Jump to content

Samsung Galaxy Alpha (SM-G850F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε ξέρω αν επιτρέπεται από τους διαχειριστές... Έχεις p.m.

 

Γιατί να απαγορεύεται; Ανέφερε το για να προστατευτούν υποψήφιοι αγοραστές της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά να κάνω μια ερώτηση θα αγοράσω μια θήκη μεταχειρισμενη s-view ... υπάρχει τρόπος να καταλάβω αν είναι αυθεντική ?
Link to comment
Share on other sites

να μας πεις και το μαγαζι...

δεν ειναι κακο πιστευω...

 

Κι εγω θα ηθελα να μαθω..:)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να απαγορεύεται; Ανέφερε το για να προστατευτούν υποψήφιοι αγοραστές της συσκευής.

 

 

 

 

 

 

 

Κι εγω θα ηθελα να μαθω..:)

 

 

Πρόκειται για το iBuy... Αν οι διαχειριστές πιστεύουν οτι παραβιάζω κανόνες, ας σβήσουν το μήνυμα. Πάντως δεν κατηγορώ το κατάστημα... τουλάχιστον από συμπεριφορά είναι οκ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !! Έχω προσθέσει κάποιους αριθμούς στην λίστα απόρριψης. . Όταν με καλούν μου έρχεται μήνυμα δεν γίνεται να μην μου έρχεται καμιά ειδοποίηση;

επίσης έχω κατεβάσει το napster και παρατηρώ ότι από τα ακουστικά δεν πάει στο επόμενο τραγούδι . Έχει κάπου ρύθμιση ?

Edited by mmaria_82
Link to comment
Share on other sites

Λογικα αυτο το μηνα θα αρχισει να μοιραζεται η lollipop

http://www.youmobile.org/blogs/entry/Samsung-France-Samsung-Galaxy-ALPHA-Lollipop-Update-is-being-Deployed

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !! Έχω προσθέσει κάποιους αριθμούς στην λίστα απόρριψης. . Όταν με καλούν μου έρχεται μήνυμα δεν γίνεται να μην μου έρχεται καμιά ειδοποίηση;

επίσης έχω κατεβάσει το napster και παρατηρώ ότι από τα ακουστικά δεν πάει στο επόμενο τραγούδι . Έχει κάπου ρύθμιση ?

Μπες στις ρυθμίσεις των sms, στο φίλτρο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας και καταχώρησε τον αριθμό ως ανεπιθύμητο. Έτσι το μήνυμα θα πηγαίνει κατευθείαν στα ανεπιθύμητα και δε θα ειδοποιείσαι...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο φόρουμ, φίλος πήρε το κινητό και μου το έδωσε για να το βάλω εφαρμογές κ.λ.π.

 

Όλα καλά στην αρχή μου ζήτησε και δύο ενημερώσεις τις έκανα και από τότε δεν λέει να συνδεθεί στο Wi-Fi,

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί , ενώ δείχνει ότι συνδέεται δεν ανοίγει η σελίδα αλλά με πετάει στο περιβάλλον του ρουτερ και μου λέει να συνδεθώ σαν άλλος χρήσης.

Pls μια βοήθεια γιατί έχει αγχωθεί ο φίλος .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο φόρουμ, φίλος πήρε το κινητό και μου το έδωσε για να το βάλω εφαρμογές κ.λ.π.

 

Όλα καλά στην αρχή μου ζήτησε και δύο ενημερώσεις τις έκανα και από τότε δεν λέει να συνδεθεί στο Wi-Fi,

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί , ενώ δείχνει ότι συνδέεται δεν ανοίγει η σελίδα αλλά με πετάει στο περιβάλλον του ρουτερ και μου λέει να συνδεθώ σαν άλλος χρήσης.

Pls μια βοήθεια γιατί έχει αγχωθεί ο φίλος .

Αν διαγράψεις τη σύνδεση και την κάνεις από την αρχή;

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Κάνε reboot κινητό και router...

Μετά τα reboot

... δοκίμασε να συνδεθείς και σε κανένα άλλο router.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις θα τρελλαθω τα έκανα όλα αυτά αλλά τίποτα ,

θα το πάρω σπιτι μου να το δοκιμάσω μήπως και έχουν κάποιο θέμα τα ρουτερ στην δουλειά ,

αν και δεν το νομίζω γιατί το δικό μου μπαίνει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

και να το μεγάλο μπαμ απο τη voda.. χαμηλότερη και απο τα σκρουτζομαγαζα

http://www.vodafone.gr/portal/eShop/Samsung-Galaxy-Alpha

 

βέβαια μόνο ασημί και μαύρο βλέπω στις επιλογές και μη διαθέσιμο απόθεμα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω.

Παρήγγειλα το Alpha αλλάζοντας το Nexus 5 που έχω. Θα χρειαστώ αλλαγή της κάρτας sim σε nanosim?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω.

Παρήγγειλα το Alpha αλλάζοντας το Nexus 5 που έχω. Θα χρειαστώ αλλαγή της κάρτας sim σε nanosim?

 

Ευχαριστώ!

