Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα μου ειπαν ότι με τα capital control γινεται ολο αυτό κ όταν τους ειπα να πληρωσω μεσω κατάθεσης σε τραεζα μου ειπαν ότι εχουν γαλλικο λογαριασμο κ πρεπει πρωτα να ρωτησω την τραπεζα μου αν μπορω να μεταφερω χρηματα!η πληρωμη θα γινονταν με pre paid k γι αυτό τα ζητανε ολ αυτά!αν πληρωσες με paypal δε τα χρειαζονται!εγω το βρηκα απ εξω απλα λιγο παραπανω αναμονη!thed όταν εχεις εντυπώσεις αν θες πες μας...
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλησπέρα και από εμένα. Με ενδιαφέρει η αγορά του κινητού. Κοιτώντας από skroutz και best price βρηκα καποια καταστήματα που το δίνουν. Πόσο αξιόπιστα είναι αυτά τα καταστήματα και ιδιαίτερα του bestprice. Θελω να το πάρω με τιμολόγιο το κινητό και δεν θέλω ενδοκοινοτικές συναλλαγές. Έχετε κάποιο κατάστημα να μου προτείνετε;
Link to comment
Share on other sites

Ποιότητα κατασκευής πολύ καλή. Μενού αρκετά εύκολο αλλά θέλει μία μέρα τουλάχιστον για να το συνηθίσεις. Οθόνη πολύ καλή επίσης. Αυτό όμως που μου έκανε εντύπωση είναι η ποιότητα ομιλίας και η κεραία του. Απλά δεν παίζεται. Στα αρνητικά βάζω το σχήμα του που το καθιστά δύσκολο στο πιασιμο. Χρειάζεται οπωσδήποτε θήκη γιατί σίγουρα θα φύγει από το χέρι πολλές φορές. Με τον καιρό θα γράψω κι άλλα.
Link to comment
Share on other sites

Ποιότητα κατασκευής πολύ καλή. Μενού αρκετά εύκολο αλλά θέλει μία μέρα τουλάχιστον για να το συνηθίσεις. Οθόνη πολύ καλή επίσης. Αυτό όμως που μου έκανε εντύπωση είναι η ποιότητα ομιλίας και η κεραία του. Απλά δεν παίζεται. Στα αρνητικά βάζω το σχήμα του που το καθιστά δύσκολο στο πιασιμο. Χρειάζεται οπωσδήποτε θήκη γιατί σίγουρα θα φύγει από το χέρι πολλές φορές. Με τον καιρό θα γράψω κι άλλα.

 

Το passport το είχα αρκετές φορές πραγματικός δυναμίτης σαν τηλέφωνο σε πολλά σημεία, τώρα σχετικά με θήκη κατ εμε η πιο καλή τόσο σε κράτημα όσο και σε εμφάνιση ( χωρίς να επηρεάζει το ύφος του τηλεφώνου) είναι η hard original πλάτης. Το κινητό το μόνο σημείο που μπορεί να πεις ότι πάσχει είναι οι γωνίες σε περίπτωση πτώσης. Πάντως πιο εύκολα άλλα μου έφευγαν απ το χέρι πάρα το διαβατήριο.

Link to comment
Share on other sites

Όσο κι αν σας φανεί περίεργο το δύσκολο για μένα είναι να το σηκώσω από το τραπέζι. Άπαξ και το πάρω στο χέρι μου δεν έχω πρόβλημα.

 

Υπάρχει σύντομος τρόπος για να το βάλω στο αθόρυβο?

Link to comment
Share on other sites

Όσο κι αν σας φανεί περίεργο το δύσκολο για μένα είναι να το σηκώσω από το τραπέζι. Άπαξ και το πάρω στο χέρι μου δεν έχω πρόβλημα.

 

Υπάρχει σύντομος τρόπος για να το βάλω στο αθόρυβο?

 

Αν θυμάμαι καλά με τα κουμπιά της έντασης δίνει εντολή ( το λέω με επιφύλαξη) αλλιώς βάλτο στην ντουλάπα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και από εμένα. Με ενδιαφέρει η αγορά του κινητού. Κοιτώντας από skroutz και best price βρηκα καποια καταστήματα που το δίνουν. Πόσο αξιόπιστα είναι αυτά τα καταστήματα και ιδιαίτερα του bestprice. Θελω να το πάρω με τιμολόγιο το κινητό και δεν θέλω ενδοκοινοτικές συναλλαγές. Έχετε κάποιο κατάστημα να μου προτείνετε;

 

Καλησπέρα!

