Jump to content

[Προς κυκλοφορία] Jiayu S3


Giorgos9
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 728
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπορειτε να στειλετε το link με την προσφορα στο minideal που περιλαμβανει και την θηκη σιλικονης.Δεν το βρισκω καπου.Ευχαριστω!

 

Δεν το εχουν στο site. Κανε παραγγελια και ζητα το στο τσατ

στο facebook το ειδα

:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Το To2C διατείνεται ότι έχει διαθέσιμες και τις 2 εκδόσεις (μαύρο και άσπρο - του 2GB) στα $199.99...

 

Καθ' ότι άσχετος από Facebook, έχει μήπως κανείς πρόχειρο κανένα link προς τη σχετική σελίδα (FB) του MiniDeal, όπου λένε ότι έφεραν το άσπρο (και όπου, φαντάζομαι, θα ποστάρουν και όποια άλλα σχετικά νέα)...;

Link to comment
Share on other sites

Sorry που το ρωτάω, αλλά με Android έχεις ασχοληθειαρκετά;

Μήπως να το ξανασκεφτοσουν πρωτου αγοράσεις κινέζικο κινητό που θέλει οπωσδήποτε βασικές γνώσεις ροοτ και ίσως φλασαρισματος recovery κλπ;

Το λέω για να μην αγανακτεις μετά.

 

 

Έχω android κινητό αλλά έχω ασχοληθεί με τα βασικά, δεν θα έλεγα αρκετα.

Το κινητό έχει ήδη προπαραγγελθεί!

Δεν νομίζω να έχω προβλήματα, δεν με τρομάζει κάτι, ότι χριαστεί έχω ένα φιλαράκι που ασχολείται πολύ με αυτά και είμαι διατεθημένος να ψαχτώ και εγώ για οτι χριαστεί!

 

http://www.vickmall.com/original-battery-cover-for-jiayu-s3-smartphone.html

Ωραία θηκη, από ότι βλέπω καλύπτει το πίσω μέρος, 17$:cry: δεν νομίζω να μου την έστειλε το Minideal

Oπωσδήποτε πρεπει να πάρω θήκη...

Link to comment
Share on other sites

http://www.vickmall.com/original-battery-cover-for-jiayu-s3-smartphone.html

Ωραία θηκη, από ότι βλέπω καλύπτει το πίσω μέρος, 17$:cry: δεν νομίζω να μου την έστειλε το Minideal

Oπωσδήποτε πρεπει να πάρω θήκη...

Δε νομίζω ότι είναι θήκη αυτή. Μάλλον ανταλλακτική "πλάτη" του τηλεφώνου / πίσω κάλυμα - για περίπτωση πχ που σπάσει το δικό του, ή θες απλώς να αλλάξεις χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

https://m.facebook.com/?_rdr#!/1414157028847120/photos/a.1433493243580165.1073741828.1414157028847120/1515078388754983/?type=1&source=46

 

Τους ρώτησα τι παίζει με το μαύρο και αν θα στείλουν δωρακια και με αυτο. Περιμένω απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

https://m.facebook.com/?_rdr#!/1414157028847120/photos/a.1433493243580165.1073741828.1414157028847120/1515078388754983/?type=1&source=46

 

Τους ρώτησα τι παίζει με το μαύρο και αν θα στείλουν δωρακια και με αυτο. Περιμένω απάντηση...

Σωστός!

Και επίσης αν θα στείλουν δωράκια και σε όσους το προ-παρήγγειλαν (δεν πιστεύω να τους αφήσουν έτσι!!!) ή μόνο σε όσους παραγγέλνουν από τώρα (που φαίνεται και επισήμως διαθέσιμο) και μετά...

 

Thanks για το link!

Edited by w2o4ts
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι είναι θήκη αυτή. Μάλλον ανταλλακτική "πλάτη" του τηλεφώνου / πίσω κάλυμα - για περίπτωση πχ που σπάσει το δικό του, ή θες απλώς να αλλάξεις χρώμα.

 

Εχεις βρει καμια θήκη;

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι είναι θήκη αυτή. Μάλλον ανταλλακτική "πλάτη" του τηλεφώνου / πίσω κάλυμα - για περίπτωση πχ που σπάσει το δικό του, ή θες απλώς να αλλάξεις χρώμα.

 

Έχω android κινητό αλλά έχω ασχοληθεί με τα βασικά, δεν θα έλεγα αρκετα.

Το κινητό έχει ήδη προπαραγγελθεί!

Δεν νομίζω να έχω προβλήματα, δεν με τρομάζει κάτι, ότι χριαστεί έχω ένα φιλαράκι που ασχολείται πολύ με αυτά και είμαι διατεθημένος να ψαχτώ και εγώ για οτι χριαστεί!

 

http://www.vickmall.com/original-battery-cover-for-jiayu-s3-smartphone.html

Ωραία θηκη, από ότι βλέπω καλύπτει το πίσω μέρος, 17$:cry: δεν νομίζω να μου την έστειλε το Minideal

Oπωσδήποτε πρεπει να πάρω θήκη...

Τι θήκη βρε παιδιά γράφετε.

Αφού το λέει: κάλλυμα μπαταρίας είναι. Σαν καπάκι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επίσης εξηγήστε μου κάτι.

