Jump to content

Moto G (έκδοση 2014)


lewton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κουμπί το δικό ΜΟΥ κουνιέται από την πρώτη στιγμή, η ποιότητα του είναι επιπέδου Jumbo παιχνίδι και η αίσθησή που αποκομίζεις είναι του στυλ το πάτησα θα ανοίξει ή δεν το πάτησα καλά. Το πήρα Οκτώβριο του 14. Δεν ξέρω τι παρτίδα είναι αλλά δεν έχω μείνει ικανοποιημένος. Επίσης το κενό που έχει η οθόνη γύρω γύρω είναι τεράστιο ακόμα και για φτηνό κινητό. Ποιοτικά το G είναι επιπέδου 150€ και το δείχνει. ΟΚ. Κατανοητό αλλά έχει αρκετά φάουλ ως κατασκευή. Προσωπικά δεν θα ξαναγοράσω Μοτορόλα.

 

απόλυτα σεβαστή η άποψη σου/γνώμη σου

 

αλλά δεν συμφωνώ για τα λεφτά που κοστίζει (έως 200 ευρώ) μια χαρά κινητό είναι

 

αν δεν σου αρέσει φυσικά μπορείς να προτιμήσεις Samsung , LG κτλ εγώ ακόμα και τώρα που έχουν πέσει οι τιμές τους στα 200 ευρώ και βρίσκω Samsung S4 ή LG G2 δεν πρόκειται να τα αγοράσω προτιμώ το Motorola.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το έχω ξαναπεί. Το φυσικό πλήκτρο βρίσκεται μέσα στη συσκευή, κολλημένο στην πλακέτα. Αυτό που πατάμε εμείς είναι ένα κάλυμμα που φροντίζει να καλύψει μεγάλη σχετικά επιφάνεια και να μεταφέρει την πίεση στο πλήκτρο(το οποίο είναι πολύ μικρότερο σε μέγεθος). Αυτό και να κουνιέται δεν λέει τίποτα. Το σημαντικό είναι να πατιέται όποτε χρειαστεί, και να δίνει καλό feedback. Αυτά τα 2 τα κάνει όπως πρέπει, κατά τη γνώμη μου. Έχει περάσει καιρός που έχω δώσει το Nexus 5 που είχα, αλλά δεν θυμάμαι να είχε τραγικά καλύτερα πλήκτρα από το Moto G. Το Xperia Z που έχω για 2ο έχει σαφώς χειρότερα σε αίσθηση.

 

ακριβώς

 

πολύ σωστός για ακόμα μια φορά ο φίλος και συνομιλητής.

 

τα φυσικά πλήκτρα είναι εσωτερικά στην συσκευή (κολλημένα στην πλακέτα)

 

αυτά που πατάμε είναι ένα κάλυμμα

Xiaomi Poco F3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Poco X3 Pro 8GB/256GB , Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 9 Pro 8GB/128GB , Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/64GB , Huawei P Smart (2019) 3GB/64GB , Lenovo/Motorola Moto G4 Plus (Εκλάπει) , Lenovo Motorola Moto G5S Plus (Εκλάπει) , Xiaomi Redmi Note 4X (Παροπλίστηκε) , Lenovo/Motorola Moto G2 (Χαρίστηκε) , Asus Google Nexus 7 FHD WiFi

COSMOTE (GR)

WIND (GR)

Με εκτίμηση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα συμφωνησω με τον Mark_K σε όσα είπε και θα προσθέσω με την σειρα μου οτι δεν έχω παράπονα απο το κουμπί ουτε και απο το κενό στην οθόνη διότι έχω συναίσθηση του τι αγόρασαν και βλέποντας συνολικά τι προσφέρει το κινητό σε σχέση με τον ανταγωνισμό στην τιμή του!Το κουμπί κανει αξιοπρεπώς την δουλεια του !Πέρα απο αυτό επειδή έχω περάσει απο όλες σχεδόν τις εταιρείες και απο 3 ναυαρχίδες μου αρέσει πολύ η γενικότερη φιλοσοφια της μοτορολα που προσφέρει κινητά με καθαρό android και γρήγορη απόκριση χωρίς χαζοκοληματα!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια και Χρονια Πολλα!