Στο Bestprice, μιας και εκεί δίνουν τα πιο φθηνά, το είχε το bestmobile στα 390, τελευταίο κομμάτι που το τσίμπησα εγώ :)

Από κει και πέρα το skyfon που το έχει στα 455, χαμηλότερη γαρ τιμή, είναι άψογο κατάστημα, ελληνικό, με έδρα στη Βουλγαρία (για ευνόητους πλέον λόγους) και έχω εξυπηρετηθεί τέλεια αγοράζοντας μέχρι τώρα 2 classic και ένα passport τα οποία ήταν την επόμενη στα χέρια μου με τιμολόγιο αγοράς, σφραγισμένα!

Το σκρουτζ πλέον βλέπω να το εγκαταλείπουν σιγά σιγά και τους αξίζει μεταξύ μας για λόγους που είναι off topic.

Link to comment
Share on other sites

PAsport καινουργιο κάτω απο 550 ευρω είναι τζαμπα !! Πιο κάτω, είναι ύποπτο να κατέβει...

 

Δηλαδή εγώ που έχω πάρει μέχρι στιγμής 7 Passport κάτω από 480, και όλα ήταν άριστα με άψογη εξυπηρέτηση, τι έπαθα; :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Και πως έχεις καταλήξει σε αυτή τη διαπίστωση όντας χρήστης του Passport μερικές μέρες όπως γράφεις και ο ίδιος πιο πάνω στο thread;

Edited by KonKart
Link to comment
Share on other sites

Απο 459 το φθηνοτερο....

https://www.skroutz.gr/s/5663559/Blackberry-Passport.html?from=account_notifications

 

ουτε εγω βλεπω προβλημα η κατι υποπτο στις φθηνοτερες τιμες που υπαρχουν...

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Απο 459 το φθηνοτερο....

https://www.skroutz.gr/s/5663559/Blackberry-Passport.html?from=account_notifications

 

ουτε εγω βλεπω προβλημα η κατι υποπτο στις φθηνοτερες τιμες που υπαρχουν...

 

Χίλιες φορές στα 455 του Skyfon στο Bestprice που είναι και διαθέσιμο παρά από Vnp.

Στο Vnp ο προμηθευτής τους αν δεν το έχει σε άμεση διαθεσιμότητα, συνήθως ακυρώνει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!εχω παραγγειλει απο amzon κ μεσα στην εβδομαδα θα ειναι ελλαδα!απ οτι ειδα ειναι 100-4 λετε να μην δουλευει σωστα στην ελλαδα?
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο απλα το διατυπωσα λαθος.θυμαμαι οτι στο ζ10 το 100-1δεν ηταν 4g.παιζει να ισχυει κατι τετοιο στο passport?
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

πήγα με το pasport στο χέρι εχτές σε κατάστημα στυλ πλαίσιο , πάμπλικ, να το συγκρίνω με το iphone και κάποια άλλα δυνατα κινητά!!!

Εγώ ο γκρινιάρης προς το pasport την πάτησα !!!!! Το iphone μου φάνηκε ένα συμπαθητικό κινητάκι απλά.Άκυρες οι αρνητικές σκέψεις...ίσως απλά περιμένω πολλά ακόμα από μια συσκευή κινητής πχ κάτι περισσότερο απο πασπορτ και iphone μαζί με μπαταρία 3 ημερών και βλέπουμε...ως τότε ....υπέροχο το blackberry pasport.Αξίζει πραγματικά.

Link to comment
Share on other sites

ίσως απλά περιμένω πολλά ακόμα από μια συσκευή κινητής πχ κάτι περισσότερο απο πασπορτ και iphone μαζί με μπαταρία 3 ημερών και βλέπουμε...ως τότε ....

 

Τι περιμενες και δε το εχεις με το Passport δηλαδη ?:cool:

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις λιγες μερες ακομα αναμονη...
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο αναμονη εφτασε το διαβατηριο!οντως πλατυ αρκετα!εντυπωση μου εκανε η οθονη που αν κ 4,5 πραγματικα πολυ καλη κ διαβαζεις τα παντα ανετα!!!υπαρχει τροπος να περασω τις επαφες απο note4 χωρις να κανω συγχρονισμο μετο gmail?
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

Ας απαντησει καποιος στον Γιωργο μιας κι εγω δεν γνωρίζω και επειτα ας απαντησει και σε εμενα στην παρακατω ερωτηση: Γιατι δεν μπορω να συσχετισω την συσκευή μου στο blackberry protect?

υ.γ. Γιωργο καλοριζικο.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...