Jump to content

Coolpad F2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξαναπερνα το αρχείο root χειροκίνητα μέσα από recovery, πάρε τον οδηγό από την πρώτη σελίδα.

Μια ερώτηση, την ενημέρωση την πέρασες εσύ; γιατί η τελευταία που έρχεται αυτόματα ήταν η v.046.

Για χειροκίνητα για το WOO η τελευταία ήταν η v. 055.:confused:

Επειδή είμαι αρχάρια γενικά αποφεύγω να κάνω οτιδήποτε εκτός από root. Το update ήρθε μέσω wifi.

Ελπίζω να λέω το Version σωστά:

Android Version

4.4.4

Build Number

4.4.056.PI.150610.8675-FHD

Εχθές δοκίμασα το βήμα 5 (κατέβασα το αρχείο που είναι στο link του dropbox) στο post #944 (btw εξαιρετικός οδηγός και δουλειά γενικότερα:up::up:) αλλά μου έβγαλε error και το ρομποτάκι έμεινε τ' ανάσκελα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επειδή είμαι αρχάρια γενικά αποφεύγω να κάνω οτιδήποτε εκτός από root. Το update ήρθε μέσω wifi.

Ελπίζω να λέω το Version σωστά:

Android Version

4.4.4

Build Number

4.4.056.PI.150610.8675-FHD

Εχθές δοκίμασα το βήμα 5 (κατέβασα το αρχείο που είναι στο link του dropbox) στο post #944 (btw εξαιρετικός οδηγός και δουλειά γενικότερα:up::up:) αλλά μου έβγαλε error και το ρομποτάκι έμεινε τ' ανάσκελα...

 

Τώρα τα λες σωστά, έχεις το HD.

Λογικά το root θα κάνει και για σένα, δοκίμασες ακριβώς το πως το περνάει; περνά το στο τηλέφωνο και όχι στη κάρτα SD. Μετά τρεχτο από το recovery.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τα λες σωστά, έχεις το HD.

Λογικά το root θα κάνει και για σένα, δοκίμασες ακριβώς το πως το περνάει; περνά το στο τηλέφωνο και όχι στη κάρτα SD. Μετά τρεχτο από το recovery.

 

Το είχα κατεβάσει χτες εδώ στο internal storage και στην εξωτερική κάρτα

/storage/emulated/0/Download

Δεν ξέρω όμως τι να επιλέξω όταν μπω στο recovery...

Εχει την 1η που είναι για boot

2η ADB κινεζικα

3η κινέζικα data κινέζικα

4η κινέζικα cache κινέζικα

5η κινέζικα sd κινέζικα

Επιλέγω την 5η (ελπίζω πως είναι η ίδια με το /storage/emulated/0/Download) και μου βγάζει:

Error in tmp/sideload/package.zip

(status 7)

Link to comment
Share on other sites

Το είχα κατεβάσει χτες εδώ στο internal storage και στην εξωτερική κάρτα

/storage/emulated/0/Download

Δεν ξέρω όμως τι να επιλέξω όταν μπω στο recovery...

Εχει την 1η που είναι για boot

2η ADB κινεζικα

3η κινέζικα data κινέζικα

4η κινέζικα cache κινέζικα

5η κινέζικα sd κινέζικα

Επιλέγω την 5η (ελπίζω πως είναι η ίδια με το /storage/emulated/0/Download) και μου βγάζει:

Error in tmp/sideload/package.zip

(status 7)

 

Λοιπόν μέχρι τώρα δεν είδα κάποια αλλαγή στα αρχεία που ταιριάζουν με το HD, είναι ίδια ή καλύτερα ίδιο αφού μόνο για Android 4.4.x χρειάζεται να δουλέψει.

Καλού κακού κατέβασε ξανά και τα δύο, πότε δεν ξέρεις, να τα ρίξεις χύμα στον αποθηκευτικό χώρο του κινητού και επίσης το ίδιο στην sd. Δοκίμασε όπως ο οδηγός και στην 4η επιλογή και αν δε κάτσει στην 5η.Εχε τον οδηγό δίπλα σου με τις φωτογραφίες να βλέπεις που πας.

