Jump to content

BlackBerry PassPort


gatokefalo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κόκκινο είναι limited edition φίλε μου και θα το βρεις αρκετά πιο δύσκολα και πιο ακριβά από τα υπόλοιπα Passport, σου εύχομαι να το βρεις γιατί είναι ένα μικρό διαμαντάκι!!!

Κι εγώ μαύρο είχα αλλά πήγα στο κόκκινο και τα σπάει!

Και πάλι σε ευχαριστώ για το tempered glass.

 

Θα συμφωνήσω για το κόκκινο. Πραγματικά είναι πολύ όμορφο από κοντά και δεν είναι και όσο έντονο όσο φοβόμουν. Το μαύρο πλαίσιο είναι φανταστικό. Το επόμενο ερώτημα είναι αν μπορούμε να αλλάξουμε τα πλαστικά με του μαύρου έτσι ώστε να είναι all black :devil:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

\Το μαύρο πλαίσιο είναι φανταστικό. Το επόμενο ερώτημα είναι αν μπορούμε να αλλάξουμε τα πλαστικά με του μαύρου έτσι ώστε να είναι all black :devil:

 

βάλε καλύτερα μια εκ των δυο γνήσιων μαύρων θηκών της BB (δες προηγούμενα post μου) ...η αλλαγή των καπακιών ίσως είναι μπελαλίδικη !

 

:)

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

βάλε καλύτερα μια εκ των δυο γνήσιων μαύρων θηκών της BB (δες προηγούμενα post μου) ...η αλλαγή των καπακιών ίσως είναι μπελαλίδικη !

 

:)

Καλά, θα είναι σίγουρα μπελαλίδικη. Απλά σκέφτομαι ότι με το μαύρο μεταλλικό πλαίσιο και τα μαύρα πλαστικά θα είναι πολύ καλό. Δεν είμαι όμως έτοιμος ψυχολογικά να το τολμήσω :)

Link to comment
Share on other sites

Με το U ξυπνάει , αλλά δεν ξεκλειδώνει ..μαλλον μεσα στην τσέπη σου με κάποιο τρόπο γίνεται και το swype up και ξεκλειδώνει .Δοκιμασε να βάζεις την οθόνη προς την εξωτερική πλευρά της τσέπης .

 

Πάτα το Κ για να κλειδώσει.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα το passport σε επιβάτη πτήσης aegean.είναι πολύ ωραίο και φαίνεται πολύ βολικό. Οι φωτογραφίες που βλέπουμε καμια σχέση με την πραγματικότητα. Το σκέφτομαι πλέον σοβαρά για αγορά.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα το passport σε επιβάτη πτήσης aegean.είναι πολύ ωραίο και φαίνεται πολύ βολικό. Οι φωτογραφίες που βλέπουμε καμια σχέση με την πραγματικότητα. Το σκέφτομαι πλέον σοβαρά για αγορά.

 

Έλα στο Club των "μεγάλων" αγόρι μου !!!:cool:

 

http://cdn2.gsmarena.com/vv/pics/blackberry/blackberry-passport-red.jpg

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με ένα tablet 10in είναι το μισό. Η πλάκα είναι ότι είμαι έτοιμος να ρωτήσω τον κύριο να μου το δώσει λίγο. Εντάξει είναι κάπως όταν το πρώτο βλέπεις αλλά το ερωτευτηκα...οι εικόνες don't make justice for the phone.φαινεται τεράστιο ενώ στην πραγματικότητα είναι μια χαρά. Κάτι παραπάνω από το note πιστεύω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 116 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ήμουν έτοιμος εννοούσα.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο το ατιμο. Ειδικα αν κρινω απο την πολυ καλη εμπειρια που εχω με το Q10, το οποιο ειναι και σχετικα "παλιο", το passport πρεπει να πεταει. Το μονο μου προβλημα ειναι το μεγεθος. Το ειχα δει στο Λονδινο τον Οκτωβριο, αλλα δεν το προσεξα ιδιαιτερα για να δω πως ειναι το μεγεθος. :( Τον Μαρτιο - Απριλιο που θα ερθει η ωρα να αλλαξω, θα ειναι στα υποψηφια. Μια απορια ομως.. Τα android apps πως τρεχουν; Eχουν καθολου stuttering; Aς πουμε για παραδειγμα το Spotify, το οποιο στο Q10 ειναι σχετικα αργο.
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο το ατιμο. Ειδικα αν κρινω απο την πολυ καλη εμπειρια που εχω με το Q10, το οποιο ειναι και σχετικα "παλιο", το passport πρεπει να πεταει. Το μονο μου προβλημα ειναι το μεγεθος. Το ειχα δει στο Λονδινο τον Οκτωβριο, αλλα δεν το προσεξα ιδιαιτερα για να δω πως ειναι το μεγεθος. :( Τον Μαρτιο - Απριλιο που θα ερθει η ωρα να αλλαξω, θα ειναι στα υποψηφια. Μια απορια ομως.. Τα android apps πως τρεχουν; Eχουν καθολου stuttering; Aς πουμε για παραδειγμα το Spotify, το οποιο στο Q10 ειναι σχετικα αργο.

