Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και κατι ΝΕΟ

 

Καλά αυτό πέθανε πριν γεννηθεί καλά καλά γιατί δεν μάζεψαν ούτε καν το μισό ποσο από το απαιτούμενο για να μπει σε μαζική παραγωγή. άσχημο,ακριβό και με win10! δεν πουλάει το 950 με 250€ ποιος θα έδινε 400και γιαυτό;;;;

Edited by sony76
Link to comment
Share on other sites

Το μελλον θα δειξει. Παντως πιστευω οτι το windows division και ο Myerson ξερει πολυ περισσότερα για το μελλον των windows απο εναν απο τους δεκαδες αντιπροεδρους περιφερειακων διευθυνσεων της microsoft. Οποτε για να υποστηριζει οτι θα δωσουν βαρος και στο mobile το 2017 δεν εχω λογο να μην τον πιστευω.

 

 

https://news.microsoft.com/microsoft-senior-leaders/#sm.0001hkkjhk13xpevtuykvnxxexh25[/quote

 

Από το στόμα σου και....

:p
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. υπαρχη τροπος να βλεπω τις τηλ κλησεις στο ταμπλετ μου ? ολα ειναι windows 10

 

Με ενεργοποιημενη cortana και τα δυο δειχνει τις χαμενες κλησεις.

Edited by georgb
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. υπαρχη τροπος να βλεπω τις τηλ κλησεις στο ταμπλετ μου ? ολα ειναι windows 10

 

Cortana is the key :)

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει πως η redstone 2 θα είναι ανέκδοτο σαν την 1

 

ήδη το 80% από το τελικό προϊόν…μπορείς να το δεις τώρα μέσω insider και όντως δεν είναι τίποτα το τρομερό.

Link to comment
Share on other sites

και πως την ενεργοποιουμε ?

 

Γυρίζεις γλώσσα Αγγλικά.

Region παραμενεις Ελλαδα.

Μετά θα τη δεις με το search key στο navigation bar

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

ήδη το 80% από το τελικό προϊόν…μπορείς να το δεις τώρα μέσω insider και όντως δεν είναι τίποτα το τρομερό.

Γι αυτό έχουν και Redstone 3 ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Και στα αμερικάνικα ιστολόγια η αναδημοσίευση της συνέντευξης του Αντιπροέδρου της Microsoft. Διαβάστε και τα σχόλια από κάτω. http://www.winbeta.org/news/microsoft-will-leave-the-consumer-smartphone-market-for-a-few-years-according-to-new-microsoft-france-president
:p
Link to comment
Share on other sites

Διορθώθηκε σε κάναν απο αυτούς που είχαν το πρόβλημα των χαμένων εικόνων των επαφών;

 

Γιατί σε μένα όχι και έχω βαρεθεί να περιμένω

 

Sent from mTalk

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Διορθώθηκε σε κάναν απο αυτούς που είχαν το πρόβλημα των χαμένων εικόνων των επαφών;

 

 

 

Γιατί σε μένα όχι και έχω βαρεθεί να περιμένω

 

 

 

Sent from mTalk

 

Το ίδιο και σε μένα.

 

Sent from mTalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Διορθώθηκε σε κάναν απο αυτούς που είχαν το πρόβλημα των χαμένων εικόνων των επαφών;

 

Γιατί σε μένα όχι και έχω βαρεθεί να περιμένω

 

Sent from mTalk

 

Το ίδιο και σε μένα.

 

Sent from mTalk

 

Παιδιά εγώ περιμένα μια μέρα και δεν είχε αλλάξει τίποτα και τα έβαλα εγώ ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις λίγα τα βάζεις ένα ένα. Με τα πολλά τι γίνετε.... ;)

 

Τι να σου πω…εγώ ούτε 10 δεν είχα αλλά ναι είναι σοβαρό θέμα για κάποιον που έχει πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το θέμα δεν είναι οι φωτογραφίες στις επαφές. Είναι μικρό το κακό. Το θέμα είναι πως όταν κάνεις manual συγχρονισμό στο mail σε οποιαδήποτε συσκευή ή pc, βγαίνει το μήνυμα 0x8500201d το οποίο είναι σπαστικό. Έσβησα ξανα τους λογαρισαμούς παντού αλλά κάνει τα ίδια μετά τον πρώτο συγχρονισμό.

Έχω την εντύπωση πως αν με το που στήσεις το email απενεργοποιήσεις το συγχρονισμό των επαφων δε θα χτυπάει το πρόβλημα. Τι κάνουμε όμως τελικά; Είναι γελοίο το θέμα έχουνε περάσει πόσες μέρες και καμία λύση πουθενά..

