Jump to content

Χειμώνας


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μαλιστα,καλα παμε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 482
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Σαν τηγανίτες θα ψηθούμε...σε χαμηλή φωτιά...:(

 

Ή μήπως σε ψηλή φωτιά... :X :heat: :worry:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

τελικα χειμωνας γιοκ ετσι?

 

αν και αυτον τον μηνα δεν δουμε χιονι....παμε βουρ για ανοιξη

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Στον Πειραια ευτυχως ακομη εχει συννεφια και το καλο που του θελω ειναι να επιστρεψει ο ηλιος γρηγορα!!!! Αντε πως την ειδε ξαφνικα δεν θα βγουμε το βραδυ για κανα καφε.....??

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Βρεχει...:up: :w00t: :D

mvagustagm2000 ελπιζω να μην σου χαλασει την εκδρομη.:p

 

Εδώ ευτυχώς όχι...:) :)

καλοκαιράκι με ήλιο ότι πρέπει για βολτούλες......:) :) :cool:

Link to comment
Share on other sites

Στον Πειραια ευτυχως ακομη εχει συννεφια και το καλο που του θελω ειναι να επιστρεψει ο ηλιος γρηγορα!!!! Αντε πως την ειδε ξαφνικα δεν θα βγουμε το βραδυ για κανα καφε.....??

Θες ηλιο και το βραδυ;:p

 

Τελικα ψιχαλιζει...Μισες δουλειες.:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βρεχει...:up: :w00t: :D

mvagustagm2000 ελπιζω να μην σου χαλασει την εκδρομη.:p

με τη γκαντεμια που με δερνει μαλλον θα μου τη χαλασει...:(

αλλα οσο ζω ελπιζω...:p

Στον Πειραια ευτυχως ακομη εχει συννεφια και το καλο που του θελω ειναι να επιστρεψει ο ηλιος γρηγορα!!!! Αντε πως την ειδε ξαφνικα δεν θα βγουμε το βραδυ για κανα καφε.....??

και ομως τωρα στο πειραια βρεχει...:mad:

Εδώ ευτυχώς όχι...

καλοκαιράκι με ήλιο ότι πρέπει για βολτούλες...

προσεχε εσυ τα ουζα και τους ουζομεζεδες.:D

Link to comment
Share on other sites

Nαυπλιον παντως σημερα εχει καλο καιρο.Μην μασας.;)

Γενικοτερα εκει κατω μου λενε οτι εχει καλο εως πολυυυυ καλο καιρο αυτες τις μερες!Οποτε για να χαλασει αυριο συγκεκριμενα θα ειναι πολυ γκαντεμια!:(

Αντε και οταν πας με το καλο, να μου πεις και που πηγες!:p

Link to comment
Share on other sites

Ο καιρός Θεσσαλονική τι λέει; Αύριο ανεβαίνω και θα ήθελα να ξέρω... Έχει κρύο; Καλά για βροχή μην το ρωτήσω καν, ετσι;
Link to comment
Share on other sites

Ο καιρός Θεσσαλονική τι λέει; Αύριο ανεβαίνω και θα ήθελα να ξέρω... Έχει κρύο; Καλά για βροχή μην το ρωτήσω καν, ετσι;

Πολύ ζέστη, ήλιο και μαύρα σύννεφα που μας προσπέρασαν ξυστά.:O

Link to comment
Share on other sites

Παντως Βέροια κάνει αρκετό κρύο. Ακόμα και το πρωί που είχε ήλιο. Φυσούσε καλός αέρας. Με μπουφανάκι είσαι χαλαρά. Όταν πέφτει ο ήλιος όμως;; :devil:
Link to comment
Share on other sites

mvagustagm2000 και 3-4 ακόμα,το παρακάτω είναι για σας:

 

