Jump to content

Sony Xperia Z3 Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά αν βάλεις την φωτεινότητα τέρμα κάτω στο z3c η μπαταρία παίζει να κρατάει 5 μέρες. :P

 

Στο πρόβλημα καπάκι (που μου την έσπαγε κι εμένα από εποχής Xperia Z) η λύση είναι μαγνητικός φορτιστής. Εγώ ξένοιασα. Το κακό είναι πως είναι λίγο αδύναμος ο μαγνήτης σε μερικούς φορτιστές και πρέπει το κινητό να μην το αγγίζεις, γιατί μολις το κουνήσεις χάνουν επαφή τα πινάκια. (Δεν μιλάω για dock, αλλά για καλώδιο usb to magnet).

 

Moralas, ωραία η δεύτερη.

Edited by x_vagos_x
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου το κάνει και σε μένα αδερφέ! ΔΕΝ βρήκα άκρη. Ούτε και με τις συμβουλές εδώ ...

Βέβαια στον πάροχο που πήρα τηλ. μου είπαν πως ΔΕΝ είναι τίποτα και να μην δίνω σημασία!

Θα περιμένω να δω τι θα γίνει με το γλυφιτζούρι και μετά θα το ψάξω βαθύτερα! :p

Έχω την εντύπωση πως την δουλειά την κάνει η σιμ! Όχι ότι είναι προβληματική, απλά και καλά μερικές παρτίδες ίσως το κάνουν! Το λέω γιατί πρόσφατα την άλλαξα με καινούργια και από τότε που το εμφάνισε! (Εκτός και αν δεν το είχα προσέξει πριν! Βόντα έχω, καρτοκινητό)

Κι εγώ Vodafone καρτοκινητό έχω. CU συγκεκριμένα. Ελπίζω να διορθωθεί με τη lollipop. Μακάρι να είναι βέβαια το μόνο πρόβλημα αυτό. Μέχρι στιγμής το κινητό είναι απροβλημάτιστο.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο αρνητικό για μένα σε αυτό το κινητό είναι στην φωτεινότητα της οθόνης τέρμα κάτω έχω το ζ και στο Ζ3 βλέπω ότι ζβηνει η οθόνη σκοτινιαζει τρομερά ακόμα και με την επιλογή του αυτόματου για αυτό δεισταζω να το πάρω θα μου πείτε βάλε στην μέση την φωτεινότητα και είσαι Οκ και το άλλο είναι με την φόρτιση στο καπάκι που ανοίγει μαζί με την κάρτα sd

 

φιλαρακι, αυτο που λες ειναι λαθος, γιατι απλα δεν υπαρχει λογος να βαλεις την φωτεινοτητα τερμα κατω. Και εγω στο ταμπλετ που εχω αν την βαλω τερμα κατω ειναι σαν σβηστη..ουτε τερμα σκοταδι γυρω σου ναχεις δεν βλεπεις..πολυ χειροτερα απο το Ζ3c. Αυτο τι σημαινει ομως? οτι εχει προβλημα ή οτι απλα σου δινει μια επιλογη να παιξεις σε μεγαλο ευρος φωτεινοτητας? Μην λετε λοιπον θεωριες που δεν ισχυουν.. Να μας ελεγες οτι το βαζεις στο 100% και θες παραπανω, να το δεχτω..Αλλα να μας λες οτι το βαζεις τερμα κατω και θες περισσοτερη φωτεινοτητα..συγγνωμη αλλα...:X

Οσο για το καπακι, σιγα τον πολυελαιο ρε παιδια να ανοιξτε ενα καπακι. Πολυ τεμπεληδες εχουμε γινει μου φαινεται. Εγω εχω τη βαση και το καλωδιο και τις μισες φορες φορτιζω απο το καπακι. Οπως και να εχει, με 20 ευρω παιρνεις απο ebay ενα γνησιο? και με 30 ευρω απο τη σονυ στην αθηνα.. Αυτα τα ολιγα.

