Jump to content

Windows 10 technical preview (Insider Program)


iStewie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για την βοήθεια..Αυτή την στιγμή κατεβάζω και εγώ την 14322 η οποία κατεβαίνει αρκετά γρήγορα και αν δεν διορθωθεί το πρόβλημα με την ενεργοποίηση των δεδομένων, θα κάνω hard reset..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια οποιοι βαλατε την νεα build μπορειτε να μου πειτε αν λειτουργει το whats up και οι here??

 

Οι here εξαφανίστηκαν από προσώπου γης. Το whats up της Cosmote, όχι δεν δουλεύει.

Nokia 5630 Xpress Music -> Nokia Lumia 800 -> Microsoft Lumia 640 XL DS -> Samsung j5 2016 -> Xiaomi Mi9T Pro
Link to comment
Share on other sites

πως επιστρέφουμε σε κάποια σταθερή έκδοση ; το windows recovery tool δεν με αφήνει να πάω πίσω

 

Τι εννοείς δεν σε αφήνει;

Nokia 5630 Xpress Music -> Nokia Lumia 800 -> Microsoft Lumia 640 XL DS -> Samsung j5 2016 -> Xiaomi Mi9T Pro
Link to comment
Share on other sites

Με την .1000 σε L535 πρώτη διαπιστωση ότι δεν εκκινεί την καμερ και με βγάζει κωδικό σφαλματος 0ΧA00F424A (0x80070032). Το έκανα και soft reset αλλα τίποτα.
Nokia 5800,Nokia Lumia 930,Microsoft Lumia 535 DS,Vernee Apollo Lite,Nokia 6.1 , xiaomi mi 9T
Link to comment
Share on other sites

πολλά προβλήματα την εβγαλα

 

Κάτι ποιο συγκεκριμένο? Εμένα μόλις τελειώνει το Update σε 10.0.14322.1000 και περιμένω να δω πώς θα κουμπώσει στο 735 μου...

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

στο 930 χάθηκε το ραδιόφωνο fm κόλλαγε η κάμερα τα here μαλλον αποχαιρετησαν και κολλούσε και η εφαρμογή για τις φώτο

 

αρκετά δεν ειναι ;

 

τα ποιο πολλά αναφέρονται και στο φόρουμ τις ms

Link to comment
Share on other sites

Αντίο ράδιο σε 1520.

 

Όμως δεν χάνει άλλο τον κωδικό του WiFi.

Επίσης η εικόνα από το Bing OK.

 

Πιο γρήγορο.

Να δούμε κι από μπαταρία.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

όπως έγραψα και εχτές φτιάχνουν κάποια πράγματα και χαλάνε βασικά όπως το ραδιόφωνο fm και την κάμερα αυτά δεν θα έπρεπε να συμπεριλαμβανονται στα bugs ειναι έτοιμα και δεδομένα apps
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα χαθηκε το ραδιο σε 930 αλλα τα 3rd party app μια χαρα δουλεουν...βλακεια μεν,αλλα μικρο το κακο δεν..εμενα το ραδιο παντως παντα εκανε διακοπες πριν και δεν το δουλευα...όλα τα υπολοιπα κομπλε μεχρι στιγμης..το μονο που δεν δουλευει ουτε στο 930 ουτε στο 550 είναι το Messenger...ανοιγει και κλεινει ..μονο αν το ανοίξεις μεσα από την εφαρμογή του fb δουλευει...
KTLK
Link to comment
Share on other sites

όπως έγραψα και εχτές φτιάχνουν κάποια πράγματα και χαλάνε βασικά όπως το ραδιόφωνο fm και την κάμερα αυτά δεν θα έπρεπε να συμπεριλαμβανονται στα bugs ειναι έτοιμα και δεδομένα apps

Απαραδεκτο να χαλανε υπαρχουσες βασικες λειτουργιες οπως το FM ραδιοφωνο και την καμερα.

Ελπιζω να βγαλουν γρηγορα ενημερωση

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα δουλεύει απροβλημάτιστα.
Nokia 5630 Xpress Music -> Nokia Lumia 800 -> Microsoft Lumia 640 XL DS -> Samsung j5 2016 -> Xiaomi Mi9T Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε αρχικές preview είστε... Νομίζω συνηθίσατε από τις τελευταίες εκδόσεις των Win10 που ήταν κομπλε. Ουσιαστικά το πρόγραμμα insider ξεκινά από την αρχή τώρα για την Redstone. Τα ίδια είχαμε και πέρσι στις πρώτες preview εκδόσεις των Win10.