Σε καμια περιπτωση δεν ειναι αποτρεπτικος παραγοντας η ποιοτητα των πλαινων κουμπιων για την αγορα του θηριου που λεγεται moto g. Απλα προσωπικα θα ηθελα να ειχαν καλυτερη ποιοτητα κατασκευης, δεν εχω κανενα θεμα απο αποψη λειτουργικοτητας μεχρι τωρα.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και χρόνια πολλά. έχω το κινητό εδώ και 4 μήνες. είναι απλά απίστευτο. δεν κολλάει πουθενά και το έχω ταλαιπωρήσει απίστευτα.

μια ερώτηση έχω και θα ήθελα την βοήθεια σας, μιας και δεν μπορώ να βγάλω άκρη. έχω βάλει κάρτα sd και την βλέπει κανονικά. χειροκίνητά μεταφέρω ότι θέλω στην κάρτα. θα ήθελα ότι κάνω download ή torrents, όπως και οι φωτογραφίες να αποθηκεύονται αυτόματα στην SD και όχι στην εσωτερική μνήμη και μετά να πρέπε να τα μεταφέρω. υπάρχει τρόπος?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και χρόνια πολλά. έχω το κινητό εδώ και 4 μήνες. είναι απλά απίστευτο. δεν κολλάει πουθενά και το έχω ταλαιπωρήσει απίστευτα.

μια ερώτηση έχω και θα ήθελα την βοήθεια σας, μιας και δεν μπορώ να βγάλω άκρη. έχω βάλει κάρτα sd και την βλέπει κανονικά. χειροκίνητά μεταφέρω ότι θέλω στην κάρτα. θα ήθελα ότι κάνω download ή torrents, όπως και οι φωτογραφίες να αποθηκεύονται αυτόματα στην SD και όχι στην εσωτερική μνήμη και μετά να πρέπε να τα μεταφέρω. υπάρχει τρόπος?

 

Απο το μενού των εφαρμογών που χρησιμοποιείς δεν υπάρχει επιλογή;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Το κινητό τι λέει από μπαταρία?

Αν δεν το ακουμπήσεις όλη μέρα χωρίς μεταφορά δεδομένων, bluetooth,wifi και δεν ξέρω τι άλλο, πόσο κρατάει ? (να δέχεται κλήσης)

 

Γενικά υπάρχει κάποιο ελάττωμα που έχετε διαπιστώσει ?

 

Ευχαριστώ.

Siemens C10 - Νokia 3210 - Νokia 3330 WAP - Νokia 3510i - Sharp GX15 VF - SE V800 VF - SE K750i VF - SE X10 Mini pro - Moto G 1gen - Xiaomi Pocopocopocopoco F1 😮 - Huawei Y5 2018 :classic_wacko: - Nothing Phone 1:classic_love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Το κινητό τι λέει από μπαταρία?

Αν δεν το ακουμπήσεις όλη μέρα χωρίς μεταφορά δεδομένων, bluetooth,wifi και δεν ξέρω τι άλλο, πόσο κρατάει ? (να δέχεται κλήσης)

 

Γενικά υπάρχει κάποιο ελάττωμα που έχετε διαπιστώσει ?

 

Ευχαριστώ.

 

Αν δεν το ακουμπησεις καθόλου και κανεις μονο καμια κλήση 3 μέρες της βγάζει για πλάκα!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Χρειάζομαι την βοήθεια σας.

Μια φίλη μου έχει το moto g 2nd gen και στα καλά καθούμενα το κινητό της έκλεισε και μπήκε σε recovery mode.

Όταν πατάει το volume up πάει κάτω, το volume down δεν δουλεύει και με το power σβήνει η οθόνη.

