Jump to content

LG G Flex2 (H955)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πολυ ομορφο κινητο αλλα ανθρακας αντι για θησαυρος που λογω 810 θα μπει στα λεξικα διπλα απο τη λεξη ...throttling

[sIGPIC][/sIGPIC]οσο λαθος και να κανει θα επιμενει

o,τι και να του πεις βρισκει απαντηση

ο,τι δικιο και να εχεις το χανεις -τι ειναι??

- Ο Μ***ΚΑΣ ( συχνα αναφερεται και ως ο "ανικητος".. )

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδες να ρωτησω root τροπους ,roms κλπ θα παιρνει τις ιδιες με το G3 ?Δηλαδη ενα dev που ασχολειτε με το g3 θα ειναι σαν να ασχολειτε και με το flex2?

Γιατι μην το παρατήσουν λογω προβληματικου επεξεργαστη και μείνουμε παγωτο

Link to comment
Share on other sites

σας βλεπω εδω περα τους πιο πολλους θα το βγαλετε και συσκευη της χρονιας επειδη επεσε 2 κατοσταρικα .

βρε πως αλλαζει ο αν8ρωπος με 2 κατοσταρικα .

 

Παρόλο που δε το έχω, θα τολμήσω να πω πώς με αυτή τη τιμή δε πρόκειται να το ανακηρύξει κανείς ως το καλύτερο κινητό αλλά σίγουρα θα ανακηρυχθεί το καλύτερο value for money.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που δε το έχω, θα τολμήσω να πω πώς με αυτή τη τιμή δε πρόκειται να το ανακηρύξει κανείς ως το καλύτερο κινητό αλλά σίγουρα θα ανακηρυχθεί το καλύτερο value for money.

Συμφωνώ... Τσάμπα το δίνει....

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδες να ρωτησω root τροπους ,roms κλπ θα παιρνει τις ιδιες με το G3 ?Δηλαδη ενα dev που ασχολειτε με το g3 θα ειναι σαν να ασχολειτε και με το flex2?

Γιατι μην το παρατήσουν λογω προβληματικου επεξεργαστη και μείνουμε παγωτο

 

Μόνο root μέχρι στιγμής φίλε μου... Δεν υπάρχουν custom ROM's

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

οι κατοχοι του ας γραψουν τις αποψεις τους.

τελικα εχει κολληματα που εχουν αναφερθει?το διαδικτυο ειναι καργα με θεματα που αλλοι εχουν καλη αποψη κι αλλοι απλα εχουν πολλα θεματα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Απο αυριο θα γράψουμε τα οποία θετικα και αρνητικά(το z3 προσωρινά θα μπει στο συρτάρι για ανάπαυση και να τεστάρουμε την συσκευη σε καθημερινούς ρυθμούς !!)

Να παραλάβουμε πρωτα:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γνώμη δεν αλλάζω,τσίμπησα 3 κομμάτια αλλά οχι για μένα.δεν θα έμπαινα στο τρυπακι να τα ξεσφραγισω έχοντάς έστω την υπόνοια ότι είναι ελαττωματικά.

 

Οπότε θα βγάλεις 300€ πουλώντας τα

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανενας Αθηναιος που να εχει βρει διαθέσιμα κομμάτια? Οσοι λαβανε απο email απάντηση ποτε στειλατε στη Vodafone οτι ενδιαφερεσται? Σήμερα η χθες? Edited by john74
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανενας Αθηναιος που να εχει βρει διαθέσιμα κομμάτια? Οσοι λαβανε απο email απάντηση ποτε στειλανε στη Vodafone? Σήμερα η χθες?

 

Ναι ρε παιδιά, αν μάθει κανείς τίποτα ας το πει κι εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω βάλει mail τίποτα... Αν μου στείλουν θα σας πω γιατί δεν θα το πάρω. Αν μου στείλουν θα τσιμπήσω το nexus 6. Οπότε σας λέω

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανενας Αθηναιος που να εχει βρει διαθέσιμα κομμάτια? Οσοι λαβανε απο email απάντηση ποτε στειλανε στη Vodafone? Σήμερα η χθες?

Δεν νομιζω κανεις να παρελαβε αφου εληξε η διαθεσιμοτητα.

Παρα καποιοι λιγοι που εξορμηασν στα καταστηματα το Σαββατο και ετυχε να βρουν διαθεσιμο κομματι και το πηραν επιτοπου χωρις ιντερνετ,mail,κρατηση.

