Jump to content

Microsoft Lumia 535


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θερμότατα και ειλικρινά ευχαριστώ! Πόσο καιρό έψαχνα!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τις βρίσκω όμως στις "Εφαρμογές μου" (μη εγκατεστημένες). Πώς τις διαγράφω και από εκεί;

 

Δεν γίνεται ( μέχρι στιγμής ) να διαγράψεις τις εφαρμογές που είχες από το store στον λογαριασμό σου , αν δεν κάνω λάθος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όσο για το update που λέτε είναι το Windows Phone Update2

Μέχρι στιγμής το έχουμε εμείς και τα Lumia 640/640 XL (official edition)

 

Σήμερα ήρθε αυτό το update ή είσαι στο insider program;

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ερώτηση σχετικά με την οθόνη

Πολλοί έχετε αναφέρει ότι είχατε πρόβλημα με την αφή.

Το πρόβλημα αυτό το λύσατε τελικά όσοι το είχατε ή απλά συμβιβαστηκατε;

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σχετικά με την οθόνη

Πολλοί έχετε αναφέρει ότι είχατε πρόβλημα με την αφή.

Το πρόβλημα αυτό το λύσατε τελικά όσοι το είχατε ή απλά συμβιβαστηκατε;

 

Όποιος δεν συμβιβάστηκε πάει σε nokia care και γίνετε αλλαγή πάνελ.

Edited by Dimis164

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται ( μέχρι στιγμής ) να διαγράψεις τις εφαρμογές που είχες από το store στον λογαριασμό σου , αν δεν κάνω λάθος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σήμερα ήρθε αυτό το update ή είσαι στο insider program;

Όχι δεν είμαι insider επίσης μπορώ να κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων που άμα ήμουν insider δεν θα μπορούσα

 

Και για του λόγου το αληθές

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Όσο για το update που λέτε είναι το Windows Phone Update2

Μέχρι στιγμής το έχουμε εμείς και τα Lumia 640/640 XL (official edition)

 

 

 

Επίσημα το έχουν τα 640/640XL, και σύντομα αναβαθμίστηκαν και τα 735, 830. To δικό σου είναι από το insider ανεπίσημο.

 

 

Το τελευταίο update 2 είναι το: 8.10.15184.160

Link to comment
Share on other sites

Αργό; Δε νομίζω. Προσωπικά, το πληκτρολόγιο των wp είναι το πιο γρήγορο που έχω χρησιμοποιήσει (και έχω χρησιμοποιήσει πολλά), ειδικά αν γράφεις πολύ σε forums και γενικότερα στο internet. Είσαι σίγουρος ότι δεν έχει πρόβλημα η συσκευή σου;

 

Nαι εχεις δικιο,το πληκτρολογιο μια χαρα γρηγορο ειναι...Στα emoticons σε μια εφαρμογη (Τelegram) αργει πολυ...

Aρα μαλλον φταιει η εφαρμογη!

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα το έχουν τα 640/640XL, και σύντομα αναβαθμίστηκαν και τα 735, 830. To δικό σου είναι από το insider ανεπίσημο.

 

 

Το τελευταίο update 2 είναι το: 8.10.15184.160

 

Μα μπορώ να κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.Επίσης δεν έχω ούτε καν το insider program ούτε είμαι insider πως εγώ θα έχω την ανεπίσημη έκδοση????

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Μα μπορώ να κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.Επίσης δεν έχω ούτε καν το insider program ούτε είμαι insider πως εγώ θα έχω την ανεπίσημη έκδοση????

 

 

 

Με όλες τις εκδόσεις μπορείς να κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, δεν έχει σχέση αν είσαι insider ή όχι.

Για δες λίγο στο πρόσθετα και πληροφορίες τι γράφει στο Mobile Operator και θα σου πω ποια είναι η επίσημη.

Μήπως το πήρες μεταχειρισμένο; Πάντως δεν έχει δοθεί σε κανένα 535 το update 2

Link to comment
Share on other sites

Είναι το γνωστό πρόβλημα με το touch του L535. Καλύτερα να το πας σε κάποιο Nokia Care για έλεγχο και είτε θα σου κάνουν κάποια αναβάθμιση είτε αλλαγή πάνελ για να διορθωθεί το πρόβλημα.

 

 

Είχα μείνει πισω στα update και έκανα απο το insider 2-3 μαζεμένα. Καθώς διαβαζα το forum Μου έμεινε η απορία...Υπάρχει περίπτωση να στρώσει μονο απο τα update ή να την κανω την βόλτα στο Nokia Care,όπως και να έχει?

Link to comment
Share on other sites

Με όλες τις εκδόσεις μπορείς να κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, δεν έχει σχέση αν είσαι insider ή όχι.

Για δες λίγο στο πρόσθετα και πληροφορίες τι γράφει στο Mobile Operator και θα σου πω ποια είναι η επίσημη.