 

 

@Moralas:

εχω παρει αυτο:

https://www.ebnb.gr/%CE%B1%CE%BE%CE%B5%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%AC%CF%81/%CE%B2%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82/16195-Bash%20aytokinhtoy%20me%20bentoyza%20gia%20kinhta

ειναι μικρο και διακριτικο και μαρεσε γιατι οταν δεν εχω το κινητο πανω δεν φαινεται μια κουμουτσα στο τζαμι. μου εχει βγει πολυ καλο.

και αυτο φαινεται καλο:

https://www.ebnb.gr/%CE%B1%CE%BE%CE%B5%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%AC%CF%81/%CE%B2%CE%AC%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82/18971-Bash%20aytokinhtoy%20me%20rythmizomeno%20platos%20kai%20bentoyza%20gia%20kinhta%20eos%206%20intses%20Mayro

γενικως μαρεσουν τα διακριτικα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από χθές έβαλα την Nordic Lollipop και οι πρώτες εντυπώσεις είναι εξαιρετικές.Η Sony κατά την γνώμη μου έχει κάνει καλή δουλειά κρατώντας αρκετά στοιχεία από το vanilla android.Επίσης σε πρώτη φάση βλέπω μικρή αύξηση στην διάρκεια της μπαταρίας και το λέω αυτό καθώς από χθες το έχω ψιλοσκίσει το κινητό για να δώ τις αλλαγές.Στην κάμερα δεν βλέπω βελτίωση και πραγματικά είναι κρίμα γιατι αν την φτιάξουν κάποια στιγμή θα είναι το καλύτερο κινητό των τελευτάίων ετών
Link to comment
Share on other sites

Το προσπάθησα αυτό από την αρχή ΑΛΛΑ δεν με αφήνει ν' απενεργοποιήσω τις 2* από τις 4 επιλογές!

""Σφάλμα ρυθμίσεων: ο πάροχος υπηρεσιών σας δεν υποστηρίζει την απενεργοποίηση της εκτροπής κλήσεων όταν το τηλέφωνό σας είναι απασχολημένο!""

* Προώθηση όταν είναι απασχολημένο

Προώθηση όταν δεν είναι διαθέσιμο

 

μήπως έχεις ενεργοποιημένη κάποια υπηρεσία που την απαιτεί την πρόώθηση, π.χ. αναμονή κλήσεων, ενημέρωση χαμένων κλήσεων, την άλλη τη μλκ με τον τηλεφωνητή mms.... θα κάνω και εγώ μια δοκιμή το ΣΚ γιατί έχω τρεχάματα τώρα και θα σας πω παιδιά - πάντως δεν επηρρεάζει τη λειτουργία κλήσης, είνια απλά μύνημα πληροφόρησης.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εχω το nexus 4 και μετα απο αρκετο ψαξιμο σκεφτομαι να αγορασω το z3 compact. Στραβωνω λιγο που απο stock android οπου, λογω του καλου support απο xda, ειχα πολλα περιθωρια πειραματισμου/αναβαθμισεων κτλ, αλλα απ'οτι ειδα και απο το lollipop update της sony, κινειται σε stock android κατευθυνση ( αμα εξαιρεσεις τα απειρα preinstalled apps) οποτε μαλλον θα καλυφθω.

 

2-3 ερωτησεις: 1) Ειδα σε προηγουμενα σχολια να ρωτανε καποιοι αν το αγορασανε 'branded'. τι εννοειτε;

2) Το κουτι περιλαμβανει φορτιστη,ακουστικα, usb otg καλωδιο;

3) Επειδη την εχω παθει με το front/back glass του n4 και μου εχει σπασει (2 φορες!), με tempered glass+ casemate tough/ cruzerlite θηκη θα ειμαι οκ; (ποια απο τις 2 προτινετε;)

4) εχετε να προτινετε κανα σκρουτζομαγαζο απο το οποιο αγορασατε και εσεις το δικο σας;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εχω το nexus 4 και μετα απο αρκετο ψαξιμο σκεφτομαι να αγορασω το z3 compact. Στραβωνω λιγο που απο stock android οπου, λογω του καλου support απο xda, ειχα πολλα περιθωρια πειραματισμου/αναβαθμισεων κτλ, αλλα απ'οτι ειδα και απο το lollipop update της sony, κινειται σε stock android κατευθυνση ( αμα εξαιρεσεις τα απειρα preinstalled apps) οποτε μαλλον θα καλυφθω.

