Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά δώστε λίγο τα φώτα σας! Έστειλα ΜΕ για να πάρω τα δωρεάν 500ΜΒ που έχει η κοσμοτε αλλά πατάω δεδομένα και δεν ανοίγουν δεν πιάνει τπτ τι παιζει; την τελευταία φορά είχα στείλει END DAY για να μην με χρεώνει 1 ευρώ κάθε μέρα ! Να παίζει τπτ με το κινητό ή με κάποια ρύθμιση
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά δώστε λίγο τα φώτα σας! Έστειλα ΜΕ για να πάρω τα δωρεάν 500ΜΒ που έχει η κοσμοτε αλλά πατάω δεδομένα και δεν ανοίγουν δεν πιάνει τπτ τι παιζει; την τελευταία φορά είχα στείλει END DAY για να μην με χρεώνει 1 ευρώ κάθε μέρα ! Να παίζει τπτ με το κινητό ή με κάποια ρύθμιση

 

Βάλτο σε airplane mode και απενεργοποίησέ το. Αν δεν στρώσει δεν ξέρω να σε βοηθήσω παραπάνω..

Link to comment
Share on other sites

Τπτ μια φορά έπιασε ένα H κοπή σε εκεί το έκλεισα το ξανά έκλεισα και πάλι δεν ξανά έπιασα! Δεν ξέρω τι φαση
Link to comment
Share on other sites

πηγαινε εκει που ειναι η ρυθμισεις δικτυου,και κανε μια επαναφορα ρυθμισεων!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Τπτ μια φορά έπιασε ένα H κοπή σε εκεί το έκλεισα το ξανά έκλεισα και πάλι δεν ξανά έπιασα! Δεν ξέρω τι φαση

 

Νομίζω ότι αν στείλεις END DAY στην Cosmote, πρέπει να καλέσεις τους ίδιους και να ζητήσεις εκ νέου ενεργοποίηση των data στη γραμμή σου.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε εκει που ειναι η ρυθμισεις δικτυου,και κανε μια επαναφορα ρυθμισεων!!

 

δεν εγινε κατι... :/

Νομίζω ότι αν στείλεις END DAY στην Cosmote, πρέπει να καλέσεις τους ίδιους και να ζητήσεις εκ νέου ενεργοποίηση των data στη γραμμή σου.

 

απο ποτε ισχυει αυτο γιατι καθε φορα αυτο εκανα οταν με τελειωναν τα ΜΒ εστελνα END DAY για να μην με τρωει τα λεφτα τζαμπα! και οταν ξανα εβαζα εμπαινε μονο του απο το φοιτητηκο που εχω 600 ΜΒ! τωρα δεν ειχα τπτ και εστειλα αυτο με τα δωρεαν που εχει για το 3ημερο!

 

να περιμενω να βαλω καρτα να μπουν τα κανονικα μηπως παιζει κατι τετοιο! ή να αρχισω να τρομαζω οτι απο την πτωση που ειχε απο τον καναπε στο πλακακι κατω 50εκ αποσταση με S-view να επαθε τπτ καμια καιρια!

Link to comment
Share on other sites

δεν εγινε κατι... :/

 

 

απο ποτε ισχυει αυτο γιατι καθε φορα αυτο εκανα οταν με τελειωναν τα ΜΒ εστελνα END DAY για να μην με τρωει τα λεφτα τζαμπα! και οταν ξανα εβαζα εμπαινε μονο του απο το φοιτητηκο που εχω 600 ΜΒ! τωρα δεν ειχα τπτ και εστειλα αυτο με τα δωρεαν που εχει για το 3ημερο!

 

να περιμενω να βαλω καρτα να μπουν τα κανονικα μηπως παιζει κατι τετοιο! ή να αρχισω να τρομαζω οτι απο την πτωση που ειχε απο τον καναπε στο πλακακι κατω 50εκ αποσταση με S-view να επαθε τπτ καμια καιρια!

