Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάπου 19 ευρω θα μου κοστισει το Ολλανδια-Ελλάδα και θα χασω και χρόνο να παω στο ταχυδρομειο κτλ. Το mailboxde ειναι απόλυτα αξιόπιστο ?

 

Απόλυτο δεν υπάρχει.

 

Αλλά... Σχεδόν όλοι, με αυτό τον τρόπο τα φέραμε Ελλάδα (mailboxde).

Έως τώρα δεν έχω διαβάσει κανένα πρόβλημα, εκτός κάτι μικρές καθυστερήσεις, που και πάλι δεν νομίζω να ήταν δική τους ευθύνη.

:)
Link to comment
Share on other sites

Κάπου 19 ευρω θα μου κοστισει το Ολλανδια-Ελλάδα και θα χασω και χρόνο να παω στο ταχυδρομειο κτλ. Το mailboxde ειναι απόλυτα αξιόπιστο ?

 

Εδώ δεν έχει αναφερθεί κάποιο παράπονο για το mailboxde. Περίπου στα 20€ είναι το κόστος με courier (UPS).

Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά. Τωρα μενει να βρω μια πρόσκληση.

 

:p

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω τρεις προσκλήσεις για σήμερα, όποιος θέλει pm

 

64GB Sandbox

Θα μπορουσες να μου στείλεις μια πρόσκληση ; golis2012@gmail.com

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσα να έχω και εγω μία πρόσκληση για 16gb? bal_panagiotis@hotmail.com

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Παρεπιμπτόντως έχω άτομο που έχει αγοράσει το κινητό απο coolicool. Αυτός έχει κάποιο invite?

Edited by PAJ_
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολους, θα ήθελα να ρωτησω

1. Στο site της oneplus δεν μπορω να βάλω διαφορετικές διευθύνσεις οποτε αλλαζω την μια αλλάζει και η αλλη, να βάλω μονο την mailboxde?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Στο επισημο Σαιτ της 1+ το εχει σαν coming soon...

https://oneplus.net/oneplus-power-bank

ενω στο Bnggood το εχει σαν διαθεσιμο...

http://www.banggood.com/Original-Dual-USB-Output-OnePlus-10000mAh-Power-Bank-For-Mobile-Phone-p-962703.html

με 10δολλαρια πανω απο την κανονικη τιμη της εταιριας...

, ούτε το banggood το έχει διαθεσημο, το αναφέρει εξάλλου

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολους, θα ήθελα να ρωτησω

1. Στο site της oneplus δεν μπορω να βάλω διαφορετικές διευθύνσεις οποτε αλλαζω την μια αλλάζει και η αλλη, να βάλω μονο την mailboxde?

Ευχαριστω

 

Εχει ένα κουτάκι που λέει use the same address for billing and shipping.. Κάπως έτσι το λέει.. Ξετικαρε το

Link to comment
Share on other sites

Εχει ένα κουτάκι που λέει use the same address for billing and shipping.. Κάπως έτσι το λέει.. Ξετικαρε το

 

Ευχαριστώ πολύ το βρήκα και μια αλλη ερώτηση το άσπρο δύσκολα το βρίσκουμε? Και με πρόσκληση θα πρεπει να περιμένω απο κάποιον να μου δώσει?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ το βρήκα και μια αλλη ερώτηση το άσπρο δύσκολα το βρίσκουμε? Και με πρόσκληση θα πρεπει να περιμένω απο κάποιον να μου δώσει?

Ευχαριστω

 

Μόνο το μαύρο 64αρι πουλιέται από το επίσημο site για το άσπρο δες σε κάποιο κινέζικο μαγαζί.. Για την πρόσκληση ναι.. Ρίξε μια ματιά στα προηγούμενα ποστ δίνουν παιδιά κάποιες

Link to comment
Share on other sites

Όταν θα βρω μια πρόσκληση την κάνω copy-paste σε κάποιο συγκεκριμένο μέρος η πάω

Και κάνω την παραγγελια και μου την ζητάει πριν την πληρωμή?

Link to comment
Share on other sites

Όταν θα βρω μια πρόσκληση την κάνω copy-paste σε κάποιο συγκεκριμένο μέρος η πάω

Και κάνω την παραγγελια και μου την ζητάει πριν την πληρωμή?

 

Όταν βρεις πρόσκληση πατάς το λινκ που λέει και μετά κατοχυρωνεται στο λογαριασμό σου

Link to comment
Share on other sites

Σύντομα θα φύγει παραγγελία για το One, και ενώ έχω ένα nokia αρχαίο μέχρι να μου έρθει, δεν έχω ακουστικά. Επειδή θα αργήσει να έρθει λογικά (κανά μήνα απ ότι διάβασα) σκέφτηκα να πάρω ένα ζευγάρι από τώρα... Το μόνο που θέλω να έχει πάνω είναι ένα μικρόφωνο, ούτε κουμπιά με ενδιαφέρουν ούτε τίποτα άλλο.. απλώς να μπορώ να μιλάω και να ακούω μουσική σε νορμάλ ποιότητα.. Το θέμα είναι όμως αν θα λειτουργούν στο One. Έχω ακούσει κάτι φίλους να σχολιάζουν ότι πολλά ακουστικά δεν λειτουργούν πάνω στο One... Μήπως έχετε καμιά πρόταση? Κανένα φθηνό κομμάτι να το πάρω από e-shop/plaisio κλπ. το οποίο θα το χρησιμοποιήσω τώρα με το nokia και έπειτα με το One όταν θα έρθει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καμια καλλη θηκη να προτεινει καποιος???

