Jump to content

Asus Zenfone 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3.18 δεν ξέρω πού το βλέπεις.....έιμαι άσχετος. Υπάρχει κάποιος από θέσ/νικη να βρεθούμε να το κάνουμε update? Να πιούμε κ ένα καφέ;

* ξέρω για τον οδηγό στην σελίδα 70 αλλά παλιότερα σε 2 κινητά που είχα τα μπλοκαρα όταν προσπάθησα κ τωρα δεν τολμάω να προσπαθήσω ξανά...δεν ξέρω παιδιά μια βοήθεια παρακαλω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To βγάζει πολύ συχνά...όχι μόνο όταν το ξεκινάω.

Τότε δε ξέρω, μόνο όταν το ανοίγω μου το βγάζει

 

 

Edit: βασικά τώρα που το σκέφτομαι, μήπως σου το βγάζει γιατί για κάποιο λόγο απόσυνδέεται μόνη της η κάρτα και τη ξανά εντοπίζει το κινητό; μήπως έχει κάποιο πρόβλημα η κάρτα;

Edited by MarkosVL
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανέις αν υπάρχει σε κάποιο μαγαζί στην Αθήνα που μπορούμε να το δούμε και στην πραγματικότητα?

Γιατί καλό φαίνεται αλλά αν δεν το δεις από κοντά, πως να παραγγείλεις από φωτό?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανέις αν υπάρχει σε κάποιο μαγαζί στην Αθήνα που μπορούμε να το δούμε και στην πραγματικότητα?

Γιατί καλό φαίνεται αλλά αν δεν το δεις από κοντά, πως να παραγγείλεις από φωτό?

 

Γιατι εμείς το είχαμε δει πριν το πάρουμε?

Έχεις στη διάθεση σου 2198 μηνύματα για να αποφασίσεις αν σου κάνει...

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι ειναι πολυ ομορφο και πολυ γρηγορο , σε αυτα δεν υπαρχει αμφιβολια .

μπορει πολλοι να πηραμε γουρουνι στο σακι αλλα δεν χρειαζεται να το παθουν ολοι.

μπορεις να μπεις skroutz h bestprice να δεις πια μαγαζια το εχουν ετοιμοπαραδοτο και να πας να δεις αν εχουν καποιο ανοιχτο να σου δειξουν.

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι ειναι πολυ ομορφο και πολυ γρηγορο , σε αυτα δεν υπαρχει αμφιβολια .

μπορει πολλοι να πηραμε γουρουνι στο σακι αλλα δεν χρειαζεται να το παθουν ολοι.

μπορεις να μπεις skroutz h bestprice να δεις πια μαγαζια το εχουν ετοιμοπαραδοτο και να πας να δεις αν εχουν καποιο ανοιχτο να σου δειξουν.

 

Δύσκολο το βλέπω, αυτά τα μαγαζιά σπάνια ανοίγουν κινητά για να τα δεις.

Βασικά θέλω να δω την οθόνη του, που έχω διαβάσει διάφορα για την φωτεινότητά της.

Κάποιοι λένε ότι σε εξωτερικό φως δεν βλέπεις τίποτε και επειδή έχω συνηθίσει στην AMOLED που έχω τώρα φοβάμαι μην με απογοητεύσει.

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας, έχω πάρει και εγώ το κινητό και πραγματικά είναι πάρα πολύ καλό για τα λεφτά του, θα ήθελα να ρωτήσω λοιπόν αν υποστηρίζει OTG, έχω δοκιμάσει ένα Adata (http://www.e-shop.gr/adata-aotgmrbk-otg-microsd-card-reader-black-p-PER.331162 και δεν το βλέπει το κινητό, δοκίμασα και ένα καλώδιο για flash drive άλλα πάλι τίποτα. Επίσης δοκίμασα fat32 Ntfs kai exFat στο flash drive άλλα τίποτα. Το αγόρασα απ το eshop και δεν έχω βάλει custom rom.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή υπάρχουν και beta testers στο Φόρουμ ήθελα να ρωτήσω αν πρέπει τις αναβαθμίσεις να τις περνάω όλες με τη σειρά ή μπορώ να προσπεράσω και να βάζω όποια θέλω; υπόψη αναγκαστηκα τις περνάω χειροκίνητα λόγω αλλαγής region στη συσκευή. Επισης δεν πέρασα την τελευταία γιατί δε μου φάνηκε σημαντική.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή υπάρχουν και beta testers στο Φόρουμ ήθελα να ρωτήσω αν πρέπει τις αναβαθμίσεις να τις περνάω όλες με τη σειρά ή μπορώ να προσπεράσω και να βάζω όποια θέλω; υπόψη αναγκαστηκα τις περνάω χειροκίνητα λόγω αλλαγής region στη συσκευή. Επισης δεν πέρασα την τελευταία γιατί δε μου φάνηκε σημαντική.