 

2-3 ερωτησεις: 1) Ειδα σε προηγουμενα σχολια να ρωτανε καποιοι αν το αγορασανε 'branded'. τι εννοειτε;

2) Το κουτι περιλαμβανει φορτιστη,ακουστικα, usb otg καλωδιο;

3) Επειδη την εχω παθει με το front/back glass του n4 και μου εχει σπασει (2 φορες!), με tempered glass+ casemate tough/ cruzerlite θηκη θα ειμαι οκ; (ποια απο τις 2 προτινετε;)

4) εχετε να προτινετε κανα σκρουτζομαγαζο απο το οποιο αγορασατε και εσεις το δικο σας;

 

1. Branded είναι μια συσκευή όταν έχει παρεμβάσεις στο λειτουργικό της από εταιρίες κινητής τηλεφωνίας. Για παράδειγμα splash screen με το λογότυπο της εταιρίας στην έναρξη, εφαρμογές που δεν μπορούν να απεγκατασταθούν και άλλα τέτοια. Με τη δυνατότητα φλασαρίσματος που μας δίνει το λειτουργικό, δεν είναι πρόβλημα γιατί μπορείς να περάσεις καθαρή rom σε 5 λεπτά.

 

2. Ναι σε όλα.

 

3. Δε γνωρίζω, λογικά ναι.

 

4. Mytel και Ortel, έχω να προτείνω εγώ.

Link to comment
Share on other sites

1. Branded είναι μια συσκευή όταν έχει παρεμβάσεις στο λειτουργικό της από εταιρίες κινητής τηλεφωνίας. Για παράδειγμα splash screen με το λογότυπο της εταιρίας στην έναρξη, εφαρμογές που δεν μπορούν να απεγκατασταθούν και άλλα τέτοια. Με τη δυνατότητα φλασαρίσματος που μας δίνει το λειτουργικό, δεν είναι πρόβλημα γιατί μπορείς να περάσεις καθαρή rom σε 5 λεπτά.

 

2. Ναι σε όλα.

 

3. Δε γνωρίζω, λογικά ναι.

 

4. Mytel και Ortel, έχω να προτείνω εγώ.

 

Ortel και γω και για την πλάτη αυτοκόλλητο απο dbrand μπροστά δεν έχω βάλει τπτ ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εχω το nexus 4 και μετα απο αρκετο ψαξιμο σκεφτομαι να αγορασω το z3 compact. Στραβωνω λιγο που απο stock android οπου, λογω του καλου support απο xda, ειχα πολλα περιθωρια πειραματισμου/αναβαθμισεων κτλ, αλλα απ'οτι ειδα και απο το lollipop update της sony, κινειται σε stock android κατευθυνση ( αμα εξαιρεσεις τα απειρα preinstalled apps) οποτε μαλλον θα καλυφθω.

 

2-3 ερωτησεις: 1) Ειδα σε προηγουμενα σχολια να ρωτανε καποιοι αν το αγορασανε 'branded'. τι εννοειτε;

2) Το κουτι περιλαμβανει φορτιστη,ακουστικα, usb otg καλωδιο;

3) Επειδη την εχω παθει με το front/back glass του n4 και μου εχει σπασει (2 φορες!), με tempered glass+ casemate tough/ cruzerlite θηκη θα ειμαι οκ; (ποια απο τις 2 προτινετε;)

4) εχετε να προτινετε κανα σκρουτζομαγαζο απο το οποιο αγορασατε και εσεις το δικο σας;

 

καταρχην φιλε μου τα preinstalled apps ειναι λιγα..και σβηνουν ή απενεργοποιουνται ολα..

