Jump to content

Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά - Χρόνια πολλά


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χρονια πολλα παιδια....παντα με υγεία πάνω απο ολα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τα πιο γλυκά Χριστούγεννα σου εύχομαι να τα ζήσεις

να χαίρεσαι όσους αγαπάς να χεις ό,τι ζητήσεις.

 

Γιορτές θα κάνω φτωχικές μα δεν παραπονούμαι

γιατί έχω μάθει στης καρδιάς τα πλούτη να αρκούμαι.

 

Χρόνια πολλά παιδιά .

Edited by m7ixalis

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Των αηδονιών παράγγειλα στην πόρτα σας να 'ρθούνε

να κελαηδούν γλυκά γλυκά, χρόνια πολλά να πούνε.

 

Χρόνια πολλά σε όλους! Καλά Χριστούγεννα!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα και απο μενα!! Τι κερδιζουμε? Ανουσια μυνηματα γραφουμε εδω οι περισσοτεροι..
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα και απο μενα!! Τι κερδιζουμε? Ανουσια μυνηματα γραφουμε εδω οι περισσοτεροι..

 

Εντάξει μωρέ.. Χρειάζεται και να ακούς ή να διαβάζεις τα χρόνια πολλά ή τις ευχές από άλλους αυτές τις μέρες..

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μωρέ.. Χρειάζεται και να ακούς ή να διαβάζεις τα χρόνια πολλά ή τις ευχές από άλλους αυτές τις μέρες..

 

ακριβως εγω εχω βαρεθει το κλασικο χρονια πολλα και θελω να μου στελνουνε κατι προτοτυπο.. για το νεο ετος εχουμε κανενα προτοτυπο μυνημα ; που σχεδιαζεται να στειλεται;. Βεβαια επειδη βλεπω οτι ελαχιστοι με θυμουνται αφηνουν να μου στειλουνε πρωτα εκεινοι και μετα να στειλω εγω να δω ποιος με θυμηθηκε αλλα φετος θελω κατι προτοτυπο να στειλω .

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ακριβως εγω εχω βαρεθει το κλασικο χρονια πολλα και θελω να μου στελνουνε κατι προτοτυπο.. για το νεο ετος εχουμε κανενα προτοτυπο μυνημα ; που σχεδιαζεται να στειλεται;. Βεβαια επειδη βλεπω οτι ελαχιστοι με θυμουνται αφηνουν να μου στειλουνε πρωτα εκεινοι και μετα να στειλω εγω να δω ποιος με θυμηθηκε αλλα φετος θελω κατι προτοτυπο να στειλω .

 

2013 ευχες για τη θυρα 13..

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια επειδη βλεπω οτι ελαχιστοι με θυμουνται αφηνουν να μου στειλουνε πρωτα εκεινοι και μετα να στειλω εγω να δω ποιος με θυμηθηκε αλλα φετος θελω κατι προτοτυπο να στειλω .

 

Θα σου πω αυτό που πιστεύω εγώ. Στείλε σε αυτούς που εσύ θεωρείς σημαντικούς για σένα ανεξάρτητα από το αν θα σου στείλουν ή όχι. Μετά από αυτούς, όποιος σε θυμηθεί είναι καλό! :)

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά, παιδιά με υγεία, χαρά, ευτυχία!!!

Καλες Γιορτες ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσουν οι παραμονές των γιορτών, γιατί ξέρω πως έχω κάτι να περιμένω. Όταν φεύγουν αυτές, μένει μέσα μου ένα κενό…

Εδώ και 2-3 χρόνια πάντως, μου βγαίνει λίγο δύσκολα το ‘’καλή χρονιά’’ και οι σχετικές ευχές, γιατί ξέρω πως είτε μου ευχηθούν, είτε τους ευχηθώ, το ίδιο πράγμα είναι. Η χρονιά του ’13, αλλά και οι επόμενες που θα έρθουν δεν θα είναι καλές. Αντιθέτως μάλιστα, θα είναι γεμάτε προβλήματα και δυστυχία. Καλά τα λαμπάκια και τα στολίδια στις βιτρίνες, αλλά είναι πολύ λίγο …

Καλή χρονιά (όσο γίνεται) σε όλους…

ΘΈΛΩ Η ΚΕΡΑΊΑ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΝΌΜΙΜΗ

ΌΧΙ ΣΤΙΣ ΚΙΝΉΣΕΙΣ ΗΜΙΜΆΘΕΙΑΣ.