Ευχαριστώ

 

Περνά κατευθείαν την τελευταία

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα και εγώ απο το Αmazon το τηλ προχθές.Ξέρετε με standard αποστολή μετα απο πόσες μέρες φεύγει η παραγγελία και εαν δεν περάσει η κάρτα αν χάνετε η παραγγελία ή μπορούμε να αλλάξουμε κάρτα;Πρώτη φορά αγόρασα απο Amazon και αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει........
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα και εγώ απο το Αmazon το τηλ προχθές.Ξέρετε με standard αποστολή μετα απο πόσες μέρες φεύγει η παραγγελία και εαν δεν περάσει η κάρτα αν χάνετε η παραγγελία ή μπορούμε να αλλάξουμε κάρτα;Πρώτη φορά αγόρασα απο Amazon και αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει........

 

Λογικά θα πέρασε η κάρτα σου. Αλλιώς θα σου έβγαζε μήνυμα σφάλματος

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το κινητό 15 μέρες και δεν έχω δει ποτέ να γράφει 4g. Έχω κινηθεί Λάρισα, Αθήνα (Αμπελόκηποι).

Μέχρι Η+ έχω δει...

 

Συμβαίνει και σε άλλον αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το κινητό 15 μέρες και δεν έχω δει ποτέ να γράφει 4g. Έχω κινηθεί Λάρισα, Αθήνα (Αμπελόκηποι).

Μέχρι Η+ έχω δει...

 

Συμβαίνει και σε άλλον αυτό;

 

θα έπρεπε να έχεις κάτι γίνετε δες στα δίκτυα αν το έχεις στη θέση 4G.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πήρα από το minideal to 32 gb 4 gb ram με περασμένο firmware 2,13 ww

πρεπει να κανω ολα τα βηματα του οδηγου για upate

ακόμα και την μετατροπή πάλι σε ww έκδοση

 

ακομη δεν μπορω αν μπω σε recovery mode νετα το εικονειδιο με το σηματακi

πατάω volume u + power και μαυρίζει η οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το κινητό 15 μέρες και δεν έχω δει ποτέ να γράφει 4g. Έχω κινηθεί Λάρισα, Αθήνα (Αμπελόκηποι).

Μέχρι Η+ έχω δει...

 

Συμβαίνει και σε άλλον αυτό;

 

 

Στο προηγούμενο κινητό είχες 4G; Έχεις ενεργοποιήσει το 4G στον αριθμό σου;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πήρα από το minideal to 32 gb 4 gb ram με περασμένο firmware 2,13 ww

πρεπει να κανω ολα τα βηματα του οδηγου για upate

ακόμα και την μετατροπή πάλι σε ww έκδοση

 

ακομη δεν μπορω αν μπω σε recovery mode νετα το εικονειδιο με το σηματακi

πατάω volume u + power και μαυρίζει η οθόνη

Ναι για να μπεις recovery θέλει υπομονή έως ότου πατήσεις τα πλήκτρα εντελώς ταυτόχρονα και να τα αφήσεις...

Τι εννοείς μαυριζει??

Χάνετε το ανθρωπάκι??

Link to comment
Share on other sites

Για να μπεις σε recovery mode πατάς power αμέσως volume up αφήνεις volume up και μετα αφήνεις power. Αυτο το κάνεις όταν εμφανιστεί το μικρο ρομποτακι με το τρίγωνο
Link to comment
Share on other sites

προχτες εκανε μια αναθμιση το zen ui και παρατηρησα σημερα οτι κατα την φορτιση και πατωντας την lock screen δεν γραφει κατω κατω την λεξη :γρηγορη φορτιση αλλα γραφει φορτιση (σκετο).ομως πανω δεξια στο σημα της μπαταριας εχει την ενδειξη + (plus).λογικα ειναι σε γρηγορη φορτιση?
Link to comment
Share on other sites

Από ποιότητα ήχου ως mp3 player είτε με τη stock ROM είτε με Cyanogenmod τί λέει;; Έχει αρχίσει και με ψήνει άσχημα σε σχέση με ZUK Z1, Letv Le1 και Xiaomi Redmi Note 2

Κάποιoς αν μπορεί να σχολιασει το παραπανω ερώτημα; Ευχαριστώ

There are 10 kinds of people: Those who can read binary and those who can't...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω το κινητό 15 μέρες και δεν έχω δει ποτέ να γράφει 4g. Έχω κινηθεί Λάρισα, Αθήνα (Αμπελόκηποι).

Μέχρι Η+ έχω δει...

 

Συμβαίνει και σε άλλον αυτό;

To H+ δεν σημαίνει 4G;

 

θα έπρεπε να έχεις κάτι γίνετε δες στα δίκτυα αν το έχεις στη θέση 4G.
Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Asus Zenfone 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...