Απο εκει και περα, στο Mytel πηρα και εγω unbranded συσκευη και με υποστηριξη σε ελληνικους χαρακτηρες ΣΜΣ για 160 γραμματα.

παρολα αυτα καλο ειναι να ρωτησεις πριν παρεις γιατι καθε παρτιδα αλλαζει.

Τελος, πιστευω οτι η παραμετροποιηση θασαρεσει..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει widget με toggles on-off που να δουλέυει το 4g on-off με το κινητό μας? Ρωτάω εδώ επειδή βλέπω ότι υπάρχει γενικότερα θέμα με κάθε κινητό ξεχωριστά στο 4g, σε άλλα παίζει, σε άλλα όχι. Έχω δοκιμάσει τα hd widgets και τα power toggles, αλλά τζίφος.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει widget με toggles on-off που να δουλέυει το 4g on-off με το κινητό μας? Ρωτάω εδώ επειδή βλέπω ότι υπάρχει γενικότερα θέμα με κάθε κινητό ξεχωριστά στο 4g, σε άλλα παίζει, σε άλλα όχι. Έχω δοκιμάσει τα hd widgets και τα power toggles, αλλά τζίφος.

 

widget δεν νομίζω αλλά υπάρχει στο μενού συντομεύσεων

Link to comment
Share on other sites

widget δεν νομίζω αλλά υπάρχει στο μενού συντομεύσεων

Ναι το ξέρω αυτό και είναι οκ φυσικά. Απλά είναι σπαστικό να κάνω 3 κινήσεις... Λεπτομέρειες αλλά μιάς και ήρθαμε android που "υπάρχουν τα πάντα", έχω απαιτήσεις :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω αυτό και είναι οκ φυσικά. Απλά είναι σπαστικό να κάνω 3 κινήσεις... Λεπτομέρειες αλλά μιάς και ήρθαμε android που "υπάρχουν τα πάντα", έχω απαιτήσεις :D

 

αν το κατεβάσεις με τα 2 δάχτυλα κάνεις 2 κινήσεις :p

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει widget με toggles on-off που να δουλέυει το 4g on-off με το κινητό μας? Ρωτάω εδώ επειδή βλέπω ότι υπάρχει γενικότερα θέμα με κάθε κινητό ξεχωριστά στο 4g, σε άλλα παίζει, σε άλλα όχι. Έχω δοκιμάσει τα hd widgets και τα power toggles, αλλά τζίφος.

 

υπαρχει συντομευση..

Αν πατησεις το δαχτυλο σου σε αρχικη οθονη για να μπεις στο μενου που βγαζεις συντομευσεις εξω, πηγαινε "εφαρμογες" -> "συντομευσ."-> "ρυθμισεις" και εκει εχει πολλα. Το 4G δεν το εχει αλλα αυτο μπορει να μπει στις συντομευσεις της μπαρας ειδοποιησεων.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες πώς κάνουμε Hard reset στο τηλέφωνο; πρέπει να βγάλουμε την sim και την κάρτα μνήμης κατά την διαδικασία;

Με το reset επιστρέφουν apps που έχουμε κάνει unistall πχ (trial navigation apps etc) και γίνεται ενεργοποίηση εφαρμογών (bloatware) που έχουμε κάνει disable; Όλα αυτά τα ρωτάω εν όψει lollipop.

Welcome to Rapture
Link to comment
Share on other sites

Μάγκες πώς κάνουμε Hard reset στο τηλέφωνο; πρέπει να βγάλουμε την sim και την κάρτα μνήμης κατά την διαδικασία;

Με το reset επιστρέφουν apps που έχουμε κάνει unistall πχ (trial navigation apps etc) και γίνεται ενεργοποίηση εφαρμογών (bloatware) που έχουμε κάνει disable; Όλα αυτά τα ρωτάω εν όψει lollipop.