 

Όποιος δεν έχει διάθεση για πειράματα και να δώσει feedback καλύτερα ας διακόψει το πρόγραμμα και το ξαναβάζει σε 3 μήνες που θα γίνονται οι τελικές δοκιμές.

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε αρχικές preview είστε... Νομίζω συνηθίσατε από τις τελευταίες εκδόσεις των Win10 που ήταν κομπλε. Ουσιαστικά το πρόγραμμα insider ξεκινά από την αρχή τώρα για την Redstone. Τα ίδια είχαμε και πέρσι στις πρώτες preview εκδόσεις των Win10.

 

Όποιος δεν έχει διάθεση για πειράματα και να δώσει feedback καλύτερα ας διακόψει το πρόγραμμα και το ξαναβάζει σε 3 μήνες που θα γίνονται οι τελικές δοκιμές.

 

Πες τα ρε Αλέξανδρε.

Nokia 5630 Xpress Music -> Nokia Lumia 800 -> Microsoft Lumia 640 XL DS -> Samsung j5 2016 -> Xiaomi Mi9T Pro
Link to comment
Share on other sites

Απαραδεκτο να χαλανε υπαρχουσες βασικες λειτουργιες οπως το FM ραδιοφωνο και την καμερα.

Ελπιζω να βγαλουν γρηγορα ενημερωση

Όχι, δεν είναι απαράδεκτο, είναι έκδοση preview, που σημαίνει ότι γίνονται δοκιμές και αν χρειαστεί θα αφαιρέσουν τα πάντα προκειμένου να σταθεροποιήσουν τον πυρήνα και στη συνέχεια θα τα προσθέσουν ένα ένα από την αρχή. Νομίζω πως είναι ξεκάθαρo ότι οι συγκεκριμένες εκδόσεις δεν προορίζονται για καθημερινή χρήση σε κύρια συσκευή. Είναι κάτι που αναφέρεται και στους όρους του insider.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Τα πράγματα έχουν όπως λέει ο Άλεξ.

Πιθανολογώ πως πολλοί πέσατε στην παγίδα της πρόωρης λήψης ενημερώσεων και νέων εκδόσεων.

Δεν είναι αυτός ο σκοπός,αλλά να υπάρχουν beta tester.Αν δεν θέλετε να έχετε αυτόν τον ρόλο,ξέρετε τι πρέπει να κάνετε.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

καλά όλα αυτά να τα δεχτώ , αλλά και η δήθεν επίσημη στην ουσια beta ειναι ούτε firmware δεν έχει λες και είχαν εκατοντάδες τηλέφωνα να υποστηρίξουν και δεν μπορούν να βγάλουν ένα firmware για κάθε συσκευή μετρημένες στα δάχτυλα ειναι

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εκείνο το ρημάδι το πληκτρολόγιο,πως είπαμε το βάζουμε γιατι έκανα hard reset μετά την τελευταία Redstone?

 

και εγώ θέμα από εχτές με το πληκτρολογειο γύρισα στα 8,1 και από εκεί στην 10586,218 αλλά τα ελληνικά δεν τα βάζει άλλο hard reset δεν κάνω βαρέθηκα με τις βλακείες τις ms

Link to comment
Share on other sites

καλά όλα αυτά να τα δεχτώ , αλλά και η δήθεν επίσημη στην ουσια beta ειναι ούτε firmware δεν έχει λες και είχαν εκατοντάδες τηλέφωνα να υποστηρίξουν και δεν μπορούν να βγάλουν ένα firmware για κάθε συσκευή μετρημένες στα δάχτυλα ειναι

 

 

το ένα δεν αναιρεί το άλλο.

ούτε σημαίνει πως επειδή δεν έχουν βγει ακόμα τα firms δεν είναι λειτουργικα.

Χάνετε την ουσία του beta user έτσι όπως τα λέτε.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

καλά όλα αυτά να τα δεχτώ , αλλά και η δήθεν επίσημη στην ουσια beta ειναι ούτε firmware δεν έχει λες και είχαν εκατοντάδες τηλέφωνα να υποστηρίξουν και δεν μπορούν να βγάλουν ένα firmware για κάθε συσκευή μετρημένες στα δάχτυλα ειναι

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

και εγώ θέμα από εχτές με το πληκτρολογειο γύρισα στα 8,1 και από εκεί στην 10586,218 αλλά τα ελληνικά δεν τα βάζει άλλο hard reset δεν κάνω βαρέθηκα με τις βλακείες τις ms

 

Εντάξει το έχουμε πει πολλες φορές,δεν ειναι για βασικη συσκευή.θα γυρίσω πίσω..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...