Jump to content

Sony Xperia SP


nick2crete
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια!μια ερωτηση θελω να κανω!προσπαθω να κατεβασω κατι απο το play store και λεει συνεχεια σφαλμα!επαρκης χωρος στην συσκευη!ξερει κανεις τι ειναι?τι πρεπει να κανω?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 465
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΙΤ ΚΑΤ ΧΘΕς ΡΕ ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΜΑΣ ΒΓΑΖΕΤΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ

http://smartphonetechie.com/sony-xperia-sp-4-4-update/

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΙΤ ΚΑΤ ΧΘΕς ΡΕ ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΜΑΣ ΒΓΑΖΕΤΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ

http://smartphonetechie.com/sony-xperia-sp-4-4-update/

 

μην περιμενεις..εξαλλου και να την παρει θα σερνεται ακομα χειροτερα..Δεν πα να λενε οτι η 4.4 ειναι για 512ραμ καλυτερη? εγω βλεπω οτι ολα βαραινουν και ταυτοχρονα οι εφαρμογες καθε μερα αυξανουν τις απαιτησεις δραματικα οποτε οσο πιο παλια εκδοση τοσο καλυτερα..

Για μενα μια 4.2 θα ηταν ιδανικη για το Τ μιας και ειχε ωραιο interface και δεν ηταν βαρια, αλλα αναμεσα σε 4.3 και 4.1 θεωρω οτι αξιζει η 1η αν δεν το φορτωνεις, αλλιως η 2η. Απλα πραγματα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!μια ερωτηση θελω να κανω!προσπαθω να κατεβασω κατι απο το play store και λεει συνεχεια σφαλμα!επαρκης χωρος στην συσκευη!ξερει κανεις τι ειναι?τι πρεπει να κανω?ευχαριστω

Καλησπέρα, για κοίτα για αρχή εδώhttps://support.google.com/googleplay/troubleshooter/4592924?hl=el ειδικότερα τα βήματα 3 - 5 (πάτα στο κυκλάκι, ανοίγει για περισσότερα!)

Κάτι άσχετο, που πήγαν οι υπόλοιπες σελίδες του νήματος;!

Edited by giagkos
Link to comment
Share on other sites

παιδιά όταν σέρνεις το δάχτυλο σου από ΛΊΓΟ ΠΙΟ ΚΆΤΩ από εκεί που αρχίζει η οθόνη,προς τα επάνω, ανοίγει το Google now/ αναζήτηση.γίνεται να αλλάξουμε τι θα ανοίγει με αυτήν την κίνηση;
Link to comment
Share on other sites

παιδιά όταν σέρνεις το δάχτυλο σου από ΛΊΓΟ ΠΙΟ ΚΆΤΩ από εκεί που αρχίζει η οθόνη,προς τα επάνω, ανοίγει το Google now/ αναζήτηση.γίνεται να αλλάξουμε τι θα ανοίγει με αυτήν την κίνηση;

 

εδω κανεις?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όταν σέρνεις το δάχτυλο σου από ΛΊΓΟ ΠΙΟ ΚΆΤΩ από εκεί που αρχίζει η οθόνη,προς τα επάνω, ανοίγει το Google now/ αναζήτηση.γίνεται να αλλάξουμε τι θα ανοίγει με αυτήν την κίνηση;

 

απο οσο ξερω οχι, μονο αν απενεργοποιησεις το google Και δεν ανοιγει απο τις εφαρμογες..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αφου ειναι ψιλικατζιδες.........μονο για κανενα playstation ειναι ξανα αυτη την σαπια εταιρια για κανενα λογο NEXUS την επομενη φορα και ας κυκλοφορω με battery bank 1.7 ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΤΗ 1 RAM ΜΝΗΜΗ ΔΙΠΗΡΥΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΟΡΤΩΣΟΥΝ ΜΙΑ ΚΙΤΚΑΤ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΜΟΝΤΕΛΑ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ...ΚΡΙΜΑ κλασικα παιχνιδια πωλησεων τι να πω.........ειχαμε δεν ειχαμε θα πεσουμε παλι στο τρυπακι του ροοτ !!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε να φτιάξουν τη διαχείριση μνήμης σε αντίθετη περίπτωση... Πάντως η 207 ακόμα να έρθει στις υπόλοιπες χώρες...