Ολοι που θα παραλαβουν απο αυριο ειχαν προλαβει διαθεσιμοτητες Παρασκευη πρωι στο 2ωρο που ηταν ανοιχτες οι παραγγελιες οσο ηταν αμεσα διαθεσιμο.

Εξαιρεση οσοι ειχαν κονε και μαζεψαν καποια κομματια εκτος διαδικασιας με κρατηση,mail η τηλεφωνικα.

Και εγω στο τσακ προλαβα,μετα ενα μισαωρο τελειωσε η διαθεσιμοτητα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κλασσικη περίπτωση με προσφορές αντε να εχουν κανενα 100αρια κομμάτια και τα τσιμπανε οσοι εχουν κονε μετα υπαλληλοι μέσα στη Vodafone και επειτα στη συνέχεια φίλοι και συγγενεις

Αρα για εμάς μενουν 10-20 κομμάτια το πολυ!! Αντε γεια δηλαδη

Φίλος μου σήμερα πηρε τηλέφωνο σε 37 καταστήματα Vodafone στην Αθηνα και δεν υπάρχει ΤΙΠΟΤΑ ουτε για δειγμα

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Κλασσικη περίπτωση με προσφορές αντε να εχουν κανενα 100αρια κομμάτια και τα τσιμπανε οσοι εχουν κονε μετα υπαλληλοι μέσα στη Vodafone και επειτα στη συνέχεια φίλοι και συγγενεις

Αρα για εμάς μενουν 10-20 κομμάτια το πολυ!! Αντε γεια δηλαδη

Φίλος μου σήμερα πηρε τηλέφωνο σε 37 καταστήματα Vodafone στην Αθηνα και δεν υπάρχει ΤΙΠΟΤΑ ουτε για δειγμα

Ετσι συμβαινει δυστυχως.

Και εγω τα Χριστουγεννα ηθελα να παρω την προσφορα με καθε z3 το PS4 δωρο,πηγα προσωπικα σε καμια 10 καταστηματα,σε αλλα τοσα τηλεφωνησα αλλα τζιφος,και ενω ειχα παει την πρωτη μερα με την προσφορα.

Τα περισσοτερα κομματια τα τρωνε εκ των εσω και καμια 10-20-30 το πολυ για τον εξω κοσμο,ειδικα κραχτες προσφορες οπως τωρα.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Οπότε θα βγάλεις 300€ πουλώντας τα

Ισως και οχι τόσα χρήματά.

λογικό όμως δεν είναι?

Μία Ζωή χάνουμε στις συναλλαγές,τουλάχιστον οσοι τα αλλάζουμε και γρήγορα.

Γενικά πάντως παρατηρώ και σε πολλά sites,social και μη μία ειρωνεία προς αυτούς πού αγόρασαν συσκευές με σκοπό την πώλησή τους.κακώς.

Οσοι πρόλαβαν απλά πρόλαβαν.και κάποιοι ταλαιπωρήθηκαν για να βρουν.

Τα ιδία είχαν γίνει και με το optimus g.

Η προσφορά δεν παραμένει μόνιμή,λίγες μέρες κρατάει,από κει και πέρα ο αγοραστής επιλεγεί το αν θα το πάρει παραπάνω από οσο το πήρε ο πωλητής η οχι.

Εχω μπει πάντως στην πρίζα να το χρησιμοποιήσω.

Ευελπιστώ να μην εχει θέματα με οθόνη σαν το πρώτο,χώρια τα όσα αλλά λένε για τα προβλήματά του.

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

έδωσα και γω το email μου προχθές για να με ειδοποιήσουν όταν θα είναι διαθέσιμο αλλά μέχρι και σήμερα τίποτα....κρίμα και το ήθελα πάρα πολύ το τηλέφωνο ειδικά σε τέτοια τιμή....μακάρι να γίνει όμως το θαύμα....
Link to comment
Share on other sites

Ισως και οχι τόσα χρήματά.

λογικό όμως δεν είναι?

Μία Ζωή χάνουμε στις συναλλαγές,τουλάχιστον οσοι τα αλλάζουμε και γρήγορα.

Γενικά πάντως παρατηρώ και σε πολλά sites,social και μη μία ειρωνεία προς αυτούς πού αγόρασαν συσκευές με σκοπό την πώλησή τους.κακώς.

