Jump to content

Microsoft Lumia 435


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχοντας χρησιμοποιήσει τη συσκευή για λίγο καιρό, περισσότερο για να δω το περιβάλλον των windows, δε μπορώ να πω ότι έχω ενθουσιαστεί.

Η μπαταρία κρατάει λίγο ενώ εκτιμώ ότι θα μπορούσε πολύ περισσότερο.

Το Viber έχει πολλά προβλήματα με κολλήματα, αν και το ίδιο βλέπω και στο android πια.

Πολύ καλό ακουστικό και ηχητική, πολύ βολικό μέγεθος.

Κάποιες εφαρμογές δε δουλεύουν καθόλου.

πχ mobilevoip δε δίνει γραμμή με τίποτα.

Μόνο για light users

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 115
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για το μέγεθος του 4' είναι καλό, φτηνό 55€ και πολύ ανθεκτικό .

Αν σε βολεύει 5-6 " τότε πας σε 640 που έχουν πέσει οι τιμές στα 100€

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Με 8.1 ή με τα 10αρια έχει καλύτερη μπαταρία;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Με 8.1 ή με τα 10αρια έχει καλύτερη μπαταρία;

 

Εχει να κάνει και με το πόσες εφαρμογές "τρεχουν" στο παρασκήνιο.

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Με 8.1 ή με τα 10αρια έχει καλύτερη μπαταρία;

 

Με τα 10άρια υπολόγισε -20% σε σχέση με τα 8.1.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Με τα 10άρια υπολόγισε -20% σε σχέση με τα 8.1.

 

Δεν το γνώριζα γιατί στο δικό μου έγινε αναβάθμιση αμέσως σε 10 οπότε δεν μπορώ να κάνω σύγκριση. Για 39 ευρώ πάντως , έχω τις καλύτερες εντυπώσεις μέχρι στιγμής.

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

παιδες εχει denim ενα που πηρα για δωρο και δε βρισκει αναβαθμιση. Το εκανα και hardware reset και παλι τα ιδια. Τι φαση;

 

Υγ. δεν ειναι λαθος η ωρα του

Υγ2. Δεν εχω δοκιμασει να δω μηπως βρισκει μεσω pc

Link to comment
Share on other sites

παιδες εχει denim ενα που πηρα για δωρο και δε βρισκει αναβαθμιση. Το εκανα και hardware reset και παλι τα ιδια. Τι φαση;

 

Υγ. δεν ειναι λαθος η ωρα του

Υγ2. Δεν εχω δοκιμασει να δω μηπως βρισκει μεσω pc

 

Δεν νομιζω οτι εχει βγει στα 8αρια κατι αλλο μετα το denim. 10αρια βαζεις μονο με upgrade advisor.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι εχει βγει στα 8αρια κατι αλλο μετα το denim. 10αρια βαζεις μονο με upgrade advisor.

 

Δε το γνωριζα αυτο. Σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Το πήρα 23€ (επιστροφή ή ex demo) αλλά αψεγάδιστο. Πέταξα και Win10 επάνω... άρχοντας. Επιτέλους, με τα bugdroid είχα ξεχάσει πώς είναι να έχεις ένα μικρό, απροβληματιστο κινητό στην τσέπη :happy:
http://i3.photobucket.com/albums/y54/agrelaphon/fujikura1_foto_sm.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα 23€ (επιστροφή ή ex demo) αλλά αψεγάδιστο. Πέταξα και Win10 επάνω... άρχοντας. Επιτέλους, με τα bugdroid είχα ξεχάσει πώς είναι να έχεις ένα μικρό, απροβληματιστο κινητό στην τσέπη :happy:

 

Σωστός ο κύριος. Με γεια!