Xiaomi Redmi Note 9 NFC 4/128

Android 10 | MiUI 12.0.9

Link to comment
Share on other sites

Συνεχιζει βλεπω τα ιδια η sony...Καλα τα xperia M και L ηταν λιγο πολυ αναμενομενο οτι θα μεινουν με την 4.3...αλλα τωρα και το SP; :wacko: Τραγικοι. Περσι κρεμασαν τους κατοχους του sole/U που δεν εδωσαν jelly bean, φετος τους κατοχους του SP. Του χρονου, ποιους;
Link to comment
Share on other sites

Αν ισχύει τελικά έκανα σωστή κίνηση και πήρα το n5. Κρίμα για τους κατόχους, ένας λόγος που άφησα τα Sony ήταν αυτός.

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι το πρώτο Χperia το SP και το τελευταίο!!

Απαράδεκτη η SONY!

Εγώ το πήρα γιατί τότε έλεγε οτι θα πάρει 4.4 και εν τέλει δε θα την πάρουμε ποτέ!

 

Κρίμα τα λεφτά που τους έδωσα...

Link to comment
Share on other sites

ποια .207 αν μπειτε σε ενα γκρουπ στο fb του SP επειδη κυκλοφορισε ως τοπ τηλεφωνο στην ινδια και αυτοι την πηραν την αναβαθμιση κραζουν γιατι το τηλεφωνο κανει επανεκκινησεις και διαφορα αλλα και μαλιστα προτεινει ο admin να μην την δεχτουμε.

τραγελαφικα πραγματα..........4 μηνες το εχω και σε ενα μιση μηνα που θα πεσουν κατι λεφτα στις τσεπες μου θα φαει σκοτωμα με την μια NEXUS ΜΕΤΑ ΤΕΛΟΣ!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Για μένα είναι το πρώτο Χperia το SP και το τελευταίο!!

Απαράδεκτη η SONY!

Εγώ το πήρα γιατί τότε έλεγε οτι θα πάρει 4.4 και εν τέλει δε θα την πάρουμε ποτέ!

 

Κρίμα τα λεφτά που τους έδωσα...

 

και να την παρει την 4.4 τι θα καταλαβεις? Δεν αλλαξε τιποτα στην ουσια και προσωπικα θεωρω οτι η 4.4 ειναι και πιο ενεργοβορος εκδοση.

το αν δεν λειτουργει σωστα ειναι αλλο, εκει μαζι σου,αλλα το να κανετε ετσι γιατι δεν πηρε την τελευταια εκδοση το θεωρω τραγικο..

Καποτε ειχες αναγκη αναβαθμισεων γιατι ηταν πολυ νεο με παιδικες ασθενειες, το λογισμικο..

ΜΕτα την εκδοση 4.1 ειναι αψογο και απο τη στιγμη που λειτουργει σωστα ολα τα αλλα ειναι περιττα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

και να την παρει την 4.4 τι θα καταλαβεις? Δεν αλλαξε τιποτα στην ουσια και προσωπικα θεωρω οτι η 4.4 ειναι και πιο ενεργοβορος εκδοση.

το αν δεν λειτουργει σωστα ειναι αλλο, εκει μαζι σου,αλλα το να κανετε ετσι γιατι δεν πηρε την τελευταια εκδοση το θεωρω τραγικο..

Καποτε ειχες αναγκη αναβαθμισεων γιατι ηταν πολυ νεο με παιδικες ασθενειες, το λογισμικο..

ΜΕτα την εκδοση 4.1 ειναι αψογο και απο τη στιγμη που λειτουργει σωστα ολα τα αλλα ειναι περιττα.

