Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μα καλα απο το gearbest λες να αγοαρασει......:blink:

Δεν βλεπεις τι γινεται εκει.......

Γιατί το λες αυτό;

 

Σήμερα παρέλαβα τηλέφωνο από το gearbest που το παρήγγειλα την κινέζικη μαύρη Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites

 

Σαν κινητο αλλα και σαν καταστημα λενε τπτ. ψαχνω κατι οικονομικο για απλη χρηση.

Link to comment
Share on other sites

Σαν κινητο αλλα και σαν καταστημα λενε τπτ. ψαχνω κατι οικονομικο για απλη χρηση.

 

3 φορές πήρα 2 tracked και 1 untracked και όλα ήρθαν κανονικά οπότε θα το βάλω στην λίστα με τα αξιόπιστα καταστήματα μέχρι να τύχει σε κάποιον κάτι :p

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

3 φορές πήρα 2 tracked και 1 untracked και όλα ήρθαν κανονικά οπότε θα το βάλω στην λίστα με τα αξιόπιστα καταστήματα μέχρι να τύχει σε κάποιον κάτι :p

 

Πολυ καλη τιμη. σαν τηλεφωνο ξερουμε τπτ η για την μαρκα κατι.

Link to comment
Share on other sites

5 κομματια την ημερα, για τα ματια του κοσμου δλδ, δεν προλαβαινει κανεις.

 

Και το Umi Hammer το βγαζει στα 65$, τιμη που σιγουρα αξιζει να το ρισκαρει καποιος παρα το οποιο παρελθον της Umi αλλα κι αυτο για 5 κομματια ειναι

 

http://i65.tinypic.com/3vcs4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά διαγράφηκαν μηνύματα.

Επιγκεντρωθείτε παρακαλώ σε αυτό που αναφέρει ο τίτλος. Για καταστήματα, αποστολές κλπ υπάρχουν ξεχωριστά θέματα.

Link to comment
Share on other sites

 

60 Ντολαρ?

Γιατι στα αλλα καταστηματα ποσο εχει?

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Γι΄αυτή την προσφορά τί λέτε: ELEPHONE M2 Rush Price: € 129.99 από το efox ;

 

Πρώτη φορά το βλέπω αυτό το κατάστημα πάλι. Και μόνο αυτό θα πρέπει ίσως να σε προβληματίσει λίγο. Γιατί δεν κοιτάς στα πιο γνωστά καταστήματα που αντιπροσωπεύονται και στο site.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά το βλέπω αυτό το κατάστημα πάλι. Και μόνο αυτό θα πρέπει ίσως να σε προβληματίσει λίγο. Γιατί δεν κοιτάς στα πιο γνωστά καταστήματα που αντιπροσωπεύονται και στο site.

 

μια χαρα μαγαζι ειναι φιλε μου εχω παρει απο εκει

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα μαγαζι ειναι φιλε μου εχω παρει απο εκει

 

Ok ας πράξει όπως θέλει τότε ο φίλος. Απλά μετά να μην διαμαρτυρόμαστε, όταν ψωνίζουμε από δευτερο-τρίτα καταστήματα:) Εδώ υπάρχουν προβλήματα με τα μεγάλα καταστήματα.

Link to comment
Share on other sites

To efox ανήκει στους ίδιους που έχουν και το coolicool, και πριν από κανένα χρόνο εξαγόρασαν και το antelife.

Αν δείτε στα σχετικά threads εδώ στο forum, οι εντυπώσεις και για τα 3 είναι μέτριες - δεν είναι και από τα χειρότερα, αλλά υπάρχουν άλλα που θεωρούνται σαφώς καλύτερα.

Κι εγώ έχω στο παρελθόν κάνει (μικρο)αγορές χωρίς κάποιο πρόβλημα. Γνωστοί μου έχουν ψωνίσει και μεγαλύτερα πράγματα (και από τα 3 sites) όπως κινητά, επίσης χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα.

Θα έλεγα ότι αν έχουν κάτι σε πολύ καλή τιμή, ή κάποιο άλλο παρόμοιο δέλεαρ, ίσως αξίζει να πάρει κανείς ένα -σχετικό- έξτρα ρίσκο.

Αλλιώς, καρφωτός σε sites που κατά γενική ομολογία θεωρούνται πιο αξιόπιστα, όπως π.χ. vickmall.

 

Μιας όμως και έχουμε threads που ασχολούνται ακριβώς με τέτοια θέματα, εδώ φοβάμαι ότι βγαίνουμε off-topic...

Link to comment
Share on other sites

Και στο Banggood τώρα στα 39.99$ το HOMTOM-HT7, είναι διαθέσιμο σε αυτή την τιμή για λίγες ώρες κάθε μέρα μέχρι 17 Δεκέμβρη.

http://www.banggood.com/HOMTOM-HT7-5_5-Inch-1GB-RAM-8GB-ROM-MTK6580-Quad-core-3000mAh-Battery-Smartphone-p-1021416.html?utmid=300

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Είναι αξιόπιστο το site; Έχει επιπλέον μεταφορικά;

 

Δεν εχω ξανααγοραση απο εκει αλλα ειναι καλη τιμη. δεν ξερω τι μεθοδο ship να επιλεξω. ας μας πει καποιος για την μεθοδο αλλα και τι λεη σαν καταστημα.

Μεταξυ banggood και lightinthebox ποιο θεωρειται ποιο αξιοπηστο;

Edited by kostas123464
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ξανααγοραση απο εκει αλλα ειναι καλη τιμη. δεν ξερω τι μεθοδο ship να επιλεξω. ας μας πει καποιος για την μεθοδο αλλα και τι λεη σαν καταστημα.

Μεταξυ banggood και lightinthebox ποιο θεωρειται ποιο αξιοπηστο;

Από το δεύτερο δεν έχω αγοράσει ποτέ, αλλά το Banggood είναι από τα πλέον αξιόπιστα κινεζομάγαζα.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Από το δεύτερο δεν έχω αγοράσει ποτέ, αλλά το Banggood είναι από τα πλέον αξιόπιστα κινεζομάγαζα.

 

Δεν το προλαβα απο το banngood το πηρα απο το lightinthebox στα 41€. πιστευω ειναι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το προλαβα απο το banngood το πηρα απο το lightinthebox στα 41€. πιστευω ειναι καλα.

Ρε παιδιά τι λέει το συγκεκριμένο κινητό? Μα τόσο χώμα ή τιμή του?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι λέει το συγκεκριμένο κινητό? Μα τόσο χώμα ή τιμή του?

 

Ποιος να ξερει?

Αλλα μη σκας και πολυ. Με 41 Ευρα που δωσαμε, αμα βγει μαπα θα το βαλουμε να στολισουμε το Χριστουγεννιατικο δεντρο να πρωτοτυπησουμε! (Να σκασει ο Σοιμπλε!) :lol:

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...