Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε τι συσκευή;

 

Γιατί να σου πει; Για να απαντήσεις όπως στον φίλο πιο πάνω "εμείς δεν έχουμε 950"?....:lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

φτου να μη το ματιάσω αλλά από χτες με την 420 μου φαίνεται ότι πάνε πολύ καλύτερα τα πράγματα! όχι σπασίματα στο scrolling,καθόλου κολλήματα στην μπροστινή κάμερα που την ανοίγα και έμενε μαύρη! και θα πω με επιφυλάξη ότι και η μπαταρία πάει αρκετά καλύτερα. (Lumia735)
Link to comment
Share on other sites

Τόσο καλή είναι η .420; Για πείτε....

 

Καλή είναι στα σημεία προς το παρόν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αντε ακομα να βρειτε ελλατωμα στην 420?

 

Γιατί δε την περνάς και εσύ να μας πεις;:shifty:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλή .420 είναι στρωμένη και δείχνει ότι στρώνουν τα πράγματα και ετοιμάζονται για την Redstone επίσημα,ανεπίσημα η Redstone θέλει λίγο δουλίτσα αλλά και αυτή είναι σε καλό δρόμο.
Link to comment
Share on other sites

Καλή είναι στα σημεία προς το παρόν.

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Γιατί δε την περνάς και εσύ να μας πεις;:shifty:

 

Εγω την περασα απο χτες και δεν βρισκω προβλημα .

Περιμενω εντυπωσεις και απο αλλους.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κάτι,στο tile του τηλέφωνου, μου εμφανίζει ότι έχω αναπάντητη (οχι συνεχεια βεβαια)ενώ όταν μπαίνω στις κλήσεις δεν υπάρχει.Αυτό το έκανε και πριν. Edited by dantspet
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου 930 λίγα λεπτά μετά την εγκατάσταση και ενώ διάβαζα τις ειδήσεις, έκανε reboot

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου 930 λίγα λεπτά μετά την εγκατάσταση και ενώ διάβαζα τις ειδήσεις, έκανε reboot

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μετά την εγκατάσταση μπορεί να κατέβασε κάτι που να ήθελε κάνει reboot (αν το έχεις στο αυτόματο),κάτι από τα πρόσθετα που θέλει καμία φορά.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.....

 

Αναβάθμιση σε .420 χτες το βράδυ, hard reset και format στην sd, χωρίς πέρασμα backup.

 

Έχω περάσει το main outlook έχουν κατέβει και οι επαφές μου. Έχω κατεβάσει και όλες τις εφαρμογές που χρησιμοποιώ, αλλά χωρίς να τις στήσω.

 

Η απόκριση δείχνει να έχει έρθει στα WP επίπεδα, αν όχι υπολείπονται ελάχιστα δε ταχύτητα. Το swipe στα Ελληνικά δείχνει να είναι πιο ακριβείας. Δε βλέπω τίποτα το περίεργο μέχρι στιγμής, αλλά δεν έχω βάλει κάρτες sim ακόμα.

 

Fun fact: Οι αόρατες ειδοποιήσεις παραμένουν.. :lol: :lol:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μετά την εγκατάσταση μπορεί να κατέβασε κάτι που να ήθελε κάνει reboot (αν το έχεις στο αυτόματο),κάτι από τα πρόσθετα που θέλει καμία φορά.

Α, δεν το είχα σκεφτεί αυτό.

Πάντως στο 635 υπάρχει σαφής βελτίωση της απόκρισης, παρόλο που είναι με preview.

