Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι το κλασσικό δίλημμα (και η τιμή Κίνας, σήμερα, ειναι 14 ευρώ φτηνότερη)

Οδηγός αγοράς του OnePlus One (by Shuffle)

Εχει να κάνει και με το αν έχεις invite...

 

Και τα δύο χρόνια εγγύηση που έχει αυτό από την Oneplus σε αντίθεση με τα κινεζομάγαζα που δίνουν ένα χρόνο και αποστολή στην Κίνα αν χρειαστείς επισκευή.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το επόμενο στάδιο είναι το processing και στο επόμενο στάδιο θα εμφανιστεί ο αριθμός αποστολής. Πόσες μέρες είναι σ' αυτό το στάδιο?

1 μέρα και 3 ώρες πλέον!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εχω και αλλη προσκληση να δωσω.Απαραιτητη προυποθεση ο ενδιαφερομενος να ειναι ετοιμος να ολοκληρωσει την παραγγελια.Το πρωτο pm θα την παρει!
NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

1 μέρα και 3 ώρες πλέον!

 

Με πρόσκληση ή μέσω preorderτο παρήγγειλες? Απ' όσα έχω διαβάσει στο forum της Oneplus οι προσκλήσεις έχουν προτεραιότητα και προωθούνται γρηγορότερα.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να γυρίσω και το άλλο μάγουλο σαν καλός χριστιανός? Δηλαδή θα έπρεπε να γνώριζα ότι θα με στείλουν και άλλο μήνυμα ενώ κάνω την διαδικασία πρώτη φορά? Η μήπως σε αυτό το ποστ δεν μπορούν να ειπωθούν και "χαζές" ερωτήσεις? Καλμαρε λίγο φίλε.

 

Δεν σε ειπα χαζο, δεν σε εθιξα, σου απαντησα χωρις να εννοηθει τιποτα με βαση τα στοιχεια που μας εδωσες και κανεις σαν να μην πω...... Πραγματικα δεν την παλευεις και τελειωνω εδω το off topic γιατι ειναι Παρασκευη και δεν θελω να χαλασω την διαθεση μου. Ελπιζω ως νεο μελος στο forum να εχεις καλυτερη συνεχεια....

Host

Link to comment
Share on other sites

Πιο πάνω στο link του panosmaria2011 είναι μαγαζί με αξεσουάρ και έχει και πλάτη ! Scroll up :p

Ευχαριστώ, μου κάνει όμως εντύπωση το κόστος, σχεδόν ύποπτο: μόνο $11 για την original sandstone black πλάτη;

 

Η πλάτη του κινητού αλλάζει εύκολα ή "ξεχειλώνει" μετά το κλείσιμο;

 

ΥΓ: Έχω 2 προσκλήσεις που λήγουν σε 5 μέρες. Όποιο μέλος έχει πάνω από 10 posts, ας μου κάνει PM για να τη δώσω :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε ειπα χαζο, δεν σε εθιξα, σου απαντησα χωρις να εννοηθει τιποτα με βαση τα στοιχεια που μας εδωσες και κανεις σαν να μην πω...... Πραγματικα δεν την παλευεις και τελειωνω εδω το off topic γιατι ειναι Παρασκευη και δεν θελω να χαλασω την διαθεση μου. Ελπιζω ως νεο μελος στο forum να εχεις καλυτερη συνεχεια....

 

Φτάνει που την παλεύεις εσύ. Γεια σου.

 

Με πρόσκληση ή μέσω preorderτο παρήγγειλες? Απ' όσα έχω διαβάσει στο forum της Oneplus οι προσκλήσεις έχουν προτεραιότητα και προωθούνται γρηγορότερα.

 

Με πρόσκληση φίλε, λογικά αύριο θα το στείλουν!

Link to comment
Share on other sites

Εχω 3 προσκλησεις..θα τις δοσω στους 3 πρωτους που θα μου στειλουν πμ και ξερουν την διαδικασια
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, παρέλαβα κι εγώ χθες το απόγευμα! Η συσκευή είναι εξαιρετική με απίστευτη αίσθηση από το cover!

