Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστω για την απαντηση να κ εγω προς passport silver edition skeftomai!από θεμα οθονης όμως μηπως είναι λιγο μικρη για να διαβασεις e mail ktl?
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ok!θεωρητικα το priv θα είναι το κλασσικο android opws to note...k egw για passport σκέφτομαι!
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση να κ εγω προς passport silver edition skeftomai!από θεμα οθονης όμως μηπως είναι λιγο μικρη για να διαβασεις e mail ktl?

 

 

Η οθονη του ειναι ιδανικη για αυτο που θες ! Ειδικα στη διαχειρηση e-mail ειναι κορυφαιο !

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !

 

Και εγώ για passport είμαι. Από ότι βλέπω η οθόνη του περίπου όσο μια 5 ιντσών. Οι κάτοχοι μπορούν ν μ διαφωτισουν σχετικά

 

 

ειναι 4,5 ιντσων για την ακριβεια

Edited by kek

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

εγω που πρόσφατα απέκτησα πασπορτ και μάλιστα γκρινιάζω ήδη αρκετα, νομίζω ότι η οθόνη του ειναι ικανοποιητική.

Εγω για άλλα γκρινιάζω.. π.χ. ακόμα κι ενα τηλέφωνο οσο κι αν λέγεται επαγγελματικό δεν πρέπει να ειναι φορτωμένο με εφαρμογες? για μένα έστω και μια εφαρμογή να πρέπει να κατεβασω μόνος μου, το θεωρώ χάσιμο χρόνου..........

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κ χρονια πολλα!ναι ειδα ότι θες να το πουλήσεις(ποσο??)!για τις εφαρμογες που λες εγω δε θεωρω ότι πρεπει να είναι φοτρωμενο απλα α σου δινει τη δυνατοτητα να κατεβάζεις εσυ ότι θες!το android πχ εχει πολλες εφαρμογες φορτωμένες κ είναι είναι οι περισσοτερες αχρηστες κ αν δεν ρουταρεις εχει καταναλωση ραμ...από την άλλη θα ηθελα καποιες εφαρμογες να υπηρχaν κ στο bb store αλλα πλεον μεσω amazon καταβαινουν!το μονο που δεν ξερω είναι αν θα με ικανοποιησει η οθονη γι αυτό είμαι ακομα σε σκεψεις...αλλα από τη στιγμη που λετε ολοι ότι ειστε ευχαριστημένοι τοτε θα δοκιμαστεί αμεσα!οσο για το priv φαινεται πολύ δυνατο αλλα παραμενει ένα android k δεν ξερω αν παρεχει ότι kai το bb hub όπως κ αλλα που εχει το bb os.
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

το pasport BlackBerry ένα αξιόπιστο , ''τίμιο '' θα έλεγα κινητό, εκτιμώ πως δεν είναι για χαχαχου χαχαχα.... . Οποιος καταλαβαίνει καταλαβε.Απο κει και πέρα θα εκτιμούσα προσωπικά μια ψύχραιμη ουδέτερη, δίκαιη σύγκριση με iphone αν μπορουσε να καταθέσει κάποιος....εαν μπορουμε να πούμε ότι ειναι εδώ το σωστό μέρος να ποστάρουμε.....έχουμε κάποια τέτοια συγκριτική άποψη ??

:):)

Link to comment
Share on other sites

Σας διαβάζω εδώ και καιρό μιας και ήρθε η ώρα να αντικαταστήσω το 5αρι μου iPhone. Η αλήθεια είναι ότι με μπερδέψατε αρκετά. Έχουμε και λέμε : καλή ποιότητα κατασκευής. Καλή ποιότητα ομιλίας και σήμα. Ασφάλεια. Καλή οθόνη και μπαταρία. Δυνατά ηχεία και σταθερότατο λογισμικό. Στα μείον τώρα : σχετικά περιορισμένος αριθμός εφαρμογών. Λογισμικό που δεν θα υποστηρίζεται στο μέλλον. Μέγεθος τέτοιο που απαιτεί σε πολλές των περιπτώσεων χειρισμό με δυο χέρια. Άρα τι ; Βγάζω έξω το android που δεν μου ταιριάζει. Βγάζω έξω και τα Windows που δεν τα θεωρώ ακόμη αρκετά ώριμα. Μου μένουν iOS και bb10. Αξίζει το ρίσκο να δοκιμάσω το δεύτερο ;
Link to comment
Share on other sites