Για μένα φίλε την Original Flip, με το Tempered Glass και εισαι καλυμμένος.

Link to comment
Share on other sites

@Peritrima

Πάρε τα pistons.http://www.vickmall.com/original-earphone-for-one-plus-one.html

 

Πάρα πολύ καλά ακουστικά. Θα πάθεις πλάκα με τον ήχο σε μουσική. Και δουλεύουν άριστα με το opo.

:)
Link to comment
Share on other sites

Για πρώτη φορά!!!

the OnePlus Forums have over 500k members!

To say thanks, we’re giving away invites for the One in Silk White (16GB).

Sign up here to get yours: bit.ly/OP500k

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ το βρήκα και μια αλλη ερώτηση το άσπρο δύσκολα το βρίσκουμε? Και με πρόσκληση θα πρεπει να περιμένω απο κάποιον να μου δώσει?

Ευχαριστω

 

Για το άσπρο, πριν λίγο πόσταραν στο fb ότι θα μοιράσουν κάποιες προσκλήσεις, επειδή έπιασαν 500κ μέλη στο φόρουμ, συμπληρώνοντας αυτή τη φόρμα.

 

https://docs.google.com/forms/d/1YU2SMhGHwvmAfPBpXFn30PPD1MZUsxSkj53CD218T2c/viewform

 

Αλλιώς την κινεζική έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τα pistons.http://www.vickmall.com/original-earphone-for-one-plus-one.html

Πάρα πολύ καλά ακουστικά. Θα πάθεις πλάκα με τον ήχο σε μουσική. Και δουλεύουν άριστα με το opo.

 

Φίλε τα είχα δει αλλά δεν είχα προσέξει τιμή, Ευχαριστώ!

 

Edit: Ώπα, είχα την εντύπωση μιλούσες για τα piston της xiaomi. Για τα της OnePlus δεν ξέρω. Επειδή είδα 2 στο site της oneplus, και η τιμή των piston ήταν πολύ χαμηλή σε σύγκριση με τα JBL, αυτόματα υπέθεσα ότι θα είναι ψιλομούφα... Έχει καλό ήχο όντως? αν είναι έτσι να τα βάλω και αυτά στην παραγγελία με το τηλέφωνο.

Edited by peritrima
Link to comment
Share on other sites

παιδια 2 δοθηκαν, αλλη μια εμεινε για 12 ωρες.

αν δεν την ζητήσει κάποιος μέχρι να φύγω από τη δουλειά σε καμμιά ώρα θα την ποστάρω εδώ

 

edit:

 

ορίστε, σε μερικές ώρες λήγει

 

Or send your friend the following link: https://account.oneplus.net/invite/claim/GLVJ-YTDI-GEOV-XCWF

Edited by triple_sec
Link to comment
Share on other sites

δλδ ρε παιδιά για να μου το στείλουν στην Ελλάδα θα πρέπει να κάνω ολη την διαδικασία που γράφει στην σελίδα 1 ?!!

Μπορείς να το αγοράσεις από skroutz στα 500 ευρώ.

 

Your choice.

Link to comment
Share on other sites

Σύντομα θα φύγει παραγγελία για το One, και ενώ έχω ένα nokia αρχαίο μέχρι να μου έρθει, δεν έχω ακουστικά. Επειδή θα αργήσει να έρθει λογικά (κανά μήνα απ ότι διάβασα) σκέφτηκα να πάρω ένα ζευγάρι από τώρα... Το μόνο που θέλω να έχει πάνω είναι ένα μικρόφωνο, ούτε κουμπιά με ενδιαφέρουν ούτε τίποτα άλλο.. απλώς να μπορώ να μιλάω και να ακούω μουσική σε νορμάλ ποιότητα.. Το θέμα είναι όμως αν θα λειτουργούν στο One. Έχω ακούσει κάτι φίλους να σχολιάζουν ότι πολλά ακουστικά δεν λειτουργούν πάνω στο One... Μήπως έχετε καμιά πρόταση? Κανένα φθηνό κομμάτι να το πάρω από e-shop/plaisio κλπ. το οποίο θα το χρησιμοποιήσω τώρα με το nokia και έπειτα με το One όταν θα έρθει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για μένα φίλε την Original Flip, με το Tempered Glass και εισαι καλυμμένος.

 

ξερεις αν η Original Flip δεν κληνει καλα με αποτελεσμα να αναβει το τηλ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...