 

Εν ολίγοις η παραγγελία έγινε την Τρίτη 11/11, την Δευτέρα 17/11 έφτασε στο mailboxde και χθες Παρασκευή 21/11 ήταν στα χέρια μου!

 

Έχουν γίνει ήδη τα updates και είμαστε με 44s :cool:

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Εμφανιστηκε στο mailboxe. Μπορει να ειμαστε τυχεροι και να τα στειλουν σημερα, αλλιως αυριο

Εγω πληρωσα και περιμενω να δω ποτε θα φυγει

 

Σιγα να μη πανε Σάββατιατικα να στείλουν δέματα. Τη δική μας τη καουρα έχουν. ....:lol:

 

Βρε λες? Αν το κάνουν έχουμε πιθανότητες παραλαβής μεσα στην επόμενη εβδομάδα :)

 

Έβαλα και αυτά απο ebay

http://www.ebay.com/itm/151335649038

http://www.ebay.com/itm/301310495369

http://www.ebay.com/itm/271597815270

Edited by mike_k
:)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα η προσκληση εξακολουθει να ειναι διαθεσιμη!οποιος ενδιαφερεται pm ,με την προυποθεση να μπορει να ολοκληρωσει την αγορα

 

edit: την προσκληση πηρε το μελος jsiout77

καλοριζικο

Edited by panosmaria2011
NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=vkOmVSbi9w4

 

Αφιερωμενο στο One plus One:lol::lol: ... Heathrow, Lambeth, Gatwick, Nurnberg, Dresden, Zittau, Bautzen, Nurnberg(και παλι!!), Bologna και ακομα παμε :p:p!!! Ειναι οντως International version το κινητο :lol::lol::lol: ... Παντως για να μην παρεξηγηθει το ποστ, δεν εχει καθυστερησει σαν παραδοση:cool:

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=vkOmVSbi9w4

 

Αφιερωμενο στο One plus One:lol::lol: ... Heathrow, Lambeth, Gatwick, Nurnberg, Dresden, Zittau, Bautzen, Nurnberg(και παλι!!), Bologna και ακομα παμε :p:p!!! Ειναι οντως International version το κινητο :lol::lol::lol: ... Παντως για να μην παρεξηγηθει το ποστ, δεν εχει καθυστερησει σαν παραδοση:cool:

 

Ακριβώς την ίδια διαδρομή με το δικό μου... Να φανταστώ έκανες παραγγελία στο πρώτο pre-order?? Λογικά μέσα στην εβδομάδα θα το έχουμε στα χέρια μας!

Motorola RAZR XT910 -> Nokia Lumia 820 -> Oneplus One -> LG G7 -> Oneplus 8T

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς την ίδια διαδρομή με το δικό μου... Να φανταστώ έκανες παραγγελία στο πρώτο pre-order?? Λογικά μέσα στην εβδομάδα θα το έχουμε στα χέρια μας!

 

Οχι φιλε μου,εκανα παραγγελια την Τεταρτη 12/11 χωρις preorder!

Link to comment
Share on other sites

Αν το τηλέφωνο είναι αγορασμένο με πλασματική διεύθυνση στην Αγγλία ή στη Γερμανία και χρειαστεί σέρβις, τότε τι γίνεται; Γνωρίζει κανείς να μας πει;

Σύμφωνα με το επίσημο Oneplus "If you received a product with a quality or functional defect, submit a ticket and we will help you out. " «Αν παραλάβετε ένα παροϊόν με ποιοτικό ή λειτουργικό ελάττωμα, συμπληρώστε μία αίτηση (εισιτήριο) και θα σας εξυπηρετήσουμε». Το λινκ σε πάει σε αυτή τη σελίδα όπου συμπληρώνεις μία αίτηση (SUBMIT A SUPPORT TICKET) και περιμένεις οδηγίες. Στο κάτω μέρος γράφει με αχνά γράμματα 'Due to the large number of tickets we are currently receiving, response time for technical support can take up to 10 working days." «Λόγω του μεγάλου αριθμού των εισιτηρίων που δεχόμαστε αυτή τη στιγμή, ο χρόνος απόκρισης για την τεχνική υποστήριξη μπορεί να διαρκέσει έως και 10 εργάσιμες ημέρες.»

