Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το λευκό είναι 16 GB και το μαύρο 64 GB.

 

 

Πέραν αυτού να υποθέσω ότι δεν έχουν αλλαγή διαφορά, σωστά;

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά αν κάποιος έχει πρόσκληση για το 64 GB... με pm αν γίνεται... Ευχαριστώ εκ των προτέρων !

 

 

Επειδή και εγώ έψαχνα το πρωί έκανα ένα search στο Google για αναρτήσεις τελευταίου 24ωρου και βρήκα μετά απο 5 λεπτά ψάξιμο απο ένα blog για το κινητό. Ψαχτε παιδιά μην περιμένουμε μασημένη τροφή.

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Ξανα ποστάρω για την πρόσκληση για το άσπρο 16 gb γιατί δεν θα είμαι εδώ μέχρι να λήξει. https://account.oneplus.net/invite/claim/GLAU-DU7X-AJ3S-ZXOR

 

Πέραν αυτού να υποθέσω ότι δεν έχουν αλλαγή διαφορά, σωστά;

 

Σωστά υποθέτεις

Edited by gkouvaki
Link to comment
Share on other sites

Πέραν αυτού να υποθέσω ότι δεν έχουν αλλαγή διαφορά, σωστά;

 

----- προσθήκη μηνύματος 87 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Επειδή και εγώ έψαχνα το πρωί έκανα ένα search στο Google για αναρτήσεις τελευταίου 24ωρου και βρήκα μετά απο 5 λεπτά ψάξιμο απο ένα blog για το κινητό. Ψαχτε παιδιά μην περιμένουμε μασημένη τροφή.

 

Ψάχνω με μανία ρε παίδες αλλά είμαι άτυχος ή κατι κάνω λάθος...

Αν κάποιος έχει για 64gb και δεν τη θέλει φυσικά ας μου στείλει ένα pm...

 

Ευχαριστώ και πάλι !

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ψάχνω με μανία ρε παίδες αλλά είμαι άτυχος ή κατι κάνω λάθος...

Αν κάποιος έχει για 64gb και δεν τη θέλει φυσικά ας μου στείλει ένα pm...

 

Ευχαριστώ και πάλι !

 

Παρακολούθησε το παρόν θέμα με λίγο υπομονή, τα παιδιά εδώ συνέχεια μοιράζουν προσκλήσεις...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω με μανία ρε παίδες αλλά είμαι άτυχος ή κατι κάνω λάθος...

Αν κάποιος έχει για 64gb και δεν τη θέλει φυσικά ας μου στείλει ένα pm...

 

Ευχαριστώ και πάλι !

 

Αν έχεις υπομονή μόλις διαβασα στο site τους ότι 20/1 θα μπορείς να αγοράσεις χωρίς πρόσκληση!

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έρχομαι από Galaxy S, S3, S4 στα οποία δεν έβαλα ποτέ προστασία οθόνης και ειδικά στο S4 με gorilla glass 3 όπως έχει και το opo , δεν είχα ποτέ γρατζουνιά. Είναι πιο ευαίσθητη η οθόνη στις γρατσουνιές ή είσαστε πιο απρόσεκτοι? :p
Trust In Trance
Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή απόγευμα πλήρωσα την Mailboxde.com. Φαίνεται να μην το έχουν στείλει ακόμα φαντάζομαι λόγω Σαββατοκύριακου. Αν το στείλουν αύριο Δευτέρα, πότε θα το έχω? Edited by trancer9
Trust In Trance
Link to comment
Share on other sites

Στο Άργος? Την άλλη Τρίτη-Τετάρτη (27-28/1)

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έρχομαι από Galaxy S, S3, S4 στα οποία δεν έβαλα ποτέ προστασία οθόνης και ειδικά στο S4 με gorilla glass 3 όπως έχει και το opo , δεν είχα ποτέ γρατζουνιά. Είναι πιο ευαίσθητη η οθόνη στις γρατσουνιές ή είσαστε πιο απρόσεκτοι? :p

 

Εγώ προσωπικά δεν του έχω βάλει κάτι και δεν έχει πάθει τίποτα σε θέμα γρατσουνιάς. Ο μόνος λόγος που σκέφτομαι το tempered είναι για το αντικραδασμικό της υπόθεσης αν πέσει άτσαλα...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου επεσε το κινητο με την οθονη μιας και δεν φοραω ποτε θηκη ,με αποτελεσμα μολις το σηκωσα να το δω σπασμενο ολο!Απο την συγχυση δεν θυμηθηκα αμεσως οτι φοραω γυαλι!!χαχα ευτυχως το εβγαλα και ολα καλα!Γιαυτο λοιπον το γυαλι οπως λεμε δν ειναι για γρατζουνιες αλλα για προστασια σε πτωση!!
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου επεσε το κινητο με την οθονη μιας και δεν φοραω ποτε θηκη ,με αποτελεσμα μολις το σηκωσα να το δω σπασμενο ολο!Απο την συγχυση δεν θυμηθηκα αμεσως οτι φοραω γυαλι!!χαχα ευτυχως το εβγαλα και ολα καλα!Γιαυτο λοιπον το γυαλι οπως λεμε δν ειναι για γρατζουνιες αλλα για προστασια σε πτωση!!