Αν πάλι δεν πετύχει τίποτα τότε . . . . πρέπει να σκεφτείς τη λύση της εργοστασιακής επαναφοράς όσο άσχημο και αν ακούγεται, εκτός πάλι αν βοηθήσει κάποιο πρόγραμμα για root, πράγμα δύσκολο. :worry:

Δοκίμασε και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση : οταν βρισκόμαστε στο recovery για να περασουμε τη miui, βγαζει να τικαρουμε 2 επιλογές. Η μια signature κι η αλλη το md5 νομιζω. Τικαρουμε κάτι απο αυτα;; Εγω δεν επέλεξα τιποτα από τα 2 και στο boot μου εβγαζε παντα "image signature fail". Παρ'ολα αυτά η ρομ δουλευε κανονικα μέχρι που καποια στιγμη, νομιζω τη δεύτερη μερα χρήσης, σταματησε να αναγνωριζει τις σιμ. Δε ζητουσε ουτε πιν. Έχει σχέση αυτο;; Τωρα είμαι με lollipop, το τελευταίο update που έβγαλε κι εδω και 2 μερες δουλεύει μια χαρα. Επισης αν βρηκε κάποιος double tap to wake στη miui
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση : οταν βρισκόμαστε στο recovery για να περασουμε τη miui, βγαζει να τικαρουμε 2 επιλογές. Η μια signature κι η αλλη το md5 νομιζω. Τικαρουμε κάτι απο αυτα;; Εγω δεν επέλεξα τιποτα από τα 2 και στο boot μου εβγαζε παντα "image signature fail". Παρ'ολα αυτά η ρομ δουλευε κανονικα μέχρι που καποια στιγμη, νομιζω τη δεύτερη μερα χρήσης, σταματησε να αναγνωριζει τις σιμ. Δε ζητουσε ουτε πιν. Έχει σχέση αυτο;; Τωρα είμαι με lollipop, το τελευταίο update που έβγαλε κι εδω και 2 μερες δουλεύει μια χαρα. Επισης αν βρηκε κάποιος double tap to wake στη miui

 

Δεν έχω μαρκάρει τίποτα από όσα αναφέρεις, απλά μόνο ότι παρουσιασα.

Απλά είπα να έχετε γυρίσει σε Android 4.4.x πριν την εγκατάσταση της rom.

Τώρα για εγκατάσταση από recovery έχει οδηγίες και εδώ, http://www.movilesdualsim.com/tema/twrp-para-coolpad-f2-guia-de-uso.92512/

Όσο για σφάλματα, ακόμα και σήμερα δεν έχω δει πρόβλημα.

Για το double tap δεν το έχω κοιτάξει, απλά δεν το χρειάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω μαρκάρει τίποτα από όσα αναφέρεις, απλά μόνο ότι παρουσιασα.

Απλά είπα να έχετε γυρίσει σε Android 4.4.x πριν την εγκατάσταση της rom.

Τώρα για εγκατάσταση από recovery έχει οδηγίες και εδώ, http://www.movilesdualsim.com/tema/twrp-para-coolpad-f2-guia-de-uso.92512/

Όσο για σφάλματα, ακόμα και σήμερα δεν έχω δει πρόβλημα.

Για το double tap δεν το έχω κοιτάξει, απλά δεν το χρειάζομαι.

 

Σε 4.4 ήμουν εννοείται. Θα μείνω τωρα με τη 5.0.2 κι αν προκυψουν παλι θέματα θα ξαναπερασω miui, η οποία μου άρεσε αρκετα. Η καμερα τελικά μονο σ εμένα φαινοταν υποδυεστερη απο της coolui?

Link to comment
Share on other sites

Σε 4.4 ήμουν εννοείται. Θα μείνω τωρα με τη 5.0.2 κι αν προκυψουν παλι θέματα θα ξαναπερασω miui, η οποία μου άρεσε αρκετα. Η καμερα τελικά μονο σ εμένα φαινοταν υποδυεστερη απο της coolui?

 

Για την ώρα έχω βρει μια νεότερη έκδοση της miui, όχι όμως από τον ίδιο, που την κατέβασα και θα την δοκιμάσω.

Αν αξίζει θα της περάσω γλώσσα και θα την ανεβάσω.

Όσο για την κάμερα υπάρχουν διάφορες όχι τόσο μεγάλες για να την καθιστούν απαγορευτικη την miui. Αλλά και αυτό μαζεύετε. ;)

Πλέον υπάρχουν καλές custom roms σε σχέση με την αρχή.