Μήπως το πήρες μεταχειρισμένο; Πάντως δεν έχει δοθεί σε κανένα 535 το update 2

 

Το κινητό δεν είναι μεταχειρισμένο.(Μπορείς να το δεις σε προηγούμενα posts σχετικά με αυτό το thread.) Mobile operator 000-33.Επίσης άμα ήταν windows insider θα μου έφερνε update για τα windows 10 που δεν έγινε.

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δεν είναι μεταχειρισμένο.(Μπορείς να το δεις σε προηγούμενα posts σχετικά με αυτό το thread.) Mobile operator 000-33.Επίσης άμα ήταν windows insider θα μου έφερνε update για τα windows 10 που δεν έγινε.

 

 

 

Σύμφωνα με το Mobile Operator σου το τελευταίο update είναι το: 8.10.14234.375.

Αυτό που έχει η συσκευή σου δόθηκε μόνο μέσω insider, για να προετημάσει τις συσκευές για τα 10αρια.

Κάτι δεν κολλάει, δεν μπορεί να έχει μόνο η δική σου συσκευή αυτή την έκδοση, και όλα τα υπόλοιπα 535 την επίσημη που σου προανέφερα.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το Mobile Operator σου το τελευταίο update είναι το: 8.10.14234.375.

Αυτό που έχει η συσκευή σου δόθηκε μόνο μέσω insider, για να προετημάσει τις συσκευές για τα 10αρια.

Κάτι δεν κολλάει, δεν μπορεί να έχει μόνο η δική σου συσκευή αυτή την έκδοση, και όλα τα υπόλοιπα 535 την επίσημη που σου προανέφερα.

Μα δεν το άγγιξα ποτέ το insider εδώ δεν έχω καλά καλά δεν την έχω κατεβασμένη στο κινητό μου.Θα το πάω πίσω στον Κότσο να μου δώσει άλλη

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Και επαναφέρω ερώτηση που είχε γινει παλιότερα απο άλλο μέλος αλλα δεν είχε απαντηθει...

Με λιγο ιδρωμένα δαχτυλα το πληκτρολογιο κάνει τα γνωστά του... :dash::dash: Πιστεύετε οτι με κάποιο tempered glass θα δω διαφορά?

Link to comment
Share on other sites

έσκασε και μεγαλούτσικη ενημέρωση.. για να δούμε..

 

update:

Λογισμικό μετά το update:

xxxx.15234.28005

Edited by Dimis164

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα άλλαξα touch panel στο Nokia Care Φαλήρου (είχε πέσει και μου είχε σπάσει).

Multi-touch test 5 δάκτυλα κανονικότατα.

Μου είπε ότι το αλλάζει και τζάμπα στην εγγύηση (εγώ το είχα σπάσει, είχα βάλει μια μούφα κινέζικη, δε δούλεψε, τελικά πλήρωσα).

Κάντε το όσοι δε βαριέστε. Σε μια ώρα μου το έκανε ο άνθρωπος, ο οποίος ήταν εξυπηρετικότατος.

Link to comment
Share on other sites

έσκασε και μεγαλούτσικη ενημέρωση.. για να δούμε..

 

update:

Λογισμικό μετά το update:

xxxx.15234.28005

 

Δεν καταλαβα τι εκανε, εκτος απο καμια 10αρια αχρηστες εφαρμογες που εβαλε με το ζορι

Link to comment
Share on other sites

σε εμένα απο χθές το βράδυ που δοκίμασα να κάνω ενημέρωση η κατάσταση μένει κολημένη στη λήψη ενεμηρώσεων στο 0%
http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

σε εμένα απο χθές το βράδυ που δοκίμασα να κάνω ενημέρωση η κατάσταση μένει κολημένη στη λήψη ενεμηρώσεων στο 0%

 

Μήπως δεν έχεις ελεύθερο χώρο για να κατέβει η αναβάθμιση;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

μολις εγκατέστησα την αναβάθμιση.(15243.28007) δεν είναι το update 2 οπως νομιζα.στις πληροφορίες λέει windows phone 8.1 update Edited by nasos_79
Link to comment
Share on other sites

3.81GB διαθέσιμα στη μνήμη του τηλεφώνου / 27,30GB στην SD

 

Κάνε κανα soft reset και ξαναδοκίμασε.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μπα, τιποτα ..

- Update -

 

Τελικά ξεκίνησε μόλις σύνδεσα το φορτιστή. Ήταν γύρω στο 35-40% η μπαταρία

Edited by Pehlis
http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

Πως κάνω ζουμ στη Lumia camera; σε άλλες Lumia σέρνω το δάχτυλο στην οθόνη και μεγάλωνε, εδώ δεν γίνεται. Τι πρέπει να κάνω;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Πως κάνω ζουμ στη Lumia camera; σε άλλες Lumia σέρνω το δάχτυλο στην οθόνη και μεγάλωνε, εδώ δεν γίνεται. Τι πρέπει να κάνω;

 

Με το κινητό οριζόντια, στο αριστερό μέρος της οθόνης (αριστερά από τον "κύκλο" που εστιάζει), κάνεις swipe από κάτω προς τα πάνω, τελείως κάθετα.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 535

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...