Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κοίτα φιλικά οποίος δίνει 700 ευρώ για το Z3 μετα απο τοσους μηνες πετάει τα χρήματα του όπως και να το δει κανείς. Και δεν είναι θέμα μιζέριας κτλ είναι πραγματικότητα που καθώς διαβάζουν κι άλλοι το θέμα πρέπει να λέγεται. Αν το συνειδητοποιησες εσύ τώρα και σε στεναχωρεί δεν αλλάζει κάτι ούτε είναι λόγος να επεμβαίνουν οι mods. Άλλωστε πολλοί την έχουμε πατήσει έτσι πχ εγώ είχα πάρει το πρώτο Note στα 699! Μετά έμαθα.

 

Για την μαγνητική φόρτιση αν δεν χρησιμοποιείς θήκη η βάση είναι μια χαρά ενώ αν χρησιμοποιείς θήκη σου προτείνω να παραγγείλεις από το Ebay κάποια καλώδια που το κεφάλι τους είναι αρκετά μακρύ ώστε να φορτίζει και μεσα σε θήκη.

 

Τουλάχιστον εγώ έτσι έκανα στο Ζ Ultra που είχα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλώς ή κακώς όσο τα σκρουτζομαγαζα δεν έχουν άτοκες δόσεις με πιστωτικές θα υπάρχει κόσμος που θα αγοράζει από αλυσίδες γιατί αυτό τον εξυπηρετεί. Δεν έχουν όλοι την δυνατότητα να αγοράζουν μετρητά και ποσο μάλλον για πόσα 400+. Το λίγα λίγα βολεύει πολλούς. Καλορίζικο λοιπόν από εμένα!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν απο 430 ευρω στα 700 δεν ειναι πεταμα χρηματων τι ειναι ρε παιδια? Ας δανειζοταν απο καποιον και να τα εδινε σε κατι μηνες... Καλοριζικο εννοειται αλλα εχει δικιο ο φιλος απο πανω... Να πω την αληθεια ουτε τα 430 δεν θα εδινα για το Ζ3 καθως ειναι το ιδιο κινητο με το Z2 κατα βαση... Πανε οι εποχες που πηγαινα και εσκαγα 700 ευρω ντουκου για να παρω κινητα στυλ One X η Galaxy S4 πχ... Skroutzo-μαγαζα FTW...Οσο εχουν πωλησεις οι αλυσιδες σε αυτες τις τιμες καλα μας κανουν και δεν τις ριχνουν. Αμα τα βαζανε εκει που ξερουν να δειτε μετα πως θα επεφταν οι τιμες. Γιαυτο πηρα εγω το Ζ2 200 ευρω τελικα απο αλυσιδα. Επειδη ηταν εκτος πραγματικοτητας η τιμη τους και προφανως τα τελευταια κομματια τα σκοτωσαν.
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Να ευχηθώ καλορίζικο. Απλά μου έκανε εντύπωση και τίποτα παραπάνω. Υποτίθεται εδώ είμαστε πιο ψαγμενοι. Αν θεωρείς ότι σε προσβαλα με οποιοδήποτε τρόπο, δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου. Να το χαίρεσαι και πάλι.
Link to comment
Share on other sites

Ας μην μένουμε στο πώς και γιατί ο καθένας διάλεξε να αγοράσει μια συσκευή από οπουδήποτε. Εδώ είμαστε για να ενημερώνουμε και να ενημερωνόμαστε. Από κει και έπειτα ο καθένας κρίνει ανάλογα.

