Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ σε ίδια φάση είμαι. Αργεί πάρα πολύ. Τα λεφτά όμως τα τσιμπήσαν από το πρώτο δευτερόλεπτο οι Κινέζοι.....

 

Ημέρες γιορτών είναι, λογικό να αργούν ούτως ή άλλως δεν ήταν και πρώτοι σε θέμα ταχύτητας φαντάσου τώρα που έπεσαν πόσες παραγγελίες μαζεμενες.. Και όσο για τα χρήματα τι ήθελες να στο στείλουν πρώτα να δεις αν σου αρέσει και μετά να το πληρώσεις? Και τα λεφτά δεν τα πειράζουν μέχρι να φύγει η παραγγελία νομίζω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απλά έπρεπε να κάνουν τη χρέωση στο PayPal με το που γίνεται dispatch η παραγγελία. Έτσι ειναι το σωστό.

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θα είμαι πολύ ευγνώμων σε όποιον μπορέσει να μου διαθέσει μια πρόσκληση για ένα 64άρι black sandstone. Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά!

Αναζητώ μια πρόσκληση για ένα 64άρι, ευθύς παραληφθεί νέα θα διατεθεί πίσω εδώ

Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων.

:)

M65 rookie
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι κ γω για προσκληση για το 16αρι...

Περα απο το να με προσκαλεσει καποιος..... το αλλο με το φορουμ για να την κερδισεις ξερει κανεις τι ακριβως παιζει?

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω και εγώ πρόσκληση για 64αρι. Όποιος μπορεί να δώσει θα το εκτιμήσω δεόντως. Edited by al3x1k0

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ρωτησω 2 πράγματα. Πρωτον το coolicool ειναι καλο μαγαζι? (πιο πολυ για θεματα τελωνειου κολαω). Δευτερον αν εχω προσκληση μπορει να ερθει κατευθειαν ελλαδα η πρεπει παλι να ερθει με "σποντα" οπως περιγραφει το post? Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

πήρα ένα τηλ, και μου είπαν ότι δεν εχει έρθει στην Ελλαδα.

τωρα τι κανω ?

 

το χαζό ειναι οτι εχω παραγγείλει και μια θήκη για το OPO και εχει φτασει ....

https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=RR959513778CZ

 

 

καμιά βοήθεια ?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε...

τωρα περιμενω μνμ απο mailboxde για να μου το στειλει ελλαδα???

Ναι, θα σου στείλει mail όταν η παραγγελία σου φτάσει

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σημερα ειπα τα καλαντα και επιτελους μαζεψα τα φραγκα οποιος φιλος εχει προσκληση καλοδεχουμενη............... ΥΓ μετα την παραλαβη την επιστρεφω

Ευχαριστω για την κατανοηση. ..............,..................

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ρωτησω 2 πράγματα.

Πρωτον το coolicool ειναι καλο μαγαζι? (πιο πολυ για θεματα τελωνειου κολαω).

Δευτερον αν εχω προσκληση μπορει να ερθει κατευθειαν ελλαδα η πρεπει παλι να ερθει με "σποντα" οπως περιγραφει το post? Ευχαριστω!

 

1. Ναι, είναι.

2. Όχι, δεν στέλνετε απευθείας Ελλάδα. Πρέπει να έρθει με σπόντα από Γερμανία όπως λέει το post. Η αναμονή συνήθως είναι συντομότερη από το να το παραγγείλεις από Κίνα και δεν μπλέκεις με τελωνεία.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

[/color]

Καλησπερα στην παρεα σημερα εκανα "επιτελους" την παραγγελια και αφου μου ειχαν στειλει στο email μου προσκληση απο την oneplus λεγοντας dear fan...να κανω μια ερωτηση στο πεδιο order μου γραφει pending shipment αυτο σημαινει πως ειμαι οκ η χρειαζεται κατι ακομα?(μαζι στην παραγγελια εβαλα θηκη και ζελατινα antifinger) ευχαριστω για την βοηθεια.

 

ΕΙΣΑΙ ΟΚ .ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΣΤΟ MAILBOXDE ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΟ STATUS ΣΕ COMPLETE ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΜAIL ΜΕ ΤΟ TRACKING NUMBER ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ LIVE ΑΝ ΘΕΣ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΤΟ ΜAILBOXDE (ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΤΗΝ DHL ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ). ΤΕΛΟΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΣΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΣΕ ΜΕΝΑ .ΛΟΓΙΚΑ ΠΕΜΠΤΗ .

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμη πρόσκληση και από μένα. Όποιος ενδιαφέρετε στέλνει pm. :)

 

Edit:

 

Δόθηκε στον lefteris1968

Edited by master4best
Δόθηκε η πρόσκληση
>> m4b <<
Link to comment
Share on other sites

Τρείς προσκλήσεις από εμένα.Όποιος θέλει ας αμου αφήσει μήνυμα.

 

Σου έστειλα πμ με το μέιλ μου.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια πρόσκληση για το 64αρι. Όποιος θέλει ένα, ας απαντήσει στο ποστ μου. Θα την δώσω (με PM) στον πρώτο που θα απαντήσει.

 

Καλά Χριστούγεννα!:)

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια πρόσκληση για το 64αρι. Όποιος θέλει ένα, ας απαντήσει στο ποστ μου. Θα την δώσω (με PM) στον πρώτο που θα απαντήσει.

 

Καλά Χριστούγεννα!:)

 

Εγώ ενδιαφέρομαι για πρόσκληση αν είναι ακόμα διαθέσιμη. Ευχαριστώ κ καλά Χριστούγεννα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...