Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θεωρείς πως η αναβάθμιση έκανε την κάμερα μας καλύτερη ή έχει μείνει ίδια με πριν?

 

 

 

μια χαρά.. θέλει μελέτη αυτό.. δεν είναι και τόσο γνώριμες λέξεις για μένα.. ευχαριστώ..

Απενεργοποιεις το κινητό, και στη συνέχεια κάρτας ταυτόχρονα και παρατεταμένα home button + power button + volume up μέχρι να σου εμφανίσει το σηματάκι του Android!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απενεργοποιεις το κινητό, και στη συνέχεια κάρτας ταυτόχρονα και παρατεταμένα home button + power button + volume up μέχρι να σου εμφανίσει το σηματάκι του Android!

 

Ευχαριστώ πολύ.. Γρήγορο και έυκολο..

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησε κάποιος άλλος ότι μετά από κάποιες μέρες χρήσης ενω στην αρχή ελεύθερη ραμ ήταν από 1,2 ως 1,4 έχει μειωθεί σε 900 με 1,1 GB;
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησε κάποιος άλλος ότι μετά από κάποιες μέρες χρήσης ενω στην αρχή ελεύθερη ραμ ήταν από 1,2 ως 1,4 έχει μειωθεί σε 900 με 1,1 GB;

Ναι το παρατηρησα κ εγω αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησε κάποιος άλλος ότι μετά από κάποιες μέρες χρήσης ενω στην αρχή ελεύθερη ραμ ήταν από 1,2 ως 1,4 έχει μειωθεί σε 900 με 1,1 GB;

 

Και σε εμενα φιλε μου(να επισημανω οτι ειμαι με την Lollipop εγω,δεν εχω παρει ακομη αναβαθμηση)

Link to comment
Share on other sites

Θεωρείς πως η αναβάθμιση έκανε την κάμερα μας καλύτερη ή έχει μείνει ίδια με πριν?

 

Θεωρώ πως δεν άλλαξε κάτι αλλά δεν μπορώ να στο απαντήσω δεδομένα γιατί το σωστό θα ήταν να είχα να συγκρίνω δύο φωτό στις ίδιες συνθήκες φωτισμού πριν και μετά την αναβάθμιση. Την κίτρινη απόχρωση την είχα πάντως σίγουρα και πριν σε εσωτερικό χώρο με πολύ χαμηλό φωτισμό.

 

Ποιον αισθητήρα έχεις φίλε μου, τον Sony ή τον ISOCELL?

 

Tον Sony.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πιο σαφής; :)

 

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-G920F

 

 

Θα δώσει... και εγώ με Ισπανική περιμένω... ;)

 

Κλασσικα η εκδοση EUR, σιγουρακι θα ερθει απο τις τελευταιες. Μετα, θελουν να αγοραζουμε και απο μεγαλα καταστηματα και οχι απο skroutz. Και πιο φτηνα το παιρνεις και ενημερωσεις πιο γρηγορα παιρνεις.

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικα η εκδοση EUR, σιγουρακι θα ερθει απο τις τελευταιες. Μετα, θελουν να αγοραζουμε και απο μεγαλα καταστηματα και οχι απο skroutz. Και πιο φτηνα το παιρνεις και ενημερωσεις πιο γρηγορα παιρνεις.

 

Είπαμε, οι της EUR θα ψήνουμε αρνί όταν έρθει!

Link to comment
Share on other sites

Έχω από Ουγγαρία το κινητό. Έχεις βγει από το πρωί στην sammobile το Update αλλά δεν το έχω λάβει.. Κάποιος άλλος με ουγγρικο;; ς
Link to comment
Share on other sites

Κλασσικα η εκδοση EUR, σιγουρακι θα ερθει απο τις τελευταιες. Μετα, θελουν να αγοραζουμε και απο μεγαλα καταστηματα και οχι απο skroutz. Και πιο φτηνα το παιρνεις και ενημερωσεις πιο γρηγορα παιρνεις.

 

Υπερβολές...394€ στα ιντερνετικά καταστήματα, 629€ στα μεγάλα καταστήματα...:p Να ξέρεις πάντως πως δίνοντας τα επιπλέον 235€ στο μεγάλο κατάστημα εξασφαλίζεις στον ιδιοκτήτη του το 50% του μηνιάτικου ενός εργαζομένου. Ζήσε με τις τύψεις λοιπόν!

Link to comment
Share on other sites

Υπερβολές...394€ στα ιντερνετικά καταστήματα, 629€ στα μεγάλα καταστήματα...:p Να ξέρεις πάντως πως δίνοντας τα επιπλέον 235€ στο μεγάλο κατάστημα εξασφαλίζεις στον ιδιοκτήτη του το 50% του μηνιάτικου ενός εργαζομένου. Ζήσε με τις τύψεις λοιπόν!

