Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους! Ενδιαφέρομαι και εγώ για το κινητό και θα προσπαθήσω να ακολουθήσω τα βήματα για την παραγγελία εκμεταλλευόμενος και την απουσία ανάγκης για πρόσκληση. Θα μπορούσε κάποιος να με κατατοπίσει για το service (μακριά μας) τι γίνεται; Θα χρειαστεί να αποσταλεί Κίνα ή αν παραγγελθεί μέσω Γερμανίας μπορεί να καλυφτεί και Ευρώπη; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη αν έχει καλυφτεί το θέμα. Απλώς εγώ δεν βρήκα κάτι. :-)

 

Παιδιά έχω την ίδια απορία τι γίνεται με το service γιατί λέει έξοδα καλυμμένα στο site της oneplus. Και ρωτάω όπως ο φίλος πως το στέλνουμε για να είναι καλυμμένα τα έξοδα και που; Αν ξέρει κάποιος φυσικά!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω τρεις προσκλησεις.Οποιος θελει pm...προυποθεση να ειναι ετοιμος να ολοκληρωσει την παραγγελια

 

edit:τελος!

Edited by panosmaria2011
NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω την ίδια απορία τι γίνεται με το service γιατί λέει έξοδα καλυμμένα στο site της oneplus. Και ρωτάω όπως ο φίλος πως το στέλνουμε για να είναι καλυμμένα τα έξοδα και που; Αν ξέρει κάποιος φυσικά!

Παιδιά κι εγώ που το έχω έχω αυτή την απορία!!!! Πως το στέλνουμε για να μας καλύψουν τα μεταφορικά;;;

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τα jbl αξιζουν??εχω φαει τον τοπο να τα βρω κ δε ξερω αν ειναι καλυτερα απο τα pistons

 

πάρε τα pistons.. στην τιμή των jbl παίρνεις δύο ζευγάρια σε διαφορετικά χρώματα για να ταιριάζουν με τα ρούχα σου και διαφορά ουσιαστική δεν νομίζω να έχουν

Link to comment
Share on other sites

Εφερε το coolicool το powerbank σε καλουτσικη τιμη

http://www.coolicool.com/oneplus-5v-2a-10000mah-polymer-power-bank-portable-external-battery-charger-for-smartphone-g-35742

 

Και επειδη με εκανε χαρουμενο αυτο το γεγονος και ειναι και χριστούγεννα δινω 3 invite απλόχερα

https://account.oneplus.net/invite/claim/GL9X-F2UE-VKMO-F7ZV

https://account.oneplus.net/invite/claim/GL82-BP7A-IMU6-DDRC

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLIO-SRT4-D7XU-KBTG

Link to comment
Share on other sites

Εφερε το coolicool το powerbank σε καλουτσικη τιμη

http://www.coolicool.com/oneplus-5v-2a-10000mah-polymer-power-bank-portable-external-battery-charger-for-smartphone-g-35742

 

απο ποια χωρα ειναι αυτο το μαγαζι??

γιατι απογοητευτηκα στο να περιμενω 30-40 μερες να ερθουν πραγματα που παραγγειλα

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Εφερε το coolicool το powerbank σε καλουτσικη τιμη

http://www.coolicool.com/oneplus-5v-2a-10000mah-polymer-power-bank-portable-external-battery-charger-for-smartphone-g-35742

 

απο ποια χωρα ειναι αυτο το μαγαζι??

γιατι απογοητευτηκα στο να περιμενω 30-40 μερες να ερθουν πραγματα που παραγγειλα

 

Κλασσικα απο το Σεζεν της κινας ειναι...καμια 30 παραγγελιες που εχω κανει απο εκει,μαξ 25 μερες να κανει να ερθει με την προυποθεση να ειναι σε στοκ....Γιατι ειμαστε λαμογια εμεις οι Ελληνες αλλα και αυτοι οι κινεζοι δεν πανε πισω...δευτερα θα κανω μια ερωτηση αν ειναι πραγματικα σε στοκ η μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

 

Κλασσικα απο το Σεζεν της κινας ειναι...καμια 30 παραγγελιες που εχω κανει απο εκει,μαξ 25 μερες να κανει να ερθει με την προυποθεση να ειναι σε στοκ....Γιατι ειμαστε λαμογια εμεις οι Ελληνες αλλα και αυτοι οι κινεζοι δεν πανε πισω...δευτερα θα κανω μια ερωτηση αν ειναι πραγματικα σε στοκ η μπαταρια.

