Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μου έχει εμφανιστεί ποτέ. Σήμερα στο αμαξι έγραψε 41 βαθμούς και δεν το είδα αυτό που λες.

Αφού έβαλα το κινητό,δίπλα σε ένα ανεμιστηράκι για να κρυώσει,είδα ότι το εικονίδιο έφυγε,και

στη θέση του,υπήρχε ένα άλλο εικονίδιο που έγραφε Apus Boost,μιας και έχω βάλει το Apus launcher.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αφού έβαλα το κινητό,δίπλα σε ένα ανεμιστηράκι για να κρυώσει,είδα ότι το εικονίδιο έφυγε,και

στη θέση του,υπήρχε ένα άλλο εικονίδιο που έγραφε Apus Boost,μιας και έχω βάλει το Apus launcher.

Κάποια τρίτη εφαρμογή που έχεις βάλει σου βγάζει αυτά τα εικονίδια.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο,έβγαλα το κινητό από την ασύρματη φόρτιση,,και είδα ένα κόκκινο εικονίδιο,που έγραφε ότι το τηλέφωνο είχε αποκτήσει θερμοκρασία 40.8°C.Γνωρίζοντας ότι σήμερα κάνει ζέστη,πως το βλέπετε αυτό;:confused:

Και μένα θερμαίνεται με την ασύρματη φόρτιση. Φαίνεται πως δεν είναι και για χόρταση ειδικά τους καλοκαιρινούς μήνες.

Αφού έβαλα το κινητό,δίπλα σε ένα ανεμιστηράκι για να κρυώσει,είδα ότι το εικονίδιο έφυγε,και

στη θέση του,υπήρχε ένα άλλο εικονίδιο που έγραφε Apus Boost,μιας και έχω βάλει το Apus launcher.

Το apus boost απενεργοποίησε το μόνο δεινά προκαλεί.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Και να ζεσταθεί ρε παιδιά τι έγινε; Θα κρυώσει μόνο του... Δεν έχει θέμα το κινητό. Να ανησυχείτε όταν ζεσταίνεται χωρίς να το χρησιμοποιείτε.
Link to comment
Share on other sites

Και να ζεσταθεί ρε παιδιά τι έγινε; Θα κρυώσει μόνο του... Δεν έχει θέμα το κινητό. Να ανησυχείτε όταν ζεσταίνεται χωρίς να το χρησιμοποιείτε.

Σωστός ο φίλος.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

εχει βγει τπτ ποτε θα παρουμε 5.1.1 ;;; ακομα το τελη Ιουλιου ισχυει;;

Δεν υπάρχει άλλη σχετική πληροφορία πλην αυτής!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να βάλω το Ndrive10 και μετά την εγκατάσταση δεν ανοίγει, κολλάει στην αρχική οθόνη.

Βάζω το Ndrive11, κατεβάζω και χάρτες και ότι άλλο χρειάζεται, και θεωρητικά δουλεύει μια χαρά, εκτός από τις φωνητικές οδηγίες. Λέει δηλαδή την μισή οδηγία (για πχ "στα 300 μέτρα") και κόβεται ο ήχος και μετά από λίγο ολοκληρώνει την οδηγία προσθέτοντας και την αμέσως επόμενη οδηγία (δηλ "στρίψτε αριστερά και στη συνέχεια φτάσατε στον προορισμό σας").

 

Το έχει συναντήσει κανένας άλλος? Έχετε να προτείνετε καμία ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

@SStanley

Θα σου πρότεινα να ρωτήσεις στο σωστό θέμα ώστε να μην βγαίνουμε off topic .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να βάλω το Ndrive10 και μετά την εγκατάσταση δεν ανοίγει, κολλάει στην αρχική οθόνη.

Βάζω το Ndrive11, κατεβάζω και χάρτες και ότι άλλο χρειάζεται, και θεωρητικά δουλεύει μια χαρά, εκτός από τις φωνητικές οδηγίες. Λέει δηλαδή την μισή οδηγία (για πχ "στα 300 μέτρα") και κόβεται ο ήχος και μετά από λίγο ολοκληρώνει την οδηγία προσθέτοντας και την αμέσως επόμενη οδηγία (δηλ "στρίψτε αριστερά και στη συνέχεια φτάσατε στον προορισμό σας").

 

Το έχει συναντήσει κανένας άλλος? Έχετε να προτείνετε καμία ιδέα?

Εγω φιλε μου εχω τους χαρτες του πλαισιου τους οποιους χρησιμοποιησα σε πολλες συσκευες (s4-g2-g3-m8) και σε καμμια δεν ειχα προβλημΑ παρα μονο στο note 4 οπου μου κοβει τις λεξεις (π. χ στριψτε δεξ η στριψτε αριστ) .. Νομιζα οτι φταιει η εφαρμογη αλλα τωρα που διαβασα οτι εχεις και εσυ παρομοιο προβλημα με αλλους χαρτες με βαζεις σε σκεψεις.

