Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν είναι ο κατάλληλος χώρος για συγκρίσεις συσκευών και λειτουργικών εδώ... Μπορείς να απευθυνθείς στην ενότητα Τεχνολογικοί Διαξιφισμοί είτε σε κάποιο από τα υπάρχον θέματα είτε σε κάποιο καινούριο...

 

Μα δεν κάνω σύγκριση λειτουργικών. Μάλιστα αναφέρω ότι θεωρώ το w10 mobile ανώτερο από τα άλλα. Για την κατάσταση που επικρατεί στο λειτουργικό αναφέρομαι και τις απόψεις των χρηστών πάνω σε αυτό το θέμα. Εδώ δεν είναι η ενότητα για τα τηλέφωνα με windows 10 λειτουργικό; Αν σε πείραξε και επειδή είσαι moderator θα αφαιρέσω τη φράση που μπορεί να είναι επίμαχη.

:p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φταίει και το fb, κάθε φορά που βάζεις την εφαρμογή θέλει χειροκίνητο συγχρονισμό.

 

Απορώ γιατί λες κάτι που δεν ισχύει! δεν έχει καμία σχέση το Facebook που χάσαμε τις φωτογραφίες από τις επαφές γιατί απλά δεν έχουμε συγχρονίσει το Facebook με τις επαφές.αρα δεν κολλάει πουθενά το Facebook!

Απλά αποτι έχω καταλάβει εγώ και άλλα παιδιά εδώ είναι θέμα MS γιατί έκανε αλλαγή στο site και μάλλον και στο server.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω γιατί εγώ περίμενα μέχρι και σήμερα το πρωί και τίποτα! της έβαλα ξανά εγώ.

 

Οταν λες τις συγχρονισες ξανα τι εννοεις μπορείς να μου εξηγησεις γιατι και μονο στην ιδεα οτι θα πρεπει να περασω 1600 φωτογραφιες μια προς μια τρομαζω!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες τις συγχρονισες ξανα τι εννοεις μπορείς να μου εξηγησεις γιατι και μονο στην ιδεα οτι θα πρεπει να περασω 1600 φωτογραφιες μια προς μια τρομαζω!!!

 

βλέπω ότι μια κουβέντα φέρνει την άλλη και βλέπω στο τέλος να μπερδευτούν πολύ. Καταρχήν μιλάμε μόνο για τις φωτογραφίες που είναι περασμένες στης επαφές του κινητού και ΌΧΙ γενικά φωτογραφίες που έχουμε στο κινητό. Για κάποιο λόγο εδώ και 3 μέρες σε αρκετά άτομα έχουν χαθεί οι φωτογραφίες από τις επαφές. Δεν χάσαμε επαφές η κάτι άλλο μόνο την φωτογραφία που είναι στην επαφή.

Ερώτηση τώρα…έχεις 1600 επαφές με φωτογραφίες;;; Αν ναι όντως είναι θέμα.....

Link to comment
Share on other sites

Εκτός του ότι χάσαμε τις φωτό των επαφών που οκ μικρό το κακό, δε συγχρονίζει το calendar. Χτυπάει.

 

Edit: Λάθος. Οι επαφές δε συγχρονίζουν. Τις έχει φέρει μεν μετά από hard reset που έκανα για άλλο λόγο αλλα εξακολουθεί και χτυπάει ένα ηλίθιο σφάλμα κατά το συγχρονισμό.

Edited by Jamesc
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι προβληματισμένος θα ήθελα την άποψη σας. Είχα wp από τα 7αρια, πέρασα στα lumia 800 και από εκεί μετά από αγορές πολλών συσκευών wp έφτασα πριν από 2 μήνες στο 950 που μετά το AU με κάλυπτε πάρα πολύ εκτός από 2 με 3 εφαρμογές. Πχ το twitter δεν έχει push notifications όταν κάποιος που θέλεις να δεις τα τουίτς του τουιτάρει, αγόρασα το tweetium αλλά ούτε αυτό έχει αυτή τη δυνατότητα.

