Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

σε μένα δεν βλέπω κάτι ακόμα. απλά διαβάσω σε κάτι ξένα σιτε ότι υπάρχουν θέματα με battery drain,το Bluetooth και κολλήματα στο άνοιγμα του κινητού!

 

Αυτά υπήρχαν στην insider.

ελπίζω να τα έχουν λύσει.

 

edit.

θέλει αρκετή ώρα το update..

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτά υπήρχαν στην insider.

ελπίζω να τα έχουν λύσει.

edit.

θέλει αρκετή ώρα το update..

 

α...όμορφα άρα υπάρχουν κολλήματα ακόμα γιατί βλέπω γκρίνια μετά την σημερινή αναβάθμιση.

τώρα που το βλέπω καλύτερα το λένε ότι είναι μόνο για τα unbranded. αρα όσοι το έχουμε από κάποια εταιρεία η και τα πολλά από σκρουτζ που είναι branded θα περιμένουμε ακόμα. (άγνωστο για πόσο γιατί δεν λένε)

 

 

The update is coming to all unlocked Windows 10 Mobile devices, but its availability will vary depending on your carrier and region. If you own a Windows 10 Mobile that’s not unlocked, such as the Lumia 950, 650, or an older Lumia, you should be able to get the Anniversary Update. And if you own a Windows 10 Mobile device from some other OEMs like NuAns or Alcatel, you should also be able to get the update today as long as your device isn’t locked to any carrier.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και στο δικό μού 640.

 

 

 

Ήρθε και σε εμένα κατεβάζω (640XL)

 

Sent from mTalk Κώστας!!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

α...όμορφα άρα υπάρχουν κολλήματα ακόμα γιατί βλέπω γκρίνια μετά την σημερινή αναβάθμιση.

τώρα που το βλέπω καλύτερα το λένε ότι είναι μόνο για τα unbranded. αρα όσοι το έχουμε από κάποια εταιρεία η και τα πολλά από σκρουτζ που είναι branded θα περιμένουμε ακόμα. (άγνωστο για πόσο γιατί δεν λένε)

 

 

The update is coming to all unlocked Windows 10 Mobile devices, but its availability will vary depending on your carrier and region. If you own a Windows 10 Mobile that’s not unlocked, such as the Lumia 950, 650, or an older Lumia, you should be able to get the Anniversary Update. And if you own a Windows 10 Mobile device from some other OEMs like NuAns or Alcatel, you should also be able to get the update today as long as your device isn’t locked to any carrier.

 

Κολλήματα δεν εχω συναντησει ουτε στο 535 ποσο μαλλον στο 930 που εχω αυτη την εκδοση εδω και πολλες μερες. Μικροbugs εχω δει στο 535 αλλα το κινητο παει σφαιρα. Για εμενα κολλημα βλεπουν οσοι δεν τους καθησε καλα η αναβαθμιση ή παιζει καποιο θεμα με corrupted ή προβληματικη sd καρτα.

Link to comment
Share on other sites

Έσκασε και σε εμένα σε σκρουτζοπολωνικό Lumia. Τελικά γίνονται και θαύματα, μέρες που είναι. Η MS έδωσε major update την ημέρα που είχε πει ότι θα δώσει, με μία μόνο αναβολή. Προβλέπω την επόμενη φορά να το δίνει την ημέρα που θα έχει ανακοινώσει από πριν. Μεγάλες στιγμές...
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

έχει έρθει σε κανένα με branded; βασικά από Πολωνία μεριά με ενδιαφέρει.

 

edit: δηλαδή μετά από αυτό τέλος το ραδιόφωνο fm;;;

Edited by sony76
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο evris την πέτυχε την ημερομηνία. Είχε εσωτερική πληροφόρηση. Χαχαχαχα.

Την ημερομηνία πέτυχα. Τα branded όχι. :(

Ειναι μόνο για unbranded λένε....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ολοκλήρωση ενημέρωσης..

Πρώτο bug.. όταν βγαίνω από μία εφαρμογή με start button με πηγαίνει στην αρχική αλλά όχι στο πάνω μέρος των tiles. Με πηγαίνει κάπου στη μέση και αυτό συμβαίνει κάθε φορά. Πρέπει να πατήσω δεύτερη φορά start button για να με πάει τέρμα πάνω. Περιμένω να τελειώσει την εγκατάσταση εφαρμογών να κάνω επανεκκίνηση να δοκιμάσω ξανά!

 

edit: Μου είχε μετακινήσει το εικονίδιο του skype από τέρμα πάνω σε τέρμα κάτω. Το μετέφερα εκεί που το είχα και το start button λειτουργεί οκ.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς ποσά megabyte είναι; γιατί εδώ που είμαι, δεν έχω WiFi.

 

900κατι ΜΒ

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με branded Cosmote δεν ήρθε τίποτα! :(

Η συσκευή σας είναι ενημερωμένη... μου λέει!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

έχει έρθει σε κανένα με branded; βασικά από Πολωνία μεριά με ενδιαφέρει.

 

edit: δηλαδή μετά από αυτό τέλος το ραδιόφωνο fm;;;

 

Τελος αλλα υπαρχουν εναλακτικες.

Link to comment
Share on other sites

900κατι ΜΒ

 

 

 

Σε ευχαριστώ..

 

 

 

Εμένα με branded Cosmote δεν ήρθε τίποτα! :(

 

 

Η συσκευή σας είναι ενημερωμένη... μου λέει!

 

 

 

Εμενα branded Vodafone, μου βγάζει ενημέρωση, ίσως σου έρθει σε λιγάκι..

Link to comment
Share on other sites

Ολοκλήρωση ενημέρωσης..

Πρώτο bug.. όταν βγαίνω από μία εφαρμογή με start button με πηγαίνει στην αρχική αλλά όχι στο πάνω μέρος των tiles. Με πηγαίνει κάπου στη μέση και αυτό συμβαίνει κάθε φορά. Πρέπει να πατήσω δεύτερη φορά start button για να με πάει τέρμα πάνω. Περιμένω να τελειώσει την εγκατάσταση εφαρμογών να κάνω επανεκκίνηση να δοκιμάσω ξανά!

 

edit: Μου είχε μετακινήσει το εικονίδιο του skype από τέρμα πάνω σε τέρμα κάτω. Το μετέφερα εκεί που το είχα και το start button λειτουργεί οκ.

 

Το μενου ρυθμισεις-προσθετα-οθονη γρηγορης ματιας δουλευει?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα branded Vodafone, μου βγάζει ενημέρωση, ίσως σου έρθει σε λιγάκι..

Ευχαριστώ. Θα περιμένω και αργότερα θα ξανακοιτάξω πάλι...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Και επίσημα ραδιόφωνο γιοκ.οι εναλλακτικές υπάρχουν,αλλα θέλουν αρκετή δουλιτσα.

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1ma40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...