Δεν ξέρω όμως αν υπάρχει κάποιο θαύμα για γλώσσα σε official. Θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μέχρι τώρα δεν είδα κάποια αλλαγή στα αρχεία που ταιριάζουν με το HD, είναι ίδια ή καλύτερα ίδιο αφού μόνο για Android 4.4.x χρειάζεται να δουλέψει.

Καλού κακού κατέβασε ξανά και τα δύο, πότε δεν ξέρεις, να τα ρίξεις χύμα στον αποθηκευτικό χώρο του κινητού και επίσης το ίδιο στην sd. Δοκίμασε όπως ο οδηγός και στην 4η επιλογή και αν δε κάτσει στην 5η.Εχε τον οδηγό δίπλα σου με τις φωτογραφίες να βλέπεις που πας.

Αν πάλι δεν πετύχει τίποτα τότε . . . . πρέπει να σκεφτείς τη λύση της εργοστασιακής επαναφοράς όσο άσχημο και αν ακούγεται, εκτός πάλι αν βοηθήσει κάποιο πρόγραμμα για root, πράγμα δύσκολο. :worry:

Δοκίμασε και βλέπουμε.

ok Ευχαριστώ πολύ!

Μόλις βρω λίγη ησυχία απ' το τέκνο θα κάνω δοκιμή και θα επανέλθω...

Link to comment
Share on other sites

Καλού κακού κατέβασε ξανά και τα δύο, πότε δεν ξέρεις, να τα ρίξεις χύμα στον αποθηκευτικό χώρο του κινητού και επίσης το ίδιο στην sd.

Σώθηκα!!!! Δούλεψε με την επιλογή 5 και το αρχείο για Android 5.0.x !!!:wacko::wacko::wacko::wacko:

Filosofe εκτός από φιλόσοφος είσαι και ημίθεος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σώθηκα!!!! Δούλεψε με την επιλογή 5 και το αρχείο για Android 5.0.x !!!:wacko::wacko::wacko::wacko:

Filosofe εκτός από φιλόσοφος είσαι και ημίθεος!!!!

 

:bow: τα μπράβο ανήκουν σε σένα που το έφτιαξες, τουλάχιστον κράτα το αρχείο για την επόμενη φορά, έχω πει ότι μετά από update χάνει το root.

 

Λοιπόν εκτός την miui 18 που έχω βρήκα και την αναβάθμιση (23) από τον ίδιο που έχω και δουλεύω τώρα. Τουλάχιστον έχω επιλογές αν μπορέσω να δουλέψω σε δύο εκδόσεις και να περαστεί γλώσσα.

Πιστεύω έως αύριο βράδυ, λόγω δουλειάς, να είμαι έτοιμος για ανέβασμα του ή των αρχείων.

Αυτά για όποιον θέλει να παίξει με miui. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Έχει μπει πάνω και δοκιμάζεται, ουσιαστικά από χθες, η νέα έκδοση MIUI6 5.6.23.

Παρουσιάζετε ως βελτιωμένη σε σχέση με την MIUI6 5.6.18.

Πληροφορίες βρίσκονται εδώ : http://bbs.zhiyoo.com/forum.php?mod=viewthread&tid=9662363&mobile=no

Όπως και η προηγούμενη έχει μπει κανονικά Ελληνική γλώσσα.

Η εγκατάσταση σύμφωνα με το post #1219.

Για την ώρα είναι σταθερότατη και χωρίς κάποιο πρόβλημα.

Αρχείο rom :

https://mega.nz/#!aRh1WSpA!vOA5trdZ0ApRiiQw0-AT8dfACvKk6HWtYaat44n1qtY

 

http://s8.postimg.org/c8rj9f8ip/Screenshot_2015_06_24_19_55_31.jpghttp://s30.postimg.org/rwq4cl5n1/Screenshot_2015_06_24_19_54_39.jpghttp://s4.postimg.org/yxmc13rzt/Screenshot_2015_06_24_19_55_05.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω την 5.6.12. Αν περάσω την 5.6.23 στην sd και την φλασάρω χωρίς κανένα wipe για να μη χάσω τπτ θα έχω πρόβλημα;
Coolpad F2 (8675-W00) CM 12.1. Mod. Mds Team V2 (by avecilla)
Link to comment
Share on other sites