Μου λείπει επίσης μια συγκεκριμένη εφαρμογή που υπάρχει στο android. Η φωτογραφική μηχανή του 950 ήταν νομίζω η καλύτερη που υπάρχει σε οποιοδήποτε smartphone και γενικότερα είμαι ερωτευμένος με το λειτουργικό αυτό. Έκανα το λάθος και το πούλησα και αγόρασα ένα nexus 5x. Το τηλέφωνο μια χαρά, οι εφαρμογές του μια χαρά επίσης, τα έχει όλα αλλά δεν...

Τώρα είμαι και πάλι σε αλλαγή συσκευής και είμαι έτοιμος να πάω σε lumia 950 xl.

Ωστόσο επειδή στον ελεύθερο χρόνο μου διαβάζω ότι γράφεται για το windows mobile σε όλα τα sites που υπάρχουν wpcentral, wmpoweruser, winbeta....όπως και στην ενότητα windowsphones στο reddit έχω πλέον τρομάξει με την κατάσταση που επικρατεί, με τους χρήστες που εγκαταλείπουν την πλατφόρμα και με το εάν θα συνεχίσει η υποστήριξη ακόμα και των υφιστάμενων εφαρμογών.

Θα ήθελα την άποψή σας δηλώνοντας πως θεωρώ ότι τα 950 και 950 xl είναι όχι μόνο ισάξια αλλά και καλύτερα από όλες τις ναυαρχίδες που κυκλοφορούν.

Σας ευχαριστώ πολύ!

 

@alex, δεν έχει άδικο που ρωτάει εδώ. Υπάρχει ένας γενικός προβληματισμός.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η υποστήριξη του mobile λειτουργικού θα συνεχιστεί. Δεν νομίζω να έχουν πρόθεση να το εγκαταλείψουν. Τότε προς τι ολο το εγχείρημα της ενοποίησης;

Στη θέση του dalailama1 εγώ θα την έπαιρνα τη συσκευή σ' αυτη τη τιμή κιόλας! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Η υποστήριξη του mobile λειτουργικού θα συνεχιστεί. Δεν νομίζω να έχουν πρόθεση να το εγκαταλείψουν. Τότε προς τι ολο το εγχείρημα της ενοποίησης;

Στη θέση του dalailama1 εγώ θα την έπαιρνα τη συσκευή σ' αυτη τη τιμή κιόλας! ;)

 

Αχ αχ αχ κουβέντα που ανοίγεις.....γιατί πολλοί βλέπουν το Windows Mobile πολύ διαφορετικά και με πολύ αβέβαιο μέλλον μετά τα τελευταία νέα όπως το διαβάσε παντού και ο @dalailama1. πες ότι η MS δεν παρατάει το Windows ( δεν πρόκειται να το κάνει ποτέ) αλλά το mobile κομμάτι δεν τσουλάει θα υπάρχει κανένας DEV να ασχοληθεί να σου φτιάξουν εφαρμογές; τα smartphone exe. δεν τρέχουν αρα θα είναι άχρηστα έτσι και αλλιώς γιατί καλή συσκευή και καλό οικοσύστημα χωρίς εφαρμογές δεν τσουλάει .....και είναι φως φανάρι χωρίς να το πω εγώ.

Ακόμα και την xamarin την αγόρασε να ασχοληθεί με το HoloLens!

Link to comment
Share on other sites

Αχ αχ αχ κουβέντα που ανοίγεις.....γιατί πολλοί βλέπουν το Windows Mobile πολύ διαφορετικά και με πολύ αβέβαιο μέλλον μετά τα τελευταία νέα όπως το διαβάσε παντού και ο @dalailama1. πες ότι η MS δεν παρατάει το Windows ( δεν πρόκειται να το κάνει ποτέ) αλλά το mobile κομμάτι δεν τσουλάει θα υπάρχει κανένας DEV να ασχοληθεί να σου φτιάξουν εφαρμογές; τα smartphone exe. δεν τρέχουν αρα θα είναι άχρηστα έτσι και αλλιώς γιατί καλή συσκευή και καλό οικοσύστημα χωρίς εφαρμογές δεν τσουλάει .....και είναι φως φανάρι χωρίς να το πω εγώ.