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το θέμα δεν είναι οι φωτογραφίες στις επαφές. Είναι μικρό το κακό. Το θέμα είναι πως όταν κάνεις manual συγχρονισμό στο mail σε οποιαδήποτε συσκευή ή pc, βγαίνει το μήνυμα 0x8500201d το οποίο είναι σπαστικό. Έσβησα ξανα τους λογαρισαμούς παντού αλλά κάνει τα ίδια μετά τον πρώτο συγχρονισμό.

 

Έχω την εντύπωση πως αν με το που στήσεις το email απενεργοποιήσεις το συγχρονισμό των επαφων δε θα χτυπάει το πρόβλημα. Τι κάνουμε όμως τελικά; Είναι γελοίο το θέμα έχουνε περάσει πόσες μέρες και καμία λύση πουθενά..

 

Εγω στους πολύ κοντινούς έχω αρχίσει περνάω μόνος τις εικόνες.

 

Ελπίζω να φτιάξει μόνο του σύντομα όπως έκανε σε ένα παιδί όπως έχει πει

 

Sent from mTalk

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Διορθώθηκε σε κάναν απο αυτούς που είχαν το πρόβλημα των χαμένων εικόνων των επαφών;

 

Γιατί σε μένα όχι και έχω βαρεθεί να περιμένω

 

Sent from mTalk

το έγραψα και πριν λίγες μέρες.

σ εμένα οι φωτογραφίες εμφανίστηκαν δίχως να κάνω τίποτα.

έχω nokia lumia 730.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Έσβησα όλα τα accounts από όλες τις συσκευές μου και τα ξαναφτιαξα. Δυστυχώς ενώ στην αρχή έδειχνε οτι διορθώθηκε το θέμα , ξανά πάλι τα ίδια.

Εύχομαι να φτιαχεί μόνο του..

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Τρόμαξα και εγώ σήμερα το πρωί. Πήγα να κάνω μία κλίση και ενώ οι επαφές μου φαίνονται κανονικά, όταν πήγα να επιλέξω νούμερο για κλίση, δεν υπήρχε τίποτα εκεί. Μόνο τα ονόματα χωρίς νούμερα. Εννοείται πως και σε μένα οι φωτογραφίες έχουν χαθεί από τις επαφές, αλλά μπροστά σε αυτό που είδα οι φωτογραφίες είναι μικρό το κακό. Ευτυχώς που το πρόβλημα μου ήταν προσωρινό και κάνοντας μία επανεκκίνηση εμφανίστηκαν πάλι τα νούμερα στις επαφές κανονικά. Ελπίζω να είναι όλα εντάξει από εδώ και πέρα και να μην βρω μπροστά μου καμία άλλη έκπληξη.
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα σήμερα το πρωί έγινε η αναβάθμιση στo νέo web outlook και χάθηκαν φώτο. Ευτυχώς είχα μόνο σε μία επαφή, μιας και στις περισσότερες χρησιμοποιούσα από το αντίστοιχο facebook. Αυτό πάντως που βλέπω είναι ότι υπάρχει ένα ψιλομπάχαλο και δεν ξέρω τι αποτέλεσμα θα έχει. Και αυτό διότι άλλες επαφές υπάρχουν στο web, άλλες στον υπολογιστή και άλλες στο κινητό (διότι δεν είναι διαθέσιμες οι ίδιες εφαρμογές παντού). Προσπαθώ τώρα να καταλάβω τι γίνεται, διότι στο web μου εμφανίζει επαφές χωρίς ονόματα, όταν στον υπολογιστή και στο κινητό υπάρχουν μια χαρά όπως και πριν.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το θέμα δεν είναι οι φωτογραφίες στις επαφές. Είναι μικρό το κακό. Το θέμα είναι πως όταν κάνεις manual συγχρονισμό στο mail σε οποιαδήποτε συσκευή ή pc, βγαίνει το μήνυμα 0x8500201d το οποίο είναι σπαστικό. Έσβησα ξανα τους λογαρισαμούς παντού αλλά κάνει τα ίδια μετά τον πρώτο συγχρονισμό.

 

Έχω την εντύπωση πως αν με το που στήσεις το email απενεργοποιήσεις το συγχρονισμό των επαφων δε θα χτυπάει το πρόβλημα. Τι κάνουμε όμως τελικά; Είναι γελοίο το θέμα έχουνε περάσει πόσες μέρες και καμία λύση πουθενά..

 

Αυτό το θέμα εγώ το είχα όταν προσπαθούσα να συγχρονίσω τους λογαριασμούς στον ΗΥ. Το θέμα μου λύθηκε με επαναφορά ρυθμίσεων, και δεν έκλαψα γιατί μόλις τον είχα πάρει και τν έστηνα. Οπότε ήταν μικρό το κακό.

 

 

 

Θυμάμαι ότι μου έβγαζε το σφάλμα, όταν πήγα σε έναν υπάρχοντα λογαριασμό να τον κάνω "microsoft"

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...