Εχεις κανεις καμια γνωμη δεν μου ανοιγει η μπροστινη καμερα στο Skype ενω στο Viber λειτουργει μια χαρα?????:blink:
Link to comment
Share on other sites

Έχω την 5.6.12. Αν περάσω την 5.6.23 στην sd και την φλασάρω χωρίς κανένα wipe για να μη χάσω τπτ θα έχω πρόβλημα;

 

Άστο λίγο να το δω και αυτό,γιατί έχω βρει και μια επιλογή αν έχω δύο rom πχ σαν αυτές να κάνω ένα αρχείο update και να μπει είτε από recovery είτε μέσα από αναβάθμιση της miui.

Αλλά και αυτό που λες γίνεται, πάντα με κάθε επιφύλαξη.

 

 

δυστυχώς για την ώρα δεν που έκατσε ούτε αυτό που είπα για αρχείο update ούτε αυτό που ανέφερες εσύ,δεν ξέρω γιατί ομως θα το κοιτάξω λίγο καλύτερα.

Edited by filosofos77
Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι ακόμα με την Official την 4.4 αλλά μου την έχει σπάσει η αναζήτηση στα contacts

 

ούτε με την stock εφαρμογή αλλά ούτε και με τα rocket contacts Μπορώ να βρω μια επαφή με ελληνικούς χαρακτήρες και πρέπει να κάνω browse όλα τις επαφές από το Α έως το Ω

 

Υπάρχει κάποια λύση;

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Άστο λίγο να το δω και αυτό,γιατί έχω βρει και μια επιλογή αν έχω δύο rom πχ σαν αυτές να κάνω ένα αρχείο update και να μπει είτε από recovery είτε μέσα από αναβάθμιση της miui.

Αλλά και αυτό που λες γίνεται, πάντα με κάθε επιφύλαξη.

 

 

δυστυχώς για την ώρα δεν που έκατσε ούτε αυτό που είπα για αρχείο update ούτε αυτό που ανέφερες εσύ,δεν ξέρω γιατί ομως θα το κοιτάξω λίγο καλύτερα.

Ok. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και την απάντηση. Αν βρούμε κάτι και κυρίως προς το update θα ήταν τέλειο!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εγώ είμαι ακόμα με την Official την 4.4 αλλά μου την έχει σπάσει η αναζήτηση στα contacts

 

ούτε με την stock εφαρμογή αλλά ούτε και με τα rocket contacts Μπορώ να βρω μια επαφή με ελληνικούς χαρακτήρες και πρέπει να κάνω browse όλα τις επαφές από το Α έως το Ω

 

Υπάρχει κάποια λύση;

Εγώ όταν είχα την official το μόνο που είχα βρεί ότι δούλευε ήταν να πληκτρολογώ στην αναζήτηση την επαφή ακριβώς όπως την είχα γραμμένη (μιας και με βοηθούσε το γεγονός ότι γράφω με στάνταρ τρόπο τα ονόματα στις επαφές) οπότε έτσι έβγαζα άκρη.

Coolpad F2 (8675-W00) CM 12.1. Mod. Mds Team V2 (by avecilla)
Link to comment
Share on other sites

μάλιστα, εμένα με τίποτα, αφού έκανα edit την επαφή την πληκτρολόγησα όπως πρέπει και μετά πάλι δεν την βρίσκει...

 

ευτυχώς βρήκα έναν dialer τον true phone dialer και φαίνεται να δουλεύει οκ και αναγνωρίζει και 2 sim

 

Ok. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και την απάντηση. Αν βρούμε κάτι και κυρίως προς το update θα ήταν τέλειο!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ όταν είχα την official το μόνο που είχα βρεί ότι δούλευε ήταν να πληκτρολογώ στην αναζήτηση την επαφή ακριβώς όπως την είχα γραμμένη (μιας και με βοηθούσε το γεγονός ότι γράφω με στάνταρ τρόπο τα ονόματα στις επαφές) οπότε έτσι έβγαζα άκρη.