Οσοι πρόλαβαν απλά πρόλαβαν.και κάποιοι ταλαιπωρήθηκαν για να βρουν.

Τα ιδία είχαν γίνει και με το optimus g.

Η προσφορά δεν παραμένει μόνιμή,λίγες μέρες κρατάει,από κει και πέρα ο αγοραστής επιλεγεί το αν θα το πάρει παραπάνω από οσο το πήρε ο πωλητής η οχι.

Εχω μπει πάντως στην πρίζα να το χρησιμοποιήσω.

Ευελπιστώ να μην εχει θέματα με οθόνη σαν το πρώτο,χώρια τα όσα αλλά λένε για τα προβλήματά του.

 

Χθες και σήμερα μίλησα με τρία ακόμα παλαιά μέλη του Forum. Σου μεταφέρω την άποψή τους (την οποία υιοθετώ κι εγώ προσωπικά) ότι είναι ανάρμοστη η συμπεριφορά αυτή (για να μην χρησιμοποιήσω άλλες εκφράσεις).

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Χθες και σήμερα μίλησα με τρία ακόμα παλαιά μέλη του Forum. Σου μεταφέρω την άποψή τους (την οποία υιοθετώ κι εγώ προσωπικά) ότι είναι ανάρμοστη η συμπεριφορά αυτή (για να μην χρησιμοποιήσω άλλες εκφράσεις).

Ασε γιατί μάλλον διαθεσιμότητά γιοκ.οπότε λογικά δεν έκατσε.κοιτά στην πραγματικότητα το ενα ηταν δικό μου,τα αλλά 2 ηταν για φίλους πού τα παράγγειλαν.στην ουσία αυτά τα 2 πήγαιναν προς πώλησή,το δικό μου μάλλον οχι καθώς σίγουρα θα έμπαινα στην πρίζα να το χρησιμοποιήσω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο το πηρα στα χερια μου πολυ ωραιο τηλεφωνακι.Εχω παραγγειλει και το nexus 6 οποτε θα δω ποιο απο τα 2 θα κρατησω.εσεις που τα εχεται περισσοτερο καιρο ποιο λετε?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα/παρελαβα ενα τεμαχιο στα 299 ευρω της προσφορα απο το γερμανο.

Το ανοιξα, συνδεθηκα σε wifi και μου εβγαλε ενα update περιπου 115mb αν θυμαμαι καλα και μετα αλλο ενα update στα 70mb περιπου (παλι) αν θυμαμαι καλα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα/παρελαβα ενα τεμαχιο στα 299 ευρω της προσφορα απο το γερμανο.

Το ανοιξα, συνδεθηκα σε wifi και μου εβγαλε ενα update περιπου 115mb αν θυμαμαι καλα και μετα αλλο ενα update στα 70mb περιπου (παλι) αν θυμαμαι καλα.

Ωραίος Θανάση.

Καλοδουλευτο!!

Εγω ακόμα οχι,ήταν πρωί να παραλάβω πήγε για μετά τις 6!!!

Για να δούμε.

Με έχουν στα αναμμένα κάρβουνα οι της γενικής ταχυδρομικής :cry::worry::p

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

απο γερμανο ή vodafone φιλε? γτ ψαχνω σαν τρελος μπας και το βρω καπου στα 299 να το παρω!

Απο Vodafone απο την Παρασκευη πρωί που εκανα παραγγελία.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος Θανάση.

Καλοδουλευτο!!

Εγω ακόμα οχι,ήταν πρωί να παραλάβω πήγε για μετά τις 6!!!

Για να δούμε.

Με έχουν στα αναμμένα κάρβουνα οι της γενικής ταχυδρομικής :cry::worry::p

Ευχαριστω πολυ φιλε Αλεξ !

Οκ αφου εχει η κουριερ το δεμα θα το παραλαβαεις και εσυ με το καλο :)

Παντος μου αρεσει αρκετα στο χερι !

Θα το δουλεψω να δω πως τα παει απο μπαταρια και θα δω τι θα κανω.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Αρα μέχρι στιγμής οσοι ειναι εκτός Αθηνών βρηκανε διαθέσιμα κομμάτια???

Το βγαλανε απο το online καταστημα η Vodafone... Πάει, οσοι πρόλαβανε παλι καλα

Edited by john74
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...