Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αληθεια, τωρα που πεταξα την αποδειξη καταλαθος, θα μπορω καπως να εχω ξανα την αποδειξη-εγγυηση?

 

Τους εστειλα εμαιλ και περιμενω...

 

Καλημέρα, αν πας στον λογαργιασμό σου my orders-invoices και πατας την επιλογή εκτύπωση και έχεις την αποδειξη σου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όσο αναφέρεται ακριβώς από πάνω... 6 ημέρες.

Και όμως δεν ...

Την ένανα claim, το έβαλα στο καλάθι και πριν λίγο που πήγα να συνεχίσω στο checkout είχε εξαφανισθεί από το καλάθι!

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Εγώ. Με απλό browsing καμία φορά (όχι συχνά) ζεσταίνεται στη πλάτη γύρω από τη κάμερα.

Όχι πολύ αλλά τα πείρα στο κρανίο γιατί με τέτοια specs δε θα έπρεπε.

 

Που λες, πήρα ticket στο site τους, και τους έκανα παράπονα.

Μου είπαν στην αρχή ότι είναι λογικό αν παίζεις παιχνίδια. Φυσικά τους απάντησα ότι δε παίζω κανένα παιχνίδι, και κάνω πολύ απλή χρήση του κινητού.

 

Μέσα σε λίγες μέρες (δε το περίμενα τόσο σύντομα) μου έστειλαν ένα mail με drivers τη rom, και μερικά ακόμα zip αρχεία να τα κατεβάσω στο pc μου. Έπειτα δώσαμε ραντεβού σε ώρα Πεκίνου, για να συνδεθούν με το pc μου και το κινητό και ξανά πέρασαν τη rom και κάτι άλλα που δε κατάλαβα.

 

 

Δε το περίμενα καν να απαντήσουν, με όλα αυτά που ακούω για το service τους, αλλά στη δική μου περίπτωση δεν ήταν έτσι.

 

Το κινητό τώρα είναι μια χαρά.... :)

 

Εγω φιλε εστειλα μνμ και τους ειπα πανω κατω τα δικα σου..οτι δεν παιζω παιχνιδια και τα σχετικα.μου ειπαν να κατεβασω μια εφαρμογη απο playstore να την τρεξω και αφου γινει αναλυση της θερμοκρασιας να τους στειλω sreenshot!

το κανω..μου λενε οτι ειναι φυσιολογικο και οτι αν παιζω παιχνιδια κτλ θα αυξανεται η θερμοκρασια..

παλι τους εξηγω..μου λενε να κατεβασω αλλη εφαρμοφη τωρα απο playstore και ξανα να στειλω screenshot!!

Εν τελη δεν εχω βγαλει ακρη ακομα...η ρομ που σου στειλανε εσενα ποια ειναι..??

παιζει με την αναβαθμιση σε lolipol να φτιαξει καπως??

Link to comment
Share on other sites

Έχει διαθεσιμοτητα παιδιά;; Θέλει ένας φίλος..

H διαθεσιμότητα είναι "ρευστή" - μπαίνεις στο eshop για παραγγελία και βλέπεις...

Εχω και γω μια πρόσκληση, claim μέχρι αυριο (5/2), 12:00

Οποιος θέλει με PM

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω φιλε εστειλα μνμ και τους ειπα πανω κατω τα δικα σου..οτι δεν παιζω παιχνιδια και τα σχετικα.μου ειπαν να κατεβασω μια εφαρμογη απο playstore να την τρεξω και αφου γινει αναλυση της θερμοκρασιας να τους στειλω sreenshot!

το κανω..μου λενε οτι ειναι φυσιολογικο και οτι αν παιζω παιχνιδια κτλ θα αυξανεται η θερμοκρασια..

παλι τους εξηγω..μου λενε να κατεβασω αλλη εφαρμοφη τωρα απο playstore και ξανα να στειλω screenshot!!

Εν τελη δεν εχω βγαλει ακρη ακομα...η ρομ που σου στειλανε εσενα ποια ειναι..??

παιζει με την αναβαθμιση σε lolipol να φτιαξει καπως??

Ποιες εφαρμογες σου ειπαν να κατεβάσεις φίλε?????

Link to comment
Share on other sites

Απο εδώ πήρα την πρόσκληση μου για το oneplus κ με τη σειρά μου δινω σε οποιον θελει...pm

Περιττό να πω οτι το κινητό είναι άπαιχτο...κ αξίζει τα λεφτά του κ τον "κοπο" με το γερμανικό μεσάζοντα.....

Link to comment
Share on other sites

Εγω φιλε εστειλα μνμ και τους ειπα πανω κατω τα δικα σου..οτι δεν παιζω παιχνιδια και τα σχετικα.μου ειπαν να κατεβασω μια εφαρμογη απο playstore να την τρεξω και αφου γινει αναλυση της θερμοκρασιας να τους στειλω sreenshot!