Hard reset θα γίνει ούτως ή άλλως όταν φλασαρεις το ftf αρχείο με το flashtool (αυτό κάνει by default τουλάχιστον). Μετά θα έχει ασφαλώς όλο το bloatware που εμπεριέχεται στην official rom.

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες πώς κάνουμε Hard reset στο τηλέφωνο; πρέπει να βγάλουμε την sim και την κάρτα μνήμης κατά την διαδικασία;

Με το reset επιστρέφουν apps που έχουμε κάνει unistall πχ (trial navigation apps etc) και γίνεται ενεργοποίηση εφαρμογών (bloatware) που έχουμε κάνει disable; Όλα αυτά τα ρωτάω εν όψει lollipop.

 

κανε μια επαναφορα εργοστασιακων απο το μενου και διαγραφη ολων..και μετα εγκατασταση ξανα του λογισμικου σου και επελεξε και εκει διαγραφη ολων αν σε ρωτησει εαν θες να κρατησεις αρχεια και ρυθμισεις πχ.Δεν χρειαζεται να βγαλεις τιποτα, αλλα καλο ειναι την SD να την εχεις εξω μην τυχον...

Εγω προσωπικα μετα απο τετοιες αναβαθμισεις κανω φορματ στην SD, αφου εχω παρει back up, την αφηνω στο κινητο, και με το update της ξανακανω μια διαμορφωση και ξανα ριχνω ολα τα αρχεια μου μεσα. Εχει τυχει στο παρελθον να υπαρχουν δυσλειτουργιες απο αναβαθμιση λογω της SD Που δεν πειραχτηκε..και με format εστρωσε.. προφανως κατι θα ειχε μεσα,καποιο αρχειο που δημιουργουσε προβλημα..

Τελος, επειδη πλεον δεν κανουμε τοσο συχνα ρεσετ τα κινητα οπως με τα παλια που μπουκωναν και το ειχαμε για πλακα, εγω τουλαχιστον βγαζω ανετα 1 χρονο χωρις να πεφτει η αποδοση του τηλεφωνου, θεωρω οτι ειναι καλο να τα κανουμε αυτα αφου ετσι και αλλιως θα το ξαναστησουμε..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τι θέμα έχει φίλε?

Ενώ την έχω στο αυτόματο, με τικαρισμένη δηλαδή την επιλογή "προσαρμογή στις συνθήκες φωτισμού", δε βλέπω κανένα "σκαμπανέβασμα" της φωτεινότητας, σε οποιεσδήποτε συνθήκες εξωτερικού φωτός...

Link to comment
Share on other sites

Ενώ την έχω στο αυτόματο, με τικαρισμένη δηλαδή την επιλογή "προσαρμογή στις συνθήκες φωτισμού", δε βλέπω κανένα "σκαμπανέβασμα" της φωτεινότητας, σε οποιεσδήποτε συνθήκες εξωτερικού φωτός...

 

φιλε moralas εισαι σιγουρος? μηπως απλα δεν το καλαβαινεις? επισης να ξερεις οτι παιζει ρολο που εχεις εσυ την μπαρα, δηλαδη το αυτοματο παει συναρτηση του ποσο ψηλα ή χαμηλα θες να δουλευει..Εγω πχ το εχω πλεον λιγο κατω απο τη μεση, και μονο αν ειμαι εξω σε ηλιολουστη μερα θα τη σηκωσω..γιατι οπως δουλευει μονο του δε θελω πιο ψηλα..Το ειχα καποιες μερες τερμα πανω να δω αυτονομια αλλα με ενοχλουσε τοσο φως (στο αυτοματο παντα).

Μηπως εσυ εχεις ξεχασει καπου χαμηλα ή ψηλα την μπαρα?

Παντως βαζοντας το δαχτυλο δεν βλεπω να κανει διαφορα ετσι προχειρα τωρα που ειναι σουρουπο αλλα θεωρω οτι δουλευει σωστα γιατι ποτε δεν εχω νιωσει να ξεμενει απο φωτεινοτητα..πχ εξω στο δρομο τη μερα με ηλιο βλεπω αριστα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...