Άν κρατάει για πολύ ώρα το Power δεν κλείνει το κινητό.

Τις βγάζει επιλογές για continue και reset αλλά δε μπορεί να επιλέξει τπτ.

 

Μπήκα μέσω fastboot και με το command "fastboot continue" άνοιξε το κινητό αλλά σε safe mode.

Όταν το κλείσει και το ξανα ανοίξει πάλι μπαίνει στο recovery mode μονο του.

Έκανα clear wipe-cache με fastboot αλλά δεν έγινε τπτ. Μπήκε πάλι με safe mode...

Μια βοήθεια παρακαλώ...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το ακουμπησεις καθόλου και κανεις μονο καμια κλήση 3 μέρες της βγάζει για πλάκα!

 

Ωραία. Μήπως είχες κάποιο πρόβλημα όταν σύνδεσες το κινητό με το πισί, συγκεκριμένα στην μεταφορά αρχείων προς την κάρτα μνήμης?

Ρωτάω γιατί ένα φιλαράκι μου έχει το πρώτης γενιάς και δεν μπορούσε να μεταφέρει μουσική στο κινητό.

Siemens C10 - Νokia 3210 - Νokia 3330 WAP - Νokia 3510i - Sharp GX15 VF - SE V800 VF - SE K750i VF - SE X10 Mini pro - Moto G 1gen - Xiaomi Pocopocopocopoco F1 😮 - Huawei Y5 2018 :classic_wacko: - Nothing Phone 1:classic_love:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Μήπως είχες κάποιο πρόβλημα όταν σύνδεσες το κινητό με το πισί, συγκεκριμένα στην μεταφορά αρχείων προς την κάρτα μνήμης?

Ρωτάω γιατί ένα φιλαράκι μου έχει το πρώτης γενιάς και δεν μπορούσε να μεταφέρει μουσική στο κινητό.

 

ολα καλα, εγώ έχω μεταφέρει μουσική, φωτογραφίες και άλλα είδη αρχείων..

Link to comment
Share on other sites

Το επιβεβαιώνω και εγώ, όλα μεταφέρονται, πολύ εύκολα όλα.

 

Υπάρχει κάτι που να σε πείραξε στο κινητό?

Siemens C10 - Νokia 3210 - Νokia 3330 WAP - Νokia 3510i - Sharp GX15 VF - SE V800 VF - SE K750i VF - SE X10 Mini pro - Moto G 1gen - Xiaomi Pocopocopocopoco F1 😮 - Huawei Y5 2018 :classic_wacko: - Nothing Phone 1:classic_love:

Link to comment
Share on other sites

Μμμμ, θα σου πω. Για καιρό νόμιζα ότι είχε χαλάσει η επαφή των ακουστικών μέχρι που ανακάλυψα ότι τα ακουστικά που χρησιμοποιούσα ήταν ασύμβατα με το συγκεκριμένο κινητό. Πέραν αυτού, βρίσκομαι τώρα στην 5.0.2. Συγκρίνοντας το κινητό πώς δούλευε όταν ήταν στην 4.4.2, το βλέπω κάπως πεσμένο σε ορισμένα μικρά ζητήματα (το messenger καθυστερεί λίγο να ανοίξει, το facebook και κάποιες άλλες εφαρμογές σπάνια κολλάνε στο scrollάρισμα της οθόνης). Κατά τα άλλα, έχουν βελτιωθεί πράγματα με τις αναβαθμίσεις (το textra που χρησιμοποιώ για τα μηνύματα ξεκίνησε να παίζει σωστά με τις 2 κάρτες), σταμάτησε το κινητό να κάνει στα καλά του καθουμένου να αποσυνδέει και επανασυνδέει τις sim. Η μπαταρία του πέφτει σχετικά γρήγορα, αλλά μέσα σε 1 οκτάωρο δουλεύω 2 ώρες μουσική, κανένα 3ωρο παιχνίδια, την υπόλοιπη ώρα facebook, 9gag και messenger και κανένα μισάωρο τηλέφωνα, οπότε μπορείς να πεις ότι δεν είναι παράλογη η κατανάλωση (μόλις βρω χρόνο θα κάνω factory reset και wipe cache για να δω πόσο θα αλλάξει η κατανάλωση). Γενικά, η εμπειρία είναι απολύτως θετική, μιας και το προηγούμενο κινητό που είχα είναι Nokia Lumia 610, surfάρισμα πολύ δυνατό, όλα πολύ καλά. Αξίζει μέχρι και το τελευταίο ευρώ. Μετά από προτροπή φίλου έκανα και root για να μπορεί να δουλεύει το greenify, adaway, solid explorer. Πολύ καλό σύνολο, το προτείνω. Τα θεματάκια που αναφέρω παραπάνω πιστεύω φτιάχνονται, απλά εγώ δεν έχω ασχοληθεί να τα φτιάξω.
Link to comment
Share on other sites