 

Αν δεις σε παλιότερα post υπάρχει και τρόπος ώστε να κάνεις το τηλέφωνο σχεδόν Android και λέω σχεδόν απλά γιατί το μόνο που δεν θα έχει είναι το Google Play services κοινός τις υπηρεσίες Google.

Παράδειγμα το vrisko το τρέχει κανονικά μέχρι και με εμφάνιση με χάρτη αλλά δεν σου τρέχει την πλοήγηση. Θα πρέπει να πάρεις την διεύθυνση και να την βάλεις στο gps για να σε πάει.

Σε εμένα που το είχα πάντως το spotify που αναφέρεις πήγαινε άψογα!!

Άσε που ψήνομαι πάλι να το πάρω (4ή5 φορά θα έλεγα) **

Link to comment
Share on other sites

Αν δεις σε παλιότερα post υπάρχει και τρόπος ώστε να κάνεις το τηλέφωνο σχεδόν Android και λέω σχεδόν απλά γιατί το μόνο που δεν θα έχει είναι το Google Play services κοινός τις υπηρεσίες Google.

Παράδειγμα το vrisko το τρέχει κανονικά μέχρι και με εμφάνιση με χάρτη αλλά δεν σου τρέχει την πλοήγηση. Θα πρέπει να πάρεις την διεύθυνση και να την βάλεις στο gps για να σε πάει.

Σε εμένα που το είχα πάντως το spotify που αναφέρεις πήγαινε άψογα!!

Άσε που ψήνομαι πάλι να το πάρω (4ή5 φορά θα έλεγα) **

 

Ειναι πολυ ωραιο. Ισως το δευτερο τηλεφωνο μαζι με το Edge που με τραβαει τοσο σαν εμφανιση. Το μονο θεμα που εχω σε γενικες γραμμες ειναι το κατα ποσο θα τρεχουν καλα οι android εφαρμογες. Εφοσον τρεχουν καλα, ανεβαινει κιαλλο στη "λιστα" μου.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ ωραιο. Ισως το δευτερο τηλεφωνο μαζι με το Edge που με τραβαει τοσο σαν εμφανιση. Το μονο θεμα που εχω σε γενικες γραμμες ειναι το κατα ποσο θα τρεχουν καλα οι android εφαρμογες. Εφοσον τρεχουν καλα, ανεβαινει κιαλλο στη "λιστα" μου.

 

Σε γενικές γραμμές οι Android εφαρμογές τρέχουν άψογα στο BB εκτός και αν δουλεύεις εφαρμογές λίγο περίεργες. Οπότε αν δουλεύεις τέτοιες εφαρμογές καλύτερα πες ποιες είναι αν μπορούμε να σε βοηθήσουμε εδώ. Για απλές εφαρμογές όλα μία χαρά.

Αν για το EDGE αναφέρεσαι σε note4 όντως και αυτό για εμένα είναι η premium κατηγορία του note και ιδίως σε μαύρο χρώμα τα σπάει. Αν μιλάς για EDGE By s6 ok αλλά πολλά τα λεφτά χωρίς ιδιαίτερο λόγο, η οθόνη edge σε note είναι πιο υπέρ πλήρης.

Αν δεν είχα ανάγκη το πενακι ξέρεις που θα ήμουν.

Edited by jpol2410
Link to comment
Share on other sites

Σε γενικές γραμμές οι Android εφαρμογές τρέχουν άψογα στο BB εκτός και αν δουλεύεις εφαρμογές λίγο περίεργες. Οπότε αν δουλεύεις τέτοιες εφαρμογές καλύτερα πες ποιες είναι αν μπορούμε να σε βοηθήσουμε εδώ. Για απλές εφαρμογές όλα μία χαρά.

Αν για το EDGE αναφέρεσαι σε note4 όντως και αυτό για εμένα είναι η premium κατηγορία του note και ιδίως σε μαύρο χρώμα τα σπάει. Αν μιλάς για EDGE By s6 ok αλλά πολλά τα λεφτά χωρίς ιδιαίτερο λόγο, η οθόνη edge σε note είναι πιο υπέρ πλήρης.

Αν δεν είχα ανάγκη το πενακι ξέρεις που θα ήμουν.