Ακόμα και την xamarin την αγόρασε να ασχοληθεί με το HoloLens!

Το mobile δεν το εγκαταλείπει! Αν το εγκαταλείψει πάει και η ενοποιηση πάνε όλα! Είναι πολύ μεγάλο εγχείρημα για να εγκαταλείψει κάτι τέτοιο η Microsoft. Δεν είναι μια απλή αναβάθμιση λειτουργικού τυπου από Marshmallow σε Nougat, ας πούμε!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το mobile δεν το εγκαταλείπει! Αν το εγκαταλείψει πάει και η ενοποιηση πάνε όλα! Είναι πολύ μεγάλο εγχείρημα για να εγκαταλείψει κάτι τέτοιο η Microsoft. Δεν είναι μια απλή αναβάθμιση λειτουργικού τυπου από Marshmallow σε Nougat, ας πούμε!

 

Αυτό λέω και εγώ,δεν το εγκαταλείπει η ms αλλά οι υπόλοιποι! Χρηστές και dev.

Αν νομίζεις ότι το μέλλον είναι να έχεις κάποια συσκευή με Windows 10 και με ένα κορμό από 3 εφαρμογές που ήρθαν από ios και έχουν ένα σορό προβλήματα και το office δεν νομίζω να το θέλουν πολύ αυτό το συμβιβασμό γιατί μπορεί το ios να είναι στραβό και το android κουτσό αλλά έχουν εφαρμογές και αυτό θέλει ο κόσμος. Σκέψου πόσες σελίδες γεμίσαμε εδώ με γκρίνια εδώ και 9 μήνες για το Win10.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω και εγώ,δεν το εγκαταλείπει η ms αλλά οι υπόλοιποι! Χρηστές και dev.

Αν νομίζεις ότι το μέλλον είναι να έχεις κάποια συσκευή με Windows 10 και με ένα κορμό από 3 εφαρμογές που ήρθαν από ios και έχουν ένα σορό προβλήματα και το office δεν νομίζω να το θέλουν πολύ αυτό το συμβιβασμό γιατί μπορεί το ios να είναι στραβό και το android κουτσό αλλά έχουν εφαρμογές και αυτό θέλει ο κόσμος. Σκέψου πόσες σελίδες γεμίσαμε εδώ με γκρίνια εδώ και 9 μήνες για το Win10.

Ναι αλλά οι εφαρμογές γίνονται universal. Ότι εφαρμογές θα έχει το desktop θα έχει και το mobile. Οπότε δεν είμαστε λίγοι! Γιατί να μην ενδιαφερθούν οι devs για τα Windows 10;

Εκτος κι αν θεωρούν τόσο δύσκολο να φτιάξουν universal εφαρμογές και να τα προσαρμόσουν σε όλες τις οθόνες!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

βλέπω ότι μια κουβέντα φέρνει την άλλη και βλέπω στο τέλος να μπερδευτούν πολύ. Καταρχήν μιλάμε μόνο για τις φωτογραφίες που είναι περασμένες στης επαφές του κινητού και ΌΧΙ γενικά φωτογραφίες που έχουμε στο κινητό. Για κάποιο λόγο εδώ και 3 μέρες σε αρκετά άτομα έχουν χαθεί οι φωτογραφίες από τις επαφές. Δεν χάσαμε επαφές η κάτι άλλο μόνο την φωτογραφία που είναι στην επαφή.

Ερώτηση τώρα…έχεις 1600 επαφές με φωτογραφίες;;; Αν ναι όντως είναι θέμα.....

 

Ναι έχω 1600 επαφές με φωτογραφίες (αν οχι 1600 φωτογραφιες σιγουρα 1500) τις οποίες μου πήρε χρονια για να τις φτιαξω απλα στο Blackberry που ειχα πριν ήταν πιο ευκολο να συγχρονισεις τις φωτογραφιες γι αυτο σε ρωτησα αν υπαρχει ευκολος τροπος να τις ξαναβαλω....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εκτός του ότι χάσαμε τις φωτό των επαφών που οκ μικρό το κακό, δε συγχρονίζει το calendar. Χτυπάει.