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα 23€ (επιστροφή ή ex demo) αλλά αψεγάδιστο. Πέταξα και Win10 επάνω... άρχοντας. Επιτέλους, με τα bugdroid είχα ξεχάσει πώς είναι να έχεις ένα μικρό, απροβληματιστο κινητό στην τσέπη :happy:

 

Θεός! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ρε παιδιά , οι μικροεφαρμογές δουλεύουν σωστά στα δικά σας; Έχει γίνει εγκατάσταση δηλαδή στο κινητό ή γίνεται εκκίνηση από το store;

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο διάστημα έχει εμφανίσει πολλά προβλήματα. Στις επαφές συνδέει με δική του πρωτοβουλία άσχετες επαφές. Το Viber χάνει μηνύματα. Γενικά δεν βλέπω πολύ μέλλον
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο διάστημα έχει εμφανίσει πολλά προβλήματα. Στις επαφές συνδέει με δική του πρωτοβουλία άσχετες επαφές. Το Viber χάνει μηνύματα. Γενικά δεν βλέπω πολύ μέλλον

 

Φίλε οι επαφές στο δικό μου δουλεύουν κομπλέ , μήπως βλέπεις και τις επαφές από το Xbox; Έχω κάνει hard reset εννοείτε και δουλεύουν όλα κανονικά , απλά το gadgets app δεν υπάρχει στο μενού των εφαρμογών αλλά το κάνω εκκίνηση από το store.

Edited by Brainmorf

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει να βλέπει τις επαφές από το g mail. Κάποιες φορές χτυπούσε το κινητό και άλλον έγραφε η οθόνη και άλλος ήταν στη γραμμή. Ψάχνοντας το τυχαία, είδα ότι από μόνο του το κινητό είχε συνδέσει άσχετες επαφές, πχ Κώστας και μαζί οδοντίατρος... Ότι να ναι. Μεγάλη επιτυχία. Και παλεύω να δω ποιες είναι ακόμα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει να βλέπει τις επαφές από το g mail. Κάποιες φορές χτυπούσε το κινητό και άλλον έγραφε η οθόνη και άλλος ήταν στη γραμμή. Ψάχνοντας το τυχαία, είδα ότι από μόνο του το κινητό είχε συνδέσει άσχετες επαφές, πχ Κώστας και μαζί οδοντίατρος... Ότι να ναι. Μεγάλη επιτυχία. Και παλεύω να δω ποιες είναι ακόμα.

 

Αυτό ίσως έχει να κάνει με τον συγχρονισμό και όχι με το 435 , αυτό που θα έκανα θα ήταν να περάσω τις επαφές στον λογαριασμό Microsoft και να βλέπω μόνο τα contacts από εκεί. Το viber δεν το έχω οπότε δεν γνωρίζω.

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και πριν ένα μήνα δεν το έκανε, δούλευε κανονικά με το Gmail. Δε θέλω να το κάνω με το hotmail γιατί χρησιμοποιώ και android και θεωρώ ότι θα είναι μεγάλο μπέρδεμα όταν πχ θα θέλω να αποθηκεύσω μια νέα επαφή. Δυστυχώς θεωρώ ότι το λειτουργικό w10 αρχίζει να υπολειτουργεί και είναι θέμα χρόνου όταν η MS αλλάξει πάλι πλεύση, να αδειάσει τόσο κόσμο όπως το έκανε με τα προηγούμενα λογισμικά
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, βρίσκω το κινητό καινούργιο στα 15 ευρω, αξιζει;

Στη τιμή ενός dumphone σίγουρα αξίζει! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, βρίσκω το κινητό καινούργιο στα 15 ευρω, αξιζει;

 

Πολύ χαλαρά πάρτο με κλειστά μάτια!! :)

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, βρίσκω το κινητό καινούργιο στα 15 ευρω, αξιζει;

Θέλω και εγώ :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, βρίσκω το κινητό καινούργιο στα 15 ευρω, αξιζει;

 

Γνωρίζεις ότι είναι διπύρηνο έτσι ( Snapdragon 200 ); Βέβαια μιλάμε για άλλο εντελώς λειτουργικό σύστημα οπότε δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα με lag πχ στα εφέ.

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά τα προβλήματα με τις επαφές που μου δείχνει αλλά αντί άλλων και αφού έκανα δυο φορές συγχρονισμό χωρίς αποτέλεσμα, και μετά το Viber που έχανε μηνύματα διαρκώς (δοκιμάστε να σας στείλουν οποιοδήποτε σύνδεσμο μιας ιστοσελίδας, δεν έρχεται ποτέ), εγκατέλειψα οριστικά τα WP Edited by elephant
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • The title was changed to Microsoft Lumia 435

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...