πως έκανες ρουτ στο 5.0.2? βρήκα κάποια λινκ, αλλά από ότι κατάλαβα είναι αρκετά δύσκολο/ επικίνδυνο να γίνει. Αν έχεις λινκ η λεπτομερή αναφορά θα το εκτιμούσα δεόντως. thnx :)
Link to comment
Share on other sites

Μμμμ, θα σου πω. Για καιρό νόμιζα ότι είχε χαλάσει η επαφή των ακουστικών μέχρι που ανακάλυψα ότι τα ακουστικά που χρησιμοποιούσα ήταν ασύμβατα με το συγκεκριμένο κινητό. Πέραν αυτού, βρίσκομαι τώρα στην 5.0.2. Συγκρίνοντας το κινητό πώς δούλευε όταν ήταν στην 4.4.2, το βλέπω κάπως πεσμένο σε ορισμένα μικρά ζητήματα (το messenger καθυστερεί λίγο να ανοίξει, το facebook και κάποιες άλλες εφαρμογές σπάνια κολλάνε στο scrollάρισμα της οθόνης). Κατά τα άλλα, έχουν βελτιωθεί πράγματα με τις αναβαθμίσεις (το textra που χρησιμοποιώ για τα μηνύματα ξεκίνησε να παίζει σωστά με τις 2 κάρτες), σταμάτησε το κινητό να κάνει στα καλά του καθουμένου να αποσυνδέει και επανασυνδέει τις sim. Η μπαταρία του πέφτει σχετικά γρήγορα, αλλά μέσα σε 1 οκτάωρο δουλεύω 2 ώρες μουσική, κανένα 3ωρο παιχνίδια, την υπόλοιπη ώρα facebook, 9gag και messenger και κανένα μισάωρο τηλέφωνα, οπότε μπορείς να πεις ότι δεν είναι παράλογη η κατανάλωση (μόλις βρω χρόνο θα κάνω factory reset και wipe cache για να δω πόσο θα αλλάξει η κατανάλωση). Γενικά, η εμπειρία είναι απολύτως θετική, μιας και το προηγούμενο κινητό που είχα είναι Nokia Lumia 610, surfάρισμα πολύ δυνατό, όλα πολύ καλά. Αξίζει μέχρι και το τελευταίο ευρώ. Μετά από προτροπή φίλου έκανα και root για να μπορεί να δουλεύει το greenify, adaway, solid explorer. Πολύ καλό σύνολο, το προτείνω. Τα θεματάκια που αναφέρω παραπάνω πιστεύω φτιάχνονται, απλά εγώ δεν έχω ασχοληθεί να τα φτιάξω.

 

Ωραία λοιπον, καλή φαινεται η μπαταρία, ούτε την μισή χρήση από αυτήν που κάνεις, δεν κάνω.

Μόνο σε κανά ταξίδι θα το δούλευα τόσο.

Ευχαριστώ.

