Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω που πηρα τωρα τηλεφωνο στον γερμανο(στο ηλεκτρονικο σαιτ τους) μου ειπαν πως υπαρχει σε ελλειψη και πως δεν γνωριζουν ποτε θα το εχουν παλι!

 

λογικό είναι γιατί είναι πολύ καλή η προφορά. Σχεδόν 40€ κάτω απο τα σκουτοζομάγαζα

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ το πήρα αλλα την τριτη 31/3 απο Γερμανό θεσσαλονικη αλλα στην τιμη των 324. Προφανώς η τιμη κατέβηκε για τις νέες συσκευές που περιμένουν να έρθουν. Τώρα και λογω μεγάλης βδομαδας και αφου ειναι 40 ευρω κατω απο την χαμηλότερη τιμη στο Ίντερνετ ειναι λογικα να πουληθούν πολλα κομμάτια με συνέπεια να μην προλάβουν την ζήτηση, πιθανόν κάποιοι να παραλάβουν μετα το Πάσχα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι τα 3 πρώτα νούμερα του s/n (σειριακού αριθμού)

 

επειδη θα παω αυριο για αγορα.Πρεπει να αποφυγω καποιες παρτιδες?

Η΄ να επιλεξω καποιες αλλες?

Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

επειδη θα παω αυριο για αγορα.Πρεπει να αποφυγω καποιες παρτιδες?

Η΄ να επιλεξω καποιες αλλες?

 

Του 2015 θα είναι το δικό σου τα περισσότερα προβλήματα είναι ήδη λυμένα μη προβληματίζεσαι θα γράφει 50X όπου X ο μήνας του 2015.

Από που θα το πάρεις scroutz μαγαζί ή από τις προσφορές των αλυσίδων που ακούγονται;

Αλήθεια πας για το 16gb ή το 32gb να ξέρεις ότι δεν υπάρχει ουσιαστική διαφορά στη ταχύτητα ή σε κολλήματα περισσότερο μύθος το θέμα είναι παρατραβηγμένο. Αυτά μετά από περισσότερο του εξαμήνου συμβίωση με ένα 16gb βέβαια κάτω από τα 60 ευρώ δεν το συζητάω βουρ για το μεγάλο γλιτώνεις και microsd τουλάχιστον αρχικά ανάλογα με τη χρήση που του κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Το δινει ο Γερμανος στα 250 με την χρηση πιστωτικης.Πιστευω στα 250 αξιζει η αγορα του.

 

Θα το πάρεις με πρόγραμμα παρέα ή αναφέρεις πιστωτική για τις δόσεις;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πριν λιγο απο Γερμανο Κατερινης το λευκο δυστυχως ομως σε 16αρι και sn 501.....στα 280.

Υπαρχει ενα μαυρο τελευταιο 32αρι και ενα ακομη 16αρι το τηλεφωνο τους 2351076305 ζητηστε τον Χρηστο....οποιος προλαβει

 

φίλε μου ευχαριστώ, προτίμησα τελικά το μικρο αδερφάκι (g3s) για εξοικονόμηση χρημάτων και..διαστάσεων. και μην ασχολείσαι με τρολς;)

Link to comment
Share on other sites

€324 το G3 32gb Titan black στο Γερμανό και αν έχετε Eurobank Visa, -10%. Δίνουν άμεσα εξαργυρώσιμη επιταγή των €225. Στο φυλλάδιο δείχνουν το 16Gb αλλά στα ψιλά γράμματα λέει και τον κωδικό του 32Gb.

 

Το χτύπησα χωρίς έλεος.

Είπαμε του κώ..ου μας να μαγειρέψει, σκ...α μας έφτιαξε.
Link to comment
Share on other sites

KARATEKA πως γίνεται αυτό; Εγώ πήγα και ρώτησα και μου είπαν άλλη τιμή.

Και στο site τους αυτό που μου είπαν έχουν:

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=68190&selectedCategoryId=93

 

Όντως στο φυλλάδιο έχουν τον κωδικό του (ERP 20296235) με τα 16άρια.

Edited by rufous
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Μιλα με το ψηλό παιδί με το μούσι. Εγώ με αυτόν το έκανα και γελούσε κι ο ίδιος με το παράλογο της ίδιας τιμής.
Είπαμε του κώ..ου μας να μαγειρέψει, σκ...α μας έφτιαξε.
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να εκανε λαθος ο τυπος στον Γερμανο, δηλαδη εαν πάω με Eurobank κάρτα θα παρω 32αρι με 324ευρω μειον 10%=καπου 290ευρω??? Χλωμο το βλέπω...
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια ευχαριστώ και εγώ για τις πληροφορίες. Το πήρα σήμερα από Γερμανό στην Κηφισιά στα 280 το 16gb. Η φάση είναι οτι θα είχα και άλλη έκπτωση αν είχα κάρτα eurobank άλλα 10%. Όλα δουλεύουν ρολόι και το κινητό τα σπάει. Πηρα το λευκό αφου στα 16 δεν είχαν άλλα χρώματα. Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι.
Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια ευχαριστώ και εγώ για τις πληροφορίες. Το πήρα σήμερα από Γερμανό στην Κηφισιά στα 280 το 16gb. Η φάση είναι οτι θα είχα και άλλη έκπτωση αν είχα κάρτα eurobank άλλα 10%. Όλα δουλεύουν ρολόι και το κινητό τα σπάει. Πηρα το λευκό αφου στα 16 δεν είχαν άλλα χρώματα. Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι.