το κανω..μου λενε οτι ειναι φυσιολογικο και οτι αν παιζω παιχνιδια κτλ θα αυξανεται η θερμοκρασια..

παλι τους εξηγω..μου λενε να κατεβασω αλλη εφαρμοφη τωρα απο playstore και ξανα να στειλω screenshot!!

Εν τελη δεν εχω βγαλει ακρη ακομα...η ρομ που σου στειλανε εσενα ποια ειναι..??

παιζει με την αναβαθμιση σε lolipol να φτιαξει καπως??

 

Αυτή http://builds.cyngn.com/factory/bacon/cm-11.0-XNPH44S-bacon-signed-fastboot.zip

 

αλλά περίμενε να σου στείλουν mail και με άλλα zip και drivers μέσα για να σου κάνουν αυτοί τη δουλεία...

:)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω και εγω προσκληση. οποιος ενδιαφερεται ας στειλει pm!

βεβαια λιγοτερο απο 24 ωρες! ;)

Edited by charlatanos
Link to comment
Share on other sites

Αυτή http://builds.cyngn.com/factory/bacon/cm-11.0-XNPH44S-bacon-signed-fastboot.zip

 

αλλά περίμενε να σου στείλουν mail και με άλλα zip και drivers μέσα για να σου κάνουν αυτοί τη δουλεία...

 

δεν νομιζω οτι ειναι προθυμοι να κανουν το ιδιο πραγμα σε μενα

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς εμπειρια απο το GEARBEST.COM ; http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_71791.html . Εχει το 64 GB στα 347€ προσφορά για 5 ακομα ημέρες . Καλη τιμή. Υπαρχει περίπτωση να μπλέξουμε με τελωνεια και αλλες χρεωσεις; την εκδοση με το color os εχει, αλλα δεν με πολύ ενδιαφέρει αφου ετσι κι αλλιώς θα παει για ρουτ
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς εμπειρια απο το GEARBEST.COM ; http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_71791.html . Εχει το 64 GB στα 347€ προσφορά για 5 ακομα ημέρες . Καλη τιμή. Υπαρχει περίπτωση να μπλέξουμε με τελωνεια και αλλες χρεωσεις; την εκδοση με το color os εχει, αλλα δεν με πολύ ενδιαφέρει αφου ετσι κι αλλιώς θα παει για ρουτ

 

Από όλα αυτά που γράφεις πες μου ένα λόγο να το πάρεις από Κίνα και όχι με το γνωστό τρόπο(mailboxbe)?

:)
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα εχεις θεμα.

 

Παιδες, μολις σκασει στο mailbox.de τοτε με ρωτανε εκεινοι με την σειρα τους που να το στειλουν?

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Ο US charger δε θα είναι ευρωπαικών προδιαγραφων να αλλαξω τη χώρα κατω δεξια;

 

Αν το στειλεις Γερμανια, θα επιλεξεις κατω δεξια, Γερμανια.

 

Σε οποια χωρα το στειλεις, την αναλογη σημαια θα επιλεξεις.

 

Ολες οι Ευρωπαικες, θα εχει μαμα φορτιστη ευρωπαικο χωρις ανταπτορα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα εχεις θεμα.

 

Παιδες, μολις σκασει στο mailbox.de τοτε με ρωτανε εκεινοι με την σειρα τους που να το στειλουν?

 

Που??? Όχι, γιατί έχεις βάλει από πριν τα στοιχεία σου "shipping address".

 

Πώς??? Ναι, ρωτάνε. Όταν παραλάβουν το πακέτο σου, θα σου στείλουν mail ότι έχεις πακέτο. Θα μπεις στη μερίδα σου στο mailbox και θα πρέπει να επιλέξεις τρόπο αποστολής, και φυσικά να πληρώσεις το ανάλογο ποσό.

:)
Link to comment
Share on other sites

Ααα ευχαριστω,το data cable δε θα το εχει ?πρεπει να το επιλέξω?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Το κουτι περιλαμβανει καλωδιο, συσκευη και για το ανοιγμα της sim.

 

Σε ξεχωριστο κουτακι, θα ειναι μονο ο φορτιστης.

Link to comment
Share on other sites

Που??? Όχι, γιατί έχεις βάλει από πριν τα στοιχεία σου "shipping address".

 

Πώς??? Ναι, ρωτάνε. Όταν παραλάβουν το πακέτο σου, θα σου στείλουν mail ότι έχεις πακέτο. Θα μπεις στη μερίδα σου στο mailbox και θα πρέπει να επιλέξεις τρόπο αποστολής, και φυσικά να πληρώσεις το ανάλογο ποσό.

 

Μια χαρα, γιατι αγχωθηκα για λιγο :lol::lol:

Ποιος περιμενει 10 μερες τωρα πφφφφ...

Βλεπω το νοτελι μου κ θελω να κανω εμετο :p:p:p

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...