Θα πρέπει αν είναι ολόκληρη Οδύσσεια για να το επισκευάσεις στην περίπτωση που χαλάσει ή σου έρθει χαλασμένο. Αν π.χ. σπάσεις την οθόνη η επισκευή κοστίζει 200$. Απ' ότι λένε στο φόρουμ η όλη διαδικασία αποστολής επισκευής και επιστροφής διαρκεί ένα μήνα ίσως και παραπάνω. Και αναρωτιέμαι σε ποια διεύθυνση θα σου το στείλουν όταν επισκευαστεί; Που το στέλνεις αρχικά; Έχει χρησιμοποιήσει κανείς το σέρβις να μας πει τι έκανε; Θέλω να πω, ωραία όλα αυτά με την διετή Ευρωπαϊκή εγγύηση αλλά πως δουλεύουν; Αξίζει όντως όλη αυτή η ταλαιπωρία και το κόστος;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, παρέλαβα κι εγώ χθες το απόγευμα! Η συσκευή είναι εξαιρετική με απίστευτη αίσθηση από το cover!

 

Εν ολίγοις η παραγγελία έγινε την Τρίτη 11/11, την Δευτέρα 17/11 έφτασε στο mailboxde και χθες Παρασκευή 21/11 ήταν στα χέρια μου!

 

Έχουν γίνει ήδη τα updates και είμαστε με 44s :cool:

 

 

καλημερα

καλοριζικο και καλοδουλευτο

ιδιες μερες παραγγειλαμε και μενα χθες μου εγραψε οτι ειναι αθηνα.

αλλα για εδω απο εβδομαδα.. :(

Edited by GTHOM
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Για τα jbl προς το παρόν μόνο από τους μαυραγορίτες Κινέζους ε; εχει κ στο ebay αλλά οι Αμερικάνοι δεν στέλνουν εξωτερικό.. :(
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα 11 του μηνα εγινε η παραγγελια και μου δειχνει οτι αυτη την στιγμη ειναι στο γερμανικο ταχυδρομειο ετοιμο για εξαγωγη.Δηλαδη το κοβω σε καμια 10ρια μερες να ειναι εδω(Κρητη).Ζησε Μαη μου να φας τριφυλλι:mad:
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας τα εστειλαν χθες, δεν ξερω βεβαια αν η UPS μαζευει δεματα το Σαββατο (λογικα θα πρεπει να το κανει)

Αλλιως απο Δευτερα και ας ελπισουμε να τα εχουμε μεχρι Παρασκευη

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

καλοριζικο και καλοδουλευτο

ιδιες μερες παραγγειλαμε και μενα χθες μου εγραψε οτι ειναι αθηνα.

αλλα για εδω απο εβδομαδα.. :(

 

Ευχαριστώ πολύ ! Υπομονή και καλώς να σου έρθει κι εσένα! :)

 

Γενικά ό,τι λεεί η ups σαν χρόνος παράδοσης αυτός ισχύει, δεν έχει καθυστέρηση! Από εξυπηρέτηση είναι εξαιρετική!

Παιδιά η προσμονή αξίζει με τα χίλια! Το κινητό είναι super!

 

Από hands free τι επιλογές έχουμε εκτός από τα jbl και τα pistons ?

 

Αυτά http://www.amazon.co.uk/Langston-Ultimate-Handsfree-Headphones-Microphone/dp/B00KDJVCBY/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1416664798&sr=8-2&keywords=oneplus+one+headphones τα έχει δοκιμάσει κανείς ;

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...