 

Edit: Λάθος. Οι επαφές δε συγχρονίζουν. Τις έχει φέρει μεν μετά από hard reset που έκανα για άλλο λόγο αλλα εξακολουθεί και χτυπάει ένα ηλίθιο σφάλμα κατά το συγχρονισμό.

 

Λοιπόν για τους φίλους που εξακολουθούν και έχουν το πρόβλημα να σας πω οτι και αφού έκανα hard reset πάλι οι επαφές ενώ τις έφερε κανονικά χτύπαγαν attention στο συγχρονισμό.

Τελικά η λύση ήταν να κάνω delete το mail account και να το ξαναβάλω. Οι φωτογραφίες πάντως δεν επανήλθαν ποτέ, μικρό το κακό αφού στις επαφές ελάχιστες είχα με το χέρι, τις πιο πολλές τις έπαρνε απο το skype και το fb.

θα προτιμούσα να τραβάει και από το viber και whatsapp αλλά μάλλον πολλά ζητάω...

Edited by Jamesc
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά οι εφαρμογές γίνονται universal. Ότι εφαρμογές θα έχει το desktop θα έχει και το mobile. Οπότε δεν είμαστε λίγοι! Γιατί να μην ενδιαφερθούν οι devs για τα Windows 10;

Εκτος κι αν θεωρούν τόσο δύσκολο να φτιάξουν universal εφαρμογές και να τα προσαρμόσουν σε όλες τις οθόνες!

 

Ωραία να το θέσω διαφορετικά,άσε τι θα γίνει στο μέλλον ας δούμε τι γίνεται εδώ και 9 μήνες από την κυκλοφορία του win10 βλέπεις να έχουν πέσει με τα μούτρα οι devs να ασχοληθούν να φτιάξουν εφαρμογές; πολλοί από μας κρατάνε το 6tag η τα παλιά Facebook/messenger επειδή κανείς δεν ασχολείται να δουλεύει σωστά μια εφαρμογή στο win10. ακόμα και εσύ αν θυμάμαι καλά έχεις το 6tag αντί Instagram γιατί δεν σου δουλεύει καλά αντίθετα σε μένα είναι τέλεια. μήπως τελικά υπάρχει ασυμβατότητα μεταξύ εφαρμογών και win10; σαν προσωπική γνώμη εγώ νομίζω ότι φταίει και το windows που σε άλλους δουλεύουν τα πράγματα σωστά και σε ορισμένους όχι.

 

 

Ναι έχω 1600 επαφές με φωτογραφίες (αν οχι 1600 φωτογραφιες σιγουρα 1500) τις οποίες μου πήρε χρονια για να τις φτιαξω απλα στο Blackberry που ειχα πριν ήταν πιο ευκολο να συγχρονισεις τις φωτογραφίες γι αυτο σε ρωτησα αν υπαρχει ευκολος τροπος να τις ξαναβαλω....

 

Ο ρε φίλε αυτό είναι τραγικό……τι να πω πραγματικά περαστικά σου.

εύκολος τρόπος τι να πω τώρα...μια μια κανείς επεξεργασία στις επαφές και βάζεις και φωτογραφία. απλά αν έχεις πρόσβαση σε pc μέσω εφαρμογής people είναι σχετικά πιο εύκολο αλλά και πάλι 1600 επαφές είναι μπόλικη δουλεία.

Edited by sony76
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά οι εφαρμογές γίνονται universal. Ότι εφαρμογές θα έχει το desktop θα έχει και το mobile. Οπότε δεν είμαστε λίγοι! Γιατί να μην ενδιαφερθούν οι devs για τα Windows 10;

Εκτος κι αν θεωρούν τόσο δύσκολο να φτιάξουν universal εφαρμογές και να τα προσαρμόσουν σε όλες τις οθόνες!