 

Παλαιότερα που δεν είχα φοιτητικό και με χρέωνε έπρεπε να τους καλέσω και να ελέγξουν την γραμμή μου. Μπορεί επειδή δεν είναι πακέτο γι'αυτό να μην σου δίνει πρόσβαση. Αν θες κάλεσε την Cosmote να δεις τι παίζεις μην χάσεις και τα Mb. Κατά 99,99% δεν έχει πάθει τίποτα από την πτώση. :)

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις σας ! θα το τσεκαρω να βαλω καρτα να με δωσει μπας και φταει αυτο!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,επιτέλους μπήκα κι εγώ στη παρέα! Σε χρυσό το πήρα και είναι πανέμορφο,πραγματικό στολίδι. Το πακέτο συμπληρώθηκε με δερμάτινη θήκη πουγκί bugatti, τα xiaomi piston v2.1 και την 64αρα pro της samsung.. To τηλέφωνο είχε ένα ανεπαίσθητο γδάρσιμο στο πάνω μέρος,στο diamond cut τμήμα του πλαισίου και δοκίμασα το κόλπο με το σφουγγάρι που αναφέρουν συνέχεια στο xda..όντως δούλεψε και μάλιστα εντυπωσιακά μπορώ να πω καθώς η γρατζουνιά εξαφανίστηκε 100%..Τέλος θέλω να κάνω μια ερώτηση: αν κρυπτογραφήσω τη συσκευή,μετά θα μπορώ κανονικά να φλασσάρω με odin ή δημιουργεί πρόβλημα;;;

φώτο (η φωτογραφία είναι λίγο χάλι αλλά μόνο το s2 είχα διαθέσιμο εκείνη τη στιγμή)

Edited by tzin1
Link to comment
Share on other sites

@tzin για βοήθησε λίγο σε παρακαλώ, βάλε ένα link σχετικά με το "μαγικό" σφουγγαράκι. Ευχαριστώ

 

Τίποτα το πολύπλοκο,απλά παίρνεις ένα σφουγγάρι για τα πιάτα,και με τη πράσινη πλευρά τρίβεις όσο πιο απαλά γίνετε το κομμάτι του πλαισίου που γυαλίζει..χάνει λίγο τη γυαλάδα του,αλλά κατά τη γνώμη μου έτσι φαίνεται πολύ ομορφότερο ειδικά στο χρυσό..είχα δει κάποιες φώτο από το xda κι επειδή μου την έδινε στα νεύρα,κινητό 3 ωρών να έχει σημαδάκι πάνω πάνω κιόλας είπα να το δοκιμάσω προσεκτικά,αφού υπήρχαν πολλά θετικά σχόλια στο xda..κι όντως δούλεψε εκπληκτικά και στο δικό μου...μόνα να προσέχεις: ΑΠΑΛΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

μολις ελαβα μια ενημερωση 190,75 mb ΟΤΑ (Πολωνικο), εχουμε πληροφορηση τι αφορα η αναβαθμιση?

http://i62.tinypic.com/4rb87q.png" border="0" alt="

Edited by Ippotas
Link to comment
Share on other sites

μολις ελαβα μια ενημερωση 190,75 mb ΟΤΑ (Πολωνικο), εχουμε πληροφορηση τι αφορα η αναβαθμιση?

http://i62.tinypic.com/4rb87q.png" border="0" alt="

Και εμένα ήρθε. Δεν έχω ιδεα τι είναι. Λογικά μικρό update

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

μολις ελαβα μια ενημερωση 190,75 mb ΟΤΑ (Πολωνικο), εχουμε πληροφορηση τι αφορα η αναβαθμιση?

http://i62.tinypic.com/4rb87q.png" border="0" alt="

 

Η boe3 πρεπει να ναι,το νεοτερο φιρμ για το c αυτη τη στιγμη..εχει το τελευταιο changelist αλλα αλλαγες ακομη τιποτα..πριν λιγο τη φλασαρα κι εγω..στο xda λενε πως πηρε μια σπιρταδα το κινητο και τα recent ειναι ενα κλικ πιο γρηγορα αλλα το bug στην απαντηση κλησης παραμενει..