  • Η υποβολή νέων απαντήσεων σε οποιοδήποτε από τα θέματα συζήτησης που φιλοξενούνται στο forum είναι ευπρόσδεκτη εφόσον αυτές περιέχουν ουσιώδεις πληροφορίες. Οι μονολεκτικές, οι «ανούσιες» και οι μη ολοκληρωμένες απαντήσεις οι οποίες δε συμβάλλουν ουσιαστικά στις υπάρχουσες συζητήσεις θα αφαιρούνται από τους αρμόδιους διαχειριστές, χωρίς καμία προειδοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

αρκετο κρυο θα ελεγα με βροχη σημερα:cold:

χειμωνιασε επιτελους:cold:

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Κάνει τρελό κρύο και το μεσημέρι είχαμε μείνει για ~ 2 ώρες χωρίς ρεύμα (aka χωρίς καλοριφέρ) :cold: Απαπαπα!
Link to comment
Share on other sites

Κάνει τρελό κρύο και το μεσημέρι είχαμε μείνει για ~ 2 ώρες χωρίς ρεύμα (aka χωρίς καλοριφέρ) :cold: Απαπαπα!

 

Κάτι άκουσα στις ειδήσεις ότι έχουν κάνει κατάληψη σε κάποιο σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας.... ρε τους Κ@ραγκιόζηδες , για να διεκδικήσουν τα δικαιώματά τους , κόβουν το ρεύμα του απλού κοσμάκη! Υπάρχουν πολλοί τρόποι διαμαρτυρίας , αλλά αυτός είναι απαράδεχτος!

Με λίγα λόγια ... Burn μάδερ φάκερς burn!:mad:

Και στο θέμα μας... και στα Χανιά έχει κ@λόκαιρο τώρα με κρύο και βροχή και απ' ότι μου πε και ένα φιλαράκι από Ηράκλειο, εκεί είναι ακόμα χειρότερα!:cold:

Link to comment
Share on other sites

Και στο θέμα μας... και στα Χανιά έχει κ@λόκαιρο τώρα με κρύο και βροχή και απ' ότι μου πε και ένα φιλαράκι από Ηράκλειο, εκεί είναι ακόμα χειρότερα!:cold:

Ναι και στο Ηρακλειο βρεχει για τα καλα...:D

Ακουσα οτι αυριο θα χιονισει στα Βορεια Προαστια...Δεν το βλεπω αλλα μακαρι...Και στα Νοτια ελπιζω...:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι και στο Ηρακλειο βρεχει για τα καλα...:D

Ακουσα οτι αυριο θα χιονισει στα Βορεια Προαστια...Δεν το βλεπω αλλα μακαρι...Και στα Νοτια ελπιζω...:happy:

 

Γενικά ας ασπρίσει όλη η Αθήνα:happy: :happy:

Αλλά δε νομίζω:(

Πάντως στο κέντρο αυτή τη στιγμή βρέχει ήρεμα, σχετικά:) ...

Link to comment
Share on other sites

Αχ μακάρι να σηκωθώ αύριο και να δω το τοπίο χιονισμένο :) Αν και μάλλον μόνο στα όνειρά μου θα το δω αυτό γιατί στο κέντρο της Αθήνας όσο θυμάμαι τον εαυτό μου ζήτημα να' χει χιονίσει 4-5 χρονιές :( Πάντως κρύο έχει μπόλικο!
It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άκουσα στις ειδήσεις ότι έχουν κάνει κατάληψη σε κάποιο σταθμό ηλεκτρικής ενέργειας.... ρε τους Κ@ραγκιόζηδες , για να διεκδικήσουν τα δικαιώματά τους , κόβουν το ρεύμα του απλού κοσμάκη! Υπάρχουν πολλοί τρόποι διαμαρτυρίας , αλλά αυτός είναι απαράδεχτος!

Με λίγα λόγια ... Burn μάδερ φάκερς burn!:mad:

Και στο θέμα μας... και στα Χανιά έχει κ@λόκαιρο τώρα με κρύο και βροχή και απ' ότι μου πε και ένα φιλαράκι από Ηράκλειο, εκεί είναι ακόμα χειρότερα!:cold:

Ας δούλευες εσύ εδώ στην δεή και μετά να μας έλεγες ποιός έιναι ο καραγκιόζης

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...