Πώς γίνεται να περάσεις Google play σε κινητό χωρίς root;

Αφού πρέπει να περαστεί ως system app. Πώς θα το περάσεις χωρίς root; Μας δουλεύουν;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Τι θήκη βρε παιδιά γράφετε.

Αφού το λέει: κάλλυμα μπαταρίας είναι. Σαν καπάκι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επίσης εξηγήστε μου κάτι.

Πώς γίνεται να περάσεις Google play σε κινητό χωρίς root;

Αφού πρέπει να περαστεί ως system app. Πώς θα το περάσεις χωρίς root; Μας δουλεύουν;

 

 

Καμια θήκη ρε παιδια;

Link to comment
Share on other sites

Πάντως από το Site απαντάνε οι πωλητές ότι δεν έχει google play κι ότι δεν γίνεται root....

 

Πάνω που ήμουν έτοιμος να το αγοράσω, ευτυχώς είδα αυτό.... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Τι θήκη βρε παιδιά γράφετε.

Αφού το λέει: κάλλυμα μπαταρίας είναι. Σαν καπάκι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

επίσης εξηγήστε μου κάτι.

Πώς γίνεται να περάσεις Google play σε κινητό χωρίς root;

Αφού πρέπει να περαστεί ως system app. Πώς θα το περάσεις χωρίς root; Μας δουλεύουν;

Πριν λίγες μέρες μου ήρθε lenovo a806 με Google play και δεν ήταν ροοτ... Τώρα πως το κάνουν δεν ξέρω....

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μαλλον ειναι το επομενο μου κινητο απλα περιμενω να δω τι παιζει με google play και root.

 

Κατι το οποιο δεν εχει ειπωθει για την επιλογη μεταξυ 2 και 3 GB. Υπαρχει περιπτωση μονο το ενα απο τα 2 να παρει Lollipop; Ποιο απο τα δυο λετε να εχει μεγαλυτερη υποστηριξη απο την κοινοτητα και περισσοτερες custom rom - κατι το οποιο ειναι αναγκαιο για κινεζικο κινητο;

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μαλλον ειναι το επομενο μου κινητο απλα περιμενω να δω τι παιζει με google play και root.

 

Κατι το οποιο δεν εχει ειπωθει για την επιλογη μεταξυ 2 και 3 GB. Υπαρχει περιπτωση μονο το ενα απο τα 2 να παρει Lollipop; Ποιο απο τα δυο λετε να εχει μεγαλυτερη υποστηριξη απο την κοινοτητα και περισσοτερες custom rom - κατι το οποιο ειναι αναγκαιο για κινεζικο κινητο;

Δεν εξαρτάται από το μέγεθος της RAM η υποστήριξη από την κοινότητα ούτε αν θα πάρουν Lollipop.

 

Κανείς δεν μπορεί να ξέρει από τώρα πόσο μεγάλη θα είναι η ανάπτυξη για custom Rom.

Πάντως ότι θα βγει για το ένα, λογικά θα κάνει και για το άλλο.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την ενημέρωση βρε παιδιά

πήρα ένα λευκό απο μινιντιλ κιεγω

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

χαθηκε ο κοσμος ρε ****το να ειχαν ετοιμο το μαυρο; το λευκο δεν μου πολυαρεσει :/

και μια δυο παρατηρησεις απο το βιντεο του minideal.....gestures και smart wake βλεπουμε λοιπον και στις ρυθμισεις του 2gb (κι απο οτι εχουμε δει σε αλλο βιντεο λειτουργουν κιολας...δεν ειναι εκει απλα και μονο για να ναι).

αυτο που δεν ειδα ομως...ειναι τα touch κουμπια κατω να αναβουν! σε κανενα σημειο του βιντεο! σε αλλα βιντεο τα εχουμε δει να αναβουν. εκει ηταν ομως μαυρο το κινητο...να παιζει κανα τετοιο θεμα μεταξυ μαυρου/ασπρου; να ειναι γενικα στο 2gb; τι παιζει αραγε;;

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

καλημερα επειδη αλλαξα και γω το χρωμα σε ασπρο (η υπομονη ειναι αρετη που μαλλον δεν την εχω) λογικα το μπροστα μερος ειναι μαυρο ετσι? (στο site γραφει front black). αν ειναι ετσι αγοραζεις μετα και ενα καλυμα μαυρο και το κανεις μαυρο (λεω εγω ο αφελης) αν ξερει καποιος ας μου απαντησει ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλημερα επειδη αλλαξα και γω το χρωμα σε ασπρο (η υπομονη ειναι αρετη που μαλλον δεν την εχω) λογικα το μπροστα μερος ειναι μαυρο ετσι? (στο site γραφει front black). αν ειναι ετσι αγοραζεις μετα και ενα καλυμα μαυρο και το κανεις μαυρο (λεω εγω ο αφελης) αν ξερει καποιος ας μου απαντησει ευχαριστω

 

γίνεται με 10-12$.

 

http://www.aliexpress.com/item/100-Original-jiayu-s3-back-cover-for-JIAYU-s3-back-battery-case-free-shipping/32262721491.html

Edited by Xasta11
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Μονο εγω βλεπω και σιτε της jiayu kai sto mini στα σπεκς λεει πλαγστορε.Στο σιτε της μαμας το λενε οτι εχει store.

 

σε ποιο site λες?κυκλοφουρουν και μουφα site jiayu

το γνησιο απο οτι λενε ειναι αυτο http://www.ejiayu.com/en/

Edited by venividivici
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...