αγοράσει κάποιος το 4G? Υπάρχει μόνο σε ένα μαγαζί και μάλιστα με διαφορά 40 ευρώ. Αυτό στο κοντινό μέλον λέτε να αλλάξει?
Link to comment
Share on other sites

nokia care suite δουλευει με αυτο η μονο με recovery tool δουλευουμε,?ρωταω γιατι μεwin phone rec tool λεει δεν βρισκει διακομιστη και θελω να γυρισω στα 8
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια.επειδη σκεπτομαι να δοκιμασω το ν640χλ,,απο αναπαραγωγη ταινιων και ιντερνετ που ε ενδιαφερει πως παει?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τελικά χθές το το πήρα απο τον Γερμανό στα 199 το lte μοντέλο. Θα ήθελα τις προτάσεις για εφαρμογές κυρίως με live tile.Επίσης προστατευτικό οθόνης βάζουμε ή δεν χρειάζεται;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τελικά χθές το το πήρα απο τον Γερμανό στα 199 το lte μοντέλο. Θα ήθελα τις προτάσεις για εφαρμογές κυρίως με live tile.Επίσης προστατευτικό οθόνης βάζουμε ή δεν χρειάζεται;

 

Καλορίζικο!

Όσον αφορά τις εφαρμογές μπορείς να απευθυνθείς στο θέμα Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8 για ότι απορίες και προβλήματα έχεις με τις εφαρμογές που χρησιμοποιείς και για θέμα Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8 για εφαρμογές που προτείνουν τα μέλη του φόρουμ.

Επίσης ρίξε μια ματιά στα άρθρα Οι καλύτερες εφαρμογές για Windows Phone smartphones (Μέρος 1ο) και Οι καλύτερες εφαρμογές για Windows Phone smartphones (Μέρος 2ο), ίσως να βρεις εφαμογές που θα σου φανούν χρήσιμες.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα ... πότε θα έρθει το Dual SIM LTE XL έχουμε κανένα νεότερο? Μήπως έχω χάσει επεισόδια και έχει έρθει και δεν το έχω πάρει χαμπάρι???:lol:
To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ niotheros. Μια ερώτηση μετέφερα τις επαφές μου απο το icloud(Apple). Τώρα πως θα γίνονται backup οι επαφές; Μπορώ να διαγράψω το icloud; Edited by gxyp
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...