Jump to content

Huawei Ascend Mate 7


eleco
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι γίνεται ρε παιδιά με την κυκλοφορία του;

 

Έχουμε κάτι νεότερο;

 

Πολύ το καθυστερεί το public... θα το φέρει τελικά να το πιάσουμε στα χέρια μας.?

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα κυκλοφορησει ταυτοχρονα απο wind και public μεσα στην εβδομαδα.Αυτα μου ειπαν αυτα λεω.Και εγω αυτο περιμενω παιδια.
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα κυκλοφορησει ταυτοχρονα απο wind και public μεσα στην εβδομαδα.Αυτα μου ειπαν αυτα λεω.Και εγω αυτο περιμενω παιδια.

 

Άμεσα διαθέσιμο πλέον...

Link to comment
Share on other sites

Άμεσα διαθέσιμο πλέον...

Δώσε περισσότερες πληροφορίες (γενικότερα όποιος γράφει κάτι ας δίνει και τις σχετικές πληροφορίες) :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δώσε περισσότερες πληροφορίες (γενικότερα όποιος γράφει κάτι ας δίνει και τις σχετικές πληροφορίες) :rolleyes:

 

δες εδω..

είναι πλέον διαθέσιμο

http://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/smartphone-huawei-ascend-mate-7-16gb-mayro/prod6900437pp/

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Μετά από τόσους μήνες αναμονή δεν άντεξα και παρήγγειλα 5.5" κινεζιά!! Με 120 ευρώ και 4πύρηνο επεξεργαστή. Και αν το βαρεθώ παίρνω άλλο!

 

Αλλά και τώρα που ήρθε επιτέλους είναι πολλά τα λεφτά Αρη!

 

Για περισσότερες επιλογές πάντως..

http://www.bestprice.gr/item/2154368670/huawei-ascend-mate-7.html

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένω την έκδοση με τα 3GB ram σε silver.

Θα έρθει Ελλάδα επίσημα?

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Με φτηνότερη τιμή 450 ευρώ στην Ελλάδα και 2 χρόνια εγγύηση, δεν συμφέρει πια να το αγοράσει κανείς από την Κίνα. Ίδια ακριβώς τιμή έχουν. Μήπως υπάρχει κάτι που μου διαφεύγει ? Edited by iparout
Link to comment
Share on other sites

Με φτηνότερη τιμή 450 ευρώ στην Ελλάδα και 2 χρόνια εγγύηση, δεν συμφέρει πια να το αγοράσει κανεία από την Κίνα. Ίδια ακριβώς τιμή έχουν. Μήπως υπάρχει κάτι που μου διαφεύγει ?

 

Δεν σου διαφευγει τιποτα και μαλιστα εμαθα οτι εχει 2 χρονια εγγυηση και η μπαταρια λογω του οτι ειναι ενσωματωμενη.

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Κατοχος εδω από σήμερα και σαν πρώτη εντύπωση έχω να πω πως πρόκειται για μια πολύ καλή συσκευή. Εξαιρετικη ποιότητα κατασκευής, πολυ καλή οθόνη, πολυ μικρά bezels. Απόλαυση στη χρήση της...
Link to comment
Share on other sites

Κατοχος εδω από σήμερα και σαν πρώτη εντύπωση έχω να πω πως πρόκειται για μια πολύ καλή συσκευή. Εξαιρετικη ποιότητα κατασκευής, πολυ καλή οθόνη, πολυ μικρά bezels. Απόλαυση στη χρήση της...

 

Συγχαρητήρια για την επιλογή σου. Η συσκευή είναι όνειρο....

Link to comment
Share on other sites

Κατοχος εδω από σήμερα και σαν πρώτη εντύπωση έχω να πω πως πρόκειται για μια πολύ καλή συσκευή. Εξαιρετικη ποιότητα κατασκευής, πολυ καλή οθόνη, πολυ μικρά bezels. Απόλαυση στη χρήση της...

 

Είμαι σίγουρος ότι θα κρατήσεις την συσκευή για πολλά πολλά χρόνια !!! χα χα χα !!!!

Βαγγέλη μακάρι να είχαμε την δική σου δυνατότητα να δοκιμάζαμε υπέροχες συσκευές. Συγκριτικά με το MX4 , ποια είναι τα + / - του εν συντομία?

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια.

Θαναση, τελειως διαφορετικες συσκευες το mate 7 με το MX4, ανετα ομως τα 2 καλυτερα κινεζικης καταγωγης.