Ας μην σταθούμε σε αυτό.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ειμαι ψαγμένη γιαυτό και μπήκα εδώ... θα πηγαινα να επαιρνα σα χαπατο το dual αλλά ευτυχως με ενημερώσατε για το νο σερβις

οκ είναι ελλειματική η επικοινωνία μπορεί αλλιώς να το λεγε ο xapos face2face αλλιώς να το παιρνα κι εγώ

ωραίες οι θηκούλες αλλά θα στέκονται στο dock station? η να κοιτάξω για magnetic cable από την εμπειρία σας τι λέτε

σορρυ αν έχετε δωσει απαντήσεις αλλά διαβάζω όλη μέρα τόσες σελίδες και άκρη δε βγάζω :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ειμαι ψαγμένη γιαυτό και μπήκα εδώ... θα πηγαινα να επαιρνα σα χαπατο το dual αλλά ευτυχως με ενημερώσατε για το νο σερβις

οκ είναι ελλειματική η επικοινωνία μπορεί αλλιώς να το λεγε ο xapos face2face αλλιώς να το παιρνα κι εγώ

ωραίες οι θηκούλες αλλά θα στέκονται στο dock station? η να κοιτάξω για magnetic cable από την εμπειρία σας τι λέτε

σορρυ αν έχετε δωσει απαντήσεις αλλά διαβάζω όλη μέρα τόσες σελίδες και άκρη δε βγάζω :rolleyes:

Πολυ δυσκολα οποιαδηποτε θηκη ποσο μαλλον wallet θα στεκεται στο dock.

magnetic cable μονο.

Το επισημο dock να παρεις και οχι του ebay αφου πιο ακριβο βγαινει.

25 ευρω σε Sony Center κανει οταν πηγα κανα διμηνο πριν.

H εδω

http://www.amazon.de/Sony-DK48-Dockingstation-Xperia-schwarz/dp/B00N9OBP7G

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Θέλω να ρωτήσω αν το κινητό όταν έχει σβηστή οθόνη έχει κάποιο led που αναβοσβήνει για να δείξει πως υπάρχει μνμ ή αναπάντητη?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Θέλω να ρωτήσω αν το κινητό όταν έχει σβηστή οθόνη έχει κάποιο led που αναβοσβήνει για να δείξει πως υπάρχει μνμ ή αναπάντητη?

 

φυσικα και εχει.και για αναπαντητες και μηνυματα και για ολες τις εφαρμογες.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστώ για τη βοήθεια

έχω προσθέσει στη wishlist τα:

-wallet

-magnetic cable

-screen protector

64 GB microSDXC

είναι οκ; να τα προχωρήσω;

micro sd αυτο ειναι πιο καινουργιο μοντελο.

http://www.amazon.de/SanDisk-SDSDQUAN-064G-G4A-microSDXC-Speicherkarte-SD-Adapter/dp/B00M55C1I2/ref=dp_ob_title_ce

η αυτο

http://www.amazon.de/Samsung-MicroSDXC-Speicherkarte-Transfergeschwindigkeit-Adapter/dp/B00J29FF4G/ref=sr_1_2?s=computers&ie=UTF8&qid=1427048189&sr=1-2&keywords=micro+sd+evo

Τα αλλα μια χαρα ειναι.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το καλώδιο θα δουλέψει με τη θήκη λες; ή θα πρέπει να το βγάζω απ τη θήκη;

 

Αν κρινω απο τη φωτογραφια της θηκης θα χρειαστει να το βγαζεις.

Παντως ομορφη ειναι η συγκεκριμενη θηκη καλυτερη απο τις αλλες που ειδα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και εχει.και για αναπαντητες και μηνυματα και για ολες τις εφαρμογες.

Ναι αλλά απ΄ότι είδα όταν είναι στη "Σίγαση" δεν λειτουργεί το led. Μόνο όταν είναι στο αθόρυβο με δόνηση, και φυσικά όταν ο ήχος ειναι κανονικός.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά απ΄ότι είδα όταν είναι στη "Σίγαση" δεν λειτουργεί το led. Μόνο όταν είναι στο αθόρυβο με δόνηση, και φυσικά όταν ο ήχος ειναι κανονικός.