 

διαφωνω Νικο εν μεροι.Αν καποιος δεν του αρεσει μπορει να γυρισει στην 4.3 αλλα οσον αφορα την κιτκατ ναι τραβαει ενεργεια αλλα η επιλογη μας εγινε γιατι η μπαταρια ειναι γαιδουρι και θελαμε 4.4 και ας μειωσει 4 ωρες την αυτονομια με τετοιο επεξεργαστη η 4.4 θα πεταει.....και για να μην λεω μ......ς ειδα του κολλητου το nexus 4 πως ρολαρει επαθα πολιτισμικο σοκ το τηλεφωνο πεταει με την κιτκατ και το ζηλεψα εεεεε και λεω αν την βγαλουν και για μας καπως ετσι θα ειναι και τον κοροιδευα γιατι η μπαταρια του ειναι 1900!!!!!!τεσπα ειδομεν

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

ποια .207 αν μπειτε σε ενα γκρουπ στο fb του SP επειδη κυκλοφορισε ως τοπ τηλεφωνο στην ινδια και αυτοι την πηραν την αναβαθμιση κραζουν γιατι το τηλεφωνο κανει επανεκκινησεις και διαφορα αλλα και μαλιστα προτεινει ο admin να μην την δεχτουμε.

τραγελαφικα πραγματα..........4 μηνες το εχω και σε ενα μιση μηνα που θα πεσουν κατι λεφτα στις τσεπες μου θα φαει σκοτωμα με την μια NEXUS ΜΕΤΑ ΤΕΛΟΣ!!

 

Θα πας απ' το κόσμημα το SP στην πλαστικούρα το Nexus; Φάουλ για μένα. Και σιγά τις τρομερές αλλαγές που φέρνει η 4.4. Πιο σταθερή και λιγότερο ενεργοβόρα είναι η 4.3.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Θα πας απ' το κόσμημα το SP στην πλαστικούρα το Nexus; Φάουλ για μένα. Και σιγά τις τρομερές αλλαγές που φέρνει η 4.4. Πιο σταθερή και λιγότερο ενεργοβόρα είναι η 4.3.

 

καλα δεν το λες και αλουμινιο το SP, πλαστικουρα ειναι..το πηρε μια θεια μου και μου φανηκε τραγικα χοντροκομενο, ειδικα σε σχεση με το Τ..

 

διαφωνω Νικο εν μεροι.Αν καποιος δεν του αρεσει μπορει να γυρισει στην 4.3 αλλα οσον αφορα την κιτκατ ναι τραβαει ενεργεια αλλα η επιλογη μας εγινε γιατι η μπαταρια ειναι γαιδουρι και θελαμε 4.4 και ας μειωσει 4 ωρες την αυτονομια με τετοιο επεξεργαστη η 4.4 θα πεταει.....και για να μην λεω μ......ς ειδα του κολλητου το nexus 4 πως ρολαρει επαθα πολιτισμικο σοκ το τηλεφωνο πεταει με την κιτκατ και το ζηλεψα εεεεε και λεω αν την βγαλουν και για μας καπως ετσι θα ειναι και τον κοροιδευα γιατι η μπαταρια του ειναι 1900!!!!!!τεσπα ειδομεν

 

Φιλε μου, οταν παιρνεις ενα κινητο θες να λειτουργει σωστα..αν λειτουργει σωστα, τι παει να πει 4.4.4.4.4.4 κτλ?δηλαδη αν ειχαν βγει αλλες 10 εκδοσεις ανδροιδ? αν δεν ειχε βγει καμια και πηγαινε στην 5? Αυτα ειναι παραμυθια, και ειδικα με την 4.3 δεν εχει σχεδον καμια διαφορα, για να μην πω οτι η Notification bar εγινε χειροτερη αν το δεις εντελως ψυχρα..

Οποτε μην κολλαμε σε ανουσια πραγματα..ασ δουλευει σωστα η συσκευη και αρκει..τα updates δεν τελειωνουν ποτε, και απο τη στιγμη που δεν αλλαξε το Interface, σιγα το πραγμα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θα πας απ' το κόσμημα το SP στην πλαστικούρα το Nexus; Φάουλ για μένα. Και σιγά τις τρομερές αλλαγές που φέρνει η 4.4. Πιο σταθερή και λιγότερο ενεργοβόρα είναι η 4.3.

Μα πλαστικό δεν είναι και το sp:confused:

Εμένα μου δείχνει πιο ποιοτικό το n5 σε σχέση με το sp. Anyway γούστα είναι αυτά.

