Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με μια βασική έλλειψη... δεν είναι dual active ;)

 

Έχεις δίκιο σ' αυτό. Είναι όντως μειονέκτημα. Ιδίως όταν έχεις καλομάθει στο mobile internet.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνωρίζει κάποιος εάν έχει άνοιγμα οθόνης με διπλό χτύπημα και εάν παίρνει micro sim το μονόκαρτο?

Ευχαριστώ.

 

Ο οθόνη ανοίγει με δαχτυλικό αποτύπωμα ή με το κουμπί power και κωδικό. Η κάρτα που παίρνει είναι microsim. Μιλάω για το 16αρι γκρι που έχω.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ο οθόνη ανοίγει με δαχτυλικό αποτύπωμα ή με το κουμπί power και κωδικό. Η κάρτα που παίρνει είναι microsim. Μιλάω για το 16αρι γκρι που έχω.

 

Σε ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα,από αύριο πρώτα ο θεός θα είναι στην κατοχή μου το τερατακι,θα το σκαλισω και θα σας γράψω τις δικές μου εντυπώσεις
Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα,από αύριο πρώτα ο θεός θα είναι στην κατοχή μου το τερατακι,θα το σκαλισω και θα σας γράψω τις δικές μου εντυπώσεις

 

:up::up::up::up:Aναμενουμε

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν έχω λόγια, ότι καλύτερο έχω πιάσει στα χέρια μου μαζί με το Μ8, μπαταρία απο ότι δείχνει τέρας,σμουθνες απίστευτο,interface Πολύ ανανεωμένο καμία σχέση με τα παλιά miui, λίγο μου τα χάλασε με την μικρή ένταση του Ραδιοφώνου στα ακουστικά, αυτά προς παρών θα επανέλθω
Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία ξεπερνά χαλαρά το οκτάωρο με wifi + gsm Όχι data γιατί δεν έχω

 

8αρο ανοιχτη οθονη?

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Έχει τρομερή μπαταρία και διαχείριση ενέργειας.
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Θα έπαιρνα άνετα την έκδοση με τα 3 gb ram. Δεν ξέρω όμως τι κάνει η Huawei με αναβαθμίσεις,lollipop και όλα αυτά.
Link to comment
Share on other sites

αληθεια το KIRIN που φοραει ειναι 64pit για να παρει καποια στιγμη το lolipop ?

αν ναι στο πιο πανω, η hwawei δινει update στο adroid ?

το εχω λατρεψει αυτο το κινητο , αλλα θελω να εχει lolipop η νεα μου συσκευή ...

Link to comment
Share on other sites

αληθεια το KIRIN που φοραει ειναι 64pit για να παρει καποια στιγμη το lolipop ?

αν ναι στο πιο πανω, η hwawei δινει update στο adroid ?

το εχω λατρεψει αυτο το κινητο , αλλα θελω να εχει lolipop η νεα μου συσκευή ...

Ποιος είπε ότι το lollipop θέλει 64bit?

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια εχω το g2 32αρι το οποιο ειναι πααααρα πολυ καλο και ελεγα να το κρατησω 2 3 χρονια αλλα ειδα αυτο και το ερωτευτηκα ασε που θα με υπερκαλυψει στα παντα 8πυρηνο γαρ,και θα μαζεψω λεφτακια θα δωσω και το προαναφερομενο με λυπη μου βεβαια,και θα παραμεινω εδω πιστευω μεχρι να λειωσει,οποιος ομως το εχει στην κατοχη του ας μας κανει μια πιο πληρη παρουσιαση αν θελει.:):):)
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Για του λόγου το αληθές Παιδιά μόνο με wifi και gsm Όχι data 4g

 

Τρέλανέ μας μαλαματένια....στο τσακ είμαι να δώσω Note 3 αλλα θα περιμένω τα 3GB :P

Link to comment
Share on other sites

437 Euro στο amazon.de το μαύρο

Νομίζω πολύ καλή τιμή. Και τα σχόλια όσων το έχουν είναι πολύ θετικά. Θα ήθελα όμως το δίκαρτο. Αλλά από Κίνα δεν παραγγέλνω. Όσοι κατοικούν μέση αναστολή (Κατάρ και Εμιράτα) ξέρουν αν εκεί κυκλοφορει το δίκαρτο; και αν ναι σε τι τιμή;

Ρωταω γιατί υπάρχει άκρη που θα μπορούσε να μου το φέρει.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που έχει το κινητό μπορεί να δοκιμάσει αν δουλεύει κάποιο call recorder app?
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που έχει το κινητό μπορεί να δοκιμάσει αν δουλεύει κάποιο call recorder app?