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έστρωσε πολύ με την .420, smooth αίσθηση, πιο γρήγορη πλοήγηση και γενικά κινείται προς την σωστή κατεύθυνση.
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου 930 λίγα λεπτά μετά την εγκατάσταση και ενώ διάβαζα τις ειδήσεις, έκανε reboot

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Tην 420 την πέρασα μόλις ανακοινώθηκε. Είχα φτάσει στο αμήν με την 318 όπου ότιδήποτε άλλο θα ήταν καλύτερο :lol:

 

Restart στο 930 μου έκανε σήμερα το πρωί όταν χάζευα λίγο grin. Δεν υπήρξε προειδοποίηση, ούτε έχω τα "downloads" στο αυτόματο για να μην μου κατεβάσει το LC5 και μου κάψει την εφαρμογή. :mad:

Φαίνεται να ρολάρει καλά και να είναι πιο σταθερή. Δε χρειάζεται soft restart κάθε μέρα και μάλλον η κατανάλωση της μπαταρίας φαίνεται να σταθεροποιήθηκε. Είναι όμως σε υψηλά ακόμη επίπεδα (+15% κατανάλωση σε σχέση με τα 8.1)

Το bug με την ανανέωση των live tiles της 318 δεν υπάρχει πλέον και φαίνεται το OS να συνεργάζεται καλύτερα με τις εφαρμογές πλέον.

λ.χ. το grin/ instagram/ viber δεν μου κλείνουν στη μάπα πλέον και ρολάρουν καλύτερα.

Καλά πάει! :happy:

How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

με την .420 όλα πηγαίνουν ρολόι στην προηγούμενη έκδοση ήταν η χειρότερη μετά απο το επίσημο update τών 10 επιτέλους όλα κυλούν ήρεμα τώρα
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.....

 

Αναβάθμιση σε .420 χτες το βράδυ, hard reset και format στην sd, χωρίς πέρασμα backup.

 

Έχω περάσει το main outlook έχουν κατέβει και οι επαφές μου. Έχω κατεβάσει και όλες τις εφαρμογές που χρησιμοποιώ, αλλά χωρίς να τις στήσω.

 

Η απόκριση δείχνει να έχει έρθει στα WP επίπεδα, αν όχι υπολείπονται ελάχιστα δε ταχύτητα. Το swipe στα Ελληνικά δείχνει να είναι πιο ακριβείας. Δε βλέπω τίποτα το περίεργο μέχρι στιγμής, αλλά δεν έχω βάλει κάρτες sim ακόμα.

 

Fun fact: Οι αόρατες ειδοποιήσεις παραμένουν.. :lol: :lol:

 

Επιστροφή

 

Μετά από πέρασμα των mail λογαριασμών μου, έχουν διορθωθεί και οι αόρατες ειδοποιήσεις.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το θεματάκι μου με το WhatsApp, διορθώθηκε τελικά με απεγκατάσταση-επανεκκίνηση-εγκατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή

 

Μετά από πέρασμα των mail λογαριασμών μου, έχουν διορθωθεί και οι αόρατες ειδοποιήσεις.

Πάει ο τουρισμός πάνε τα φαντάσματα,τώρα;;;;

Link to comment
Share on other sites

Πάει ο τουρισμός πάνε τα φαντάσματα,τώρα;;;;

 

Τα φαντάσματα πάνε!!! Εξαφανίστηκαν!! :lol:

 

Ο τουρισμός; Στο Android εννοείς;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Τα φαντάσματα πάνε!!! Εξαφανίστηκαν!! :lol:

 

Ο τουρισμός; Στο Android εννοείς;

 

Όχι λίγο χαβαλέ να ξεφεύγουμε κάνω,τουρισμός για τα φαντάσματα,θα έβγαζες κάνα φράγκο.

Link to comment
Share on other sites

Ένας τρόπος για λίγο μικρότερη κατανάλωση μπαταρίας είναι να τεθούν οι ρυθμίσεις τηλεμετρίας και feedback στο ελάχιστο. Πηγαίνεις στο Settings ... Privacy ... Feedback and Diagnostics

 

Βάζεις το "feedback frequency" στο "Never" και το "Diagnostic and usage data" στο "Basic".

Link to comment
Share on other sites

Όχι λίγο χαβαλέ να ξεφεύγουμε κάνω,τουρισμός για τα φαντάσματα,θα έβγαζες κάνα φράγκο.

 

Α, σωστά! :lol:

 

Πάντως, με πρώτη φόρτιση μετά το update, η κατανάλωση δείχνει αυξημένη...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...