Jump to content

Moto X (έκδοση 2014)


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ χρησιμοποιώ το transparent weather και ειναι αρκετά ομορφο
MOTOROLA MILESTONE,MOTOROLA RAZR i,MOTOROLA MOTO X 2nd gen,ONEPLUS 6
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια, ψάχνω θηκη για το κινητό. Κάποια που να ειναι διαφανής για να φαίνεται η bamboo πλατη. Τι προτείνετε ; Εσείς τι χρησιμοποιείτε;

 

casemate διαφανη εχω εγω, λιγο ακριβη αλλα απο τις καλυτρερες ισως η καλυτερη.

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

casemate διαφανη εχω εγω, λιγο ακριβη αλλα απο τις καλυτρερες ισως η καλυτερη.

 

Ναι αυτήν την ειχα δει και εγώ σε ενα κατάστημα στο skroutz αλλα δεν υπαρχει πια διαθέσιμη. Πρεπει να τελείωσε το απόθεμα

Χάρης
Link to comment
Share on other sites

lol δεν ξερω, εγω πηρα μια χθες ισως να ηταν η τελευταια...
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Το εχω 3 μερες, απορω γιατι δεν εχει ακουστει πολυ το κινητακι αυτο. Ομορφο ειναι, γερο ειναι, μπαταρια κραταει 1 μερα με 4 ωρες οθονη, 2 ωρες ομιλιας σε 3G , καμερα εχει την νυχτα λιγο χειροτερη απο G3, ηχειο πολυ καλο, σημα καμπανα. και θα παρει οσονουπω ΜΜ6.0 . Ενταξει τα 16 γιγα ειναι λιγα αλλα οκ κανεις δεν ειναι τελειος.

 

Είναι το καλύτερο κινητό μαζί με το LG G2 που έχει περάσει από τα χέρια μου. Είναι ταχύτερο και με καλύτερη κατασκευή ακόμα και από ένα LG G3 με τα 3GB RAM που πέρασε από τα χέρια μου. Το έδωσα μόνο και μόνο γιατί είχα εξαντλήσει τη χωρητικότητά του και γιατί πλέον μου χρειάζεται μεγαλύτερη οθόνη.

Είπαμε του κώ..ου μας να μαγειρέψει, σκ...α μας έφτιαξε.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Ειμαι κατοχος ενος lg g2 (και ακομα πιο πριν ενος nexus 5) και τον τελευταιο καιρο σκεφτομαι να το αλλαξω.Η αληθεια ειναι οτι μου ειχει λειψει η androiid εμπειρια του nexus 5 το οποιο το αλλαξα μονο και μονο για την κακη μπαταρια του..οποτε πηγα στο g2 οπου σε αυτο τον τομεα δεν παιζεται..ωστοσο to υι του πολλες φορες με ξινιζει..θα ηθελα να σας ρωτησω καποια πραγματα για το moto το οποιο μου αρεσει πολυ!

1)ειναι σχεδον Pure android(υποθετω πως εχει καποιες εφαρμογες απο την μοτο ).Το ερωτημα ειναι οτι παιρνει ολες τις αναβαθμισεις στην ωρα του και εχει την υποστηριξη οπως πχ ενα nexus 5??αυτη την στιγμη τι λογισμικο εχει?

2)μπαταρια..δεν πειριμενω να εχει την αυτονομια του g2,ωστοσο σε σχεση με το nexus 5 τι διαφορες εχει?μιας και τα δυο φορανε 2300 ma

3)στα 50 ευρω πιο πανω ειναι το x play ..αλλα 50 ευρω πλεον ειναι αρκετα λεφτα...εχουν μεγαλες δοαφορες??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Ειμαι κατοχος ενος lg g2 (και ακομα πιο πριν ενος nexus 5) και τον τελευταιο καιρο σκεφτομαι να το αλλαξω.Η αληθεια ειναι οτι μου ειχει λειψει η androiid εμπειρια του nexus 5 το οποιο το αλλαξα μονο και μονο για την κακη μπαταρια του..οποτε πηγα στο g2 οπου σε αυτο τον τομεα δεν παιζεται..ωστοσο to υι του πολλες φορες με ξινιζει..θα ηθελα να σας ρωτησω καποια πραγματα για το moto το οποιο μου αρεσει πολυ!

1)ειναι σχεδον Pure android(υποθετω πως εχει καποιες εφαρμογες απο την μοτο ).Το ερωτημα ειναι οτι παιρνει ολες τις αναβαθμισεις στην ωρα του και εχει την υποστηριξη οπως πχ ενα nexus 5??αυτη την στιγμη τι λογισμικο εχει?

2)μπαταρια..δεν πειριμενω να εχει την αυτονομια του g2,ωστοσο σε σχεση με το nexus 5 τι διαφορες εχει?μιας και τα δυο φορανε 2300 ma

3)στα 50 ευρω πιο πανω ειναι το x play ..αλλα 50 ευρω πλεον ειναι αρκετα λεφτα...εχουν μεγαλες δοαφορες??