 

"Γίνονται", "θα έχει", "γιατί να μην".

 

Καταλαβαίνεις ότι όλα όσα γράφεις αναφέρονται σε μελλοντικό χρόνο, κάτι που, με τα wp/wm, γίνεται όσο υπάρχουν...

 

Τώρα έπρεπε να είναι οι περισσότερες, αν όχι όλες, οι εφαρμογές universal. Όχι να "παρακαλάει" η Microsoft να γίνουν universal, για να μη μηδενίσει σε ποσοστά το λειτουργικό της.

 

Επίσης, μην ορκίζεσαι ότι, "ό,τι εφαρμογές θα έχει το desktop, θα έχει και το mobile". Με τις πρόσφατες ειδήσεις που διαβάζουμε, δε βλέπω ούτε τη Microsoft να νοιάζεται γι' αυτό.

 

Γιατί να μην ενδιαφερθούν οι devs. Γιατί έχουν σχεδόν μηδενικό ποσοστό τα wm και όσο και να λέτε (λέμε) όλοι ότι έτσι θα παίρνουμε τσάμπα ναυαρχίδες, αυτό από την άλλη σημαίνει περιορισμένα apps, αξεσουάρ, ανταλλακτικά, υποστήριξη. Οπότε, θα έρθουν οι devs στα w10m, για να μην πληρώνονται; Δύσκολο...

 

Επίσης, πρέπει επιτέλους, κάποια βασικά πράγματα που γίνονται στο Android, να γίνονται και στα wm..

 

Όπως αυτό που γράφει και ο Jamesc. Στο Android, στην εφαρμογή των επαφών, συγχρονίζονται όλα τα apps, που περιλαμβάνουν επαφές (mails, facebook, skype, viber, whatsapp).

 

Απ' ό,τι έχω καταλάβει, στα 10 όλα τρέχουν σε emulator. Τίποτα in-system. Δηλαδή, το ακριβώς αντίθετο από τα 7. Γι' αυτό και ζορίζονται οι όχι ναυαρχίδες. Δε νομίζω ότι θα έχει μεγάλη διάρκεια αυτό το εγχείρημα...

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

@mr_47 νομίζεις τυχαία έβγαλαν την Redstone 2; Για να τα αφήσουν όλα στην τύχη; Δεν νομίζω....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας μη τρελαινόμαστε. Ξέρουμε οτι η ms καθυστέρησε και τώρα τρέχει και δε φτάνει. Τρέχει όμως. Είναι δεδομένο οτι το ενοποιημένο λειτουργικό θα είναι το μέλλον και αυτό αφορά κατ αρχήν εταιρικά περιβάλλοντα. Οι consumers δυστυχώς ή ευτυχώς θα περιμένουν ακομα.

Προσωπικά όπως βαδίζει την ακολουθώ μέχρι να μη μπορώ. Αν δω οτι το μέσα του 2017 δε βγουν νέες σοβαρές συσκευές, λογικό είναι να αλλάξω πλατφόρμα.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε ολους, εδω και καποιες ώρες το τηλέφωνο μου πασρουσιάζει τις επαφές διπλές και τριπλές.Μιλάμε για αστειοτητα πλέον. Και δεν ξέρω απο που να αρχισω κ που να τελειώσω.Η μονη διαφορα ήταν οτι αυτο ξεκινησε μετα την αναβάθμιση που μου έκανα στο Κέντρο Σχόλιων.
The question is not...when i'll stop, but who's going to stop me
Link to comment
Share on other sites

@mr_47 νομίζεις τυχαία έβγαλαν την Redstone 2; Για να τα αφήσουν όλα στην τύχη; Δεν νομίζω....

 

Νομίζω δεν,νομίζω και πάει λέγοντας.

Και εγώ θέλω να πάνε τα πράγματα καλύτερα,ώστε η επόμενη συσκευή μου να είναι με wp πάλι.

Δεν το βλέπω όμως εύκολο,γιατί όλα τα μηνύματα μας είναι στο ίδιο στιλ(όλων): "πιστεύω-ελπίζω-νομίζω".