Το θέμα είναι ότι αυτή η εταιρεία μόνο τις ναυαρχίδες σκέφτεται, η τακτική της δεν αλλάζει στις άλλες συσκευές. Από τη στιγμή που τη σηκώνει και τη 4.4 κακώς δε τη δίνει.. Αλλά τώρα θα μου πεις και να την έδινε θα έκανε χάλια δουλειά ως συνήθως.

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το τελευταίο μου Sony κινητό... Απαράδεκτη η Sony αφού είχε "υποσχεθεί" πως θα παίρναμε την KK και πλέον μείναμε με την 4.3 που αντιμετωπίζει σοβαρά προβλήματα με την διαχείρηση της RAM. LG ή Samsung σου'ρχομαι... ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαλαρώστε και σκεφτείτε πως το κινητό είναι ήδη 16 μηνών και καμία Sony δεν θα ασχοληθεί περαιτέρω με αναβαθμίσεις όταν έχει 3 ναυαρχίδες (σειρά Z) να σχοληθεί.

Αυτή είναι δυστυχώς η μαύρη αλήθεια, όλα τα κινητά έχουν ένα κύκλο αναβαθμίσεων 12-14 μηνών το πολύ

 

Το σημαντικό είναι το κινητό να δουλεύει σωστά χωρίς κολλήματα (όπως έγινε αρχικά με το Galaxy S3) και ας έχει την 4.1 ή την 4.3, σιγά τις σημαντικές διαφορές που έχουν μεταξύ τους, το interface και το feeling είναι το ίδιο

Θα αλλάξει η εικόνα του κάθε SP εάν πάρει αναβάθμιση ; Δεν είναι ένα πλήρες 4G τηλέφωνο ;

Με τις αναβαθμίσεις περισσότερο ψυχολογικό είναι το θέμα

Πχ. το HTC της γυναίκας μου με την 4.1 υστερεί κάπου ;

 

Εγώ είχα πριν το Xperia L με 4.2.2 και τώρα το LG G2 Mini με 4.4.2.

Δεν είδα καμία τρομερή διαφορά στο λειτουργικό στην kitkat

 

Στο δια ταύτα τώρα, η κόρη μου έχει το SP και θέλει να κάνει αναβάθμιση απο 4.1.2 σε 4.3, να την κάνει ή όχι ;

Edited by bathan

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαλαρώστε και σκεφτείτε πως το κινητό είναι ήδη 16 μηνών και καμία Sony δεν θα ασχοληθεί περαιτέρω με αναβαθμίσεις όταν έχει 3 ναυαρχίδες (σειρά Z) να σχοληθεί.

Αυτή είναι δυστυχώς η μαύρη αλήθεια, όλα τα κινητά έχουν ένα κύκλο αναβαθμίσεων 12-14 μηνών το πολύ

 

Την 4.4.2 την πηρε το g2 mini σου οπως την πηραν και αλλες συσκευες πχ. το l9 ii που ηταν ανταγωνιστης του SP στα mid-range. H διαφορα ομως ειναι οτι αυτη η εκδοση δεν βγηκε τωρα για να λες οτι το sp ειναι 16 μηνων αλλα εχει βγει εδω και 9 μηνες. Αρα δεν στεκει το 16μηνων. Στο συγκεκριμενο θεμα δεν υπαρχει κανενα ελαφρυντικο και ιδιως οταν το ειχε ανακοινωσει οτι θα την δωσει. Το κακο ειναι οτι λιγο πολυ ετσι συμπεριφερονται ολες οι εταιριες και "κρεμανε" τους καταναλωτες.

 

Στα υπολοιπα θα συμφωνησω. Αν δουλευει σωστα και με την 4.3, τοτε αυτο αρκει. Αυτο ειναι το σημαντικοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα να τη κάνει, βελτιώνει το WiFi, τη διαχείριση μνήμης κάπως και τη κάμερα, συν ό,τι πρόσθεσε η Sony στο 4.3 (θέματα, εφαρμογές κάμερας κλπ).

Xiaomi Redmi Note 9 NFC 4/128

Android 10 | MiUI 12.0.9

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαλαρώστε και σκεφτείτε πως το κινητό είναι ήδη 16 μηνών και καμία Sony δεν θα ασχοληθεί περαιτέρω με αναβαθμίσεις όταν έχει 3 ναυαρχίδες (σειρά Z) να σχοληθεί.