 

1) Οι αναβαθμισεις σταματησανε στην 5.1 + μια minor που εβγαλε μετα απο λιγο για να διορθωσει καποια bugs.Μετα τις εξαγορες που γινανε απο lenovo δεν ξερω κατα ποσο θα προχωρησουν οι αναβαθμισεις.Ειχε ανακοινωθει οτι θα παρει την 6 αλλα διαβαζω σε διαφορα ξενα site οτι μαλλον δεν θα παρει (αν και δωθηκε στην Βραζιλια νομιζω)

2) Η μπαταρια δεν ειναι και το μεγαλο του ατου,αλλα 1 μερα στην βγαζει...πανω κατω βλεπω την ιδια διαρκεια ζωης και με το galaxy s3 που ειχα.Ευελπιστουμε με την 6 να βελτιωθει ακομα περισσοτερο η διαρκεια

3) Δεν ειναι τα 50 ευρω,αλλα τα πιθανα προβληματα που μπορει να εχει βγαλει...οποτε τσεκαρε πρωτα το threat του x play για να δεις αν εχει βγει απροβληματιστο σαν τον προκατοχο του και μετα αποφασιζεις εσυ αν θες να τα δωσεις

Link to comment
Share on other sites

1) Οι αναβαθμισεις σταματησανε στην 5.1 + μια minor που εβγαλε μετα απο λιγο για να διορθωσει καποια bugs.Μετα τις εξαγορες που γινανε απο lenovo δεν ξερω κατα ποσο θα προχωρησουν οι αναβαθμισεις.Ειχε ανακοινωθει οτι θα παρει την 6 αλλα διαβαζω σε διαφορα ξενα site οτι μαλλον δεν θα παρει (αν και δωθηκε στην Βραζιλια νομιζω)

 

Από σήμερα έχει ξεκινήσει full το rollout για τα UK moto x 14άρια αδερφέ..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα έχει ξεκινήσει full το rollout για τα UK moto x 14άρια αδερφέ..

 

οντως, δεν υπηρχε περιπτωση να μην παρει την 6.0.1. Εγω λεω οτι θα παρει και αλλη αναβαθμιση την ερχομενη χρονια στανταρακι (κατ'εμε)

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

οντως, δεν υπηρχε περιπτωση να μην παρει την 6.0.1. Εγω λεω οτι θα παρει και αλλη αναβαθμιση την ερχομενη χρονια στανταρακι (κατ'εμε)

 

 

Με βάση τις μέχρι τώρα ανακοινώσεις, στη πρώτη γενιά που σταμάτησε η υποστήριξη (5.1), μας κόβω μέχρι την 6.1 και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δε πειράζει , κ;ι έτσι να γίνει υπάρχει ή cm

 

χωρίς moto app?.. ας μείνει με marshmallow, δεν αλλάζω με τίποτα το moto voice!

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

χωρίς moto app?.. ας μείνει με marshmallow, δεν αλλάζω με τίποτα το moto voice!

 

σε βολευει στα αγγλικα?

 

τεσπα του χρονου, να ειμαστε καλα, θα ειμαστε με moto x style

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

σε βολευει στα αγγλικα?

 

τεσπα του χρονου, να ειμαστε καλα, θα ειμαστε με moto x style

 

Μια χαρά, αν μιλάς αγγλικά όχι σαν Ισπανός, δεν έχει κανένα θέμα.:lol:

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα έχει ξεκινήσει full το rollout για τα UK moto x 14άρια αδερφέ..

 

Αντε με το καλο να την δεχτουμε,εχω απορια να δω αυτη την τρομακτικη αυξηση διαρκειας της μπαταριας που αναφερανε στην παρουσιαση

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο να την δεχτουμε,εχω απορια να δω αυτη την τρομακτικη αυξηση διαρκειας της μπαταριας που αναφερανε στην παρουσιαση

 

σε standby time προσεξε οχι γενικα κατα τη χρηση.

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερουμε ποτε θα βγει το νεο update M?Διαβαζω σε διαφορα ξενα σαιτ οτι εχουν αρχισει να το παιρνουν και στην ευρωπη μερικοι και σε συγκεκριμενα μοντελα οπως το xt1092(το ιδιο εχω και εγω xt1092).
Link to comment
Share on other sites

Παίδες σήμερα πήρα το update σε 6.0. Γερμανικό 32άρι..Προς το παρών δεν βλέπω ιδιαίτερες αλλάγές, περιμένω να δω πως θα τα παει η μπαταρία πρώτα από όλα..
:mobile:
Link to comment
Share on other sites

Παίδες σήμερα πήρα το update σε 6.0. Γερμανικό 32άρι..Προς το παρών δεν βλέπω ιδιαίτερες αλλάγές, περιμένω να δω πως θα τα παει η μπαταρία πρώτα από όλα..

Eπιτελους να που ηρθε και σε καποιον,μπραβο φιλε μου,μπορεις να μου πεις ποια εκδοση εχεις(εγω εχω την ΧΤ1092).Τωρα απο διαφορες δεν μπορω να σου ζητησω να μας πεις μιας και την πηρες σημερα(δες το πως θα τρεχει σε κανα 2 μερες και πες μας αποτελεσματα).

Link to comment
Share on other sites

Eπιτελους να που ηρθε και σε καποιον,μπραβο φιλε μου,μπορεις να μου πεις ποια εκδοση εχεις(εγω εχω την ΧΤ1092).Τωρα απο διαφορες δεν μπορω να σου ζητησω να μας πεις μιας και την πηρες σημερα(δες το πως θα τρεχει σε κανα 2 μερες και πες μας αποτελεσματα).

 

Μολις μου ηρθε και σε εμενα....:):):):)

Link to comment
Share on other sites

Eπιτελους να που ηρθε και σε καποιον,μπραβο φιλε μου,μπορεις να μου πεις ποια εκδοση εχεις(εγω εχω την ΧΤ1092).Τωρα απο διαφορες δεν μπορω να σου ζητησω να μας πεις μιας και την πηρες σημερα(δες το πως θα τρεχει σε κανα 2 μερες και πες μας αποτελεσματα).

 

Καλησπέρα και πάλι, τι εννοείς ποια έκδοση; ΧΤ1092 είναι το μοντέλο της συσκευἠς

:mobile:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto X (έκδοση 2014)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...