Καλορίζικο φίλος!!! Η προσφορά πραγματικά είναι σούπερ και αυτομάτως έκανε το κινητό ότι πιο vfm αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παντως η προσφορα αυτη εδωσε και ευκαιρια σε καποιους να προσπαθησουν να βγαλουν μεροκάματο!

Υπαρχει αγγελια για 16 αρι αγορασμενο χθες φυσικα 280 ευρω και ισως με 12 η 24 δοσεις το οποίο το πουλαει 310 ! Γιατι οχι μονο ο γερμανός θα πουλάει?

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εβγαλα στα 280 ευρω σφραγισμενο (τοςο το πηρα χωρις καρτα eurobank) απλα γιατι σκεφτηκα οτι δεν θα μου αρεσει το λευκο και ενημερωσα εδω και μου εσβησαν την αγγελια.

Προσοχη ομως ....θα δεις οτι το ποστ σου θα σβηστει....μην αγγιζεις ευαισθητα σημεια....απο την αλλη ομως ο καθενας εχει δικαιωμανα πουλα οτι θελει οσο θελει.εδω δεν τιθεται θεμα αισχροκερδειας πουλαω τοσο...θες παρτο...δεν θες ...μην το παιρνεις.

Φτανει να εισαι τιμιος και οτι λες να ειναι ετσι.

 

Ο καθένας πουλαει οσο θελει αλλα σε ενα ενημερωμένο σάιτ οπου ολοι γνωρίζουν ψάχνονται με μοντέλα και τιμες το να γίνεσαι παραμάγαζο του Γερμανού και να πουλάς 10% πάνω απο το κατάστημα ειναι αν μη τι αλλο αστείο....

Link to comment
Share on other sites

,συν αυτα που ειχαν απο επιστροφη πελατων ,και.......το αυτοκολητακι ειχε ανοιξει,.....μονο ψειρες καταλαβαινουν ποια ειναι πραγματικα σφραγισμενα....εκαναν μειωση αρχικης στα 505 ευρω και με δωροεπιταγη στα 280,

 

ποια ειναι τα αυτοκολλητακια που πρεπει να δουμε αν προκειται για σφραγισμενη συσκευη η οχι;

ευχαριστω καλημερα και χρονια πολλα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Στο πλαι εχει ενα αυτοκολητο.εαν το ανοιξεις με προσοχη ξανακλεινει και ειναι οκ.οταν πηγα να παρω το δικο κου μου εδιναν ενα με S/N 407 η 401 .επειδη εψαχνα να ειναι 501 και πανω αρα του 2015 κατασκευη ελεγξα και τους εδειξα και το αυτοκολητο που ειχε στο πλαι που ειχε παρει κατι μικρες φυσαλιδες.οταν μου εφεραν το δευτερο και τελευταιο κομματι που δυστυχως ομως ηταν λευκο τους εδειξα το αυτοκολητο ηταν πληρως επανω τοποθετημενο.κατι αναλογο ειχε η htc στο one x και στο one m7 που το αυτοκολητο εβγαινε στο φτερο και ειχε μεσα και δευτερο αυτοκολητακι ομοιως και το samsung note 4 που πολλοι ανεφεραν οτι ειχε δευτερο αυτοκολητο στην συσκευασια του.δες τα ποστ..αυτο που πηρα εγω πχ απο expansys ειχε δευτερο αυτοκολητο στο πλαι πανω απο το πρωτο!και η συσκευη στα πλαινα της δεν δεν ειχε τις μικρες ζελατινες.( μιλαω για το note 4 910f τωρα) αλλα ευτυχως ελεγξα και δεν βρηκα καποιο θεμα..

Ελπιζω να βοηθησα.

 

α καταλαβα...

 

αν μου φερουν συσκευη ανοιγμενη μαλλον θα το καταλαβω...

βασικα για να βγαλουν το αυτοκολλητο πρεπει να το φανε απο μια πλευρα και θα το καταλαβω.

αν φτασαμε εκει να δινουν ανοιγμενες συσκευες θα φανε ενα ωραιο κραξιμο και μετα τελος.

θα δουμε.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

401 αποκλείεται γιατί δεν υπάρχει 401 σειρά. Από 406 και μετά μάλλον ήταν 407. Το κινητό δεν κυκλοφορούσε τον Γενάρη του 2014 βγήκε τον Μάιο του 2014 και έφτασε στα ράφια τον Ιούνιο νομίζω αλλά σίγουρα 401 δεν υπάρχει

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...