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

@filosofos: κανένα νέο από miui έχουμε; σχετικά με αναβάθμιση ota η τουλάχιστον full χωρίς wipes και τα συναφή; (αν υπάρχει κάπου όπου θα μπορούσα να βοηθήσω και εγώ πολύ ευχαρίστως θα το έκανα! Για το κοινό καλό!)
Coolpad F2 (8675-W00) CM 12.1. Mod. Mds Team V2 (by avecilla)
Link to comment
Share on other sites

@filosofos: κανένα νέο από miui έχουμε; σχετικά με αναβάθμιση ota η τουλάχιστον full χωρίς wipes και τα συναφή; (αν υπάρχει κάπου όπου θα μπορούσα να βοηθήσω και εγώ πολύ ευχαρίστως θα το έκανα! Για το κοινό καλό!)

 

Sorry που το άφησα λίγο πίσω,σίγουρα όμως δεν θα το αφήσω μια και σαν Ελληνική rom πάει καλά και έχει ενδιαφερον.

Βρήκα και μια πιο πρόσφατη που θέλω να δοκιμάσω να βγάλω συμπέρασμα.

 

-Για την ώρα αν και από καποιες δοκιμές φάω ξανά πόρτα θα χρειαστώ βοήθεια μιας και σίγουρα δεν γνωρίζω τα πάντα,όλα μέσα από διάβασμα έως τώρα, από την άλλη τις επόμενες μέρες ο χρόνος μου θα είναι πολύ περιορισμένος.

Όπως και να'χει έχουμε καταλήξει να έχουμε μια Ελληνική rom που δουλεύει καλά, αφού λοιπον την ανανεώνουν συχνά η πρόταση του update θα ήταν το αριστο αποτέλεσμα.

Το μόνο σίγουρο θα πρέπει να έχεις backup από recovery τουλάχιστον να επανέλθει η rom αν κάτι στραβώσει με τις δοκιμές.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κοίτα που κατέληξα,

πρώτα δοκίμασα δύο ιδιες rom όπως τις κατέβασα,χωρίς να βάλω γλώσσα.

Πέρασα την 5.6.18 μαζί με το playstore και καπάκι από πάνω την νέα 5.6.25. Το αποτέλεσμα να κρατήσει τθα ρυθμισεις όχι όμως το playstore!άρα αποτυχία. :(

δεύτερο έβαλα την 5.6.25. αφού την έφτιαξα με ελληνικά την πέρασα κανονικά, με διπλες διαγραφές κτλ με το playstore. Μετά αφού είχα πάρει από το recovery backup πέρασα μόνο το data και όλες οι ρυθμίσεις και οι εφαρμογές που είχα πριν πήραν επανήλθαν κανονικά. ;)

 

http://s30.postimg.org/rfrt87gv1/Screenshot_2015_06_28_18_55_10.jpg

 

Τουλάχιστον αυτό βοηθάει να έχουμε και νέα rom και τα αρχεία μας-εφαρμογές να μην χάνονται :cool:

Δοκιμάστε το.

Για το update που είπα πιστεύω να το καταφέρω,αλλά θέλω λίγο χρόνο...

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κοίτα που κατέληξα,

πρώτα δοκίμασα δύο ιδιες rom όπως τις κατέβασα,χωρίς να βάλω γλώσσα.

Πέρασα την 5.6.18 μαζί με το playstore και καπάκι από πάνω την νέα 5.6.25. Το αποτέλεσμα να κρατήσει τθα ρυθμισεις όχι όμως το playstore!άρα αποτυχία. :(

δεύτερο έβαλα την 5.6.25. αφού την έφτιαξα με ελληνικά την πέρασα κανονικά, με διπλες διαγραφές κτλ με το playstore. Μετά αφού είχα πάρει από το recovery backup πέρασα μόνο το data και όλες οι ρυθμίσεις και οι εφαρμογές που είχα πριν πήραν επανήλθαν κανονικά. ;)

 

http://s30.postimg.org/rfrt87gv1/Screenshot_2015_06_28_18_55_10.jpg

 

Τουλάχιστον αυτό βοηθάει να έχουμε και νέα rom και τα αρχεία μας-εφαρμογές να μην χάνονται :cool:

Δοκιμάστε το.

Για το update που είπα πιστεύω να το καταφέρω,αλλά θέλω λίγο χρόνο...

Ευχαριστώ.

