Jump to content

Mlais M9 (Star H930 / AXGIO Neon N2Q / WICO S100)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 584
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η μνημη 8GB ειναι ενοποιημενη, δηλαδη 8GB για εφαρμογες και αρχεια?

 

Ρωταω γιατι σε αυτο το review, εχει την παρακατω εικονα.

 

http://www.subemania.com/imagenes/Screenshot_2014-04-01-01-09-33_1.png

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι θυμάμαι σε video που εμφάνιζε τις οθόνες του antutu το ίδιο εμφάνιζε και εκεί.

Προφανώς θα πρέπει να κάνουμε κάποιο repartition.

Ας έρθει πρώτα.

 

Το βρήκα

στο 9:16

Edited by nickpap1
Link to comment
Share on other sites

Στο elta track μου γραφει κλεισιμο απο κ.δ. αεροδρομιου συστημενα. Τι σημαινει αυτο ξερει κανεις;

 

εφτασε και θα το παραλάβεις μεχρι Δευτερα-Τριτη

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τα ίδια και χειρότερα. Από 9/2.

7/2 και εγω τα ιδια τπτ απο NL τπτ και απο SP υπομονη την επομενη εβδομαδα θα ειναι εδω!;););)

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου πατησε Ελλαδα:)

 

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) 27-02-2015 11:33 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ

 

Για δειτε και τα δικα σας.

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου πατησε Ελλαδα:)

 

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) 27-02-2015 11:33 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ

 

Για δειτε και τα δικα σας.

τιποτα ακομα :ninja:

απο Δευτερα :whistle:

Link to comment
Share on other sites

τιποτα ακομα :ninja:

απο Δευτερα :whistle:

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) 27-02-2015 12:47 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ) (NL POST)

τα ασπρα αντε να δω και τα μαυρα ποτε θα το γραψουν με SP

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ σε αναμονή αλλά νομίζω δεν υπάρχει λόγος να γεμίζουμε το thread με offtopic μηνύματα για την παραλαβή του κινητού αυξάνοντας τις σελίδες.

Πιστεύω πρέπει να αφαιρεθούν αρκετά μηνύματα που έχουν να κάνουν αποκλειστικά με την πορεία του κάθε δέματος , συμπεριλαμβανομένου και του δικού μου μηνύματος

αυτό που ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ χρόνο ομιλίας με ξεπερνά @mavri_gazela
Link to comment
Share on other sites

Πολλα αντιγραφα, ολοκληρο σοι!!! Παντως ειναι ολα ακριβοτερα απο το mlais. Ας ειναι καλα το gearbest που μας εφτιαξε με το κουπονακι...
Link to comment
Share on other sites

Τα πολλά αντίγραφα είναι θετικό , αυξάνουν τις πιθανότητες να ασχοληθεί κάποιος dev
αυτό που ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ χρόνο ομιλίας με ξεπερνά @mavri_gazela
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είμαι και εγώ σε αναμονή αλλά νομίζω δεν υπάρχει λόγος να γεμίζουμε το thread με offtopic μηνύματα για την παραλαβή του κινητού αυξάνοντας τις σελίδες.

Πιστεύω πρέπει να αφαιρεθούν αρκετά μηνύματα που έχουν να κάνουν αποκλειστικά με την πορεία του κάθε δέματος , συμπεριλαμβανομένου και του δικού μου μηνύματος

 

Αυτό ακριβώς... έχουμε ξεχωριστά θέματα όπου συζητάμε τα περί αποστολών από Κίνα. Ωστόσο, επειδή μόλις έχουν αρχίσει να παραλαμβάνουν οι πρώτοι κάτοχοι, δεν θα μπούμε στη διαδικασία να σβήνουμε post μιας και έγινε μαζική παραγγελία μετά την προσφορά του gearbest, αλλά από εδώ και πέρα ας είμαστε περισσότερο εντός θέματος και να συζητάμε για τη συσκευή και μόνο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα πριν λιγο. Πρωτες εντυπωσεις αριστες, πολλη ομορφη κατασκευη λεπτο και πολυ ελαφρυ. Αν και ειχε 70% μπαταρια το εχω αφησει στο ρευμα και υστερα θα βαλω σιμ και ακολουθει ξεσκονισμα. Το μονο που εχω τσεκαρει ειναι η καμερα η οποια ειναι καλουτσικη και πιστευω οτι με τις καταλληλες ρυθμισεις θα γινει καλυτερη
Link to comment
Share on other sites

Το έχει κανει κανεις root?

αυριο που θα μου ερθει θα σου πω τον τροπο λογικα με το kingo root και με το Universal Android USB Driver θα γινει η δουλεια :D

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ σήμερα για ένα φίλο. Οι εντυπώσεις μου από το λίγο που το είχα στα χέρια μου είναι πολύ καλές σχετικά με την τιμή του. Οι κάμερες μου φάνηκαν καλές και σε σύγκριση με THL 4000 και CUBOT S200 θα έλεγα ότι υπερτερούν απο το THL ενώ και σε σχέση με το CUBOT δεν έδειχναν άσχημα. WIFI καλό . Ελαφρύ, ωραία εμφάνιση . Κατέβασα απο το play store το δωρεάν mapfactor navigator αλλά το gps δεν έβρισκε δορυφόρους . Ακολούθησα τις οδηγίες για ΧΩΡΙΣ ΡΟΟΤ κινητό που είχε αναρτήσει ο viper στο συγκεκριμένο νήμα (μήνυμα 95) και κλείδωσε αμέσως.
Link to comment
Share on other sites

Άλλο ένα αναλυτικό review σε μετάφραση από google translate από ρώσικα στα αγγλικά.

Η μπαταρία απ ότι φαίνεται είναι γύρω στα 1800 mha

 

https://translate.google.gr/translate?hl=en&sl=ru&tl=en&u=http%3A%2F%2Fchina-review.com.ua%2Freviews%2Fsmartphones-reviews%2F4778-mlais-m9-deshevyy-i-moschnyy.html

αυτό που ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ χρόνο ομιλίας με ξεπερνά @mavri_gazela
Link to comment
Share on other sites

το εχω δυο μερες στα χερια μου και περασε ολα τα τεστ με αριστα..για ακομα μια φορα θα μας τρελανουνε οι κινεζοι..ομορφο πολυ ελαφρυ πολυ καλη οθονη καθολου κινεζιες μεσα σφαιρα antutu score 28000 καμερες αρκετα καλες φλας δυνατο gps λοκαρε σε 5 δευτερα wifi οκ...εγινε root με το kingo root σε 1 λεπτο πανευκολα...η μπαταρια δεν παιζει να ειναι 2800 που λεει ειναι πουπουλο 1800-1900 ειναι αλλα την βλεπω παει καλα

 

το μονο περιεργο που μου εχει τυχει αλλη μια φορα σε thl t6s ειναι οτι δεν κραταει τις ρυθμισεις στην ωρα..δλδ οταν το κλεισω η κανω επανεκκινηση η ωρα γυρναει 2 ωρες πισω (ζωνη γρινουιτσ)..μονο αν απενεργοποιησω την αυτοματη ωρα και την βαλω χειροκινητα την κραταει μετα το σβησιμο η την επανεκκινηση...

 

καμια ιδεα τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...