Jump to content

Mozilla Firefox - The «Ultimate» thread


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το εκανα!μου φαινεται λιγο πιο γρηγορος τωρα αλλα σε πολλα σαιτ μου αργει και κολλαει!!!επανεφερα τις ρυθμισεις στις παλιες τιμες αλλα την νεα σειρα nglayout.initialpaint.delay ΠΩΣ ΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΜΕ?

 

αν πατησεις πανω του reset!! ειναι λες και δεν υπαρχει!!

(αν και δεν το συνιστω...καλυτερα να εισαι ετσι!!)

 

 

Εχω εγκαταστησει την τελευταια εκδοση του flash playe αλλα εξακολουθει να μην τα παιζει, ενω στον explorer το κανει κανονικοτατα

ποια εκδοση εχεις?

 

πηγαινε: εναρξη>πινακας ελεγχου>προσθαφαιρεση προγραμματων > εκει βρες (πανω-πανω θα ειναι) το flash player, ισως εχει ενα Χ , στο εικονιδιακι!! αυτο φταιει!! δεν συμβιβαζεται με το firefox!

 

 

Υ.Γ. βρες σε καποιο αλλο site, και κατεβασε το flash player,να μην ειναι απο macromedia. (εχει προβλημα)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Όταν θέλεις να προσθέσεις ή να διορθώσεις κάτι πρέπει να χρησιμοποιείς το http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif και το http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/multiquote_off.gif όταν θέλεις να κάνεις πολλαπλές παραθέσεις ώστε να αποφεύγεις τα συνεχόμενα posts.
Link to comment
Share on other sites

ok!!

απλα, ειναι καπως κουραστικο!!

sorry guys!!;)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Την 9.0.124.0 εχω. Εχεις δικιο για το Χ που εμφανιζει στο εικονιδιο του flash player.

 

Μηπως μπορει κανενας να βοηθησει να λυσω το προβλημα? (ποιον flash player μπορω να κατεβασω)?

 

Thnx

Link to comment
Share on other sites

ισως αυτό κάνει!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

ισως αυτό κάνει!!

 

Αυτος ειναι για Internet Explorer, εξου και το IE ;)

 

Εγω χρισιμοποιω αυτη την εκδοση και μου δουλευει τελεια!

http://rapidshare.com/files/107393620/Flash_Player_9.0.115.0__FF_.exe.html

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ειναι για Internet Explorer, εξου και το IE ;)

 

Εγω χρισιμοποιω αυτη την εκδοση και μου δουλευει τελεια!

http://rapidshare.com/files/107393620/Flash_Player_9.0.115.0__FF_.exe.html

 

αφου υπαρχει αυτο;)

Link to comment
Share on other sites

ισως αυτό κάνει!!

 

sorry δεν το προσεξα....:O

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

αφου υπαρχει αυτο;)

 

Α βγηκε καινουργια εκδοση?!?

Δεν το πειρα ειδηση :p

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα....εδώ kai αρκετό καιρό έχω πρόβλημα με την poco toolbar.. έχω την καινούργια εκδοση, έχω προσθέσει το plug in που χρειάζεται αλλα το πρόβλημα παραμένει...ΔΕΝ μπορώ να ακούσω radio....:(έχω κάνει όλα τα setting που λένε στο site του toolbar αλλα τίποτα...αν κάποιος έχει ιδέα τι γίνεται θα τον εκτιμούσα;)

Χρεισηποποιω firefox 2.0.0.13 κ XPSP2

ευχαριστώ

IBIS 5

"IBIS: just keep walking"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα....εδώ kai αρκετό καιρό έχω πρόβλημα με την poco toolbar.. έχω την καινούργια εκδοση, έχω προσθέσει το plug in που χρειάζεται αλλα το πρόβλημα παραμένει...ΔΕΝ μπορώ να ακούσω radio....:(έχω κάνει όλα τα setting που λένε στο site του toolbar αλλα τίποτα...αν κάποιος έχει ιδέα τι γίνεται θα τον εκτιμούσα;)

