Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό το αποτύπωμα μου έσπαγε τα νεύρα. Συνήθως ήθελε με τη δεύτερη ή την τρίτη φορά για να πιάσει. Αποτυχημένη υλοποίηση δυστυχώς.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλά μπορούμε να ζήσουμε και χωρίς αυτό. Βασικά, μακάρι να είναι μόνο αυτό το πρόβλημά του.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλά μπορούμε να ζήσουμε και χωρίς αυτό. Βασικά, μακάρι να είναι μόνο αυτό το πρόβλημά του.:)

 

Συμφωνώ απόλυτα... :) Προσωπικά 7 μήνες με το note ούτε καν το έχω δοκιμάσει...

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω και τα δυο, συμφωνώ με όλα. Οποιος είναι μεταξύ των δυο χωρίς σκέψη πάει στο νοτε 4. Είναι σοβαρή κατασκευή. Το σ6 είναι πολύ λίγο. Λυπάμαι πραγματικά τα λεφτά που έδωσα και το πήρα.

Φιλε μου και εγω περασα απο note 4 σε s6 ....και αυτο που εχω να πω ειναι πολυ απλο....

 

Το ενα αλληλοσυμπληρωνει το αλλο

 

Το note 4 με Ολα του τα μοναδικα εξτρα και φυσικα το s pen ...

 

Και το s6 με την σβελταδα του το ελαφρυτερο TW και την κατασκευη του...

 

Ο τελειος συνδυασμος των δυο ευελπιστω οτι θα ειναι ειναι το note 5....:D:D

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.υστερα απο αλλαγη πλακετας και αναβαθμιση απο το service της samsung σε ενα SM-N910F με λογισμικο 5,0,1,παρατηρησα οτι οι κλησεις και οι εντολες απο το ξυπνητηρι γινονται πλεον απλα αγγιζοντας την οθονη και οχι συροντας την αναλογη εντολη.εχει παρατηρησει καποιος κατι αναλογο.οφειλεται σε προβλημα του τηλεφωνου ή του λογισμικου.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχω ένα πρόβλημα με την κάμερα. Ενω στοχεύει σε ένα συγκεκριμένο σημείο κάνει συνεχώς εστίαση. Είναι κάποια ρύθμιση η υπάρχει πρόβλημα στην κάμερα;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.υστερα απο αλλαγη πλακετας και αναβαθμιση απο το service της samsung σε ενα SM-N910F με λογισμικο 5,0,1,παρατηρησα οτι οι κλησεις και οι εντολες απο το ξυπνητηρι γινονται πλεον απλα αγγιζοντας την οθονη και οχι συροντας την αναλογη εντολη.εχει παρατηρησει καποιος κατι αναλογο.οφειλεται σε προβλημα του τηλεφωνου ή του λογισμικου.

Ρυθμίσεις συσκευής - Προσβασιμότητα - Λειτουργία ενός πατήματος. Δες μήπως είναι επιλεγμένη η συγκεκριμένη ρύθμιση.

Καλησπέρα παιδιά έχω ένα πρόβλημα με την κάμερα. Ενω στοχεύει σε ένα συγκεκριμένο σημείο κάνει συνεχώς εστίαση. Είναι κάποια ρύθμιση η υπάρχει πρόβλημα στην κάμερα;

Εξαρτάται από πολλούς παράγοντες, κυρίως τον φωτισμό και κατά πόσο κουνιέται η κάμερα. Αν κρατάς τη συσκευή σου σταθερά σε ένα σημείο στο οποίο έχεις ήδη επιλέξει εστίαση όχι δεν θα έπρεπε να κάνει συνεχώς ξανά εστίαση.

Καλύτερα να το συγκρίνεις ζωντανά όμως είτε με κάποιου φίλου, είτε με κάποιο εκθεσιακό πιθανόν σε κάποιο κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια σας εχει τυχει ποτε οταν φορτιζει και το χρησιμοποιησετε λιγακι οταν ανοιγοκλεισετε μετα απο καποιες φορες την οθονη να μην αναβει το πορτοκαλι λαμπακι?αν την ανοιγοκλεισεις την οθονη ξαναεμφανιζεται...
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

παιδια σας εχει τυχει ποτε οταν φορτιζει και το χρησιμοποιησετε λιγακι οταν ανοιγοκλεισετε μετα απο καποιες φορες την οθονη να μην αναβει το πορτοκαλι λαμπακι?αν την ανοιγοκλεισεις την οθονη ξαναεμφανιζεται...

 

ναι κολλαει καμια φορα αν εχω ειδοποιηση και δεν την ανοιξω! αμα ανοιξω διαγραψω ή δεν κανω τπτ την ειδοποιηση !και ξανακλησω την οθονη ξανα αναβει!

Link to comment
Share on other sites

τι χαζο bug πραγματικα...και σκεφτομουν κανω hard reset μπας και στρωσει... :/

μου φαινεται η μονη λυση τελικα ειναι αλλη rom και root...

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

τι χαζο bug πραγματικα...και σκεφτομουν κανω hard reset μπας και στρωσει... :/

μου φαινεται η μονη λυση τελικα ειναι αλλη rom και root...