Siemens C10 - Νokia 3210 - Νokia 3330 WAP - Νokia 3510i - Sharp GX15 VF - SE V800 VF - SE K750i VF - SE X10 Mini pro - Moto G 1gen - Xiaomi Pocopocopocopoco F1 😮 - Huawei Y5 2018 :classic_wacko: - Nothing Phone 1:classic_love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Το κινητό τι λέει από μπαταρία?

Αν δεν το ακουμπήσεις όλη μέρα χωρίς μεταφορά δεδομένων, bluetooth,wifi και δεν ξέρω τι άλλο, πόσο κρατάει ? (να δέχεται κλήσης)

 

Γενικά υπάρχει κάποιο ελάττωμα που έχετε διαπιστώσει ?

 

Ευχαριστώ.

 

άμα μόνο δέχεσε κλήσης, και το κλείνεις και το βράδυ καμιά βδομάδα :)

Για ποιο λόγο να πάρεις κάτι τέτοιο όμως; Πάρε ένα των 40 €. Θα σου μείνουν και 130 :lol::lol::lol:

 

Ελάττωμα. Τα πλαϊνά κουμπιά είναι χάλια.

Link to comment
Share on other sites

άμα μόνο δέχεσε κλήσης, και το κλείνεις και το βράδυ καμιά βδομάδα :)

Για ποιο λόγο να πάρεις κάτι τέτοιο όμως; Πάρε ένα των 40 €. Θα σου μείνουν και 130 :lol::lol::lol:

 

Ελάττωμα. Τα πλαϊνά κουμπιά είναι χάλια.

 

Ωραίο το αστείο δεν λέω, :lol: αλλά ΟΟΟΟταν το χρησιμοποιώ θέλω να έχει όλα όσα έχουν τα ''έξυπνα'' κινητά. :rolleyes:

Αυτό με τα κουμπιά δεν με πειράζει και τόσο, άλλωστε έχουν πει πολλά παιδιά πως δεν συνάντησαν πρόβλημα ή ό,τι ήταν ελαττωματική παρτίδα.

Μάλλον θα το πάρω αν και μου μπήκε στο μυαλο το LG G3s.

ίδωμεν!

Siemens C10 - Νokia 3210 - Νokia 3330 WAP - Νokia 3510i - Sharp GX15 VF - SE V800 VF - SE K750i VF - SE X10 Mini pro - Moto G 1gen - Xiaomi Pocopocopocopoco F1 😮 - Huawei Y5 2018 :classic_wacko: - Nothing Phone 1:classic_love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Χρειάζομαι την βοήθεια σας.

Μια φίλη μου έχει το moto g 2nd gen και στα καλά καθούμενα το κινητό της έκλεισε και μπήκε σε recovery mode.

Όταν πατάει το volume up πάει κάτω, το volume down δεν δουλεύει και με το power σβήνει η οθόνη.

Άν κρατάει για πολύ ώρα το Power δεν κλείνει το κινητό.

Τις βγάζει επιλογές για continue και reset αλλά δε μπορεί να επιλέξει τπτ.

 

Μπήκα μέσω fastboot και με το command "fastboot continue" άνοιξε το κινητό αλλά σε safe mode.

Όταν το κλείσει και το ξανα ανοίξει πάλι μπαίνει στο recovery mode μονο του.

Έκανα clear wipe-cache με fastboot αλλά δεν έγινε τπτ. Μπήκε πάλι με safe mode...

Μια βοήθεια παρακαλώ...

