Jump to content

Sony Xperia Z3 Compact


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μολις παραλάβω και κανω την αλλαγή θα ενημερώσω εννοείται.

πιστεύω όμως θα κάνει κανα μήνα να έρθει..

 

Τελικά τι έγινε;

 

Άρχισε και της γυναίκας μου να κάνει τα ίδια (μαζί τα είχαμε πάρει). Δε λέει να πάρω γνήσια πλέον. Είναι πολύ παλιό. Της αρέσει όμως και αν βρω μια φθηνή μαϊμού που να την έχει δοκιμάσει κάποιος ότι δουλεύει θα το επιχειρήσω. Αλλιώς πάει για πέταμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Έχω σεταρισμένα nfc tags για να ανοιγουν το viber.

 

Πριν το factory reset της συσκευής λοιπόν ακουμπούσα το tag και ξεκλείδωνε και μου άνοιγε το viber.

 

Μετά το factory reset αυτό γίνεται μόνο αν είναι ξεκλειδωμένη η συσκευή.

 

Στο Smart lock δεν υπάρχει πλέον για να προσθέσω το tag σαν αξιόπιστη συσκευή.

 

Υπάρχει καμία λύση για να ξεκλειδώνει η συσκευή με το tag?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα ότι η πλάτη του κινητού έχει φουσκώσει και έχει ξεκολλήσει αρκετά. Λογικά είναι πρόβλημα της μπαταρίας. Υπάρχει κάποια πρόταση για αξιόπιστο σέρβις. Το έχω για backup αλλά δεν θα ήθελα να το αποσύρω ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

Omnitech στο Γέρακα αν σε βολεύει. Ευχαριστημένος είχα μείνει παλιότερα. Είναι το επίσημο service, οπότε θα κάνουν και αδιαβροχοποίηση.

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Omnitech στο Γέρακα αν σε βολεύει. Ευχαριστημένος είχα μείνει παλιότερα. Είναι το επίσημο service, οπότε θα κάνουν και αδιαβροχοποίηση.

 

Ευχαριστώ. Αν δεν κάνω λάθος είναι και της Samsung. Τους είχα πάει ένα τάμπλετ γιατί από την αρχή δεν ήταν κολλημένη καλά η πρόσοψη στο πλαίσιο και δυστυχώς μετά από 2 μέρες ξεκόλλησε, οπότε έχω μια μικρή επιφύλαξη...

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο service της samsung είναι η smartec. Μακάρι να έφτιαχνε και sony. Τέλειοι δεν είναι, και εγω το είχα ξαναπάει πίσω γιατί κάτι είχαν ξεχάσει να συνδέσουν. Απλά εκεί ξέρεις οτι θα μπει η γνήσια μπαταριά και οτι θα κλειστεί σωστά.

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...