 

κανε την ερωτηση και αμα ειναι ενημερωσε και εδω για να το παραγγειλουμε ..

να εισαι καλα φιλε

καληνυκτα

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Καλά όχι και καλή τιμή η σχεδόν τριπλασια.. Σε αυτά τα λεφτά εγώ προσωπικά θα πήγαινα για το xiaomi powerbank 16000.. Που είναι πολύ πιο μεγάλη χωρητικότητα
Link to comment
Share on other sites

Χειρότερος από έναν κακό άνθρωπο είναι ένας βλάκας κακός άνθρωπος ...:cry:
Link to comment
Share on other sites

Καλά όχι και καλή τιμή η σχεδόν τριπλασια.. Σε αυτά τα λεφτά εγώ προσωπικά θα πήγαινα για το xiaomi powerbank 16000.. Που είναι πολύ πιο μεγάλη χωρητικότητα

 

Ειπα καλούτσικη..γιατι σκεψου για αυτους που εχουν είδη το 1+1 για την παρουν απο το επισιμο σαιτ βγαινει λιιγο πιο ακριβη μαζι με τα εξοδα αποστολης..Σιγουρα υπαρχουν καλυτερες επιλογες σε αυτα τα λεφτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο Άγιος Βασίλης ήρθε μερικές μέρες νωρίτερα με προσκλήσεις. Είναι 24ωρες οπότε όποιος ζητήσει να είναι έτοιμος να ολοκληρώσει την παραγγελία του άμεσα. Οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν πμ.

Προς αποφυγή άσκοπων ερωτήσεων, μόνο για το μαύρο 64GB.

 

Invite 1:Expired

Invite 2:Expired

Invite 3:Expired

Invite 4:Expired

Edited by morpheusgr
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα.

3 προσκλησούλες μου ήρθαν σήμερα... ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ !!!

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLUL-YOAR-63DZ-86IZ

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLJK-O695-JQFC-RKIT

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLQA-EGGL-IIZU-WWJB

Link to comment
Share on other sites

edit: άκυρο :) Edited by akpe

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Δεν το δίνανε χωρις πρόσκληση αυτές τις μέρες; Κόπηκε αυτο; Εντωμεταξύ το δικο μου το εχω πληρώσει απο 17/12 και ακομα να σταλεί Γερμανία. Γιατι τόση καθυστέρηση;

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα,

θέλω να μου απαντήσει κάποιος που ξέρει παρακαλώ. Στις 17 του μηνός η oneplus.net άνοιξε τις προσκλήσεις λόγο χριστουγέννων για παραγελλία απο το site. Έτσι πήρα την απόφαση να αποκτήσω τη συσκευή μιας και εδώ και καιρό ήθελα να την πάρω αλλα δεν είχα αποφασίσει αν θα το κάνω μέσω κάποιου κινέζικου site ή απο την ίδια την εταιρία. Κάνω λοιπόν την παραγγελία με το γνωστό τρόπο του mailboxde.com μιας και η συσκευή δεν υποστηρίζεται για απευθείας αποστολή Ελλάδα. Το θέμα μου είναι οτι ενώ η παραγγελία έγινε αποδεκτη (τρόπος πληρωμής μέσω Paypal) και οι διευθύνσεις οκ εν τούτις παρατήρησα ότι στη shipping addrress έχω ξεχάσει να αναγράψω το ID και το Mailboxde.com e.K.. Βασικά δεν το ανέγραψα καθώς δεν το ζήταγε στη διεύθυνση και θεώρησα ότι δεν ήταν απαραίτητο.....Βλέποντας όμως εκ των υστέρων τον οδηγό μάλλον θ' πρεπε. Λέτε να υπάρξει πρόβλημα στη αποστολη σ' αυτούς στο mailboxde και μετά σε μένα ??Αν ναι τι μπορώ να κάνω ?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το δίνανε χωρις πρόσκληση αυτές τις μέρες; Κόπηκε αυτο; Εντωμεταξύ το δικο μου το εχω πληρώσει απο 17/12 και ακομα να σταλεί Γερμανία. Γιατι τόση καθυστέρηση;