 

Για το s6 αναφερομουν αλλα και το note ειναι επισης πολυ ωραιο. Οχι δεν εχω κατι συγκεκριμενο. Viber, κυριως, Spotify, Flipboard. Aυτα ειναι τα πρωτα που μου ερχονται στο μυαλο.

Link to comment
Share on other sites

Για το s6 αναφερομουν αλλα και το note ειναι επισης πολυ ωραιο. Οχι δεν εχω κατι συγκεκριμενο. Viber, κυριως, Spotify, Flipboard. Aυτα ειναι τα πρωτα που μου ερχονται στο μυαλο.

 

Οι εφαρμογές που αναφέρεις γενικά δουλεύουν άψογα. Σχετικά με το s6 φρου φρου και πολλά ευρώ (ή δρχ προσεχώς ακόμα δεν ξέρουμε) .

Πιστεύω ότι με το PassPort εάν είσαι και λίγο της λεζαντας δεν υπάρχει σύγκριση.

Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογές που αναφέρεις γενικά δουλεύουν άψογα. Σχετικά με το s6 φρου φρου και πολλά ευρώ (ή δρχ προσεχώς ακόμα δεν ξέρουμε) .

Πιστεύω ότι με το PassPort εάν είσαι και λίγο της λεζαντας δεν υπάρχει σύγκριση.

 

Nα ρωτησω και κατι ακομα. Υποθετω το Passport χωραει φυσιολογικα σε τζιν παντελονια, σε λιγο πιο στενα ομως πως ειναι; Aντιμετωπιζεις καποιο προβλημα; Aυτο ειναι το δευτερο μου προβλημα με πιο μεγαλα τηλεφωνα. Στη καθημερινη χρηση δεν με ενοχλει το μεγεθος, μονο οταν προκειται να το βαλω στην τσεπη εχω ανασφαλειες οτι θα λυγισει σαν το 6ρι, η οτι δεν θα μπορεις να κουνησεις το ποδι. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω και κατι ακομα. Υποθετω το Passport χωραει φυσιολογικα σε τζιν παντελονια, σε λιγο πιο στενα ομως πως ειναι; Aντιμετωπιζεις καποιο προβλημα; Aυτο ειναι το δευτερο μου προβλημα με πιο μεγαλα τηλεφωνα. Στη καθημερινη χρηση δεν με ενοχλει το μεγεθος, μονο οταν προκειται να το βαλω στην τσεπη εχω ανασφαλειες οτι θα λυγισει σαν το 6ρι, η οτι δεν θα μπορεις να κουνησεις το ποδι. :lol:

 

Άκου αγορίνα το τηλέφωνό αυτό για να λυγισει εάν δεν το επιδιωκεις λίγο δύσκολο. Τώρα σχετικά με τον τζιν αν φοράς αντρικό νούμερο χωράει σίγουρα πίσω και μπροστά παίζει αναλόγως τα προσόντα

Χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ομάδα για να ξυπνάμε λίγο θέλω τα φώτα σας.

Επειδή λέω να κάνω ένα Come back to the premium quality κοινώς παω πάλι για PassPort έχουμε καμία αλλαγή τρέχουν όλα κανονικά;;

Ρωτάω γιατί βαρέθηκα το lag του Android.

Αναμένω & ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Από το μεσημέρι κάτοχος και εγω του "θηρίου".

 

Πρώτη φορά με blackberry οποτε πρεπει να πέσει διάβασμα.

 

Έχετε βάλει κάποιο φιλμ εσεις στην οθόνη. Φοβάμαι οτι θα χαλάσει την αισθηση και αφου ειναι Gorilla 3 δεν ειναι υπερβολή;

Link to comment
Share on other sites

Θα το χαρείτε πολυ αφού με την τελευταία αναβάθμιση το τηλέφωνο πετάει χωρίς σκάλωμα ή άλλα τρελά.

Εξαιρετικά γρήγορο και με τέλειο σήμα.

Προσωπικά δεν έχω βάλει καμιά προστασία οθόνης και μέχρι σήμερα δεν έχει την παραμικρή γρατζουνιά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Υπάρχει tapatalk στο blackberry world ή πρέπει να γίνει εγκατάσταση μεσω google play;

 

Ευχαριστώ και συγνώμη αλλα είμαι άσχετος με blackberry

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Υπάρχει tapatalk στο blackberry world ή πρέπει να γίνει εγκατάσταση μεσω google play;

 

Ευχαριστώ και συγνώμη αλλα είμαι άσχετος με blackberry

 

μεσω GOOGLE PLAY μονο...μια χαρα παιζει...

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Στο z30 δεν παίζει από το Google play ενώ μου τρέχει κανονικά το chrome.υπάρχει εναλλακτικά και από το amazon app store.
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...