Link to comment
Share on other sites

μολις ελαβα μια ενημερωση 190,75 mb ΟΤΑ (Πολωνικο), εχουμε πληροφορηση τι αφορα η αναβαθμιση?

http://i62.tinypic.com/4rb87q.png" border="0" alt="

 

Διορθώσεις σφαλμάτων πάνω στην 5.0.1. Μην περιμένετε κάποια άλλη έκδοση, από τέλη ιουλίου 5.1.1 :D

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η boe3 πρεπει να ναι,το νεοτερο φιρμ για το c αυτη τη στιγμη..εχει το τελευταιο changelist αλλα αλλαγες ακομη τιποτα..πριν λιγο τη φλασαρα κι εγω..στο xda λενε πως πηρε μια σπιρταδα το κινητο και τα recent ειναι ενα κλικ πιο γρηγορα αλλα το bug στην απαντηση κλησης παραμενει..

 

Ναι τα recents όντως είναι ένα κλικ καλύτερα αλλά μην περιμένει κανείς όπως το s6.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ανέφερα χθες το πρόβλημα με το 3g έβαλα σήμερα κάρτα με έβαλε τα 600 ΜΒ από το φοιτητικό και με ήρθε μνμ διαμόρφωσης και να κάνω εγκατάσταση πατάω εγκατάσταση και με ζητάει ένα pin που σκατ@ είναι αυτό το pin να το βάλω να κάνει την εγκατάσταση δεν έχω 3g
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο πέρασα και εγώ χωρίς επαναφορά την νέα αναβάθμιση. Όντως ένα κλικ πιο γρήγορο είναι το άνοιγμα των recents.

Κάποια στιγμή θα κάνω και μια επαναφορά να στρώσει καλυτερα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο πέρασα και εγώ χωρίς επαναφορά την νέα αναβάθμιση. Όντως ένα κλικ πιο γρήγορο είναι το άνοιγμα των recents.

Κάποια στιγμή θα κάνω και μια επαναφορά να στρώσει καλυτερα

Σε εμένα με ρουμάνικο firmware δεν έχει έρθει ακόμη...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ανέφερα χθες το πρόβλημα με το 3g έβαλα σήμερα κάρτα με έβαλε τα 600 ΜΒ από το φοιτητικό και με ήρθε μνμ διαμόρφωσης και να κάνω εγκατάσταση πατάω εγκατάσταση και με ζητάει ένα pin που σκατ@ είναι αυτό το pin να το βάλω να κάνει την εγκατάσταση δεν έχω 3g

Sms απο την vodafone για ρυθμιση APN ειναι? Αν ναι δοκιμασε το 1234 ή 0000

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα με ρουμάνικο firmware δεν έχει έρθει ακόμη...

Από όσο ξέρω στα πολωνικά έρχονται πρώτα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Sms απο την vodafone για ρυθμιση APN ειναι? Αν ναι δοκιμασε το 1234 ή 0000

 

Ναι αυτό είναι ! Αλλά έχω κοσμοτε εγώ τι βάζω για κοσμοτε

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι ! Αλλά έχω κοσμοτε εγώ τι βάζω για κοσμοτε

Δεν γνωριζω για cosmote, αν δεν σου απαντησει καποιος αλλος εδω (που ειμαστε και off topic :O) ρωτησε στο σωστο τοπικ ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζω για cosmote, αν δεν σου απαντησει καποιος αλλος εδω (που ειμαστε και off topic :O) ρωτησε στο σωστο τοπικ ;)

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου ρώτησα εκεί γιατί εδώ είμαστε εκτός όντως +

Link to comment
Share on other sites

Χτες πέρασα την boe3 χωρίς wipe πάνω από την simple. Μέχρι ώρας δεν έχω θεμα σχετικά με το wipe. Κάποια στιγμή θα κάνω επαναφορά. Πάντως ήδη βλέπω καλύτερο σήμα σε δεδομένα και σε wifi. Στα recents ψιλοιδιο φαίνεται το lag. Γενικά μια πιο φρέσκια σμουθ αίσθηση αφήνει η νέα αναβάθμιση. Ελπίζω και σε αυτονομία να μείνει ίδια ή ναναι λίγο καλύτερη.
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...