Edited by hrcivic
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα μετα απο δεκα μερες χρησεις του κινητου μπορω να πω οτι ειναι τελειο ! Το μονο κακο ειναι το προβλημα με την διαρκεια της μπαταριας χωρις πολυ χρηση με βγαζει σχεδον μεχρι το απογευμα-βραδυ .ειναι κριμα θα επρεπε να εχουν μεγαλυτερη μπαταρια. .Στο προηγουμενο κινητο που ειχα και το εδωσα στην συζυγο το thl 5000 απο θεμα μπαταριας δεν παιζεται ειναι οτι καλυτερο κυκλοφοεει στην αγορα!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα μετα απο δεκα μερες χρησεις του κινητου μπορω να πω οτι ειναι τελειο ! Το μονο κακο ειναι το προβλημα με την διαρκεια της μπαταριας χωρις πολυ χρηση με βγαζει σχεδον μεχρι το απογευμα-βραδυ .ειναι κριμα θα επρεπε να εχουν μεγαλυτερη μπαταρια. .Στο προηγουμενο κινητο που ειχα και το εδωσα στην συζυγο το thl 5000 απο θεμα μπαταριας δεν παιζεται ειναι οτι καλυτερο κυκλοφοεει στην αγορα!

Δε νομίζω ότι τίθεται σύγκριση. Κλείσε location reporting και βάλε location σε power saving. Κάνει διαφορά...

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι τίθεται σύγκριση. Κλείσε location reporting και βάλε location σε power saving. Κάνει διαφορά...

Που το βρίσκω αυτό το location reporting;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά αυτά εννοεί το παιδί και υπάρχουν στις ρυθμίσεις της τοποθεσίας μέσα από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς γιατί όταν έχω το κινητό στο τραπέζι χωρίς να το πειράζω ξαφνικά και ανά τακτά χρονικά διαστήματα μου κάνει 3 δονήσεις ?
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς γιατί όταν έχω το κινητό στο τραπέζι χωρίς να το πειράζω ξαφνικά και ανά τακτά χρονικά διαστήματα μου κάνει 3 δονήσεις ?

 

αν δεν κανω λαθος ειναι απο τις "χειρονομιες" αν το λεει ετσι και το θυμαμαι καλα! που σε λεει οτι εχεις ειδοποιησεις! ειναι μαζι με τις λειτουριγιες τυπου μολις σε παιρνει τηλφ καποιος αμα το βαλεις στο αυτι σου ανοιγει την κληση ή αμα σε παιρνει καποιος και βαλεις την παλαμη στην οθονη μπαινει σιγασι!

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος ειναι απο τις "χειρονομιες" αν το λεει ετσι και το θυμαμαι καλα! που σε λεει οτι εχεις ειδοποιησεις! ειναι μαζι με τις λειτουριγιες τυπου μολις σε παιρνει τηλφ καποιος αμα το βαλεις στο αυτι σου ανοιγει την κληση ή αμα σε παιρνει καποιος και βαλεις την παλαμη στην οθονη μπαινει σιγασι!

 

Το έχω κοιτάξει αυτό, όχι δεν είναι οι Ειδοποιήσεις δεν έχω καμία και όλες οι εφαρμογές είναι κλειστές οπότε κάτι άλλο είναι

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κοιτάξει αυτό, όχι δεν είναι οι Ειδοποιήσεις δεν έχω καμία και όλες οι εφαρμογές είναι κλειστές οπότε κάτι άλλο είναι

 

ειναι μεσα και τα μνμ και οι αναπαντητες ετσι οχι μονο απο το φβ πχ

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η 3η πολωνική BOE3 είναι χειρότερη στο σύνολο θεωρώ από την 2η. Βελτιώθηκε μεν το λαγκ στην κάμερα που πατούσα κι έκανε μέχρι και 5 δευτερόλεπτα να ανοίξει τη φωτογραφία, αλλά η μπαταρία κρατάει 1 ώρα μπορεί και 1μιση λιγότερο. Αυτό το σύστημα αντρόιντ ή τα google services πλέον είναι στα αρχικά ποσοστά. Έλεος !!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κανένας τρόπος να αυξήσουμε το σήμα χωρίς ροοτ? Με κοσμοτέ πιάνω συνήθως 1 με 2 μπάρες το πολύ.

 

Είναι καθαρά θέμα παρόχου, αν η κοσμοτέ στην περιοχή σου δεν πιάνει σήμα, δεν θα πιάσει ότι και να γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η 3η πολωνική BOE3 είναι χειρότερη στο σύνολο θεωρώ από την 2η. Βελτιώθηκε μεν το λαγκ στην κάμερα που πατούσα κι έκανε μέχρι και 5 δευτερόλεπτα να ανοίξει τη φωτογραφία, αλλά η μπαταρία κρατάει 1 ώρα μπορεί και 1μιση λιγότερο. Αυτό το σύστημα αντρόιντ ή τα google services πλέον είναι στα αρχικά ποσοστά. Έλεος !!!

Σε αντίθεση με εσένα το δικό μου είναι στα ίδια επίπεδα στην μπαταρία. Τι να πω?

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Σε αντίθεση με εσένα το δικό μου είναι στα ίδια επίπεδα στην μπαταρία. Τι να πω?

 

Κι εγώ 17 μέρες με BOE3 κι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από θέμα μπαταρίας. Μόνο το bug στις εισερχόμενες κλήσεις μου σπάει τα νεύρα και το λαγκ στα εικονίδια του whatsapp..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...