 

Ναι παίρνει νανοσιμ. Πάρε μια καινούρια μην την κόψεις αν εχεις την δυνατότητα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι παίρνει νανοσιμ. Πάρε μια καινούρια μην την κόψεις αν εχεις την δυνατότητα.

 

Σε ευχαριστώ!

Θα πάρω μια καινούργια, εννοείται.

Link to comment
Share on other sites

και να το μεγάλο μπαμ απο τη voda.. χαμηλότερη και απο τα σκρουτζομαγαζα

http://www.vodafone.gr/portal/eShop/Samsung-Galaxy-Alpha

 

βέβαια μόνο ασημί και μαύρο βλέπω στις επιλογές και μη διαθέσιμο απόθεμα..

 

Πάλι καλά πού πρόλαβα.

Πολύ καλή συσκευή παιδιά και σίγουρα θα ήταν μέσα στις πρώτες μου επιλογές,άλλα από μπαταρία μέτρια πράγματά.

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά πού πρόλαβα.

Πολύ καλή συσκευή παιδιά και σίγουρα θα ήταν μέσα στις πρώτες μου επιλογές,άλλα από μπαταρία μέτρια πράγματά.

 

Ισχυει,αλλα ειναι τοσο ομορφη σαν συσκευη και τοσο γρηγορη που οτι παρω τωρα θα χαλαστω.

Οχι αλλες παντοφλες :lol:

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο φόρουμ, φίλος πήρε το κινητό και μου το έδωσε για να το βάλω εφαρμογές κ.λ.π.

 

Όλα καλά στην αρχή μου ζήτησε και δύο ενημερώσεις τις έκανα και από τότε δεν λέει να συνδεθεί στο Wi-Fi,

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί , ενώ δείχνει ότι συνδέεται δεν ανοίγει η σελίδα αλλά με πετάει στο περιβάλλον του ρουτερ και μου λέει να συνδεθώ σαν άλλος χρήσης.

Pls μια βοήθεια γιατί έχει αγχωθεί ο φίλος .

 

Απο την διαχείριση εφαρμογών κατήργησε τις ενημερώσεις που πήρε αυτόματα και δοκίμασε να συνδεθείς.

Με τη κατάργηση της ενημέρωσης δεν σβήνεται η εφαρμογή απλά γυρνά στην εργοστασιακή έκδοση που ήταν εγκατεστημένη.

Πρώτα απο όλα δοκίμασε την κατάργηση της τελευταίας ενημέρωσης του Gmail.

Link to comment
Share on other sites

Απο την διαχείριση εφαρμογών κατήργησε τις ενημερώσεις που πήρε αυτόματα και δοκίμασε να συνδεθείς.

Με τη κατάργηση της ενημέρωσης δεν σβήνεται η εφαρμογή απλά γυρνά στην εργοστασιακή έκδοση που ήταν εγκατεστημένη.

Πρώτα απο όλα δοκίμασε την κατάργηση της τελευταίας ενημέρωσης του Gmail.

Ευχαριστώ πολύ όλους για τις συμβουλές, τελικά ήταν πρόβλημα με τα ρουτερ , σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος τα κινητά από vodafone κ γερμανό είναι branded voda & cote αντίστοιχα?

 

Λογικά θα είναι αλλά ας σου απαντήσει καλύτερα κάποιος που το πήρε από Vodafone ή Γερμανό.

 

Σήμερα οδήγησα 2 ώρες και 15 λεπτά με χρήση gps/δεδομένων και φωνητικής πλοήγησης Sygic στο παρασκήνιο με κλειστή οθόνη και η μπαταρία έπεσε κατά 20%. Αυτό σημαίνει περίπου 9% την ώρα. Μια χαρά για τις ανάγκες μου σε πλοήγηση. Να πω ότι το Sygic είναι μια από τις τρελά ενεργοβόρες εφαρμογές και δεν ξέρω πόση κατανάλωση θα είχα αν χρησιμοποιούσα αντί αυτού τη φωνητική καθοδήγηση με χάρτες Google ( κατώτεροι του Sygic).

 

Επίσης σήμερα παρέλαβα την ultra slim 3mm θήκη σιλικόνης του ενός ευρώ. Είναι όντως πολύ λεπτή αλλά αφού την έβαλα για 2 λεπτά, την έβγαλα αμέσως μετά. Δεν μου πάει με τίποτα να έχω το κινητό μου μέσα σε μια πλαστικούρα. Τσάμπα την πήρα.

Edited by ipred
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω ένα οριζόντιο πορτοφόλι όπου να μπαίνει απλά το κινητό όταν δε το χρησιμοποιείς και δε βρίσκω τίποτα. Όλες οι θήκες είναι ή να μπαίνει κάθετα ή να μπαίνει μέσα και να ανοίγεις πορτάκι. Μαύρο χάλι.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει,αλλα ειναι τοσο ομορφη σαν συσκευη και τοσο γρηγορη που οτι παρω τωρα θα χαλαστω.

Οχι αλλες παντοφλες :lol:

 

Ετσι είναι,πολύ όμορφη συσκευή.όμως η μπαταρία μου είναι απαραίτητη και δεν μου αρέσει να βγάζω και να βάζω καπάκια για να βάζω φορτισμένη μπαταρία.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Alpha (SM-G850F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...