Jump to content

XBMC/Kodi/SPMC σετάρισμα Add-ons & Repository


vagosvts7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Όχι, σε ότι Skin κλείσει σε αυτό θα ανοίξει.

 

Εμενα το καινουργιο μ αρεσει. Μπορεις να το δουλεψεις πολυ καλα χρησιμοποιώντας το νορμαλ τηλεχειριστήριο του box , η αν εχεις airmouse, με απενεργοποιημένο το βελακι.

Thnx panos

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

είναι εκτός τα diamond και dalton από GKN ???

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πως είναι έτοιμο για κατέβασμα!!!

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

μυστήρια πράγματα συμβαινουν σε εμένα, σε pc μου εμφανίζει κανονικά τα diaomοnd ( και την 4.6 που βγήκε σήμερα λογικα) και dalton, σε tv box android δεν μου τα εμφανίζει:wacko::wacko:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

μυστήρια πράγματα συμβαινουν σε εμένα, σε pc μου εμφανίζει κανονικά τα diaomοnd ( και την 4.6 που βγήκε σήμερα λογικα) και dalton, σε tv box android δεν μου τα εμφανίζει:wacko::wacko:

 

Ούτε σε μένα τα εμφανίζει σε tv box...

Αλέξης
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από το Neptune, υπάρχει κάποιο ακόμη αξιόλογο πρόσθετο για προβολή ταινιών και βίντεο για το Raspberry PI 3; Όπως πχ το Covenant παλιότερα. Edited by kotsianis7
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από το Neptune, υπάρχει κάποιο ακόμη αξιόλογο πρόσθετο για προβολή ταινιών και βίντεο για το Raspberry PI 3; Όπως πχ το Covenant παλιότερα.

 

 

 

Incursion και placenta και είσαι κομπλέ

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Το terrarium στην έκδοση 1.95 μόνο με τον yes player δουλεύει ;

 

Έχει καταργηθεί πλέον η επιλογή θέασης με άλλον player ;

 

Εκτός του ότι μου κάνει buffering συνέχεια με έχει τρελάνει και στις διαφημίσεις.

 

 

Sent from my iPad Pro.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Το terrarium στην έκδοση 1.95 μόνο με τον yes player δουλεύει ;

 

Έχει καταργηθεί πλέον η επιλογή θέασης με άλλον player ;

 

Εκτός του ότι μου κάνει buffering συνέχεια με έχει τρελάνει και στις διαφημίσεις.

 

 

Sent from my iPad Pro.

Αν εχεις την πρωτη εκδοση prrimium 1.9.5 ναι ,θα πρεπει να περασεις την διορθωμενη primium αφου απεγκαταστησεις την παλια .Τωτε θα εχεις δικαιωμα να βαλεις οποιο player θες.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις την πρωτη εκδοση prrimium 1.9.5 ναι ,θα πρεπει να περασεις την διορθωμενη primium αφου απεγκαταστησεις την παλια .Τωτε θα εχεις δικαιωμα να βαλεις οποιο player θες.

 

 

 

Οκ θα την ξανά κατεβάσω.

 

Πάντως είχα κρατήσει την 1.92 και αφού απεγκατεστησα την 1.95 ξαναεγκατεστησα την 1.92. Και εδώ πάλι τα ίδια κάνει.

 

 

Sent from my iPad Pro.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

μυστήρια πράγματα συμβαινουν σε εμένα, σε pc μου εμφανίζει κανονικά τα diaomοnd ( και την 4.6 που βγήκε σήμερα λογικα) και dalton, σε tv box android δεν μου τα εμφανίζει:wacko::wacko:
Εγώ το κατέβασα σε TV box. Κανονικά.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το terrarium στην έκδοση 1.95 μόνο με τον yes player δουλεύει ;

 

Έχει καταργηθεί πλέον η επιλογή θέασης με άλλον player ;

 

Εκτός του ότι μου κάνει buffering συνέχεια με έχει τρελάνει και στις διαφημίσεις.

 

 

Sent from my iPad Pro.

Γράφτηκε και πιο πάνω ότι παίζει μια χαρά και με MX PLAYER και δεν γενικά ότι είναι μια χαρά η τελευταία έκδοση.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κατέβασα σε TV box. Κανονικά.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

Σήμερα εφμανίστηκαν κανονικά !

Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον Παναγιώτη που μας έκανε τα κέφια με το diamond :):):):)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Οκ θα την ξανά κατεβάσω.

 

Πάντως είχα κρατήσει την 1.92 και αφού απεγκατεστησα την 1.95 ξαναεγκατεστησα την 1.92. Και εδώ πάλι τα ίδια κάνει.

 

 

Sent from my iPad Pro.

Κάνε εγκατάσταση την 1.9.6 primium

Link to comment
Share on other sites

Κάνε εγκατάσταση την 1.9.6 primium

 

 

 

Πήγα να κατεβάσω την 1.95 και πλέον είχε βγει η 1.96.

Την εγκατέστησα και όλα καλά τώρα.

 

 

 

Sent from my iPad Pro.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω θεμα με το placenta στα λινκ που εχει απο ΕΛΛΑΔΑ

ΠΧ ταινιομανια χρυσοι κλπ υπαρχουν ενσωματωμενοι υποτιτλοι

και μου εμφανιζονται ταυτοχρονα και εξωτερικοι.τι γινετε σε αυτη την περιπτωση;

:):):):):):)

Απλή απάντηση ..Απλά κάνε απενεργοποίηση των εξωτερικών υποτίτλων ...

Link to comment
Share on other sites

Καποιες ερωτησεις για οποιον δουλευει το quasar

Εχω λογαριασμο στο torrentleech....ειτε το βαζω στους providers του burst ειτε το βαζω στο add torrent συνδεσμο δε μου βγαζει κανενα αποτελεσμα

Επισης οταν κατεβαζω ενα αρχειο τορρεντ στην sd και στη συνεχεια να φορτωσει στο quasar δεν μου εμφανιζει τη διαδρομη της sd για να το φορτωσω...

Και κατι τελευταιο....για οσους εχουμε το ftmc και οχι kodi

Ο δημιουργος του μαλλον σταματαει την αναβαθμιση του και πλεον τη κατσαμε τη βαρκα κοινως

Δεν εχω δοκιμασει το spmc, οποτε θα μου ηταν χρησιμη μια αποψη καποιου που το εχει

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δοκιμασει το spmc, οποτε θα μου ηταν χρησιμη μια αποψη καποιου που το εχει

 

Και στο spmc έχει σταματήσει ο δημιουργός του, την εξέλιξη του

 

Χρησιμοποιώ το wbmc, από το store και το fork του dimitrology. Πολύ καλά αμφότερα.

Edited by enterhere
Link to comment
Share on other sites

θα καμω κατι καλυτερο θα απενεργοποιησω να κατεβαζει πηγες απο gr

γιατι οι δικοι μας εδω δεν εχουν HD πηγες.

Συνηθως η υπαρξη τέτοιων πηγων σημαινει και διαθεσιμοτητα σε υποτιτλο. Ειναι ενα καλο τρικ για να μην ψαχνεις συνεχεια σν υπαρχει υποτιτλος σε επεισόδιο που μολις βγηκε.

Συνεπως καλο ειναι να αφησεις τις πηγες αλλα να μην τις επιλεγεις και με χειροκινητη επιλογη να διαλεγεις γρηγορότερους servers

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mr mc σε αυτή τη εφαρμογή βάζει το χέρι του ο πρώην spmc.αρκετά καλή

 

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Καποιες ερωτησεις για οποιον δουλευει το quasar

Εχω λογαριασμο στο torrentleech....ειτε το βαζω στους providers του burst ειτε το βαζω στο add torrent συνδεσμο δε μου βγαζει κανενα αποτελεσμα

Επισης οταν κατεβαζω ενα αρχειο τορρεντ στην sd και στη συνεχεια να φορτωσει στο quasar δεν μου εμφανιζει τη διαδρομη της sd για να το φορτωσω...

Και κατι τελευταιο....για οσους εχουμε το ftmc και οχι kodi

Ο δημιουργος του μαλλον σταματαει την αναβαθμιση του και πλεον τη κατσαμε τη βαρκα κοινως

Δεν εχω δοκιμασει το spmc, οποτε θα μου ηταν χρησιμη μια αποψη καποιου που το εχει

 

Γιατι εχεις κατσει την βαρκα? Το μηχανημα σου μονο ftmc τρεχει? By the way, στο play store υπαρχουν τουλαχιστον 6-7 forks του kodi 17.6, που μπορεις να διαλεξεις.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...