 

Καμιά ιδέα κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που δεν έχει την φυσιολογική συμπεριφορά και ότι προσπάθησες δεν είχε αποτέλεσμα, νομίζω πως δεν υπάρχει άλλη λύση από το να καταφύγετε στο σέρβις.
Link to comment
Share on other sites

Υστερα από περιπου δυο βδομάδες συμβίωσης με το κινητό έχω να πω τα εξής:

 

Μια χαρά το εργαλείο, όλα δουλεύουν όπως έχουν περιγραφεί και παραπάνω, ελάχιστα λαγκ κυρίως στον dialer (παρόλο που ύστερα από το Update σε Lollipop εκάνα factory reset και wipe cache) που υποθέτω θα διορθώνονται σιγά σιγά με τα επόμενα update. Καλή ποιότητα κατασκευής, ήχουν (και σε ηχείο και στα ακουστικά), μια χαρά κομπλέ λήψη σήματος τηλεφώνου, αξιοπρεπέστατη κάμερα και καλό βίντεο. Και πολύ καλή οθόνη με εξαιρετική λειτουργία της αυτόματης προσαρμογής φωτεινότητας στο επίπεδο που ο χρήστης ορίζει.

Προτείνω όσους το αγοράζουν τώρα να ψαχτούν με ρυθμίσεις που μπορεί να επηρρεάζουν την κατανάλωση ενέργειας (όπως αυτές που είπε για το wifi ο φίλος πιο πάνω) και θα είναι μια χαρά.

 

Για το παλικάρι πιο πάνω που ρώτησε για τα xiaomi piston:

Τα χρησιμοποιώ κανονικότατα και για μουσική, ράδιο αλλά και ως hands free, μην κωλώσεις, να τα παρεις είναι πολύ καλά ακουστικά για τα λεφτά τους και συμβατά με το moto g εκτός από τα πλήκτρα του volume τα οποία λειτουργούν μόνο ως start/stop για κλησεις/μουσική.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Το κινητό τι λέει από μπαταρία?

Αν δεν το ακουμπήσεις όλη μέρα χωρίς μεταφορά δεδομένων, bluetooth,wifi και δεν ξέρω τι άλλο, πόσο κρατάει ? (να δέχεται κλήσης)

 

Γενικά υπάρχει κάποιο ελάττωμα που έχετε διαπιστώσει ?

 

Ευχαριστώ.

 

με ελάχιστες κλήσεις και χρήση data και χωρίς να το κλέινω βράδυ κτλ, μου έχει βγάλει ως και 6 μέρες, 2 ώρες και η μπαταρία στο 15%, όπου μετά τη φόρτισα.

 

με την ελαφριά χρήση που του κάνω συνήθως, μου βγάζει 4-5 μέρες.

 

κάποιες φορές που έτυχε να το χρησιμοποιήσω περισσότερο, έπεσε στις 3 μέρες.

Join The Life
Link to comment
Share on other sites

6 μερες με λιγη χρηση κ 4-5 με λιγο περισσοτερη?

Εμενα ρε παιδια γιατι χρειαζεται φορτιση καθε μερα δηλαδη?

Μιλαμε για τα ιδια κινητα η εχουν μπερδευτει τα θεματα??:lol:

 

Αντε να δουμε ποτε θα παρουμε το 5.1 μπας κ δουμε προκοπη...

Link to comment
Share on other sites

 

Αντε να δουμε ποτε θα παρουμε το 5.1 μπας κ δουμε προκοπη...

 

Ξέρεις, και μετά σε άλλους θα βγάζει 12 μέρες η μπαταρία και σε άλλους 6 και ξανά μανά...:p

Link to comment
Share on other sites

6 μερες με λιγη χρηση κ 4-5 με λιγο περισσοτερη?

Εμενα ρε παιδια γιατι χρειαζεται φορτιση καθε μερα δηλαδη?

Μιλαμε για τα ιδια κινητα η εχουν μπερδευτει τα θεματα??:lol:

 

Αντε να δουμε ποτε θα παρουμε το 5.1 μπας κ δουμε προκοπη...

Το έχουμε κάνει προέκταση του χεριού, δεν εξηγείται αλλιώς. Εγώ επειδή την έχω καταβρεί με το κινητό το δηλώνω: όλη μέρα το αυτώνω. Όσο για root, ξέχασα να πω ότι το έκανα όταν ήμουν στην 4.4.2. Τώρα γιατί έγινε επικίνδυνο στην 5.0.2;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G (έκδοση 2014)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...