Τάσος

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσουν οι παραμονές των γιορτών, γιατί ξέρω πως έχω κάτι να περιμένω. Όταν φεύγουν αυτές, μένει μέσα μου ένα κενό…

Εδώ και 2-3 χρόνια πάντως, μου βγαίνει λίγο δύσκολα το ‘’καλή χρονιά’’ και οι σχετικές ευχές, γιατί ξέρω πως είτε μου ευχηθούν, είτε τους ευχηθώ, το ίδιο πράγμα είναι. Η χρονιά του ’13, αλλά και οι επόμενες που θα έρθουν δεν θα είναι καλές. Αντιθέτως μάλιστα, θα είναι γεμάτε προβλήματα και δυστυχία. Καλά τα λαμπάκια και τα στολίδια στις βιτρίνες, αλλά είναι πολύ λίγο …

Καλή χρονιά (όσο γίνεται) σε όλους…

 

Συμφωνώ για τις παραμονές, η ζωή χωρίς ελπίδα και αισιοδοξία ειναι μεγάλο βάρος όμως, με πείσμα κι υπομονή ολα μπορούν να αλλαξουν, ας βάλουμε τα δυνατά μας να μην παίρνει απο κατω, καλη πρωτοχρονιά

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσουν οι παραμονές των γιορτών, γιατί ξέρω πως έχω κάτι να περιμένω. Όταν φεύγουν αυτές, μένει μέσα μου ένα κενό…

 

Και μενα καθε χρονο με πιανει καταθλιψη και μελανχολια μολις μπει ο Γεναρης γιατι εξαφανιζεται ολο το γιορτινο πνευμα και η λαμψη των γιορτων,τα δεντρα,τα στολιδια και τα λαμπακια ξαναμπαινουν στις αποθηκες για 1 χρονο και επιστρεφουμε στην αχρωμη,μουντη και μονοτονη καθημερινοτητα.Η αγαπημενη μου περιοδος ειναι οταν περιμενουμε τα Χριστουγεννα(τελος Νοεμβρη-24 Δεκεμβρη).

Link to comment
Share on other sites

Και μενα καθε χρονο με πιανει καταθλιψη και μελανχολια μολις μπει ο Γεναρης γιατι εξαφανιζεται ολο το γιορτινο πνευμα και η λαμψη των γιορτων,τα δεντρα,τα στολιδια και τα λαμπακια ξαναμπαινουν στις αποθηκες για 1 χρονο και επιστρεφουμε στην αχρωμη,μουντη και μονοτονη καθημερινοτητα.Η αγαπημενη μου περιοδος ειναι οταν περιμενουμε τα Χριστουγεννα(τελος Νοεμβρη-24 Δεκεμβρη).

 

αστα να πανε η χειροτερη διαθεση εχουμε οταν φευγει η 25/12 τωρα που εφυγα 25/12 νομιζω οτι τελειωσαν οι γιορτες και λεω φετος δεν θα ξεστολισω γρηγορα και στις 7/1 που λενε οι περισσοτεροι αλλα πιο μετα..

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μελαγχολία στις γιορτές έχω όταν τελειώνουν, όχι για κανέναν άλλο λόγο, αλλά γιατί θυμάμαι ότι πάντα σαν φοιτητής τον Ιανουάριο είχα εξεταστική και τρομερό άγχος. Κατάλοιπο του παρελθόντος. :p :lol:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Καλη χρόνια σε όλους... αφήστε τα κινητά πάρτε έναν άνθρωπο σας και κάντε μια βόλτα... είναι το καλύτερο αυτές τις μέρες.. οι γιορτές μας φέρνουν κοντά.. :-)
Link to comment
Share on other sites

Αυτο έστειλa φέτοσ για καλή χρόνια και ευχάριστηθηκανε Ολοι που ειδανε κάτι διαφορετικό. " Όσες ευχές απλοχειρα οι αλλοι θα σας πουνε εγώ ευχή σας ευχομαι αληθινές να βγουνε!τίνος λαού αλφάβητο τι λέξεις να ταίριαξω για να χωρέσουν οι ευχές που θέλω να σού γράψω. Όσα λουλούδια ανθίζουν κάθε χρονο τόσες ευχές σας ευχομαι για τον καινούργιο χρονο!.τώρα που άλλαξε η χρόνια και ευχές ο κόσμος διδει ευχομαι κάθε όνειρο αληθινό να γίνει!. "εσείς τι στείλατε ; καλή χρόνια να έχουμε με υγεία προπάντων όλα τa υπόλοιπa θα τa βρουμε !.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά παιδιά!! Καλή Χρονιά σε όλους! Μακάρι το 2013 να σας φέρει ότι επιθυμείτε!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά και Χρόνια Πολλά σε ΟΛΟΥΣ με υγεία πάνω απ'όλα,ευτυχία και πολύ......τεχνολογία στην ζωή σας! :):p;)

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...