Και σε εμένα συμβαίνει. .κάτοχος c

Link to comment
Share on other sites

Sorry για το οφτοπικ (αν είναι) αλλά στο note 2 στο s planner είχες την επιλογή "προσθήκη σημειωματος". Στο note 4 δεν υπάρχει πουθενά. Είναι κάτι που δεν βλέπω; Για ποιο λόγο χάλασαν την εφαρμογή?
Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται ρε παιδια με την νυχτερινη ληψη φωτο?

 

Εβγαζα την παρεα χτες βραδυ σε ενα μπαρακι κ εκανε 7-8 δευτερολεπτα να εστιασει κ να τραβηξει την καθε φωτο!

Ειναι δυνατον?!Εχω το φλας στο αυτοματο κ δν εχω πειραξει καμια αλλη ρυθμιση!!!

Μου την λεγανε οι iphoneακιδες κ με το δικιο τους!

Τι μπορω να κανω για ταχυτερες νυχτερινες ληψεις?

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται ρε παιδια με την νυχτερινη ληψη φωτο?

 

Εβγαζα την παρεα χτες βραδυ σε ενα μπαρακι κ εκανε 7-8 δευτερολεπτα να εστιασει κ να τραβηξει την καθε φωτο!

Ειναι δυνατον?!Εχω το φλας στο αυτοματο κ δν εχω πειραξει καμια αλλη ρυθμιση!!!

Μου την λεγανε οι iphoneακιδες κ με το δικιο τους!

Τι μπορω να κανω για ταχυτερες νυχτερινες ληψεις?

 

Μήπως είχες και το HDR ΟΝ και γι αυτό αργούσε τόσο πολύ

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται ρε παιδια με την νυχτερινη ληψη φωτο?

 

Εβγαζα την παρεα χτες βραδυ σε ενα μπαρακι κ εκανε 7-8 δευτερολεπτα να εστιασει κ να τραβηξει την καθε φωτο!

Ειναι δυνατον?!Εχω το φλας στο αυτοματο κ δν εχω πειραξει καμια αλλη ρυθμιση!!!

Μου την λεγανε οι iphoneακιδες κ με το δικιο τους!

Τι μπορω να κανω για ταχυτερες νυχτερινες ληψεις?

Το ίδιο και σε μένα χθες σε κλαμπ. Άναβε το φλας για να εστιάσει, τους τύφλωνε όλους και δεν έβγαζε τελικά. :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είχες και το HDR ΟΝ και γι αυτό αργούσε τόσο πολύ

 

Οχι κλειστο το εχω.

Δν εχω πειραξει τπτ απο ρυθμισεις!

Τρελο ξενερωμα ρε σεις!

Φιλαρακι διπλα με iphone 5 βαρουσε φωτο αστραπιαια!Ντροπη!

 

Την ημερα βγαζει φοβερες φωτο το note κ πολυ γρηγορα!

Σε σκοταδι απογοητευτηκα πολυ!

Να λες "καθηστε να σας βγαλω μια φωτο"

κ να λενε οι κοπελιες "αντε ακομα...τι κανει 2 ωρες"!

Δακρυσα!

Link to comment
Share on other sites

Οχι κλειστο το εχω.

Δν εχω πειραξει τπτ απο ρυθμισεις!

Τρελο ξενερωμα ρε σεις!

Φιλαρακι διπλα με iphone 5 βαρουσε φωτο αστραπιαια!Ντροπη!

 

Την ημερα βγαζει φοβερες φωτο το note κ πολυ γρηγορα!

Σε σκοταδι απογοητευτηκα πολυ!

Να λες "καθηστε να σας βγαλω μια φωτο"

κ να λενε οι κοπελιες "αντε ακομα...τι κανει 2 ωρες"!

Δακρυσα!

Εμενα πάντως δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο. .. ξανάκανε μια δοκιμή σε σκοτεινό μερος και παίξε με τις ρυθμίσεις του κινητού να δεις τι γίνεται και πες μας...

Link to comment
Share on other sites

παντως παιδια με οποιαδηποτε χρηση το κινητο δεν μου ζεσταθηκε ποτε....σε σχεση με το s6 που επερνε φωτια!μπραβο δεν το περιμενα!
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με το GPS και τελευταία δεν πιάνω στίγμα με καμία δύναμη;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται με το GPS και τελευταία δεν πιάνω στίγμα με καμία δύναμη;

 

Έχεις βάλει αν θυμάμαι καλά μεταλλικό bumper?Βγάλε το,δοκίμασε και πες μου.;)

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Έχεις βάλει αν θυμάμαι καλά μεταλλικό bumper?Βγάλε το,δοκίμασε και πες μου.;)

Το σκέφτηκα ότι μπορεί να φταίει αυτό. Θα το δοκιμάσω και θα σας πω. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε Android 5.0.1 όταν είστε στην κάμερα σας βγάζει το σχέδιο όταν κάνει αυτόματη εστίαση; αυτό το κλασικό που βγάζουν όλα τα Samsung
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...