Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα. Δεν εχω αγορασει, απλα εχω εγγραφει στο σαιτ και σημερα μου ηρθε μια προσκληση. Οποιος θελει μπορει να τη χρησιμοποιησει. https://account.oneplus.net/invite/claim/GLCL-LKV0-MK1N-SVE9 Edited by spkour
Link to comment
Share on other sites

Εεε και εγω παρελαβα αρχες αρχες Δεκεμβρη και τωρα ηρθαν. Δεν ειναι και κακο αλλωστε, μπας και πιασουν τοπο.

 

Καλά είστε. Εγώ το πήρα τον Αύγουστο και μου έστειλαν μια φορά το Νοέμβριο :p

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ήρθε σήμερα. Αποστολή 2/1 από Γερμανία. Δυστυχώς όμως έκανε πολύ καιρό να φύγει από Αγγλία μιας και η παραγγελία έγινε 17/12 ....

Δεν άνοιξα τη συσκευασία καθόλου. Οποίος θέλει αύριο θα είναι διαθέσιμο μαζί με θήκη, ζελατίνα original σφραγισμένα είτε πρωί με απόγευμα στο Σύνταγμα, είτε από το απόγευμα στο mall. Προϋπόθεση για Σύνταγμα με με έχετε ενημερώσει με pm μέχρι αύριο στις 8.30. Τιμή όσο μου κόστισε ακριβώς, ήτοι 361 ευρώ.

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτά που πωλούνται στο aliexpress είναι άξια εμπιστοσύνης; Είναι γνήσια;
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ήρθε σήμερα. Αποστολή 2/1 από Γερμανία. Δυστυχώς όμως έκανε πολύ καιρό να φύγει από Αγγλία μιας και η παραγγελία έγινε 17/12 ....

Δεν άνοιξα τη συσκευασία καθόλου. Οποίος θέλει αύριο θα είναι διαθέσιμο μαζί με θήκη, ζελατίνα original σφραγισμένα είτε πρωί με απόγευμα στο Σύνταγμα, είτε από το απόγευμα στο mall. Προϋπόθεση για Σύνταγμα με με έχετε ενημερώσει με pm μέχρι αύριο στις 8.30. Τιμή όσο μου κόστισε ακριβώς, ήτοι 361 ευρώ.

 

Μετά από τόσο ταλαιπωρία και να μην το χαρείς... Ξέρω ότι ξενέρωσες λόγω αργοπορίας, αλλά κρίμα ρε γμτ!;)

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Μην κανετε το λαθος και ζητησετε αποστολη με Czech Post...εκανε το δεμα 5 μερες εργασιμες απο Κινα σε Γερμανια και 2,5 εβδομαδες απο Γερμανια με Ελλαδα...και τα Ελτα εδω δεν μου στειλανε ποτε ειδοποιηση,παρολο που ερχοταν σαν συστημενο....Ελεγχα το tracking number και πηγα και το πηρα απο το Ταχυδρομειο....!!!:(:(

 

Υ.Γ. να δω ποτε θα ελθουν τα αξεσουαρ...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μην κανετε το λαθος και ζητησετε αποστολη με Czech Post...εκανε το δεμα 5 μερες εργασιμες απο Κινα σε Γερμανια και 2,5 εβδομαδες απο Γερμανια με Ελλαδα...και τα Ελτα εδω δεν μου στειλανε ποτε ειδοποιηση,παρολο που ερχοταν σαν συστημενο....Ελεγχα το tracking number και πηγα και το πηρα απο το Ταχυδρομειο....!!!:(:(

 

Υ.Γ. να δω ποτε θα ελθουν τα αξεσουαρ...!!!!

 

αααα μη το λες... :)

και εγω που ζητησα ταχεια αποστολη με DHL απο τις 30/12 και ειναι ακομη στο αεροδρομιο της Γερμανιας

μη σου τυχει....

το πρωτο που ειχα παρει το Νοεμβριο ηρθε απο Γερμανια εδω σε 3 μερες

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

και εγω που ζητησα ταχεια αποστολη με DHL απο τις 30/12 και ειναι ακομη στο αεροδρομιο της Γερμανιας

Αν βλέπεις Feucht, δεν είναι στο αεροδρόμιο - ερχεται και κάνει 7 εργάσιμες, λογικά Δευτέρα θα μπει Ελλάδα.-

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολύ φίλε vprasinos για το invite!! Μόλις ολοκλήρωσα την παραγγελία από το γερμανικό site. ελπίζω να πάνε όλα καλά

 

Νασαι καλά, μια χαρά θα πάνε όλα, δεν είχε κανένας μας σοβαρό πρόβλημα με την παραγγελία. Αν κάτι χρειαστείς εδώ είμαστε!:up:

Link to comment
Share on other sites

σήμερα έφτασε mailboxde, πλήρωσα και όλα οκ.. επέλεξα UPS.. ξέρει κάποιος με ποια courier θα μου έρθει(μένω σε νησί)?

 

διάβασα για ACS, γενική, speedex.. τι ισχύει?!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...