Χρεισηποποιω firefox 2.0.0.13 κ XPSP2

ευχαριστώ

 

Για δοκίμασε να κατεβάσεις και να εγκαταστήσεις αυτό και πες μας.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς το έχω βάλει k αυτό το plug in αλλα τίποτα μόλις επιλέξω τον σταθμό βγαίνει ένα ερωτηματικό k κανένας ήχος:(

IBIS 5

"IBIS: just keep walking"

Link to comment
Share on other sites

Έχετε υπόψη σας κάποιο πρόσθετο στο firefox που να αποστέλλει κατευθείαν τις εικόνες σε άλλες συσκευές μέσω bt, όπως στον ie;:shifty:
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

S O S

 

Σήμερα ξαφνικά είδα οτι τα αποθηκευμενα logins μου στον firefox εχουν γινει... αερας!

 

Ακριβώς για αυτο τον λόγο:

 

- Δεν μπορώ να μπω στο Hi5 μου αφού δεν θυμάμαι το e-mail με το οποιο έκανα εγγραφη (εχω 10-15 e-mail)

- Δεν μπορώ να κανω recover αφου δεν εμφανιζει τα e-mail

- Δεν μπορώ να βρω ποιο e-mail είναι ακριβως επειδη δεν εμφανιζονται

 

Θέλω παιδια να κανω την λιστα να βγαινει παλι. καποιο recovery tool σας παρακαλω παρα πολυ!

 

ειναι μεγάλη αναγκη!

Link to comment
Share on other sites

Μπες στα email σου και δες το μνμ από hi5 κάτι θα λέει.. Πάντως στο Facebook λέει...
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Μπες στα email σου και δες το μνμ από hi5 κάτι θα λέει.. Πάντως στο Facebook λέει...

 

θυμαμαι μονο 3 απο τα ... οσα accounts εχω και σε κανενα δεν εχει mail απο το Hi5

 

οποτε δν ειναι ενα απο αυτα που θυμαμαι :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
αν θελουμε να κατεβασουμε μαζεμενα λινκς-κομματια μιας ταινιας πχ απο μια σελιδα με firefox.γινεται με εναν ΣΚΕΤΟ download manager η χρειαζεται και το flashgot add on ?
Link to comment
Share on other sites

αν θελουμε να κατεβασουμε μαζεμενα λινκς-κομματια μιας ταινιας πχ απο μια σελιδα με firefox.γινεται με εναν ΣΚΕΤΟ download manager η χρειαζεται και το flashgot add on ?

 

Δεν έχει πρόβλημα μπορεί να κατεβάσει πολλά αρχεία μαζυ αλλά αν χρησιμοποιείς download manager έχεις περισσότερες επιλογές του τύπου να τα βάλεις σε μια σειράα, να τα σταματάς και να συνεχίζεις αργότερα κλπ...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει πρόβλημα μπορεί να κατεβάσει πολλά αρχεία μαζυ αλλά αν χρησιμοποιείς download manager έχεις περισσότερες επιλογές του τύπου να τα βάλεις σε μια σειράα, να τα σταματάς και να συνεχίζεις αργότερα κλπ...
ναι,λεω ΜΟΝΟ με download manager γινεται να κατεβαζω μαζεμενα λινκ η χρειαζεται αναγκαστικα και το flashgot?

το flashgot ,λεει,χρειαζεται απαραιτητως και download manager για να συνεργαστει και να κατεβασει λινκς!ετσι ειναι η εγω δεν καταλαβα?

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν Windows XP, μετά από την εγκατάσταση του Service Pack 3 παρατηρήσατε κάποια κολλήματα;:worry:

Κάποιες φορές κολλάει αδικαιολόγητα. Υπάρχουν περιπτώσεις που δεν μπορώ να μεταβώ σε άλλη καρτέλα από αυτή που είμαι.

Το παρατήρησα μετά από αναβάθμιση σε SP3.:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...