Το ματε ειναι πιο πληθωρικο, ανωτερο τελικα συνολικα (αλλα και τιμολογιακα φυσικα, παιζει σε αλλη κατηγορια τιμης).

Καλυτερη ποιοτητα κατασκευης (η καλυτερη σε phablet σημερα μαζι με το iphone 6 plus), μπαταρια φορτηγου (οσο και να προσπαθεις δε σου μενει μεσα στη μερα), ελαχιστα περιθωρια περιμετρικα, αψογη οθονη (one screen show), εξαιρετικο σημα (wifi, gsm) και αλλα πολλα.

Το ΜΧ4 ειναι πιο μανιτζεβελο, αλλα θεωρω πως αυτη τη στιγμη αυτα τα 2 ειναι τα πιο δυνατα ανδροειδη της αγορας.

Προσωπικα, θα το δοκιμασω εκτενως και θα αποφασισω αν θα "ζησω" με αυτο η το Νοτε 4 στην καθημερινοτητα μου και το αλλο θα πουληθει. Το ΜΧ4 θα ειναι η δευτερη συσκευη μου...

 

ΥΓ Παιδια, αν κανεις εχει προνοησει και εχει παραλαβει καποια θηκη για το mate 7 και θελει/μπορει να μου τη δωσει, ας μου στειλει ενα πμ να την αγορασω.

Το ιδιο ισχυει και για screen protector. Η αναμονη, πλεον, απο Κινα/Χονγκ Κονγκ ειναι τεραστια. Το public, απο την αλλη σφυριζει αδιαφορα. Το ιδιο κι η -εκτος τοπου και χρονου- αντιπροσωπεια της Huawei στη χωρα μας, που αμφιβαλλω αν εχει προνοησει για καποιο αξεσουαρ...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα σε μαγαζι στη καλλιθεα,θα εχει σε λιγες μερες μου ειπε τις αυθεντικες

 

Έχεις την καλοσύνη να μου δώσεις σε πμ τα στοιχεία του καταστήματος;

Link to comment
Share on other sites

Κατοχος εδω από σήμερα και σαν πρώτη εντύπωση έχω να πω πως πρόκειται για μια πολύ καλή συσκευή. Εξαιρετικη ποιότητα κατασκευής, πολυ καλή οθόνη, πολυ μικρά bezels. Απόλαυση στη χρήση της...

 

Συνδεεται ασυρματα με τηλεοραση;

Link to comment
Share on other sites

Συνδεεται ασυρματα με τηλεοραση;

 

Το βρίσκω απίθανο να μην συνδέεται. Το Huawei Ascend G750 που είχα (παλιότερο και υποδεέστερο μοντέλο) συνδέονταν άμεσα με screen miroring τηλεοράσεις LG και Samsung.

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Πάντως μου κάνει τρομερή εντύπωση το γεγονός ότι η τιμή του είναι ίδια ,αν όχι κατώτερη των κινεζομάγαζων.
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Πάντως μου κάνει τρομερή εντύπωση το γεγονός ότι η τιμή του είναι ίδια ,αν όχι κατώτερη των κινεζομάγαζων.

 

Παιδια ξεχνάτε κάτι. Στα κινεζομαγαζα πωλείται το δικαρτο. Άλλη συσκευή με λίγα λόγια...

Η επίσημη λιανική στην Ευρώπη είναι τα 500 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξεχνάτε κάτι. Στα κινεζομαγαζα πωλείται το δικαρτο. Άλλη συσκευή με λίγα λόγια...

Η επίσημη λιανική στην Ευρώπη είναι τα 500 ευρώ

 

Όντως το δίκαρτο εμπορεύονται τα κινεζομάγαζα. Ακόμη όμως κι έτσι, η τιμή του δίκαρτων σε μαγαζιά από κίνα είναι χαμηλότερη από αυτή που πωλείται στα μεγάλα ''επώνυμα'' μαγαζιά εδώ.Δες για παράδειγμα το Sony Z3 dual sim εδώ. Πάντως όπως και να έχει καλοδεχούμενη η τιμολόγηση που του έκαναν.

Edited by panoszavra
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Κατοχος εδω από σήμερα και σαν πρώτη εντύπωση έχω να πω πως πρόκειται για μια πολύ καλή συσκευή. Εξαιρετικη ποιότητα κατασκευής, πολυ καλή οθόνη, πολυ μικρά bezels. Απόλαυση στη χρήση της...

 

το ηχείο είναι δυνατό?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...