 

Εννοεις φιλε μου στη γλωσσα μας καποια εφαρμογη καταγραφης κλησεων?ΑΝ ναι κατεβασε το ACR Λογικα θα δουλευει αψογα.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Εννοεις φιλε μου στη γλωσσα μας καποια εφαρμογη καταγραφης κλησεων?ΑΝ ναι κατεβασε το ACR Λογικα θα δουλευει αψογα.:)

Είναι σίγουρο ότι δουλεύει στο συγκεκριμένο κινητό; Το λέω γιατί το κάθε κινητό έχει τις ιδιαιτερότητες του στο συγκεκριμένο τομέα. Υπάρχουν δηλαδή κινητά στα οποία δεν δουλεύει η ηχογράφηση. Επειδή τη θέλω τη συγκεκριμένη λειτουργία, θα ήθελα να μου πει κάποιος που το έχει δοκιμάσει και ειδικά με Bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

Τρέλανέ μας μαλαματένια....στο τσακ είμαι να δώσω Note 3 αλλα θα περιμένω τα 3GB :P

Τι να τα κάνεις τα 3 γιγα Όταν αυτό σου αφήνει ελεύθερο γύρω στα 900

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Τι να τα κάνεις τα 3 γιγα Όταν αυτό σου αφήνει ελεύθερο γύρω στα 900

Παράλογο αυτο που λες, το τηλέφωνο σου αφήνει ελεύθερα όσα χρειάζεται για να λειτουργήσει ομαλά, τα υπόλοιπα τα δεσμεύει σε εφαρμογές ώστε να ανοίγουν ακαριαία... Τι να τα κάνω τα 3 γιγα αν πρέπει να περιμένω να ανοίγουν εφαρμογές που χρησιμοποιώ συχνά;

Edited by alfa
Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο ότι δουλεύει στο συγκεκριμένο κινητό; Το λέω γιατί το κάθε κινητό έχει τις ιδιαιτερότητες του στο συγκεκριμένο τομέα. Υπάρχουν δηλαδή κινητά στα οποία δεν δουλεύει η ηχογράφηση. Επειδή τη θέλω τη συγκεκριμένη λειτουργία, θα ήθελα να μου πει κάποιος που το έχει δοκιμάσει και ειδικά με Bluetooth.

 

Mediapad X1 k Ascend P7 δουλεύουν ΚΑΙ με Bluetooth με την έκδοση Call Recorder - ACR Premium v9.4 ΜΟΝΟ(ίσως και προηγούμενες δεν το θυμάμε)....με τις νέες απο 10,7+ 10.8 δεν δουλεύει το Bluetooth, οπότε δεν νομιζω να δουλεύει και εδώ...κάνε δοκιμή βέβαια..

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Mediapad X1 k Ascend P7 δουλεύουν ΚΑΙ με Bluetooth με την έκδοση Call Recorder - ACR Premium v9.4 ΜΟΝΟ(ίσως και προηγούμενες δεν το θυμάμε)....με τις νέες απο 10,7+ 10.8 δεν δουλεύει το Bluetooth, οπότε δεν νομιζω να δουλεύει και εδώ...κάνε δοκιμή βέβαια..

Για να κάνω δοκιμή πρέπει να το έχω κιόλας :D

Σε ευχαριστώ για την πληροφορία, αλλά δεν με βλέπω να το παίρνω τελικά. Το είδα σήμερα από κοντά και κάτι με χάλασε και στο μέγεθος και στο ότι δεν ήταν όσο smooth περίμενα. Θα περιμένω να δω και το honor 6x αν έρθει Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνω δοκιμή πρέπει να το έχω κιόλας :D

Σε ευχαριστώ για την πληροφορία, αλλά δεν με βλέπω να το παίρνω τελικά. Το είδα σήμερα από κοντά και κάτι με χάλασε και στο μέγεθος και στο ότι δεν ήταν όσο smooth περίμενα. Θα περιμένω να δω και το honor 6x αν έρθει Ελλάδα.

 

Φίλε μου συγνωμη κι ολας αλλά μάλλον άλλο τηλέφωνο κοίταζες.για το σμουθ λεω ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου συγνωμη κι ολας αλλά μάλλον άλλο τηλέφωνο κοίταζες.για το σμουθ λεω ετσι.

Εμένα έτσι μου φάνηκε. Δεν είπα ότι είναι κακό, αλλά σε καμία περίπτωση δεν συγκρίνεται με stock android όπως ήταν το moto x.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...