Δεν πάμε πουθενά έτσι.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Οι επαφές συγχρονίζουν από πολλούς λογαριασμούς. Αν έχεις μια επαφή σε 3 διαφορετικούς λογαριασμούς και επιλέξεις να φαίνονται και οι τρεις , θα φαίνεται και η επαφή τρεις φορές. Οπότε τσέκαρε πρώτα ποιοι λογαριασμοί έχουν περαστεί στις επαφές για να δεις αν οφείλεται σε αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Όπως αυτό που γράφει και ο Jamesc. Στο Android, στην εφαρμογή των επαφών, συγχρονίζονται όλα τα apps, που περιλαμβάνουν επαφές (mails, facebook, skype, viber, whatsapp).

Όλα όσα ανέφερες το κάνουν, πλην του whatsapp το οποίο αρνείται να βγάλει Universal εφαρμογή. Δεν ξέρω τι κάνουν οι εφαρμογές στο Android, αλλά το facebook τουλάχιστον επί 7 ήταν πλήρως ενσωματωμένα στο λειτουργικό, αλλά μετά τα μπλόκαρε η ίδια η Facebook. Αν δηλαδή η εφαρμογή δεν στο επιτρέπει να τραβήξεις στοιχεία, τι μπορείς να κάνεις εσύ σαν OS; Μία φορά η MS παράκουσε την Google και παράκαμψε τους περιορισμούς της, και της κατέβασε την εφαρμογή την επόμενη ημέρα.

Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Πολλοί κρίνετε απο το μικρο μέγεθος της χώρας μας...δεν ασχολούνται όλοι με εμάς...Πολλοί dev ειχαν σταματησει τις εφμαρμογες τους απο το store και αρχισαν να λένε ολοι οτι το εγκαταλείπουν ,αλλα τελικα αποδέιχτηκε οτι εγινε οτι εγινε για να ανεβει νέα έκδοση για τα 10αρια...Οτι δεν βγαζει η πειραιως εφαρμογη δεν λεει κατι γιατι σε ολο τον κοσμο οι τραπεζες εχουν...Και για εσας που λέτε για το store κυκλοφορησε επισημα το kodi στο store με χρήση του μετατροπεα για εφαρμογες win32...Επισης η βλακεια της Facebook που αντι να χρησιμοποιει τα εργαλεια της Microsoft για τα Port χρησιμοποιει τα δικα της με αποτέλεσμα μια πάρο πολύ βαριά εφαρμογη αφου για να δουλεψει φορτώνει τα Libraries της τοτε δεν φταιει το OS...!!!
KTLK
Link to comment
Share on other sites

Ειδικά η Πειραιώς, είναι για κλωτσιές (που πουλάνε και την ανωτερότητα της Winbank, τρομάρα τους).

 

Η Α, από την άλλη, έχει και e-banking app, και extra/secure access code app στα 8.1/10ρια.

 

Ελπίζουμε και στους υπόλοιπους...φευ...

 

Φυσικά, να μην αναφέρουμε τους τηλεφωνάδες, ε?

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι όμως. Η εφαρμογή τής alpha στο Android είναι καλύτερη. Της Πειραιώς καλύτερη από όλες με ευκολίες στο log in και υπηρεσίες που κάνουν την χρήση εύκολη, όπως το λεφτά στο λεπτό.

Από την άλλη, στην Ελλάδα ζούμε και για εδώ μας ενδιαφέρει. Δηλαδή είναι εντάξει το store γιατί έχει εφαρμογή η bank of America; Ε και;

Αν την ενδιαφέρει την ms ακόμη το λειτουργικό, χρειάζεται περισσότερα πράγματα σε επίπεδο εφαρμογών και πίστεψε με, πολύ θα ήθελε.

Όσον αφορά το Facebook (που δεν έχω) είναι προσωπικά το τελευταίο που με απασχολεί. Στο android την είχα ξηλώσει επίσης. Και εκεί όλο προβλήματα άκουγα.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...