Λοιπόν να πω και εγώ εδώ την εμπειρία μου. Είχε αναφέρει κάποιος φίλος εδώ μέσα για ένα bug της rom που φοράω (βλέπε υπογραφή). Αυτό αφορούσε τις sim και ότι μετά από κάποιο σημείο δεν τις αναγνώριζε για κανένα λόγο, ότι και αν έκανε. Ε κάποια στιγμή μετά που μου έκλεισε από μπαταρία (και μόνο μετά από αυτό το shut down καθώς είχα κάνει κ αλλά πιο πριν) μου το έκανε και εμένα. Και πήρα το ρίσκο να περάσω από πάνω τη rom, μιας και την είχα στην sd ακόμα, χωρίς κανένα wipe. Το αποτέλεσμα ήταν στην εκκίνηση να υπάρχουν όλα, να δουλεύουν όλα, εφαρμογές, ρυθμίσεις, τα πάντα! Το μόνο που δεν δούλευε ενώ υπήρχε το εικονίδιο ήταν το play store. Επεννεκινησα σε recovery, έκανα εγκατάσταση το gms update από πάνω χωρίς καμία άλλη ενέργεια και από τότε και στο εξής όλα δουλεύουν ρολόι. Ούτε οι sim έχουν θέμα ούτε το play store, τπτ απολύτως. Ελπίζω να βοήθησα κάπου.

Edited by mitsosnikolo
Coolpad F2 (8675-W00) CM 12.1. Mod. Mds Team V2 (by avecilla)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν να πω και εγώ εδώ την εμπειρία μου. Είχε αναφέρει κάποιος φίλος εδώ μέσα για ένα bug της rom που φοράω (βλέπε υπογραφή). Αυτό αφορούσε τις sim και ότι μετά από κάποιο σημείο δεν τις αναγνώριζε για κανένα λόγο, ότι και αν έκανε. Ε κάποια στιγμή μετά που μου έκλεισε από μπαταρία (και μόνο μετά από αυτό το shut down καθώς είχα κάνει κ αλλά πιο πριν) μου το έκανε και εμένα. Και πήρα το ρίσκο να περάσω από πάνω τη rom, μιας και την είχα στην sd ακόμα, χωρίς κανένα wipe. Το αποτέλεσμα ήταν στην εκκίνηση να υπάρχουν όλα, να δουλεύουν όλα, εφαρμογές, ρυθμίσεις, τα πάντα! Το μόνο που δεν δούλευε ενώ υπήρχε το εικονίδιο ήταν το play store. Επεννεκινησα σε recovery, έκανα εγκατάσταση το gms update από πάνω χωρίς καμία άλλη ενέργεια και από τότε και στο εξής όλα δουλεύουν ρολόι. Ούτε οι sim έχουν θέμα ούτε το play store, τπτ απολύτως. Ελπίζω να βοήθησα κάπου.

 

Λογικό είναι και αυτό που λες αλλά προχθες που δοκίμασα δε μου έκατσε.

Όπως και να'χει το θέμα είναι να βολεύει είτε με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο.

Οι custom rom είναι μερικες φορές περίεργες σε αυτά.

Ειλικρινά αν κάπου καταληξουμε όπου θα είμαστε 100% καλημενοι με νέα rom,τότε θα ήταν το ιδανικό.

Link to comment
Share on other sites

Λογικό είναι και αυτό που λες αλλά προχθες που δοκίμασα δε μου έκατσε.

Όπως και να'χει το θέμα είναι να βολεύει είτε με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο.

Οι custom rom είναι μερικες φορές περίεργες σε αυτά.

Ειλικρινά αν κάπου καταληξουμε όπου θα είμαστε 100% καλημενοι με νέα rom,τότε θα ήταν το ιδανικό.

Αυτό ακριβώς πιστεύω και εγώ. Και πάλι αν μπορώ να βοηθήσω θα το κάνω. Αν θες μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου με p.m.

Coolpad F2 (8675-W00) CM 12.1. Mod. Mds Team V2 (by avecilla)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς πιστεύω και εγώ. Και πάλι αν μπορώ να βοηθήσω θα το κάνω. Αν θες μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου με p.m.

 

Σίγουρα θα σου στείλω, μια και όπως είπα ο χρόνος μου είναι λίγος,οικογένεια δουλειά και οι γνώσεις μου ειναι μέσα από διάβασμα και μόνο.

Πραγματικά χαίρομαι που υπάρχουν άτομα πρόθυμα για βελτιώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...