Jump to content

Moto G (έκδοση 2014)


lewton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω εγκαταστήσει εδώ και 3 μέρες την 6.0 μέσω twrp και οι εντυπώσεις είναι πολύ καλές μέχρι στιγμής. Πολύ καλή διαχείριση της μπαταρίας, και αρκετά γρήγορη χωρίς ιδιαίτερα lags. Επίσης το πρόβλημα με την καθυστέρηση που είχε ο dialer στην 5.0 φαίνεται οτι έχει λυθεί.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό με την καθυστέρηση του dialer για δείτε αν οφείλεται στα animations. Παραδείγματος χάρη στην 4.4.4. είχα παρατηρήσει ότι όταν έκλειναν τα system animations την πρώτη φορά που πατουσα να βγεί το πληκτρολόγιο του dialer μου έβγαζε άσπρη οθόνη, κλείσιμο και ξανανοιγμα εστρωνε, όταν δε ξανά ενεργοποίησα τα animations δεν το παρουσίαζε αυτό το bug.
Link to comment
Share on other sites

την 6 υποθετω οτι την εβαλες εσυ? με καποιο τροπο (μηπως δεν ειναι το σωστο αρχειο)

 

γιατι μεσω ΟΤΑ δεν εχει ερθει ακομα (το ξερω καθως εχω το τηλεφωνο και δεν εχει ερθει η αναβαθμιση)

 

Πήγαινε στην απάντηση 4.158

Link to comment
Share on other sites

την 6 υποθετω οτι την εβαλες εσυ? με καποιο τροπο (μηπως δεν ειναι το σωστο αρχειο)

 

γιατι μεσω ΟΤΑ δεν εχει ερθει ακομα (το ξερω καθως εχω το τηλεφωνο και δεν εχει ερθει η αναβαθμιση)

ΟΤΑ κανονικότητα.

Με επαναφορά και όλα τα σχετικά.

Έβαλα ξανά τις εφαρμογες και έκανε κανένα μισαωρο μέχρι να ξεκολλήσει. Τις πέρασε κανονικά αλλά και πάλι δεν βλεπω να είναι τηλέφωνο για κάτι περισσότερο απο τα βασικά. Ίσως είχα μάθει αλλιώς αλλά σε γενικές γραμμές δεν μου δίνει την αίσθηση που διάβαζα και στις αρχές. Γνώμη μου πάντα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στην απάντηση 4.158

 

ευχαριστω για την απαντηση σου

απλα εγω προτιμω να περιμενω την επισημη κυκλοφορια μεσω ΟΤΑ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ΟΤΑ κανονικότητα.

Με επαναφορά και όλα τα σχετικά.

Έβαλα ξανά τις εφαρμογες και έκανε κανένα μισαωρο μέχρι να ξεκολλήσει. Τις πέρασε κανονικά αλλά και πάλι δεν βλεπω να είναι τηλέφωνο για κάτι περισσότερο απο τα βασικά. Ίσως είχα μάθει αλλιώς αλλά σε γενικές γραμμές δεν μου δίνει την αίσθηση που διάβαζα και στις αρχές. Γνώμη μου πάντα

 

οταν μου ερθει μεσω ΟΤΑ θα σου πω εντυπωσεις

προς το παρων τις συγκεκριμενες εφαρμογες τις τρεχω κανονικα στο κινητο που φοραει 5.0.2 και στο ταμπλετ που φοραει την 6.0.1

οσο αφορα το τηλεφωνο για μενα ειναι πολυ καλυτερο απο αλλα "ακριβα" κινητα που ειναι για πεταμα με τις σαβουρες λογισμικα που βαζουν μεσα οι εταιρειες τους.

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

Μου εβγαλε χθες απο μονο του (χωρις να παω δηλαδη στο system update) ειδοποιηση για αναβαθμιση στην εκδοση 6.

 

Πατησα αποδοχη αλλα επειδη δεν ηθελα να κανω την αναβαθμιση εκεινη την ωρα, εκανα στην συνεχεια cancel.

 

Σημερα ψαχνω την αναβαθμιση απο το system update και μου λεει οτι δεν υπαρχει τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

http://s17.postimg.org/icxs3ebe3/Screenshot_2016_03_16_11_56_46.jpg

retaildsdall.en.03 reteu

 

Καλή μας αρχή με την 6ρα

Edited by iLLiCIT
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εδώ. Φαντάζομαι έχει και να κάνει και με τον πάροχο.

Δεν νομίζω να έχει να κάνει με τον πάροχο. Εκτός και αν μιλάμε για non-retail συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχει να κάνει με τον πάροχο. Εκτός και αν μιλάμε για non-retail συσκευή.

 

Μπορεί να κάνω λάθος απλά σα να θυμάμαι στο παρελθόν περιμένοντας ενημέρωση όσοι ήταν σε voda πχ νομίζω είχαν πάρει πριν από εκείνους της wind

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημερα.

Έχω βάλει ΟΤΑ την 6αρα έχω κάνει την micro sd αποθηκευτικό χώρο γενικο μαζί με του τηλεφώνου. Το πρόβλημα μου είναι ότι τον συνδεω το τηλέφωνο στο pc δεν βλεπω κανένα αρχείο μέσα. Κενο είναι. Έχει αναφερθεί ξανά; Έχετε καμία ιδέα ;

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημερα.

Έχω βάλει ΟΤΑ την 6αρα έχω κάνει την micro sd αποθηκευτικό χώρο γενικο μαζί με του τηλεφώνου. Το πρόβλημα μου είναι ότι τον συνδεω το τηλέφωνο στο pc δεν βλεπω κανένα αρχείο μέσα. Κενο είναι. Έχει αναφερθεί ξανά; Έχετε καμία ιδέα ;

 

Μήπως έχεις κλειδώσει τη συσκευή με μοτίβο; Έχεις επιλέξει από την ειδοποίηση που σου βγάζει κατά τη σύνδεση να φαίνεται ο εσωτερικός χώρος κανονικά;

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις κλειδώσει τη συσκευή με μοτίβο; Έχεις επιλέξει από την ειδοποίηση που σου βγάζει κατά τη σύνδεση να φαίνεται ο εσωτερικός χώρος κανονικά;

Όχι δεν εχω μοτίβο και δεν μου εμφανίζει επιλογή όταν το συνδεω.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν εχω μοτίβο και δεν μου εμφανίζει επιλογή όταν το συνδεω.

 

Σύρε προς τα κάτω και θα εμφανισθούν οι επιλογές.

Edited by nikomas50
Nikomas
Link to comment
Share on other sites

μολις τωρα μου βγαζει διαθεσιμη την 6

 

υπαρχει διαθεσιμο νεο λογισμικο συστηματος

Νεα εκδοση 24.41.34 en.03

 

464,2 MB

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

μολις τωρα μου βγαζει διαθεσιμη την 6

 

υπαρχει διαθεσιμο νεο λογισμικο συστηματος

Νεα εκδοση 24.41.34 en.03

 

464,2 MB

Και σε μενα το ιδιο λογικα εφτασε σε ολους

Link to comment
Share on other sites

ενημερωτικα

επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων εκανα εγω

για να στρωσει

 

α ρε google nexus

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G (έκδοση 2014)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...