Σας διαβάζω εδώ και καιρό μιας και ήρθε η ώρα να αντικαταστήσω το 5αρι μου iPhone. Η αλήθεια είναι ότι με μπερδέψατε αρκετά. Έχουμε και λέμε : καλή ποιότητα κατασκευής. Καλή ποιότητα ομιλίας και σήμα. Ασφάλεια. Καλή οθόνη και μπαταρία. Δυνατά ηχεία και σταθερότατο λογισμικό. Στα μείον τώρα : σχετικά περιορισμένος αριθμός εφαρμογών. Λογισμικό που δεν θα υποστηρίζεται στο μέλλον. Μέγεθος τέτοιο που απαιτεί σε πολλές των περιπτώσεων χειρισμό με δυο χέρια. Άρα τι ; Βγάζω έξω το android που δεν μου ταιριάζει. Βγάζω έξω και τα Windows που δεν τα θεωρώ ακόμη αρκετά ώριμα. Μου μένουν iOS και bb10. Αξίζει το ρίσκο να δοκιμάσω το δεύτερο ;

 

Θα σου μιλήσω για το Ζ10 που έχω. Το κινητό στο μόνο που πάσχει σε σχέση με το το iPhone 5 είναι η έλλειψη εφαρμογών. Το ΒΒ10 είναι πιο "ευελικτο" απο το ios. Οι εφαρμογές αντροιντ όμως δεν τρέχουν το ίδιο καλά μ του ΒΒ10 οι οποίες λειτουργούν άψογα. Η διαφορά είναι αισθητή. Βέβαια στο passport θα είναι καλύτερα τ πράγματα. Το αγόρασα πριν 2 χρόνια με την προοπτική ότι θα έχει υποστήριξη. Τώρα δε θα αγόραζα ΒΒ10 στην τιμή των 500 ευρώ. Θα πηγαινα σε ios ή φτηνό αντροιντ. Αν όμως εσένα σ καλύπτουν οι εφαρμογές που έχει το στορ δ θα το μετανιώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θα μου λείψει θα είναι η εφαρμογή της polar που χρησιμοποιώ με το heart rate monitor για το τρέξιμο αλλά ρε παιδιά υποθέτω πως ποιοτικά δεν συγκρίνεται το silver edition με το iPhone 6s. Γράφω υποθέτω γιατί ενώ σήμερα έπιασα στα χέρια μου το 6s το blackberry δεν το βρήκα πουθενά. Καταραμένη επαρχία...
Link to comment
Share on other sites

Σας διαβάζω εδώ και καιρό μιας και ήρθε η ώρα να αντικαταστήσω το 5αρι μου iPhone. Η αλήθεια είναι ότι με μπερδέψατε αρκετά. Έχουμε και λέμε : καλή ποιότητα κατασκευής. Καλή ποιότητα ομιλίας και σήμα. Ασφάλεια. Καλή οθόνη και μπαταρία. Δυνατά ηχεία και σταθερότατο λογισμικό. Στα μείον τώρα : σχετικά περιορισμένος αριθμός εφαρμογών. Λογισμικό που δεν θα υποστηρίζεται στο μέλλον. Μέγεθος τέτοιο που απαιτεί σε πολλές των περιπτώσεων χειρισμό με δυο χέρια. Άρα τι ; Βγάζω έξω το android που δεν μου ταιριάζει. Βγάζω έξω και τα Windows που δεν τα θεωρώ ακόμη αρκετά ώριμα. Μου μένουν iOS και bb10. Αξίζει το ρίσκο να δοκιμάσω το δεύτερο ;