 

Λογικό έιναι να μην το έχουν στείλει ακόμα, λέει εκεί ότι από την ώρα που θα κάνεις την παραγγελία μπορεί να χρειαστεί 3 εργάσιμες για να στο στείλουν και αν έχει πολύ φόρτο εργασίας μπορεί και περισσότερο, μετά θέλει και 2-3 μέρες να φτάσει στο mailbox. Άρα υπομονή λογικά μες στη βδομάδα θα έχει κάποια ειδοποίηση.

 

Παίδες καλημέρα,

θέλω να μου απαντήσει κάποιος που ξέρει παρακαλώ. Στις 17 του μηνός η oneplus.net άνοιξε τις προσκλήσεις λόγο χριστουγέννων για παραγελλία απο το site. Έτσι πήρα την απόφαση να αποκτήσω τη συσκευή μιας και εδώ και καιρό ήθελα να την πάρω αλλα δεν είχα αποφασίσει αν θα το κάνω μέσω κάποιου κινέζικου site ή απο την ίδια την εταιρία. Κάνω λοιπόν την παραγγελία με το γνωστό τρόπο του mailboxde.com μιας και η συσκευή δεν υποστηρίζεται για απευθείας αποστολή Ελλάδα. Το θέμα μου είναι οτι ενώ η παραγγελία έγινε αποδεκτη (τρόπος πληρωμής μέσω Paypal) και οι διευθύνσεις οκ εν τούτις παρατήρησα ότι στη shipping addrress έχω ξεχάσει να αναγράψω το ID και το Mailboxde.com e.K.. Βασικά δεν το ανέγραψα καθώς δεν το ζήταγε στη διεύθυνση και θεώρησα ότι δεν ήταν απαραίτητο.....Βλέποντας όμως εκ των υστέρων τον οδηγό μάλλον θ' πρεπε. Λέτε να υπάρξει πρόβλημα στη αποστολη σ' αυτούς στο mailboxde και μετά σε μένα ??Αν ναι τι μπορώ να κάνω ?

Ευχαριστώ.

 

Κάνε edit την διεύθυνση, αλλιώς αν έχει σταλεί ( που δεν νομίζω ) προσπάθησε να επικοινωνήσεις με το mailbox για να βρεις μια λύση. Πάντως μην αγχώνεσαι, δεν θα πάει κάτι στραβά, απλά μπορεί να αργήσει λίγο η αποστολή σε σένα.

Link to comment
Share on other sites

έκανα, τους ενημέρωσα κίολας με mail για την αλλαγή , φάνηκε να την πήρε αλλά μου στείλαμε μήνυμα απο την oneplus ότι η παραγγελία είχε ήδη φύγει ...Υπάρχει περίπτωση να υπάρξει πρόβλημα στη παραλαβή του απο το mailboxde?Έστειλα και μήνυμα στο support του mailboxde για το θέμα αλλα για την ώρα δεν έχω λάβει κάποια απάντηση.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και γώ αυτό πιστεύω . Μπορούν να κάνουν διασταύρωση πιστεύω και με το όνομα. Απλά αγχώθηκα γιατί στο mail που μου στείλε το mailboxde όταν άνοιξα λογαριασμό ,διαβάζοντας εκ των υστέρων τα ψηλά γράμματα είδα ότι το τονίζανε 2-3 φορές να αναγράφεται το ID .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...