 

Ποιο tempered φορούσες ?

Link to comment
Share on other sites

Ορε Δημήτρη θα είχα πάθει εκατό εγκεφαλικά μέχρι να δω οτι η οθόνη ηταν εντάξει επι τη ευκαιρία και επειδή η δικιά μου tempered έχει φθαρεί πολύ αν κάποιος συνφορουμιτης έχει κάποια περισευουμενη με ενδιαφέρει για άμεση αγορά
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Καλά ο Δημήτρης δεν μασάει, έχει δει τηλέφωνο του να κάνει σέρνοντας στην άσφαλτο την διαδρομή Πάτρα ~ Ναύπακτος :-)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε καποιο απο τα παιδια που εχουν παραλαβει το τηλ τη παιζει μετα ακουστικα [pistons-jbl-και τα φθηνα της one ]ψαχνω για καποιο ποιοτικο set που να ακους το μπασακι αλλα απο you tube πως να διαλεξεις
Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε καποιο απο τα παιδια που εχουν παραλαβει το τηλ τη παιζει μετα ακουστικα [pistons-jbl-και τα φθηνα της one ]ψαχνω για καποιο ποιοτικο set που να ακους το μπασακι αλλα απο you tube πως να διαλεξεις

 

Oneplus + pistons που έχω εγώ, το ακούς και το παρακους το μπασακι. πολύ VFM τα πιστονια.... :)

:)
Link to comment
Share on other sites

Ποιο tempered φορούσες ?

Nilkin και πάλι αυτό πήρα!

Ορε Δημήτρη θα είχα πάθει εκατό εγκεφαλικά μέχρι να δω οτι η οθόνη ηταν εντάξει επι τη ευκαιρία και επειδή η δικιά μου tempered έχει φθαρεί πολύ αν κάποιος συνφορουμιτης έχει κάποια περισευουμενη με ενδιαφέρει για άμεση αγορά

 

Καλά ο Δημήτρης δεν μασάει, έχει δει τηλέφωνο του να κάνει σέρνοντας στην άσφαλτο την διαδρομή Πάτρα ~ Ναύπακτος :-)

 

Το ριο το πέρασε με φέρυ μποτ η απο τη γέφυρα ;;

Τώρα σας διάβασα, Στέφανε έτσι έπαθα και γω μέχρι να δω οτι ειχα γυαλί και ότι έμεινε ανέπαφη η οθόνη! O taliban θυμάται εποχές nexus 4 που πατήθηκε από αμάξι μηχανάκι και δεν ξέρω τι άλλο! Αλλά εκεί διαλύθηκαν όλα χαχα

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε καποιο απο τα παιδια που εχουν παραλαβει το τηλ τη παιζει μετα ακουστικα [pistons-jbl-και τα φθηνα της one ]ψαχνω για καποιο ποιοτικο set που να ακους το μπασακι αλλα απο you tube πως να διαλεξεις

Oneplus + pistons που έχω εγώ, το ακούς και το παρακους το μπασακι. πολύ VFM τα πιστονια.... :)

Μιλάμε για τα Pistons της Xiaomi έτσι? γιατί έψαχνα και γω και ένα παιδί μου έστειλε ένα link για piston που ήταν ίδια με τα Silver Bullets της OnePlus και παραξενεύτηκα λίγο... Xiaomi Pistons δουλεύουν τα πάντα πάνω στα ακουστικά με τη συσκευή One?

Το mic από ποιότητα πώς είναι?

Link to comment
Share on other sites

Ναι δουλεύουν κανονικά... Ένταση πάνω κάτω, τερματισμός κλήσης, αλλαγή τραγουδιών κτλ....

Το mic τι είναι?? Αν είναι το μικρόφωνο, ναι όλα μια χαρά!!! :)

:)
Link to comment
Share on other sites

Ναι δουλεύουν κανονικά... Ένταση πάνω κάτω, τερματισμός κλήσης, αλλαγή τραγουδιών κτλ....

Το mic τι είναι?? Αν είναι το μικρόφωνο, ναι όλα μια χαρά!!! :)

 

Ναι το μικρόφωνο φίλε, ευχαριστώ για το σχόλιο! Διάβασα και το Post που είναι αφιερωμένο στα Pistons της Xiaomi.

Και ναι, είμαι επίσημα πεπεισμένος!

http://www.ibuygou.com/p-original-xiaomi-piston-earphone-updated-version-brown-5708.html

Φεύγει παραγγελία επί τόπου. Το θέμα είναι ότι από ibuygou που (όπως λένε άλλοι που τα πήραν από εκεί, δίνει αυθεντικά) μου βγάζει μια επιλογή "Add Import Duty Insurance" το οποίο δεν φαίνεται να χρεώνει κάτι.. Ξέρετε τι κάνει? επίσης επιλέγω free shipping σκέτο ή με Insurance: €1.73 ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...