 

να απαντησω και εγω με την σειρα αν και δεν ειμαι κατοχος passport ,ειμαι κατοχος z30 και θα σου απαντησω για το software:

περιορισμενος αριθμος εφαρμογων:η blackberry εχει συνεργασια με την amazon και εχει προεγκατεστημενο το amazon app store για να μπορεις να κατεβαζεις εφαρμογες android.επισης για οσες εφαρμογες εχουν google play services μπορεις να το κατεβασεις (την εκδοση του cobalt-ειναι σαν σπασμπενο google app store) Και εισαι αρχοντας απο εφαρμογες.

υποστηριξη λογισμικου:μεγαλες αναβαθμισεις λογισμικου απο οτι εχω καταλαβει δεν θα υπαρξουν εκτος αν βγαλει καινουγργια συσκευη.θα βγαζουν μικρες αναβαθμισεις συντηρησης,μεσα στον δεκεμβριο ειχαμε 2 τετοιες εκδοσεις λογισμικου.προσωπικη μου αποψη για το υπαρχον hardware το software ειναι αρκετα καλο και πανω απο ολα σταθερο.μονο που εχουμε σχεδον πραγματικο multitasking εμενα μου ειναι αρκετο.

για το ios το μοναδικο συν (και κοιταω και εγω προς τα εκει,με τρωει το χερι μου να παρω και υπολογιστη mac και iphone) ειναι η υποστηριξη λογισμικου που δινουν στις παλαιοτερες συσκευες και στους υπολογιστες τους.βαρεθηκα τον νταβα της google και της Microsoft καθε φορα που αλλαζουν λειτουργικο να αγοραζουμε καινουργια συσκευη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλημερα και χρόνια πολλά σε όλους

το βρήκα εδώ πολυ φτηνά και ψήνομαι

 

τι διαφορές- πλην της προφανής- έχει το qwertz πληκτρολόγιο?

 

http://www.bestprice.gr/item/2154420129/blackberry-passport.html?fromq=Blackberry+passport

 

ευχαριστώ

 

 

αν δεν σε πειραζει που ειναι QWERTZ και οχι QWERTY ειναι πολυ καλη τιμη

 

φιλε AMSTERDONIS εισαι πολυ δημοφιλης.καθαρισε το inbox σου.φιλικα παντα.

Edited by dalton114
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μου ζητάει συνέχει να κάνω μια ενημερωση λογισμικου, και λέει οτι ειναι μεγάλη και γι αυτο να την κάνω με wifi.Εγω όμως δεν χρησιμοποιω ούτε εχω ποτέ wifi σύνδεση.Τι να κάνω?????
Link to comment
Share on other sites

μάλλον ψήνομαι για το silver και λέω να το αγοράσω από εδώ

https://www.clove.co.uk/blackberry-passport-silver-edition

 

εαν και το μαύρο θα μου άρεσε περισσότερο είδα ότι στο χέρι ειναι πιο στιβαρό το silver- γενικα τα silver τα φοβαμαι λίγο για scratches

 

καμία γνώμη για το συγκεκριμένο store?(το παίρνω από κει λόγω και της θήκης που έχει για silver και του stand αλλά και του tempered glass που δεν πρέπει να είναι το ίδιο με τα άλλα- σκέφτομαι να επωφεληθώ του επαγγελματικού μου αφμ)

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

από δευτερα περιμενω κι εγω το δικο μου. τα προβληματα που εχω είναι τα εξης : α) δεν βρισκω θηκη πουθενα εκτος από ebay . β) για αγνωστο λογο ενώ η συσκευή εφτασε μεχρι θεσ/νικη ξαναγυρισε πισω στη γερμανια. μπορειτε να βοηθήσετε λιγακι?
Link to comment
Share on other sites

από δευτερα περιμενω κι εγω το δικο μου. τα προβληματα που εχω είναι τα εξης : α) δεν βρισκω θηκη πουθενα εκτος από ebay . β) για αγνωστο λογο ενώ η συσκευή εφτασε μεχρι θεσ/νικη ξαναγυρισε πισω στη γερμανια. μπορειτε να βοηθήσετε λιγακι?