Αυτή είναι δυστυχώς η μαύρη αλήθεια, όλα τα κινητά έχουν ένα κύκλο αναβαθμίσεων 12-14 μηνών το πολύ

 

Το σημαντικό είναι το κινητό να δουλεύει σωστά χωρίς κολλήματα (όπως έγινε αρχικά με το Galaxy S3) και ας έχει την 4.1 ή την 4.3, σιγά τις σημαντικές διαφορές που έχουν μεταξύ τους, το interface και το feeling είναι το ίδιο

Θα αλλάξει η εικόνα του κάθε SP εάν πάρει αναβάθμιση ; Δεν είναι ένα πλήρες 4G τηλέφωνο ;

Με τις αναβαθμίσεις περισσότερο ψυχολογικό είναι το θέμα

Πχ. το HTC της γυναίκας μου με την 4.1 υστερεί κάπου ;

 

Εγώ είχα πριν το Xperia L με 4.2.2 και τώρα το LG G2 Mini με 4.4.2.

Δεν είδα καμία τρομερή διαφορά στο λειτουργικό στην kitkat

 

Στο δια ταύτα τώρα, η κόρη μου έχει το SP και θέλει να κάνει αναβάθμιση απο 4.1.2 σε 4.3, να την κάνει ή όχι ;

 

Συμφωνώ μαζί σου!Όσον αφορά την 4.3 (ειδικά με την "διορθωτική" του Ιούνη) κάνε την με τα χίλια ...εξαλείφει πολλές ατέλειες του τηλεφώνου.Λειτουργεί απροβλημάτιστα ,καμία σχέση με την 4.1 και σε ομορφιά και σε λειτουργικότητα .Το Sp είναι τηλεφωνάρα και άξιζε σίγουρα να πάρει την kit kat ,όμως η "παρηγοριά" της σωστής λειτουργίας της 4.3 σε κάνει να αισθάνεσαι ότι τουλάχιστον όλα λειτουργούν όπως πρέπει...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου!Όσον αφορά την 4.3 (ειδικά με την "διορθωτική" του Ιούνη) κάνε την με τα χίλια ...εξαλείφει πολλές ατέλειες του τηλεφώνου.Λειτουργεί απροβλημάτιστα ,καμία σχέση με την 4.1 και σε ομορφιά και σε λειτουργικότητα .Το Sp είναι τηλεφωνάρα και άξιζε σίγουρα να πάρει την kit kat ,όμως η "παρηγοριά" της σωστής λειτουργίας της 4.3 σε κάνει να αισθάνεσαι ότι τουλάχιστον όλα λειτουργούν όπως πρέπει...

 

τεσπα ας περασουμε τα δικα μας....τοσο καιρο δουλευα clean master και doctor droid ολα πηγαιναν καλα και εγω λιγο αδαης με την φαση παρολο που το εχω το θεμα εβλεπα κολληματα μετα απο κατι upadate που εκαναν αυτοι στις εφαρμογες.....εκλεισα τηλεφωνο ανοιξα τα λαγκαρισματα παρεμεναν εεεεεεεεε αρχησα να τα περνω γιατι δεν πηγαινε ο νους μου τι μπορει να φταιει και εκανα κρουση στο τσακαλι του greeceandroid.gr πολυ δυνατος στα παντα και απαντα αμεσα γερος να ναι :lol::lol: μου λεει ξεκουμπισε οτι εχεις σε εφαρμογες που πειραζουν ραμ λιετουργικο γενικοτερα και πες μου.......ΑΛΛΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΑΓΚΕΣ.......αυτα τα εφαρμογακια μονο κακο κανουν.....ασε που η μπαταρια μου απο εχθες στις 0230 που επεσα για υπνο οταν ξυπνησα πριν απο λιγο ηταν στο 49% απο 50%.........ειχα διαβασει τα αρθρα του σε αυτο το θεμα αλλα το περασα πριν καιρο στο ντουκου.....και να τελικα που εκανα λαθος!!!!μοιραζομαι την εμπειρια μηπως και εχει και αλλος τετοια θεματα!!!!αντε καλημερες

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia SP

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...