 

Ή δινεις τα 394€ και σωζεις ενα μικρο ιντερνετικο μαγαζακι.Ποιος εχει τυψεις τωρα;

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Ή δινεις τα 394€ και σωζεις ενα μικρο ιντερνετικο μαγαζακι.Ποιος εχει τυψεις τωρα;

 

Δεν έπιασες το ύφος μου :)

Link to comment
Share on other sites

Σαν να το ματιασαμε και ενω εδωσε το πρωι για πολλες συσκευες αναβάθμιση, σταματησε το μεσημερι να δινει, και τωρα δινει σε edge νομίζω.

 

Εχω ενα οροβληματακι, δεν μου "δουλευει" η επικοληση σε κειμενο.

Ενω κανω κανονικά αποκοοη οταν παταω παρατεταμενα ενα κειμενο ή λινκ, μετα δεν κανει πουθενα επικοληση, ενω παταω παρατεταμενα σε κενο πλαίσιο για να επικολησω, δεν κανει τπτ....

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε και στο δικό μου. Έκανα καθαρή εγκατάσταση. Πολλές αλλαγές πολυ γρήγορο χωρίς κολλήματα. Έγινε σαν να πήρα άλλη συσκευή!!
Link to comment
Share on other sites

Σαν να το ματιασαμε και ενω εδωσε το πρωι για πολλες συσκευες αναβάθμιση, σταματησε το μεσημερι να δινει, και τωρα δινει σε edge νομίζω.

 

Εχω ενα οροβληματακι, δεν μου "δουλευει" η επικοληση σε κειμενο.

Ενω κανω κανονικά αποκοοη οταν παταω παρατεταμενα ενα κειμενο ή λινκ, μετα δεν κανει πουθενα επικοληση, ενω παταω παρατεταμενα σε κενο πλαίσιο για να επικολησω, δεν κανει τπτ....

 

Στο Facebook μήπως δεν δουλεύει η επικόλληση?

Η κάπου αλλού?

Εμένα μόνο στο Facebook και με νευριαζει πάρα πολύ.

Beta Marshmallow btu

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβληματακι, δεν μου "δουλευει" η επικοληση σε κειμενο.

Ενω κανω κανονικά αποκοπη οταν παταω παρατεταμενα ενα κειμενο ή λινκ, μετα δεν κανει πουθενα επικοληση, ενω παταω παρατεταμενα σε κενο πλαίσιο για να επικολησω, δεν κανει τπτ....

 

Ούτε εδώ στο forum ; Εμένα δουλεύει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε να συνεχίσει αύριο τα updates και να μην την δει "Σαββατοκύριακο"
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

[*] Μπαταρία : Σε μένα που δεν παίζω παιχνίδια, που πλοηγούμαι στο internet μόνο όταν βρεθώ εκτός σπιτιού και γραφείου ( τότε μόνο επίσης θέτω 4G), που ανοίγω bluetooth και gps μόνο όταν τα χρειάζομαι, η μπαταρία κρατά 2 ολόκληρες μέρες ( εκτός αν χρησιμοποιήσω πολύ GPS).

 

Συγγνώμη φίλε μου άλλα μάλλον δε χρησιμοποιέις καθόλου το κινητό τότε. Δεν μπορεί εμένα να βγάζει 1 μέρα κι εσένα 2. Κι ειδικά εδώ και 2 μέρες που χρησιμοποιώ fast charging για κάποιο λόγο κρατάει λιγότερο. Αν όμως κάνω λάθος για τη χρήση που του κάνεις, τότε το δικό μου κινητό έχει πρόβλημα. Κι εγώ με XEF είμαι.

 

ΥΓ Το draining σε stand by δεν είναι αμεληταίο. Θεωρώ πως στο 24ωρο χάνει ένα 10% σίγουρα

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος που να εχει τη επιλογη "SpO2" (μετρηση κορεσμου οξυγονου) στο S-Health?

Τι ROM εχετε περασει? Γιατι η γαλλικη 6αρα που περασα δεν εχει την επιλογη αυτη.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος που να εχει τη επιλογη "SpO2" (μετρηση κορεσμου οξυγονου) στο S-Health?

Τι ROM εχετε περασει? Γιατι η γαλλικη 6αρα που περασα δεν εχει την επιλογη αυτη.

 

Slovenia (Vod) 6.0.1 Λειτουργεί κανονικά ο μετρητής !

Link to comment
Share on other sites

Slovenia (Vod) 6.0.1 Λειτουργεί κανονικά ο μετρητής !

Ευχαριστω ;) την περασα τη σλοβενικη απο http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G920F/ και εμφανιστηκε

Edited by psyched
Link to comment
Share on other sites

Έχει έρθει σε κανέναν με Γερμανική συσκευή η αναβάθμιση?

 

Nαι μου εχει ερθει η πρωτη σε γερμανικο Vodafone γυρω στα 1,3 giga και σημερα μου ηρθε και δευτερο με 13,8 mb

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...