 

Καλησπέρα έχει ο extreme-mobile είτε πλάτης είτε την δερμάτινη και αν θυμάμαι καλά έχει και μεμβράνη της blackberry.

 

----- προσθήκη μηνύματος 119 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εαν σκεφτόμουν να πουλησω το ουτε 10 ημερων passport μαυρο, θα υπήρχε λέτε ενδιαφέρον ?

 

Εννοείται αρκεί να είναι σε καλή κατάσταση με κουτί χαρτιά αξεσουάρ για να πιάσει μια καλή τιμή. Στα + πάντα να υπάρχει και απόδειξη αγοράς. Τώρα τιμή είναι πάντα κάτι που παίζει.

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια σε ολους!αναμονη για silver edition....πιστευω πως είναι μια καλη επιλογή....
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

μάλλον ψήνομαι για το silver και λέω να το αγοράσω από εδώ

https://www.clove.co.uk/blackberry-passport-silver-edition

 

καμία γνώμη για το συγκεκριμένο store?(το παίρνω από κει λόγω και της θήκης που έχει για silver και του stand αλλά και του tempered glass που δεν πρέπει να είναι το ίδιο με τα άλλα- σκέφτομαι να επωφεληθώ του επαγγελματικού μου αφμ)

 

Μια χαρά άψογο μαγαζί είναι.

Το έχω τιμήσει κάποιες φορές στο παρελθόν.

Πωωω, πρώτη αγορά από εκεί το πρώτο netbook Asus EEE

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχει ο extreme-mobile είτε πλάτης είτε την δερμάτινη και αν θυμάμαι καλά έχει και μεμβράνη της blackberry.

 

Ευχαριστώ πολύ αλλά για το silver edition δεν έχει ούτε αυτός. Τελικά μόνο eBay και παραλαβή μετά από κανένα μήνα.

Link to comment
Share on other sites

από δευτερα περιμενω κι εγω το δικο μου. τα προβληματα που εχω είναι τα εξης : α) δεν βρισκω θηκη πουθενα εκτος από ebay . β) για αγνωστο λογο ενώ η συσκευή εφτασε μεχρι θεσ/νικη ξαναγυρισε πισω στη γερμανια. μπορειτε να βοηθήσετε λιγακι?

 

Δες στο eshop

Έχει κάποιες θήκες

Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!εκανα παραγγελια στο expansys το silver editioν που ειχε διαθεσιμοτητα!οι τυποι είναι απλα απαρεδεκτοι.μου ζητησαν να στειλω λογαριασμο δεη η οτε η ΕΥΔΑΠ που να επιβεβαιωνει τη διευθυνση αποστολης κ αριθμο καρτας με καλυμμενα τα 4 τελευταια ψηφια!δηλαδη υπαρχει περιπτωση να πληρωσει καποιος σχεδόν 600 ευρω για την πλακα του?τελικα ακυρωσα την παραγγελια κ το εκανα παραγγελια από amazon.σε μια εβδομαδα θα είναι εδώ!αναμονη λοιπον...
lg g3,galaxy s3,galaxy s4,galaxy s5,note 4,htc m8,htc m9,iphone 4s,iphone 5s,iphone 6s plus,blackberry 9700,blackberry torch,blackberry 8900,blackberry storm 2,blackberry z10,blackberry z30,blackberry passport,mate 8,galaxy a5 2016,galaxy s7,htc m10
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από εκεί το πήρα και δεν μου ζήτησαν τίποτα από αυτά. Σήμερα το παρέλαβα. Πάρα πολύ καλό αλλά και αρκετά μεγάλο πλάτος.
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...