 

Κανονικα λειτουργει και στην σιγαση…. :)

Link to comment
Share on other sites

Αν απο 430 ευρω στα 700 δεν ειναι πεταμα χρηματων τι ειναι ρε παιδια? Ας δανειζοταν απο καποιον και να τα εδινε σε κατι μηνες... Καλοριζικο εννοειται αλλα εχει δικιο ο φιλος απο πανω... Να πω την αληθεια ουτε τα 430 δεν θα εδινα για το Ζ3 καθως ειναι το ιδιο κινητο με το Z2 κατα βαση... Πανε οι εποχες που πηγαινα και εσκαγα 700 ευρω ντουκου για να παρω κινητα στυλ One X η Galaxy S4 πχ... Skroutzo-μαγαζα FTW...Οσο εχουν πωλησεις οι αλυσιδες σε αυτες τις τιμες καλα μας κανουν και δεν τις ριχνουν. Αμα τα βαζανε εκει που ξερουν να δειτε μετα πως θα επεφταν οι τιμες. Γιαυτο πηρα εγω το Ζ2 200 ευρω τελικα απο αλυσιδα. Επειδη ηταν εκτος πραγματικοτητας η τιμη τους και προφανως τα τελευταια κομματια τα σκοτωσαν.
ναι ξερω απο που το πηρες μου εκανε ενα ηλεκτροσοκ που δεν προλαβα να το αγορασω και εγω απο εκει μολις ειδα την τιμη τωρα το δεινει 380++

 

εχω βαλει στο Ζ μια 32gb sony και ειναι τελειο

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

ναι ξερω απο που το πηρες μου εκανε ενα ηλεκτροσοκ που δεν προλαβα να το αγορασω και εγω απο εκει μολις ειδα την τιμη τωρα το δεινει 380++

 

Γιατι το φερνουν ακομα? Νομιζα οτι ξεστοκαραν...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

QUOTEγεια σας κ από εμένα μετά το νότες 3 πήγα στο ζ3 ερώτηση το πήρα μεταχειρισμενο κ είμαι με 5.0.2 lollipop

Είμαι custom λογικά αλλά.πως θα δω αν έχει γράψει ο

Κνοξ εχει κατι αντίστοιχο η σονυ?

Ποια ROM σου λέει ότι έχει;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βγει για καμία άλλη χώρα πέρα από τις Σκανδιναβικές και Βαλτικές χώρες σήμερα που κοίταξα.

Λογικά πρέπει μέσα στην εβδομάδα να βγουν και για άλλες χώρες.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βγει για καμία άλλη χώρα πέρα από τις Σκανδιναβικές και Βαλτικές χώρες σήμερα που κοίταξα.

Λογικά πρέπει μέσα στην εβδομάδα να βγουν και για άλλες χώρες.

 

η πλάκα είναι πως το δικό που αγόρασα από σκρουτζομαγαζο ήταν φινλανδικό και του πέρασα την generic..:cool:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει βγει για καμία άλλη χώρα πέρα από τις Σκανδιναβικές και Βαλτικές χώρες σήμερα που κοίταξα.

Λογικά πρέπει μέσα στην εβδομάδα να βγουν και για άλλες χώρες.

 

Εγω δεν θα το αλλάξω όταν βγει η κανονική rom μιας και δεν βλέπω απολύτως καμία διαφορά ή πρόβλημα! Εκτός αν χρειαστεί κανένα service οπότε θα το κάνω αναγκαστικά.

 

Επίσης πλεον μετά από αρκετές ημέρες με τη lollipop, νομίζω πως η μπαταρία είναι ακόμη καλύτερη σε σχέση με την kit kat! :)

Link to comment
Share on other sites

Όντως εξαιρετική δουλειά από την Sony.

Επιβεβαιώνω και εγώ όλα κυλούν νεράκι και πολύ ελαφρώς βελτίωση περαιτέρω της αυτονομίας με την Σκανδιναβική rom που έχω :shock::up:

Μας καλομαθαινει άσχημα και μην μας ξενερωσει με το z4

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...